Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 230426 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #750 Dátum: 2012. Február 06. - 21:47:25 »

 Meghajol Emelem
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #751 Dátum: 2012. Február 06. - 21:53:30 »

"Nem azért kopasz a kopasz, mert kopasz, hanem azért, mert tudatlan..."
Senki sem úgy bújt ki, hogy mindent tudott.
DE pozitívumként értékelendő, hogy mindent leírt, és ha akar, tanulhat a hibáiból.
Amiket Girgi óvatosan felszínre hozott. Jól jött ki, hogy normálisan szólt.
Forma4-nek meg ajánlanám, hogy szívlelje meg a tanácsokat...addig ne lőjön vadra, amíg vagy két-három dobozzal el nem pufogtat szakértő mellett a lőtéren.


 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #752 Dátum: 2012. Február 06. - 21:56:26 »

"...Megkértem Danit, szedje ki a három lőszert a puskából, mert én még azt sem csináltam, legalább most meglátom, megtanulom."

Ezen valóban átsiklottam! Stoel

Ha megvárjátok, egy hosszabb válaszom lenne (szövegszerkesztőben fogom megírni)...szerintem érdemes  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #753 Dátum: 2012. Február 06. - 22:23:13 »

Ha megvárjátok, egy hosszabb válaszom lenne (szövegszerkesztőben fogom megírni)...szerintem érdemes  Emelem

Ez tényleg hosszú lesz Ördög
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #754 Dátum: 2012. Február 06. - 22:26:34 »

Na, erre én is kíváncsi vagyok!  Ördög Piál Emelem
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #755 Dátum: 2012. Február 06. - 22:48:36 »

Nos, kedves St.Girgesz !

Mind minden kritikával élő embernél, szeretek utána menni ki és mi az illető, hogy tudjam, milyen szinten értékeljem a véleményét.
Ezt tettem nálad is.
Vonjunk egy kis párhuzamot.
A honlapodat nézegetve, megdöbbentem, illetve nem döbbentem meg, csak kialakult bennem egy megfogalmazandó, hosszabb megjegyzés.
Művelt, nagy tudású (egy adott, vagy több adott területen) emberke vagy.
Készítettél egy kezdőknek készült honlap rendszerben ( G-Portal) egy oldalt ,ami nem gond, hiszen nem vagy otthon gondolom a web világában, kezdőként szerettél volna belekerülni és ez a lehetőséged volt tudatlanul.
Nem gond, én is így kezdtem ( www.traingamer.gportal.hu), de…érdekelt a dolog (gondolom téged nem ), mert szerettem volna ,ha az én általam sokra tartott dolgaimat megfelelő színvonalon tárhatom azok elé akiket érdekel az adott téma…MEGTISZTELEM az érdeklődőket olvasókat ezzel…ja, hát tanulni, időt szentelni kell rá…vagy nem kell csinálni.
Vagy is bekerültél egy közegbe, amit felületesen, nem hozzáértéssel adsz elő...de ezért nem láttam, hogy megköveztek volna.
A web, nem könyv vagy regény, az emberek nem fotelban hátradőlve heteken, hónapokon keresztül olvassák a dolgokat…nem, ez a rohanó élet…tények…rövid lényegre törő ismertetők.
Azt írod, hogy ne írjak hosszan…olvashatatlan, magamutogató, száraz anyag halmaz amit az oldaladon lehet olvasni (nem olvastam végig, ahogy mások sem…mert hosszú, lexikális ismertető. Arról nem beszélve, hogy senkit nem érdekel, hogy a fácánnak, mi a latin megfelelője (akit meg igen, az megkeresi az adott irodalomban)…max. mutogatod, hogy Te ezt is tudod…ez nem gond…csak akkor könyvbe tedd meg, mert annak van értelme.
Tudod az emberek javarésze adott dolgokban profi, az élete egy részét képeznek dolgok, amit magas szintre képes fejleszteni, ha ebbe a közegbe becsöppen egy akarni képes ember, azt el lehet riasztani, de meg is lehet vele szerettetni…attól függ, hogy fogadjuk és kezeljük.

Látod milyen egyszerű az általam ismert területen mozgó, nem százas emberkét lehurrogni, kiokítani…ugye nem esik jól?
Mennyivel kellemesebben hangzik, hogy olvastam az írásaidat, tanácsként adnék egy segítséget, keress, meg szívesen készítek egy, a témához illő honlapot és segítek benne, mitől válhat az oldalad olvashatóvá, szerethetővé…mennyivel kellemesebb, emberibb…nem?
------------------------------------------------------
Az írásomban az első sorokban írtam zárójelben, hogy a Dani szeret vadászni, de a fegyverek imádója…és ez lényeges lesz a későbbiekben.
Nos, ez a fiú nem való vadásznak, de a fegyverek ismeretében nagyon a topon van.
Tőle tanultam meg elég sok mindent.
Igen is ki tudok tárazni, tudok feszteleníteni…még úgy is, hogy csőben van a lőszer, és zárva a zárdugattyú…és még elég sok mindent…mert akartam megtanulni, és autóztam naponta 60 km-t mert érdekelt, hogy mire arra kerül a sor, tudjam.
Nem tudtam, mert nem is foglalkoztam vele, de tudtam, hogy ha be van tárazva, fentről is ki lehet szedni a lőszert….mivel megbízom emberben, megkértem tegye meg…mivel nem ment, ÉN MONDTAM NEKI, hogy akkor alulról tárazzunk ki (ha nem tudnám, hogy kell, akkor hogy kérhettem volna meg rá?)
Nem akartam elsőre, mert sötét volt, szét voltunk fagyva, lehullik a lőszer, koszos lesz, keresgetjük stb.
Nos, ezt nem részleteztem, nem tudtam, hogy erre is ki kell térni…, de úgy látszik, van akinek nem volt elég részletes, hogy megértse, bár pont az kritizálta meg ezt a részét az írásnak.
Én becsületesen, örömmel akartam tudatni egy közösséggel, amihez remélem és biztos vagyok benne, hogy tartozni fogok,…..az első élményemet, és megmérettetésemet…felvállaltam, hogy halljátok, olvassátok a hibákat is, ha akartam volna, nem írom le.
Megkövezni a legkönnyebb…EMBERNEK (csupa nagybetűvel) maradni a legnehezebb.
A többire már nem térek ki, mert nem tartom érdemesnek.
Tartom magam akkora embernek, mint sokan mások…tudnék adott területen tanítani és segíteni…nem adom elő magam…nincs értelme…ez a vadászatról és nem a személyekről szól. Itt mindenki egy (annak kéne lennie), az orvos, a segédmunkás, a vidéki vagy városi ember…VADÁSZ

Köszönöm, hogy közétek tartozhatom…el fogok követni mindent, hogy becsületes, hagyománytisztelő, magyar vadászember válhassék belőlem.

(lektorálta: Szalay Ildikó)

Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #756 Dátum: 2012. Február 06. - 22:53:38 »

Van benne egy vessző hiba, elnézést érte Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #757 Dátum: 2012. Február 06. - 22:57:25 »

B.sszátok meg, nehogymá itt egymásnak essetek! Két honlaptulajdonos  Kacsint

Nekem tetszett Forma4 beszámolója, őszinte volt és volt stílusa is. De Girgi észrevételei is jogosak voltak, ne húzd fel az orrad.
Forma4, gyere el a fórumtalálkozóra és igyatok egy sört, meg egy bitumenest!

Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #758 Dátum: 2012. Február 06. - 22:58:19 »

Van benne egy vessző hiba, elnézést érte Emelem

Biztos sz.r  szövegszerkesztőd  Ördög  Én pl azt sem tudom, mi az  Ördög
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #759 Dátum: 2012. Február 06. - 23:01:11 »

B.sszátok meg, nehogymá itt egymásnak essetek! Két honlaptulajdonos  Kacsint

Nekem tetszett Forma4 beszámolója, őszinte volt és volt stílusa is. De Girgi észrevételei is jogosak voltak, ne húzd fel az orrad.
Forma4, gyere el a fórumtalálkozóra és igyatok egy sört, meg egy bitumenest!



Köszönöm a meghívást...élni fogok vele Emelem...semmi gond...csak szeretem letisztázni a dolgokat, és lehetőleg tárgyilagosan.
Elfogadom, hogy ez nem játék...nem is játszottam...bár megtehettem volna...de úgy érzem reálisan láttam a helyzetet és megfelelően cselekedtem...és a lényeg, megtanultam, hogy máskor ilyent nem tehetek Stoel
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #760 Dátum: 2012. Február 06. - 23:03:30 »

Akkor iratkozz fel a céltopikban  Türelmetlenül

És hozz egy kisvasutat, hogy a családosan érkezők csemetéi is elfoglalják magukat  Ördög
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #761 Dátum: 2012. Február 06. - 23:15:32 »

Akkor iratkozz fel a céltopikban  Türelmetlenül

És hozz egy kisvasutat, hogy a családosan érkezők csemetéi is elfoglalják magukat  Ördög

Amennyiben igény van rá viszek Ördög megbeszéljük itthon (sajnos MALÉV-es a barátosném...és sok dolog még képlékeny), de amennyiben egy mód lesz rá ott leszünk...és ha sikerülne lőnöm addig borzot (amit nagyon szeretnék), mehetne a pöribe Röhög

A napokban jelentkezem, ez ügyben... St.Girgesz !..amennyiben meg megbántottam...elnézést kérek, nem volt szándékos Emelem

Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #762 Dátum: 2012. Február 06. - 23:44:27 »

Nos, kedves St.Girgesz !

Kedves Forma4!

Nem kell itt elkezdeni személyeskedni... mindenkiben van hiba, senki sem tökéletes. Ha ismernél személyesen is, akkor tudnád, hogy én meg főleg nem vagyok az! Ha egy weboldal-készítő fórumon írnék valamit és ott közölnék velem a tapasztaltabbak, hogy nem jó amit leírtam, akkor megkérdezném, hogy mi a hiba és legközelebb már úgy csinálnám a dolgaim, hogy ne kövessem el még egyszer. De nem szólnék rájuk, hogy bocs, de vasárnap több fűszert tettél a levesbe, mit kellett volna Bion

Mielőtt elkezdenék bármit is magyarázni neked, leírok egy lassan 4 (vagy 5? Fejvakarás) éves történetet, ami velem esett meg:
Ott kezdeném, hogy nekem sem volt mentorom. Nem volt, aki elmagyarázza, hogy mi, merre, hány méter, hogy hogyan fogjam a sörétest lövéskor, hogy mennyire tartsak elé, hogy hogyan állapíthatom meg legjobban a távolságot, hogy sötétedés előtt jegyezzem meg a tereptárgyakat a későbbi tájékozódáshoz, hogy tartsam a puskát, amikor a vállamra van akasztva, stb., de még azt sem, hogy milyen puskát vegyek. Semmit! Csak annyit tudtam, hogy volt a felmenőim között vadász és hogy szeretnék én is az lenni. Mikor lehetőségem adódott, kimentem a helyi vt-hez kotorékozni (persze csak ásni), társadalmi munkába (etetni-itatni, lest karbantartani, etetőket készíteni) és cserébe elmehettem hajtónak és szalonkát lesni. De ott sem ragadt rám sok minden a tényleges vadászatból.
Ezek után eljött a nagy nap, amikor megvehettem az első puskám. Bementem egy üzletbe és találtam egy ütött-kopott TOZ34P típusú öreg, orosz sörétest -azóta is csak ezt használom. A mai napig nem tudom neked megmondani, hogy miért tetszett meg, de beleszerettem. Aztán elkezdtem vele vadászni. Jött is pár élmény, kezdtek gyűlni a tapasztalatok és engem egyre jobban magával ragadott a vadászat. Már a szabadidőmben is szinte csak ezzel foglalkoztam. Így kerültem egy másik vadászfórumra. Volt ott egy rovat, ami arról szólt, hogy mutassa be mindenki a fegyverét. Persze én ezt egyből meg is tettem. Voltak páran, akik udvariasságból megdicsérték, hogy milyen szép. Voltak, akik a műszaki tulajdonságait dicsérték, hogy milyen megbízható és mi mindenre alkalmas. És volt ott egy ember, aki megmondta kerek-perec, hogy lehet, hogy jó az a puska, de ő bizony szégyellne egy ilyennel kimenni társas vadászatra. (Szó, mi szó, ennél sokkal durvábban fejezte ki magát,de a lényeg ez volt.) Megsértődtem rá két dolog miatt: az első a stílusa volt. Alpári stílusban lealázott. A második az volt, amit írt. Még hogy az én puskám nem szép? Vita lett belőle, szó szót követett és ott tartottunk, hogy az admin eltiltott engem két napra a fórumtól. Az első nap mérges voltam, második nap kézbe vettem a puskát és alaposan megnéztem. És tudod mit? Rájöttem, hogy igaza volt. Tényleg csúnya volt a kopott lakkozásával,a  sérült faragásával. Mikor letelt az eltiltás, ő volt az első, akinek írtam, és kértem, hogy ha már ilyen okos ezügyben, akkor adjon tanácsot, hogyan oldhatnám meg a problémát. És adott. Ő is, és a többiek is, akiktől nem is vártam. Megcsináltam és most már tényleg elfogadható a puskám kinézete. Ő volt Boar, ennek a fórumnak a gazdája és adminja.

És ezek után:
Sajnos, ahogy látom, félreértettél. Ahogy Attilának is írtam, nem kötözködni akartam, csak megjegyeztem több dolgot. Sértődj meg ha akarsz -vagy ha az a könnyebb út, ahogy Boar is mondta nekem régen-, de szerintem jobban jársz, ha a tartalomra figyelsz. A stílusom pedig enyhén fogalmazva is finomabb, mint amit én kaptam anno Ördög Sajnálom, hogy személyeskedésnek és kötözködésnek vetted amit írtam, pedig nem az volt. Ahogy olvashattad utánam, mások is észrevették a hibát és szóvá is tették. Akkor most rájuk is ki vagy akadva?

A végére pedig csak ennyit tűznék oda:

Forma4
-hidd el, nem veled van bajom, sőt, szívesen segítek bármiben(bár tőlem sem tanulhatsz még túl sokat, ellentétben pár fórumtársunktól). Egyszerűen csak jobban szeretek túl óvatosnak lenni, minthogy bármi rossz is történjen.

Ezek után pedig szívesen látlak a fórumtalálkozón egy sörre és egy borzpörköltre. Merthogy kezdő vadász próbáljon ki mindent Nyihi

Vadászüdvözlettel:

Gergő Wave

(Lektorálta: jómagam, mert talán így is megfelelő Nyihi Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni Angyal)
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #763 Dátum: 2012. Február 06. - 23:56:49 »

Kedves Forma4!

Nem kell itt elkezdeni személyeskedni... mindenkiben van hiba, senki sem tökéletes. Ha ismernél személyesen is, akkor tudnád, hogy én meg főleg nem vagyok az! Ha egy weboldal-készítő fórumon írnék valamit és ott közölnék velem a tapasztaltabbak, hogy nem jó amit leírtam, akkor megkérdezném, hogy mi a hiba és legközelebb már úgy csinálnám a dolgaim, hogy ne kövessem el még egyszer. De nem szólnék rájuk, hogy bocs, de vasárnap több fűszert tettél a levesbe, mit kellett volna Bion

Mielőtt elkezdenék bármit is magyarázni neked, leírok egy lassan 4 (vagy 5? Fejvakarás) éves történetet, ami velem esett meg:
Ott kezdeném, hogy nekem sem volt mentorom. Nem volt, aki elmagyarázza, hogy mi, merre, hány méter, hogy hogyan fogjam a sörétest lövéskor, hogy mennyire tartsak elé, hogy hogyan állapíthatom meg legjobban a távolságot, hogy sötétedés előtt jegyezzem meg a tereptárgyakat a későbbi tájékozódáshoz, hogy tartsam a puskát, amikor a vállamra van akasztva, stb., de még azt sem, hogy milyen puskát vegyek. Semmit! Csak annyit tudtam, hogy volt a felmenőim között vadász és hogy szeretnék én is az lenni. Mikor lehetőségem adódott, kimentem a helyi vt-hez kotorékozni (persze csak ásni), társadalmi munkába (etetni-itatni, lest karbantartani, etetőket készíteni) és cserébe elmehettem hajtónak és szalonkát lesni. De ott sem ragadt rám sok minden a tényleges vadászatból.
Ezek után eljött a nagy nap, amikor megvehettem az első puskám. Bementem egy üzletbe és találtam egy ütött-kopott TOZ34P típusú öreg, orosz sörétest -azóta is csak ezt használom. A mai napig nem tudom neked megmondani, hogy miért tetszett meg, de beleszerettem. Aztán elkezdtem vele vadászni. Jött is pár élmény, kezdtek gyűlni a tapasztalatok és engem egyre jobban magával ragadott a vadászat. Már a szabadidőmben is szinte csak ezzel foglalkoztam. Így kerültem egy másik vadászfórumra. Volt ott egy rovat, ami arról szólt, hogy mutassa be mindenki a fegyverét. Persze én ezt egyből meg is tettem. Voltak páran, akik udvariasságból megdicsérték, hogy milyen szép. Voltak, akik a műszaki tulajdonságait dicsérték, hogy milyen megbízható és mi mindenre alkalmas. És volt ott egy ember, aki megmondta kerek-perec, hogy lehet, hogy jó az a puska, de ő bizony szégyellne egy ilyennel kimenni társas vadászatra. (Szó, mi szó, ennél sokkal durvábban fejezte ki magát,de a lényeg ez volt.) Megsértődtem rá két dolog miatt: az első a stílusa volt. Alpári stílusban lealázott. A második az volt, amit írt. Még hogy az én puskám nem szép? Vita lett belőle, szó szót követett és ott tartottunk, hogy az admin eltiltott engem két napra a fórumtól. Az első nap mérges voltam, második nap kézbe vettem a puskát és alaposan megnéztem. És tudod mit? Rájöttem, hogy igaza volt. Tényleg csúnya volt a kopott lakkozásával,a  sérült faragásával. Mikor letelt az eltiltás, ő volt az első, akinek írtam, és kértem, hogy ha már ilyen okos ezügyben, akkor adjon tanácsot, hogyan oldhatnám meg a problémát. És adott. Ő is, és a többiek is, akiktől nem is vártam. Megcsináltam és most már tényleg elfogadható a puskám kinézete. Ő volt Boar, ennek a fórumnak a gazdája és adminja.

És ezek után:
Sajnos, ahogy látom, félreértettél. Ahogy Attilának is írtam, nem kötözködni akartam, csak megjegyeztem több dolgot. Sértődj meg ha akarsz -vagy ha az a könnyebb út, ahogy Boar is mondta nekem régen-, de szerintem jobban jársz, ha a tartalomra figyelsz. A stílusom pedig enyhén fogalmazva is finomabb, mint amit én kaptam anno Ördög Sajnálom, hogy személyeskedésnek és kötözködésnek vetted amit írtam, pedig nem az volt. Ahogy olvashattad utánam, mások is észrevették a hibát és szóvá is tették. Akkor most rájuk is ki vagy akadva?

A végére pedig csak ennyit tűznék oda:
Ezek után pedig szívesen látlak a fórumtalálkozón egy sörre és egy borzpörköltre. Merthogy kezdő vadász próbáljon ki mindent Nyihi

Vadászüdvözlettel:

Gergő Wave

(Lektorálta: jómagam, mert talán így is megfelelő Nyihi Bocs, de ezt nem tudtam kihagyni Angyal)


...erre nincs válaszom...mert nincs mit válaszolni Mosolyog, amennyiben megbántottalak az előzőekben elnézést kérek érte, ezt itt és most is megteszem.
Megértettem, csak szerettem volna egy két dolgot érzékeltetni...nem személyes bántásnak szántam...mint írtam is, PÁRHUZAMOT vontam, két dolog között

Megtiszteltetésnek veszem a meghívást, köszönöm szépen, szerintem megtaláljuk a közös hangot, hisz előbb utóbb egy nyelven kell, hogy beszéljünk Mosolyog Emelem Igen
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #764 Dátum: 2012. Február 07. - 07:42:33 »


Miért érzem, hogy egyre több helyen sántít, egyre több sebből vérzik maga az egész történet? Egyre többször kerülsz ellentmondásba.


------------------------------------------------------
Az írásomban az első sorokban írtam zárójelben, hogy a Dani szeret vadászni, de a fegyverek imádója…és ez lényeges lesz a későbbiekben.
Nos, ez a fiú nem való vadásznak, de a fegyverek ismeretében nagyon a topon van.


Egy fegyverekkel topon levő bárkinek, úgy kell megmondani hogyan tud kitárazni? Ajjaj!



Igen is ki tudok tárazni, tudok feszteleníteni…még úgy is, hogy csőben van a lőszer, és zárva a zárdugattyú…és még elég sok mindent…mert akartam megtanulni, és autóztam naponta 60 km-t mert érdekelt, hogy mire arra kerül a sor, tudjam.


Magad írtad, hogy nem így van. ""...Megkértem Danit, szedje ki a három lőszert a puskából, mert én még azt sem csináltam, legalább most meglátom, megtanulom.""

Kérdés, hogy miért a hazudozás?

Nem tudtam, mert nem is foglalkoztam vele, de tudtam, hogy ha be van tárazva, fentről is ki lehet szedni a lőszert….mivel megbízom emberben, megkértem tegye meg…mivel nem ment, ÉN MONDTAM NEKI, hogy akkor alulról tárazzunk ki (ha nem tudnám, hogy kell, akkor hogy kérhettem volna meg rá?

A nagy tudású fegyvertudornak mondja az a valaki, aki ezt írta:  "Megkértem Danit, szedje ki a három lőszert a puskából, mert én még azt sem csináltam, legalább most meglátom, megtanulom".   Ne vicceljünk már.


Folytasd csak, hamarabb kiderül, hol is a bibi!

Szemem a pályán van!


Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: