Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kóbor "házikedvencek"  (Megtekintve 97955 alkalommal)
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #315 Dátum: 2013. Február 28. - 19:57:15 »

Szia, Dani!
Két gondolat:
Az első:
A kutya soha nem hibás.Soha.
A második:
Épeszű ember soha nem "vadászik" kutyára.

S

Sabbati

Két gondolat:
Az első:
A kérdésem költői volt
A második:
Nevezd aminek akarod, a lényeg gondolom érthető. A kiirtás vagy hasonló elnevezések meg nem valami "vadásziasak".
Persze nem vadászat ez, trófeával meg avatással... Nevezzük hát háborúnak.  Stoel Mosolyog



 Emelem


Dani

Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #316 Dátum: 2013. Február 28. - 19:58:52 »

Sabbati

Két gondolat:
Az első:
A kérdésem költői volt
A második:
Nevezd aminek akarod, a lényeg gondolom érthető. A kiirtás vagy hasonló elnevezések meg nem valami "vadásziasak".
Persze nem vadászat ez, trófeával meg avatással... Nevezzük hát háborúnak.  Stoel Mosolyog



 Emelem


Dani



 Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #317 Dátum: 2013. Február 28. - 20:00:21 »

"Nevezzük hát háborúnak."  A kötelesség szó jobban illik rá.
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #318 Dátum: 2013. Március 13. - 15:12:43 »

 Ippeg csak hazazavart bennünket a szakadó eső, de a mai nap sem telt eredmény nélkül. Most Tomi a forgolányi illetőségű tacskó volt eredményes. Egy hatalmas iromba házikandurt cibált elő az egyik csőből. A kutya kellemesen kitréningezte magát Garfieldon. A tegnapi borz után legalább volt sikerélménye. Mi eláztunk és most szárítkozunk. Szóval mindenkinek megvolt a "sikerélmény".
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #319 Dátum: 2013. április 04. - 17:58:03 »

 Még a tegnap történt de ma "publikálom". Mint tudjátok sajnos rengeteg kóbor kutyát-macskát vagyunk kénytelenek likvidálni ennek aztán megvan az a hozadéka, hogy sokunkat - velem az élen - a "sintér" becenévvel illetnek és utálnak a falubeliek. A tegnap viszont csepergő esőben a Tisza egyik régi, már benádasodott ága mellett egyszercsak fura szuszogás, csoszogás, hortyogás üti meg a főlem. Na ez borz lessz, gondolom és már csusszannak is a csőbe a duplanullások, én meg belehasalok a latyakba egy fűzbokor mellett. Nem borz volt! Ki nem találnátok de egy francia bulldog csoszogott elő szemmel láthatóan dögfáradtan. Mit lehet ilyenkor csinálni, magamhoz hívtam az ebet majd miután megette a sonkásszendvicsem sonkáját elindultunk a falu felé. Hamarosan rájöttem, hogy nem vagyunk egy sebességi osztályba, hát beraktam a hátizsákba. Nem tudom miből vannak azok a kutyák de nehezek mint a só. Az árvizvédelmi töltésen viszont már kétségbesetten kereste a kis gazdája. Mint kiderült a bully holmi gáláns kalandok reményében lépett le hazulról, de az minden pénzt megért mikor a gazdi rámcsodálkozott: "és nem tetszett lelőni?" Bakker mintha én jókedvemből lövöldözném agyon a kutyákat! Pláne a görbelábú bulldogokat, a nyulak rémeit...
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #320 Dátum: 2013. április 04. - 18:07:47 »

Még a tegnap történt de ma "publikálom".........

..No..  ..valami ilyesféle történeteket szeretek itt olvasgatni..  Igen ..
Amennyiben meg, más irányú lesz a kimenetele.., arról meg úgy is értesülünk a sajtóból..  Ördög ..  Stoel ..   Emelem
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #321 Dátum: 2013. április 04. - 18:10:50 »

 Még puszit is kaptam ó Nagyfőnök.... Szóval jó néha jónak (vagy legalábbis racionálisnak) lenni
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #322 Dátum: 2013. április 04. - 18:17:06 »

 Puszit?   A buldogtól a sonkáért! Röhög Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #323 Dátum: 2013. április 04. - 18:18:52 »

 Nem, te Moderátorok Gyöngye! A puszit a gazdasszonyától kaptam!
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #324 Dátum: 2013. április 04. - 19:19:05 »

Nem, te Moderátorok Gyöngye! A puszit a gazdasszonyától kaptam!
Jáá-jáá,értem: pussy.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4589



« Új üzenet #325 Dátum: 2013. április 04. - 19:37:44 »

Még a tegnap történt de ma "publikálom".

Jó!  Igen
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #326 Dátum: 2013. április 04. - 19:38:58 »

Nem, te Moderátorok Gyöngye! A puszit a gazdasszonyától kaptam!

 Igen Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #327 Dátum: 2013. április 04. - 20:07:02 »

Még a tegnap történt de ma "publikálom". Mint tudjátok sajnos rengeteg kóbor kutyát-macskát vagyunk kénytelenek likvidálni ennek aztán megvan az a hozadéka, hogy sokunkat - velem az élen - a "sintér" becenévvel illetnek és utálnak a falubeliek. A tegnap viszont csepergő esőben a Tisza egyik régi, már benádasodott ága mellett egyszercsak fura szuszogás, csoszogás, hortyogás üti meg a főlem. Na ez borz lessz, gondolom és már csusszannak is a csőbe a duplanullások, én meg belehasalok a latyakba egy fűzbokor mellett. Nem borz volt! Ki nem találnátok de egy francia bulldog csoszogott elő szemmel láthatóan dögfáradtan. Mit lehet ilyenkor csinálni, magamhoz hívtam az ebet majd miután megette a sonkásszendvicsem sonkáját elindultunk a falu felé. Hamarosan rájöttem, hogy nem vagyunk egy sebességi osztályba, hát beraktam a hátizsákba. Nem tudom miből vannak azok a kutyák de nehezek mint a só. Az árvizvédelmi töltésen viszont már kétségbesetten kereste a kis gazdája. Mint kiderült a bully holmi gáláns kalandok reményében lépett le hazulról, de az minden pénzt megért mikor a gazdi rámcsodálkozott: "és nem tetszett lelőni?" Bakker mintha én jókedvemből lövöldözném agyon a kutyákat! Pláne a görbelábú bulldogokat, a nyulak rémeit...
Nem, te Moderátorok Gyöngye! A puszit a gazdasszonyától kaptam!
Szevasztok .
Képzeljétek el a helyzetet három nagy testű agárral és az őket kísérő öt fős "dolgozó,nem eltartott" társasággal akiket direkt módon nem derítettél fel.
Lehet ,hogy abból a pusziból csak fegyverrel nem kérnél.
Ja , ez nem Ukraina.
Tényleg el lehet engedni az elszabadult sparhelt lábúakat ,de a többit Vállat von.

Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #328 Dátum: 2013. április 04. - 21:20:01 »

Még a tegnap történt

Ha lenne olyan szmájli, ami megemeli a turbánját, azt most Te érdemelnéd.
Így csak  Emelem Emelem Emelem Emelem Emelem

 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #329 Dátum: 2013. április 04. - 21:29:37 »

Még a tegnap történt de ma "publikálom". Mint tudjátok sajnos rengeteg kóbor kutyát-macskát vagyunk kénytelenek likvidálni ennek aztán megvan az a hozadéka, hogy sokunkat - velem az élen - a "sintér" becenévvel illetnek és utálnak a falubeliek. A tegnap viszont csepergő esőben a Tisza egyik régi, már benádasodott ága mellett egyszercsak fura szuszogás, csoszogás, hortyogás üti meg a főlem. Na ez borz lessz, gondolom és már csusszannak is a csőbe a duplanullások, én meg belehasalok a latyakba egy fűzbokor mellett. Nem borz volt! Ki nem találnátok de egy francia bulldog csoszogott elő szemmel láthatóan dögfáradtan. Mit lehet ilyenkor csinálni, magamhoz hívtam az ebet majd miután megette a sonkásszendvicsem sonkáját elindultunk a falu felé. Hamarosan rájöttem, hogy nem vagyunk egy sebességi osztályba, hát beraktam a hátizsákba. Nem tudom miből vannak azok a kutyák de nehezek mint a só. Az árvizvédelmi töltésen viszont már kétségbesetten kereste a kis gazdája. Mint kiderült a bully holmi gáláns kalandok reményében lépett le hazulról, de az minden pénzt megért mikor a gazdi rámcsodálkozott: "és nem tetszett lelőni?" Bakker mintha én jókedvemből lövöldözném agyon a kutyákat! Pláne a görbelábú bulldogokat, a nyulak rémeit...

De jó volt olvasni!  Igen Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: