Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kóbor "házikedvencek"  (Megtekintve 97020 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #450 Dátum: 2016. Január 21. - 20:03:17 »

Azért a női részleget szívesen látnám trófeáim között.

Szeretsz a sarokban állni? Mosolyog
Naplózva
Gergusz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Új üzenet #451 Dátum: 2016. Január 22. - 08:54:30 »

Szia Attila!

Ettől az adatgyűjtősdi sötét zöld sztoritól nem kell szerintem tartani.
A hatóság is figyeli őket erővel, nekünk ezzel nem kell foglalkoznunk.
Ostoba szájkarate az egész, ne húzd fel magad.
Naplózva

"Mert a békét nem lehet csinálni. Az van, s azt csupán megtalálni lehet."
Jingo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Új üzenet #452 Dátum: 2016. Január 22. - 10:04:48 »

Azért nem gondolnám,hogy a hatóságot ez érdekli.Engem mindenesetre kitiltottak pár oldalukról  Mosolyog
Pedig egy időben pont olyan voltam,mint ők.
Naplózva
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #453 Dátum: 2016. Január 22. - 11:30:17 »

Van egy ismerősöm, sötéthölgy, mikor a gyerekei kicsik voltak és a nagybátyáik meg a nagyapjuk /az apjuk nem vadászik egyedül a családban/ hazavitték a kompetenciát, felsikoltott hogy:
 Nézzétek a T..i mag a B...i agyonlőtte a Bambinak az anyukáját!
Az ebédnél elsőnek akart a tálba nyúlni, de olyat kapott a kezére a merőkanállal hogy ihaj...  Ördög
Egy ilyen vadászatellenes ismerősömnek mondtam egyszer, miután kifogásolta, hogy puska van nálam, gyere komám, mivel a vaddisznónak van agyara, hogy egyenlőek legyenek az esélyeid, kapsz egy vadászkést, és megmutatom hol kell bemásznod a gledéciásba...  Nyihi

 Emelem


Naplózva

"Az erdő az én templomom."
Gergusz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


« Új üzenet #454 Dátum: 2016. Január 22. - 14:00:02 »

Azért nem gondolnám,hogy a hatóságot ez érdekli.Engem mindenesetre kitiltottak pár oldalukról  Mosolyog
Pedig egy időben pont olyan voltam,mint ők.

Szia Jingo!

De, érdekli őket!
 Emelem
Naplózva

"Mert a békét nem lehet csinálni. Az van, s azt csupán megtalálni lehet."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #455 Dátum: 2016. Január 22. - 14:57:28 »

Szia Attila!

Ettől az adatgyűjtősdi sötét zöld sztoritól nem kell szerintem tartani.
A hatóság is figyeli őket erővel, nekünk ezzel nem kell foglalkoznunk.
Ostoba szájkarate az egész, ne húzd fel magad.

Szia! Emelem

Nem tartok tőle, és nem is idegesítem magam rajta különösen. Már csak azért sem, mert engem még nem ért támadás, de nem is ajánlom senkinek közülük. Biztosan nem az én gyermekein lennének árvák. Kacsint

Pár hónapja mikor egy vadász jogosan, vagy jogtalanul lelőtt egy kutyát én is láttam a feltett fényképét névvel, címmel együtt akkor úgy felmerült bennem, hogy vajon hol a p..ba van most a hatóság intézkedése, vagy a kamara tiltakozása és feljelentése. Ez sem kevesebb, mintha egy politikust fenyegetnek meg agyonveréssel, vagy megöléssel.  :Mosolyog
Az a baj, hogy visszahúzódunk a kis csigaházunkba ahelyett, hogy több tízezren szépen elkezdenénk válaszokat írni ezeknek az elborult agyú hőbörgőknek.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #456 Dátum: 2016. Január 22. - 15:10:47 »

Van egy ismerősöm, sötéthölgy, mikor a gyerekei kicsik voltak és a nagybátyáik meg a nagyapjuk /az apjuk nem vadászik egyedül a családban/ hazavitték a kompetenciát, felsikoltott hogy:
 Nézzétek a T..i mag a B...i agyonlőtte a Bambinak az anyukáját!
Az ebédnél elsőnek akart a tálba nyúlni, de olyat kapott a kezére a merőkanállal hogy ihaj...  Ördög
Egy ilyen vadászatellenes ismerősömnek mondtam egyszer, miután kifogásolta, hogy puska van nálam, gyere komám, mivel a vaddisznónak van agyara, hogy egyenlőek legyenek az esélyeid, kapsz egy vadászkést, és megmutatom hol kell bemásznod a gledéciásba...  Nyihi

 Emelem


Van egy baráti társaságunk akikkel vagy 30 éve összejárunk. Ha hozzánk jönnek természetesen valami vadból készült kaja van az asztalon. Pár éve az egyik házaspár megkérdezte, hogy elhozhatja e egy batátját és a feleségét, mert még soha nem ettek vadat. Elhozhatta. A vacsora előtt a nő elkezdte ócsárolni a vadászokat a szokásos hülye szöveggel. Egy-két mondattal megpróbáltam leállítani, de egyre jobban behergelte magát. Mikor jött a vacsora és szedni akart, elöntötte az agyamat a sz@r, és elvettem előle a tányért. Odatettem egy tál zöldséget, meg egy hámozót neki, és mondtam, hogy ezt egyed b+ ! Persze teljesen kiakadt, én meg odaadtam neki a kabátját és kértem, hogy húzzon haza.
Szerintem az az összejövetel volt az egyik legjobb, mert még késő este is a csalódott arcán röhögtünk!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Jingo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Új üzenet #457 Dátum: 2016. Január 22. - 15:15:56 »

Érdekes,ezeknél az oldalaknál sosem írják ki,hogy ki csinálja őket.
Fotókat használnak fel engedély nélkül.A kitett fotókhoz olyan posztokat írnak,ami a becsületsértésért sokszor kimeríti.Erre néhány vadász hasonlóképpen reagál.Senki nem tudja meggyőzni a másikat.
Mi értelme van akkor egymást sértegetni?
Naplózva
Jingo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Új üzenet #458 Dátum: 2016. Január 22. - 16:14:04 »

Van egy ismerősöm, sötéthölgy, mikor a gyerekei kicsik voltak és a nagybátyáik meg a nagyapjuk /az apjuk nem vadászik egyedül a családban/ hazavitték a kompetenciát, felsikoltott hogy:
 Nézzétek a T..i mag a B...i agyonlőtte a Bambinak az anyukáját!
Az ebédnél elsőnek akart a tálba nyúlni, de olyat kapott a kezére a merőkanállal hogy ihaj...  Ördög
Egy ilyen vadászatellenes ismerősömnek mondtam egyszer, miután kifogásolta, hogy puska van nálam, gyere komám, mivel a vaddisznónak van agyara, hogy egyenlőek legyenek az esélyeid, kapsz egy vadászkést, és megmutatom hol kell bemásznod a gledéciásba...  Nyihi

 Emelem

Még sosem ettem vadhúst.Mondjuk sok esélyem nincs is rá,hogy meg tudjam venni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 22. - 16:26:35 írta Voldi » Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #459 Dátum: 2016. Január 22. - 18:21:17 »

A "nagy érdeklődésre való tekintettel "megnéztem a f@bukon az ominózus oldalt.-Találtam magyar érintettségű képet illetve bejegyzést is, ami enyhén szólva is hagy kívánnivalót maga után ,lehet ,ha már megszigorították a vadász vizsgát elfelejtettek néhány vizsga tárgyat betenni, pl :maradj Ember,esztétika ,hogyan pózoljunk a terítéken stb.stb.Nem kívánok senkit megsérteni ,sőt vitát nyitni sem de érdemes végig nézni a képeket.Úgy gondolom ezek alapján ítélnek meg bennünket nem hiszem,hogy szükség van az ilyenekre
Naplózva
Jingo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Új üzenet #460 Dátum: 2016. Január 22. - 21:05:48 »

Az a baj,hogy laikus nem tudja megítélni a képeket.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #461 Dátum: 2016. Január 22. - 21:20:03 »

A "nagy érdeklődésre való tekintettel "megnéztem a f@bukon az ominózus oldalt.-Találtam magyar érintettségű képet illetve bejegyzést is, ami enyhén szólva is hagy kívánnivalót maga után ,lehet ,ha már megszigorították a vadász vizsgát elfelejtettek néhány vizsga tárgyat betenni, pl :maradj Ember,esztétika ,hogyan pózoljunk a terítéken stb.stb.Nem kívánok senkit megsérteni ,sőt vitát nyitni sem de érdemes végig nézni a képeket.Úgy gondolom ezek alapján ítélnek meg bennünket nem hiszem,hogy szükség van az ilyenekre
Van igazság benne. Ugyanakkor egy rém etikus "ölés" is csak ölés annak aki azt akarja látni benne. Egyébként meg lassan eljutok oda,hogy az etika szót betiltatom a vadászirányú felhasználásban.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #462 Dátum: 2016. Január 23. - 10:34:57 »

Az a baj,hogy laikus nem tudja megítélni a képeket.
   Szia Jingo ! Pont erről is szól a dolog ,ha pedig megítéli biztos ,hogy csak a a rosszat látja benne,direkt nem írtam példákat de mutattam vadászkollegának  ugyan az a véleménye mint Boar utolsó hsz-e a vaddisznósban
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #463 Dátum: 2016. Január 24. - 19:11:09 »

Még sosem ettem vadhúst.Mondjuk sok esélyem nincs is rá,hogy meg tudjam venni.

Miért?  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Jingo
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Új üzenet #464 Dátum: 2016. Január 24. - 20:29:28 »

Miért?  Vállat von
Rokkantnyugdíjból sajnos nem telik húsfélére.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: