Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászvizsga  (Megtekintve 197796 alkalommal)
drxtr
Vendég
« Új üzenet #570 Dátum: 2012. Július 14. - 17:03:27 »

és miközben ezt megbeszéltük rügyből levél lettem Mosolyog
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #571 Dátum: 2012. Július 14. - 17:19:54 »


"Sanyooo remélem nem úgy fognak velem bánni mint egy hűtőgép szerelővel. "----Biztos nem!  Vigyorog A hűtőgép szerelők csoportjába csak a kiválasztottak kerülhetnek, finom úri emberek, kivételes intelligenciával! Holmi vadásszal szóba sem állnak! Vigyorog

A virágok közé is keveredik gyom!! Röhög Stoel Stoel Stoel Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
davidde
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 244



« Új üzenet #572 Dátum: 2012. Július 14. - 20:58:53 »

Én tavaly márciusban vizsgáztam, 20000ft-ból /10000 vizsgadíj-10000 lőtér. önálló felkészülés, elsőre sikerült minden,írásbelin 1 hiba./
Sajnos úgy alakult,hogy tovább lépni nem tudtam, dolgozni is el kell járni 250 km-re heti hazajárással. Vadász barátom engedélyére vettem meg 3 hete 39000 ft ért egy izs bockot, Most intézem tovább a dolgokat, orvosi, psich, vadászjegy,stb.. szerencsére a vizsgabizonyítványomat nem vette el senki Angyal Próbálnák meg Tasli  Úgyhogy kitartás kedves drxtr. Más is jár hasonló cipőben. Emelem Ja és télen elmentem a helyi vt hez hajtani, ahol nagyon rendesek voltak, és meg is hívtak idén télre vadászni,pedig nem ismertem senkit.
Naplózva

davidde
drxtr
Vendég
« Új üzenet #573 Dátum: 2012. Július 15. - 22:37:00 »

Most már nem hagyom abba az biztos... Vadász
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #574 Dátum: 2012. Július 17. - 08:05:30 »

Sabbati, egyébként a csajokban még az a jobb, hogy a megtiprás előtt még rájuk lőhetsz a csüngőtárassal...

A "levitézlett tanfolyami előadó"-ra is lehet - gusztus dó'ga...  Nyihi
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #575 Dátum: 2012. Július 17. - 13:53:47 »

Sziasztok

Készülök a vadászvizsgára. Vadászirodalmat 20-25 éve olvasok, a fegyvereknek szintén nagy rajongója vagyok kb 15-20 éve, de a Vadásziskola olvasása közben jöttem rá, hogy nem minden világos.  Mosolyog Pl, hogy a tájékoztató anyagban összesen 50 írásbeli kérdés van, az Állami vadészvizsga tesztkérdései c. kiadványban pedig 1298. Namost, akkor melyiket vegyem figyelembe? ...vagy egyáltalán miért szedtek össze csak 50-et?

Továbbá a kiadott szóbeli tételek valakinek meg vannak-e egyben, kidolgozva? Bevallom őszintén nem olvastam el a topikot elejétől a végéig, inkább csak "átlapoztam", bele-bele olvastam.


Köszönöm.



Üdv;
Dani
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #576 Dátum: 2012. Július 17. - 14:17:04 »

Üdv!

Gondolom jobban örülsz annak, hogy "csak" 50 tételt kell kidolgozni és nem 1298-at!  Ördög
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #577 Dátum: 2012. Július 17. - 14:24:52 »

Egyébként fent vannak a neten is a 2011-es kidolgozott tételek. (aktualizálni szükséges)
A tesztet pedig 1-2 alkalommal végig kell futni és menni fog.  Wave
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #578 Dátum: 2012. Július 17. - 16:23:21 »

Sziasztok

Készülök a vadászvizsgára. Vadászirodalmat 20-25 éve olvasok, a fegyvereknek szintén nagy rajongója vagyok kb 15-20 éve, de a Vadásziskola olvasása közben jöttem rá, hogy nem minden világos.  Mosolyog Pl, hogy a tájékoztató anyagban összesen 50 írásbeli kérdés van, az Állami vadészvizsga tesztkérdései c. kiadványban pedig 1298. Namost, akkor melyiket vegyem figyelembe? ...vagy egyáltalán miért szedtek össze csak 50-et?

Továbbá a kiadott szóbeli tételek valakinek meg vannak-e egyben, kidolgozva? Bevallom őszintén nem olvastam el a topikot elejétől a végéig, inkább csak "átlapoztam", bele-bele olvastam.


Köszönöm.



Üdv;
Dani
Ne keverd össze  az írásbelit/ami a szóbeli/ a teszttel! Két külön vizsgarész!
Az 50 tétel az darabonként 7 kifejtendő témát tartalmaz. Ezek között van olyan amire egy mondattal lehet válaszolni, illetve van amelyiket bővebben ki kell fejteni. A teszt az meg teszt tehát minden kérdésnél 3 lehetőség közül kell majd választanod. Azért van majdnem 1300 kérdés mert a tesztlapok között nincs két egyforma,és így lehetőség volt a rettenetes nagy számú kombináció kidolgozására. Ja és előtte még képfelismerés a beugró! Amúgy meg nem nehéz nyugi.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #579 Dátum: 2012. Július 17. - 19:21:30 »

Egyébként fent vannak a neten is a 2011-es kidolgozott tételek. (aktualizálni szükséges)
A tesztet pedig 1-2 alkalommal végig kell futni és menni fog.  Wave

A tippet köszönöm. Nem gondoltam volna, hogy ennyire egyszerű. Kb 10 másodperc után a gépemen voltak a kidolgozott tételek.
Még 1x köszönöm.



Üdv;
Dani
Naplózva
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #580 Dátum: 2012. Július 17. - 19:31:23 »

Ne keverd össze  az írásbelit/ami a szóbeli/ a teszttel! Két külön vizsgarész!
Az 50 tétel az darabonként 7 kifejtendő témát tartalmaz. Ezek között van olyan amire egy mondattal lehet válaszolni, illetve van amelyiket bővebben ki kell fejteni. A teszt az meg teszt tehát minden kérdésnél 3 lehetőség közül kell majd választanod. Azért van majdnem 1300 kérdés mert a tesztlapok között nincs két egyforma,és így lehetőség volt a rettenetes nagy számú kombináció kidolgozására. Ja és előtte még képfelismerés a beugró! Amúgy meg nem nehéz nyugi.

Nincs egészen igazad. Betű szerint értelmezve legalább is. A "Felkészülés az állami vadászvizsgára" kiadvány 2. sz. mellékletének címe szó szerint: "Állami Vadászvizsga Írásbeli Kérdések". Ebben is (csak) 50 kérdés van, akárcsak a szóbeli, összetett tételeiben.
Nem kekeckedésből írtam, mert valójában nem sok jelentősége van. Ha a tesztkönyv ezerakárhányszáz kérdéséből (tesztjéből) készülök fel, meglepetés biztosan nem ér. Mosolyog Megjegyzem abban teljes mértékben igazad van, hogy van, hogy egy kérdés 5-féle képen van feltéve, de végül is ugyan arra utal.

Köszönöm a segítséget. Ebből is okultam. Mosolyog
Kicsit izgulok ugyan, de nem tartom lehetetlennek a vizsgát. Régóta olvasok vadászirodalmat, de most rendszerezetten kell a dolgoknak leülepednie. Van még időm, októberben lesz a vizsga. Addig még el is felejthetem. Mosolyog Korongozni pedig 2-3 hetente járok ki. Imádom.


Üdv;
Dani
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #581 Dátum: 2012. Július 17. - 19:45:53 »

Nincs egészen igazad. Betű szerint értelmezve legalább is. A "Felkészülés az állami vadászvizsgára" kiadvány 2. sz. mellékletének címe szó szerint: "Állami Vadászvizsga Írásbeli Kérdések". Ebben is (csak) 50 kérdés van, akárcsak a szóbeli, összetett tételeiben.
Nem kekeckedésből írtam, mert valójában nem sok jelentősége van. Ha a tesztkönyv ezerakárhányszáz kérdéséből (tesztjéből) készülök fel, meglepetés biztosan nem ér. Mosolyog Megjegyzem abban teljes mértékben igazad van, hogy van, hogy egy kérdés 5-féle képen van feltéve, de végül is ugyan arra utal.

Köszönöm a segítséget. Ebből is okultam. Mosolyog
Kicsit izgulok ugyan, de nem tartom lehetetlennek a vizsgát. Régóta olvasok vadászirodalmat, de most rendszerezetten kell a dolgoknak leülepednie. Van még időm, októberben lesz a vizsga. Addig még el is felejthetem. Mosolyog Korongozni pedig 2-3 hetente járok ki. Imádom.


Üdv;
Dani
Az igazi vadászvizsga nem itt történik , hanem a természeben holdfénykor a lesen vagy széken a tarlón ! Igen
Ott nem szabad elbukni ! Igen
Naplózva
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #582 Dátum: 2012. Július 17. - 19:57:47 »

Az igazi vadászvizsga nem itt történik , hanem a természeben holdfénykor a lesen vagy széken a tarlón ! Igen
Ott nem szabad elbukni ! Igen

...igyekszem is.  Wave
Naplózva
euroset
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új üzenet #583 Dátum: 2012. Július 29. - 20:59:02 »

Az 50 kérdés az egy minta, hogy tesztelhesd magad. Nem az az 50 kérdés lesz a vizsgán, nem tudom mi nem egyértelmű ebben ?




Sziasztok

Készülök a vadászvizsgára. Vadászirodalmat 20-25 éve olvasok, a fegyvereknek szintén nagy rajongója vagyok kb 15-20 éve, de a Vadásziskola olvasása közben jöttem rá, hogy nem minden világos.  Mosolyog Pl, hogy a tájékoztató anyagban összesen 50 írásbeli kérdés van, az Állami vadészvizsga tesztkérdései c. kiadványban pedig 1298. Namost, akkor melyiket vegyem figyelembe? ...vagy egyáltalán miért szedtek össze csak 50-et?

Továbbá a kiadott szóbeli tételek valakinek meg vannak-e egyben, kidolgozva? Bevallom őszintén nem olvastam el a topikot elejétől a végéig, inkább csak "átlapoztam", bele-bele olvastam.


Köszönöm.



Üdv;
Dani
Naplózva
Oerdescu
Vendég
« Új üzenet #584 Dátum: 2012. Július 29. - 22:56:34 »

Az 50 kérdés az egy minta, hogy tesztelhesd magad. Nem az az 50 kérdés lesz a vizsgán, nem tudom mi nem egyértelmű ebben ?

Az, hogy mi  a fenének teszik oda az ismertetőbe kivonatnak, amikor csak töredéke az egésznek?
Számítani nem annyira számít, csak nem értem...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: