Oldalak: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászvizsga  (Megtekintve 195754 alkalommal)
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #1110 Dátum: 2016. December 25. - 08:21:26 »

Én egy kilőtt csövű ZKK-t vettem anno 30-ért (egy neppertől Mosolyog ), erre a célra az is tökéletes. Aztán vagy rakatsz bele egy csövet és lesz egy tuti puskád vagy eladod ugyanúgy 30-ért, mindíg lesz itt madár aki megveszi átépíteni (pl. én).
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1111 Dátum: 2016. December 25. - 12:44:17 »

Wildheger én a leggyorsabban olyanról tudok, hogy a delikvens a csütörtöki vadászvizsga után hétfőn kiváltotta a vadászjegyét és szerdán már tartásija volt, köszönhetően annak, hogy az illetékes kapitányságnál volt egy jó poziban lévő gyerekkori barátja úgyhogy csütörtökön már puska volt a nevén.


Én olyanról tudok aki azon a héten vizsgázott de szombaton már a standon kellett állni disznóhajtáson . Ment a dolog .  :Mosolyog  Nem szól szám Véletlenül ott voltam a kutyáimmal segíteni .
Ott állt legelöl az eligazításon talpig Blaserban kezében a termoszfedélbe öntött tea - és már kérdezett .    Rííí Rííí Rííí                                           (  de csak  Röhög )
Egyik bank második embere volt .
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11247


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1112 Dátum: 2016. December 25. - 15:06:09 »

Én olyanról tudok aki azon a héten vizsgázott de szombaton már a standon kellett állni disznóhajtáson . Ment a dolog .  :Mosolyog  Nem szól szám Véletlenül ott voltam a kutyáimmal segíteni .
Ott állt legelöl az eligazításon talpig Blaserban kezében a termoszfedélbe öntött tea - és már kérdezett .    Rííí Rííí Rííí                                           (  de csak  Röhög )
Egyik bank második embere volt .
4 éve vizsgáztam. Nem szólhatok le senkit. Nem is akarok etikázni,mert nekem is voltak már rossz döntéseim,ezalatt a pár év alatt is. Az azonban biztos,hogy a vadászathoz szükséges EMBERSÉG nem tanulható, nem is alakul ki hosszú évek alatt sem. Valakiben vagy van,vagy nincs;de nem lesz.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1113 Dátum: 2016. December 25. - 16:27:08 »

4 éve vizsgáztam. Nem szólhatok le senkit. Nem is akarok etikázni,mert nekem is voltak már rossz döntéseim,ezalatt a pár év alatt is. Az azonban biztos,hogy a vadászathoz szükséges EMBERSÉG nem tanulható, nem is alakul ki hosszú évek alatt sem. Valakiben vagy van,vagy nincs;de nem lesz.

Hát, ebből van egyre kevesebb, és nem csak a vadászatban! Szomorú
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Magortaltos
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Új üzenet #1114 Dátum: 2023. Október 05. - 19:18:34 »

A tanfolyam ugye kötelező?
Ha igen, akkor Debrecenben tud valaki ajánlani legolcsóbb tanfolyamot?
(Ne kezdjetek el piszkálni a "legolcsóbb" miatt! Anno Én könyvtárból vettem ki a könyvet, bevágtam az egészet, majd beültem vizsgázni. Semmi tanfolyam. 23 éve vadászom...)
Naplózva
cujoe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 233


« Új üzenet #1115 Dátum: 2023. Október 16. - 14:00:58 »

A tanfolyam ugye kötelező?
Ha igen, akkor Debrecenben tud valaki ajánlani legolcsóbb tanfolyamot?
(Ne kezdjetek el piszkálni a "legolcsóbb" miatt! Anno Én könyvtárból vettem ki a könyvet, bevágtam az egészet, majd beültem vizsgázni. Semmi tanfolyam. 23 éve vadászom...)


https://hortobagyisportloter.hu/vadaszkepzes/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: