Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 229957 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #810 Dátum: 2012. Február 07. - 16:21:25 »

Te itt egy közösséget képviselsz, azokért vagy felelős...a privát kis sértettséged magán ügy  Röhög..és szerintem nem sokakat hat meg ..nagy arc Emelem

Honnan veszed a nagy arcot?

Hol láttál olyan fórumot, ahol  akár moderátorokat, akár az adminokat büntetlenül lehet sértegetni?

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
pbence93
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 562



WWW
« Új üzenet #811 Dátum: 2012. Február 07. - 17:45:50 »

Gratulálok Anti!  Emelem
Naplózva

St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #812 Dátum: 2012. Február 07. - 21:49:58 »

Anti-nem féltél, hogy jön a fél hetes gyors? Ördög

Amúgy Emelem a sutához! Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #813 Dátum: 2012. Február 08. - 08:09:45 »

Anti-nem féltél, hogy jön a fél hetes gyors? Ördög

Amúgy Emelem a sutához! Wave
Emelem
Hááát, elég fura érzés volt a vágányon feküdni OOO. Nem vagyok egy suicid alkat. De legalább elmondhattam, hogy sínen vagyok.  Mosolyog
Szerencsére nem lettem törzsvendég. Röhög
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #814 Dátum: 2012. Február 09. - 13:14:47 »

Emelem
Hááát, elég fura érzés volt a vágányon feküdni OOO. Nem vagyok egy suicid alkat. De legalább elmondhattam, hogy sínen vagyok.  Mosolyog
Szerencsére nem lettem törzsvendég. Röhög
 Wave

 Igen Igen Emelem Emelem
Naplózva

Üdv End
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #815 Dátum: 2012. Február 25. - 15:03:22 »

Megtört a jég...sziasztok !

Albertírsa.
Harmatrázó VT területe
2012.02.24. 17h
Őz suta, gida
Zastava Mauser 30-06
Remington PSP 180gr
87 m
Tűzbe rogyott...szívlövés

Felavattak Mosolyog


Egy nagyon régi kedves barátom (szerelőm volt 6 éven át a versenyeimen), hívott 23-án, hogy kapjam magam és menjek mert a nagybátyja szabadnapos és mehetnénk ki őzet lőni.
Nem ment a dolog ilyen adj uram Isten azonnal...hát megbeszéltük, hogy másnap fél kettőre érkezem hozzájuk.
Viccelődve, ebéddel fogadtak, a csomagtartóba rejtett pálinkát, örömmel fogadták és betették a hűtőbe...reméljük lesz miért felbontani este Mosolyog
Pakolás, be a terepjáróba. hét ágra sütött a nap, fújt a szél, de a kedvesség, a jó idő, teljesen más színezetet adott a dolognak, mint a már előzőleg leírt alkalom.
Vettünk kukoricát...irány az erdő.
Odafelé menet csak tátottam a számat és hallgattam, hogy éppen mit is látunk, madarakat, a földeket...végigbeszélgettük az utat és észre sem vettem mennyi új információhoz juttatott a kísérőm.
Megérkezve, két szóróra is szórtunk eleséget, majd elhelyezkedtünk a teljesen zárt lesen. Meleg volt, egy szál pulcsira vetkőztünk. Nem nyikorgott nem zörgött a les, így ez is nagy előny volt a számomra.
Egy óra eltelt mikor úgy 150 m-re az erdőből kilépett egymás után két csodálatos bak, az egyik teljesen készen volt, már csak tisztításra várt, a másik az első agancsát rakta...szépek voltak. Mögöttük jött két suta, majd vagy négy öt méterre utánuk egy gida. Tudtam, hogy a gida az amit szeretnék, több okból kifolyólag is (sutába már gida lehet, stb.)
Megérkeztek a szóróra. A gida odament az egyik sutához amely kitakarta...de láss csodát, elhajtotta maga mellől. Átment a másikhoz, az is elhajtotta.Nem az övék volt...
A forgolódásban, a gida elindult az erdőféle, azt hittük átmegy a másik szóróra, de nem...lefeküdt.
Egyszer csak felállt és takarásban, de elindult vissza a többiekhez (kísérőm végig keresővel, én meg a céltávcsőben követtem a dolgok menetét és kísértem figyelemmel)
Folyamatosan hallottam az infókat..kiért...befordult..ha akarom, most lőhetem...tökéletesen benne volt a célkeresztben, kibiztosítottam, schneller...most lőhetek...ahogy átfutott az agyamon, eldördült a lövés...helyben megfordult és összerogyott. Boldog, örömteli hangot hallottam...csodálatos, tökéletes lövés...gratulálok, ez igen.
Nem gondoltam volna, hogy emberi agyban képes ezred másodperc alatt annyi gondolat átfutni, mint az enyémen átfutott, mikor meghallottam a saját puskám hangját.
"Ne menjen tovább...pontosan találjam el...a célzás jó volt, a puska jól be van lőve, tökéletes a támaszték...nem hibázhatom el..."

Mosolyogva, vállveregetve, gratulálva, szedtük a cuccainkat össze...összepakoltunk, a lesen rendet hagytunk...és elindultunk, hogy birtokba vehessem életem első vadját.
Minden az illendőségnek megfelelően zajlott a továbbiakba...

Köszönöm Diána.  Köszönöm vendéglátóimnak, hogy felejthetetlenné tették az első sikeres vadászatomat  Emelem



« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 25. - 16:50:38 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
pbence93
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 562



WWW
« Új üzenet #816 Dátum: 2012. Február 25. - 15:16:43 »

Gratuláok az ELSŐHÖZ!  Emelem
Naplózva

Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #817 Dátum: 2012. Február 25. - 15:20:16 »

Gratuláok az ELSŐHÖZ!  Emelem
Emelem köszönöm  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #818 Dátum: 2012. Február 25. - 15:34:24 »

Gratulálok!  Igen
Naplózva

Üdv,
Barna
hosszupuska
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 320


« Új üzenet #819 Dátum: 2012. Február 25. - 15:36:52 »

Megtört a jég...sziasztok!

Gratulálok az első Vadhoz!
Látod, ha "rendes" vadászemberrel mész ki, mennyivel más a vadászat.
ui: a ruhatárad színe meg úgy is változni fog, ha ezt komolyan gondolod.  Wave
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #820 Dátum: 2012. Február 25. - 15:37:03 »

Gratulálok!  Igen

Végül milyen céltávcsövet szereltettél a puskádra?
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #821 Dátum: 2012. Február 25. - 15:45:40 »

Gratulálok!  Igen

Végül milyen céltávcsövet szereltettél a puskádra?

Maradt egyelőre szerelékkel együtt az ami volt...de ezt tudta vele a fegyver, meghálálta, hogy bíztam benne, egyelőre marad, már csak anyagi okok miatt is...sajnos
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #822 Dátum: 2012. Február 25. - 15:47:43 »

Gratulálok! (Nem volt az a jég még olyan vastag.)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #823 Dátum: 2012. Február 25. - 16:03:14 »

 Emelem
 Gratulálok, kívánom sok hasonló élménybe legyen részed Igen
 Emelem
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #824 Dátum: 2012. Február 25. - 17:13:12 »

gratulálok  Igen
Naplózva
Oldalak: 1 ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: