Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kóbor "házikedvencek"  (Megtekintve 97017 alkalommal)
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #300 Dátum: 2013. Február 27. - 15:21:08 »

Ezt nem hiszem el, hogy ilyen is volt!?!???

Tényleg nem volt. Mármint nem a Gombos ejtette majdnem el.  Ördög

2009.08.11. – Ezzel szemben itthon gyakran olyan címlapokat látok, mint a klasszikus “Nóci majdnem leejtette mobiltelefonját”. Úgy értem… nem említem egy ...
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #301 Dátum: 2013. Február 27. - 17:47:19 »

 Egy órája felhívott egy horgász a Tisza-partról, hogy jöjjek gyorsan mert egy 6 tagú kutyafalka megtámadta őt meg egy pecázgató gyereket. Nem nagyon hittem az emberre támadó kutyákban, de azért gyorsan kirobogtam.  5 perc múlva a tetthelyen voltam ahol a falka már átúszott egy holtágat és irány a mező. Nyomás utánuk (szerencsére át lehetett gázolni a vízen). Amikor utolértem a társaságot legnagyobb meglepetésemre egy farkaskorcs, meg egy dog nagyságú fekete-fehér jószág morogva nekem támadt. Úgy meglepődtem, hogy elsőre a farkasnak alálőttem és csak az egyik lábát kapta sörét. Szerencsére ez megállította mert a dog ekkora márt rajtam volt és csak egy méretes rúgással tudtam szabadulni tőle. Ez elégnek bizonyult, nem akart többet, hát gyorsan kivégeztem a farkast, majd nyomás a falka után. A gázlónál elkaptam őket ahol a dogot sikerült a halak gondjaira bíznom.
 Végezetül annyit: minden állatvédőnek kívánok hasonló jókat, mert abba rossz belegondolni, hogy mi van ha nem fegyveres felnőtt hanem egy gyerek kerül a dögök útjába. 
Naplózva
baliiii
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Új üzenet #302 Dátum: 2013. Február 27. - 19:21:38 »

Hát az ilyenbe azért még belegondolni is rossz!  Na és akkor ilyenkor mondja a sok okos ember, hogy szegény kutyusokat mért kell bántani!?? De nem tudom elképzelni, hogy milyen ember lehet.
Naplózva
baikalbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 437


« Új üzenet #303 Dátum: 2013. Február 27. - 20:21:44 »

Egy órája felhívott egy horgász a Tisza-partról, hogy jöjjek gyorsan mert egy 6 tagú kutyafalka megtámadta őt meg egy pecázgató gyereket. Nem nagyon hittem az emberre támadó kutyákban, de azért gyorsan kirobogtam.  5 perc múlva a tetthelyen voltam ahol a falka már átúszott egy holtágat és irány a mező. Nyomás utánuk (szerencsére át lehetett gázolni a vízen). Amikor utolértem a társaságot legnagyobb meglepetésemre egy farkaskorcs, meg egy dog nagyságú fekete-fehér jószág morogva nekem támadt. Úgy meglepődtem, hogy elsőre a farkasnak alálőttem és csak az egyik lábát kapta sörét. Szerencsére ez megállította mert a dog ekkora márt rajtam volt és csak egy méretes rúgással tudtam szabadulni tőle. Ez elégnek bizonyult, nem akart többet, hát gyorsan kivégeztem a farkast, majd nyomás a falka után. A gázlónál elkaptam őket ahol a dogot sikerült a halak gondjaira bíznom.
 Végezetül annyit: minden állatvédőnek kívánok hasonló jókat, mert abba rossz belegondolni, hogy mi van ha nem fegyveres felnőtt hanem egy gyerek kerül a dögök útjába. 

Hucul! Minden tiszteletem a Tiéd, bátor cselekedet volt 6 dög után menni egyedül! Örülök, hogy nem lett semmi bajod sem!  Piál

Írok privit!  Wave
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #304 Dátum: 2013. Február 27. - 21:10:14 »

Hát ismét csak megbizonyosodott , hogy nagy az Isten állatkertje ! Woest
Sajnos alacsony a kerités !  Ördög
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #305 Dátum: 2013. Február 27. - 21:13:55 »

Egy órája felhívott egy horgász a Tisza-partról, hogy jöjjek gyorsan mert egy 6 tagú kutyafalka megtámadta őt meg egy pecázgató gyereket. Nem nagyon hittem az emberre támadó kutyákban, de azért gyorsan kirobogtam.  5 perc múlva a tetthelyen voltam ahol a falka már átúszott egy holtágat és irány a mező. Nyomás utánuk (szerencsére át lehetett gázolni a vízen). Amikor utolértem a társaságot legnagyobb meglepetésemre egy farkaskorcs, meg egy dog nagyságú fekete-fehér jószág morogva nekem támadt. Úgy meglepődtem, hogy elsőre a farkasnak alálőttem és csak az egyik lábát kapta sörét. Szerencsére ez megállította mert a dog ekkora márt rajtam volt és csak egy méretes rúgással tudtam szabadulni tőle. Ez elégnek bizonyult, nem akart többet, hát gyorsan kivégeztem a farkast, majd nyomás a falka után. A gázlónál elkaptam őket ahol a dogot sikerült a halak gondjaira bíznom.
 Végezetül annyit: minden állatvédőnek kívánok hasonló jókat, mert abba rossz belegondolni, hogy mi van ha nem fegyveres felnőtt hanem egy gyerek kerül a dögök útjába. 
Én sem másképp cselekedtem volna !
Neked meg külön   Emelem  Igen
Naplózva
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #306 Dátum: 2013. Február 28. - 07:38:08 »

Hucul! Minden tiszteletem a Tiéd, bátor cselekedet volt 6 dög után menni egyedül! Örülök, hogy nem lett semmi bajod sem!  Piál
...

 Igen Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #307 Dátum: 2013. Február 28. - 07:45:45 »

Hucul! Minden tiszteletem a Tiéd, bátor cselekedet volt 6 dög után menni egyedül! Örülök, hogy nem lett semmi bajod sem!  Piál

Írok privit!  Wave
A Hucult nem támadja a kutya mert kemény a patája... Kacsint Ma este egy olyan területre kellene kiülni, ahol a "kutyuskák" rákaptak a malachúsra. Várom a találkozást...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #308 Dátum: 2013. Február 28. - 08:02:36 »

 Azt látnod kellet volna milyen képet vágott a kutyuska mikor megtapasztalta NATO-bakancsomat. Most már persze könnye pattogok, de pár percel a történtek után amikor felfogtam, hogy akár meg is téphettek volna, az a bizonyos zabszem nem nagyon csusszant volna be! Különben 9-re jönnek a cimborák és átfésüljük az árteret a túlélőkért, mert a malachusit én is szeretem nemcsak ők.
Naplózva
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #309 Dátum: 2013. Február 28. - 08:56:48 »

... mert a malachusit én is szeretem nemcsak ők.

Sőt! Fogadni mernék, hogy ők nem váltották ki a vadászjegyüket sem. Mosolyog
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #310 Dátum: 2013. Február 28. - 09:13:18 »

Hucul le a kalappal.  Emelem
Várjuk a további fejleményeket. Gondolom jó pár őztetemet fogtok találni.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #311 Dátum: 2013. Február 28. - 09:23:31 »

Ma este egy olyan területre kellene kiülni, ahol a "kutyuskák" rákaptak a malachúsra. Várom a találkozást...
Magamra értettem,csak félreérthetően fogalmaztam. Tegnap szólt egy vadásztárs,hogy a nádból nem tudja őket "kicsalogatni". Kitanult falka,3 loncsosból.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #312 Dátum: 2013. Február 28. - 16:26:45 »

 Hogy a tüzesmenykő csapna meg minden kóbor ebet!!! Összeállta csapat megnézni mit művelt a tegnapi falka, hát a falu határában kit látok sántikálni. Az én drága harapós dog-korcsomat, amelyiket állítólag a halakra bíztam. Miután két adag dupla-nullásnak köszönhetően elmerült, volt pofája feltámadni. Kissé húzta az elejét meg bicegett, de amikor meglátta az UAZ-t agarakat megszégyenítő sebességgel spurizott el a kisebbségiek lakta régió irányába. Kevlárszőrt növesztett a nyavalyás, vagy a bolti patronokkal van valami gixer? Rá kell szánni magam a töltögetésre, mert ez nem járja!
Naplózva
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #313 Dátum: 2013. Február 28. - 19:38:36 »

Azért mi emberek is hajlamosak vagyunk mindent megtenni, hogy a kóbor-ragadozókat magunkhoz csalogassuk, aztán meg panaszkodjunk az elhurcolt haszonállatok miatt.
Előbb jöttem meg a kutyával. Lakott településen belül, egy csatorna feletti kis-híd alatt egy hatalmas kupac friss belet találtam. Kb 50-60 m-re lakott épületektől. Akkora halom volt, amin több kutya is ellakmározhat pár napig.

Akkor ilyenkor mis is van!? Mi vagyunk a hibásak vagy megint az állatok!?  Fejvakarás


Szeretném tisztelettel felajánlani a fegyveremet és segítségemet, ha Kecskemét 100 km-es körzetében valaki kóbor kutyára indul vadászni.



 Emelem




Dani
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #314 Dátum: 2013. Február 28. - 19:48:39 »

Akkor ilyenkor mis is van!? Mi vagyunk a hibásak vagy megint az állatok!?  Fejvakarás
Szeretném tisztelettel felajánlani a fegyveremet és segítségemet, ha Kecskemét 100 km-es körzetében valaki kóbor kutyára indul vadászni.

Szia, Dani!
Két gondolat:
Az első:
A kutya soha nem hibás.Soha.
A második:
Épeszű ember soha nem "vadászik" kutyára.

S
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: