Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 229871 alkalommal)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #1035 Dátum: 2014. Január 27. - 19:01:04 »

Senkit sem idézve az ügyben ,sz.v.sz.  kicsit túlzásba estetek ......
Ő valszeg egy kezdő vadász és nem rendelkezik azzal a 20-----  ++++++++++ év vadászati kultúrával a segítő út mutatás és a gúny közt van ÉLET.........
 Emelem
vadász75

Jogos!  Igen
Nem szép dolog egy fiatal vadász örömét elvenni gúnyolódással, pláne, amikor már normálisan el lett neki magyarázva, mit csináljon másként...
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Haenel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #1036 Dátum: 2014. Január 27. - 19:05:27 »

HunterDave gratulálok az elsőhöz !  Emelem
Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2659


« Új üzenet #1037 Dátum: 2014. Január 27. - 19:07:14 »

HunterDave gratulálok! Majd szépen lassan jön a többi lehetőség is. Igen Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1038 Dátum: 2014. Január 27. - 19:32:47 »

Köszönöm mindenkinek! Igazuk van a többieknek, a csípőre tett kéz egy kicsit erős, (utolsó falat van a szájában, csak nem látni) de az összes kép közül ez volt a legnormálisabb-->a fotós nem volt a helyzet magaslatán (és nem csak csípőre tett kézzel "pózoltam" Mosolyog ) Sajnos ismerek olyan vadászt is, aki a vad birtokbavételét követően egyszerűen felb...a a platóra a vadat és indul is haza. Én megpróbáltam a vadnak megadni a tiszteletet, amennyire a körülmények engedték (alig találtam utolsó falatnak valót). Legközelebb nagyobb odafigyelést fogok tanúsítani, ha megadatik, hogy újra terítékre hozzak egy vadat (sapka Tasli)!

Üdv a Vadásznak, tisztelet a Vadnak!  Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1039 Dátum: 2014. Január 27. - 19:38:52 »

Köszönöm mindenkinek! Igazuk van a többieknek, a csípőre tett kéz egy kicsit erős, (utolsó falat van a szájában, csak nem látni) de az összes kép közül ez volt a legnormálisabb-->a fotós nem volt a helyzet magaslatán (és nem csak csípőre tett kézzel "pózoltam" Mosolyog ) Sajnos ismerek olyan vadászt is, aki a vad birtokbavételét követően egyszerűen felb...a a platóra a vadat és indul is haza. Én megpróbáltam a vadnak megadni a tiszteletet, amennyire a körülmények engedték (alig találtam utolsó falatnak valót). Legközelebb nagyobb odafigyelést fogok tanúsítani, ha megadatik, hogy újra terítékre hozzak egy vadat (sapka Tasli)!

Üdv a Vadásznak, tisztelet a Vadnak!  Emelem
Rendes srác vagy.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1040 Dátum: 2014. Január 27. - 19:48:11 »

Köszönöm mindenkinek! Igazuk van a többieknek, a csípőre tett kéz egy kicsit erős, (utolsó falat van a szájában, csak nem látni) de az összes kép közül ez volt a legnormálisabb-->a fotós nem volt a helyzet magaslatán (és nem csak csípőre tett kézzel "pózoltam" Mosolyog ) Sajnos ismerek olyan vadászt is, aki a vad birtokbavételét követően egyszerűen felb...a a platóra a vadat és indul is haza. Én megpróbáltam a vadnak megadni a tiszteletet, amennyire a körülmények engedték (alig találtam utolsó falatnak valót). Legközelebb nagyobb odafigyelést fogok tanúsítani, ha megadatik, hogy újra terítékre hozzak egy vadat (sapka Tasli)!

Üdv a Vadásznak, tisztelet a Vadnak!  Emelem

Elsőként én is gratulálok! Emelem
Hidd el, hogy a következőnél már minden "klappolni" fog! Igen Vigyorog
Remélem, hogy hamarosan követi a többi is az elsőt! Igen
Ha pedig ez megnyugtat, nekem még 25 év után is olyan vadászlázam van időnként lövés után, hogy kezem-lábam remeg. Vigyorog
 Emelem



Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
HunterDave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591



« Új üzenet #1041 Dátum: 2014. Január 27. - 19:56:11 »

Még egyszer mindenkinek köszönöm!  Wave
Naplózva
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #1042 Dátum: 2014. Január 27. - 20:01:44 »


Gratulálok!  Mosolyog Igen

 Emelem
Naplózva

Üdv,
Barna
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1043 Dátum: 2014. Január 27. - 20:36:45 »

Senkit sem idézve az ügyben ,sz.v.sz.  kicsit túlzásba estetek ......
Ő valszeg egy kezdő vadász és nem rendelkezik azzal a 20-----  ++++++++++ év vadászati kultúrával a segítő út mutatás és a gúny közt van ÉLET.........
 Emelem
vadász75

..én még mindig a konzervatív nevelésben hiszek.

Egy IDEJÉBEN elcsattant pofon.., szerintem, csodákra képes.  Ördög ..
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1044 Dátum: 2014. Január 27. - 20:41:49 »

Mielőtt még kezdeném magam nagyon sz@rul érezni, remélem senki nem értette félre, főleg HunterDave nem, de én kizárólag a nagyon tapasztalt, 20++++++++ éves tapasztalattal rendelkező reneszánsz emberünkhöz intéztem mondandómat, aki bár szereti kis nyilait kilődözni, de néha - mint most is - elfelejti azt feltollazni, és ez néha balul, vagy visszájára sül el.
Attila szépen elmondta amit kellett, K. Karcsi a tőle megszokott karcos, szarkasztikus stílusában, de mint egyszer írta, ő így tanít  Vállat von Fejvakarás (lelke rajta).
Tehát Dave, nekem semmi bajom, sem a képpel, sem a rajta látható látható dolgokkal, főleg Veled nincs, gratulálok, pláne hogy tegnap ez nekem nem sikerült, simán elbénáztam. És az első mindig nagy élmény! Így tehát nekem nem is kellett homlok üreg gyulladást kockáztatnom...
A kiváló élmény mellett elsősorban a hó miatt irigyellek. Nálunk egy szem sincs.
Vadászüdvözlettel!
 Emelem
Naplózva
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #1045 Dátum: 2014. Január 27. - 20:43:43 »

 Hunter Dave, gratulálok az elsőhöz Emelem
A kritikák közül fogad meg az "építő" jelegűeket, a többit meg hagyd.
Naplózva

Üdv Chris
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1046 Dátum: 2014. Január 27. - 20:49:06 »

..én még mindig a konzervatív nevelésben hiszek.

Egy IDEJÉBEN elcsattant pofon.., szerintem, csodákra képes.  Ördög ..

Ez így nagyon fasza, de miért mindig NEKED kell az első pofont adnod?
És egyáltalán ki kérte, hogy pofozkodj?
Azt hittem megnyugodtál kicsit, és a kenyérpirító mellett örülsz az új puskádnak!
És attól nem tartasz, hogy egyszer neked is lecsavar valaki egy irdatlan nagyot!! Tisztán makarenkói célzattal??? Angyal
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1047 Dátum: 2014. Január 27. - 20:55:03 »

Ez így nagyon fasza, de miért mindig NEKED kell az első pofont adnod?
És egyáltalán ki kérte, hogy pofozkodj?
Azt hittem megnyugodtál kicsit, és a kenyérpirító mellett örülsz az új puskádnak!
És attól nem tartasz, hogy egyszer neked is lecsavar valaki egy irdatlan nagyot!! Tisztán makarenkói célzattal??? Angyal

Egyáltalán nem tartok.  Vigyorog .. 

Mert tudom.., hogy nem az a legény, aki adja.., hanem az, aki állja..  Kacsint ..  Ördög ..
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #1048 Dátum: 2014. Január 27. - 21:05:18 »

Egyáltalán nem tartok.  Vigyorog .. 

Mert tudom.., hogy nem az a legény, aki adja.., hanem az, aki állja..  Kacsint ..  Ördög ..

Hát akkor tiszta szívemből kívánok neked sok legénykedéssel teli időtöltést a jövőben!
Azért majd mondd el, meddig bírtad a legénykedést!!
Hadd tanuljunk, és hát az a pár kellemes perc sem éppen utolsó, amit ezzel szerzel! Vigyorog Wave
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #1049 Dátum: 2014. Január 27. - 21:17:00 »

Hát akkor tiszta szívemből kívánok neked sok legénykedéssel teli időtöltést a jövőben!
Azért majd mondd el, meddig bírtad a legénykedést!!
Hadd tanuljunk, és hát az a pár kellemes perc sem éppen utolsó, amit ezzel szerzel! Vigyorog Wave

Már most elmondom, meddig fogom bírni!   ..csak azért, hogy jól aludjál.

Pontosan, az utolsó pillanatig..  Angyal ..      Jó éjt!   Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: