Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 96   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lábbelik  (Megtekintve 268027 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #735 Dátum: 2014. Február 25. - 12:49:41 »

Az a helyzet,hogy a csizma nem tartozik a tartós fogyasztási cikkek közé. A garancia így valóban 6 hónap. Ami még jobban meglepett,hogy az Aigle sem vállal többet. Ennyiért pedig megtehetné.
Én egy cipőt vittem vissza egy meglehetősen  Köcsög céghez, volt vitám de működött az egy év.
Csizma talpa attól hajlamos törni, ha radiátoron, konvektoron szárítja az ember illetve ha nagyobbat vesz mert "két zoknival jó lesz" és nem ott, nem úgy hajlik járás közben ahol kellene.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #736 Dátum: 2014. Február 25. - 22:18:24 »

Lábbelinél valóban 6 hónap a garancia és EU tagország lévén 2 év a szavatosság.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #737 Dátum: 2014. Február 26. - 00:13:09 »

Lábbelinél valóban 6 hónap a garancia és EU tagország lévén 2 év a szavatosság.
Mi a különbség? (mármint a két fogalom között)
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #738 Dátum: 2014. Február 26. - 08:09:13 »

Mi a különbség? (mármint a két fogalom között)

Eszközeit (javítás/csere; árleszállítás/elállás) figyelembe véve semmi. A szavatosság jogszabályon alapul, a garancia/jótállás elsősorban az eladó és a vevő külön szerződésén (fogyvédelmi normák szerint egyes dolgoknál az eladónak ezt kötelessége megkötni a vevővel: pl. új építésű ingatlan, tartós használatra rendelt fogyasztási cikkek, ill. javító-szerelő szolgáltatás.)

 Emelem
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
pnorbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

Majdnem vadász


« Új üzenet #739 Dátum: 2014. Február 26. - 09:57:05 »

Eszközeit (javítás/csere; árleszállítás/elállás) figyelembe véve semmi. A szavatosság jogszabályon alapul, a garancia/jótállás elsősorban az eladó és a vevő külön szerződésén (fogyvédelmi normák szerint egyes dolgoknál az eladónak ezt kötelessége megkötni a vevővel: pl. új építésű ingatlan, tartós használatra rendelt fogyasztási cikkek, ill. javító-szerelő szolgáltatás.)

 Emelem
Emelem
Naplózva

Rohantok széles országútakon.
Én a hegyek ösvényeit szerettem.
Szépségek mellett futtok el vakon,
de ormok fényesedtek meg felettem.

                                 Áprily Lajos
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #740 Dátum: 2014. Február 26. - 23:14:32 »

Eszközeit (javítás/csere; árleszállítás/elállás) figyelembe véve semmi. A szavatosság jogszabályon alapul, a garancia/jótállás elsősorban az eladó és a vevő külön szerződésén (fogyvédelmi normák szerint egyes dolgoknál az eladónak ezt kötelessége megkötni a vevővel: pl. új építésű ingatlan, tartós használatra rendelt fogyasztási cikkek, ill. javító-szerelő szolgáltatás.)

 Emelem

 Igen Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #741 Dátum: 2014. Március 10. - 01:28:04 »

http://www.trexpert.hu/?oldal=2&kat=122&termek=1824
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #742 Dátum: 2014. április 02. - 01:54:10 »

Életemben először rászántam magam, hogy veszek egy bőrbéléses gumicsizmát. A döntés meghozásában persze segített, hogy az egyik vadászboltban az Arxus bőrös, zippes modellje a neten fellelhető 90-100 ezer helyett nem sokkal több, mint 60 ezer forintba fájna.
Nem vettem. Hogy a rosseb törné szilánkosra a tervezők bokáját, akkor talán olyan csizmát gyártanának aminek a "nyak" részén nem csak egy anorexiás vízisikló tudna átbújni. A múltkorjában a neoprénes modellt próbáltam, könnyen feljött, a zippzárt is fel tudtam húzni végig ami nagy szó a durung vádlimon (Aigle, Le Chameau ezokból szóba se jöhet-Le Chameau másért sem). Előhozza a kezitcsókolom "álmaim vágyát", először belebújok a balosba, hmm, kicsit nehezen megy át a lábfejem a "nyakán"...mi lesz ha nem egy vékony utcai zoknira veszem fel? A probléma hamar megoldódott mert a jobbost egyáltalán nem tudtam felhúzni Rííí
Kapják be. Mérgemben megvettem a neoprénest, az legalább kényelmes.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
kis erdész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Új üzenet #743 Dátum: 2014. április 02. - 06:22:09 »

Üdv!
Le Chameu-ut miért nem vesztek? Azt használom, teljesen megvagyok vele elégedve!  Emelem
Naplózva
Vadász35
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



« Új üzenet #744 Dátum: 2014. április 02. - 06:40:22 »

Szia!

Tudtommal pár éve kaptafát "váltott" az Arxus mert más is hasonló problémákkal küzdött mint te. Beszéltem olyan boltossal akinél még mindíg van az első (szűkebb) kollekcióból pedig már komoly kedvezménnyel adja. Lehet, hogy te is ilyet fogtál ki.

 
Életemben először rászántam magam, hogy veszek egy bőrbéléses gumicsizmát. A döntés meghozásában persze segített, hogy az egyik vadászboltban az Arxus bőrös, zippes modellje a neten fellelhető 90-100 ezer helyett nem sokkal több, mint 60 ezer forintba fájna.
Nem vettem. Hogy a rosseb törné szilánkosra a tervezők bokáját, akkor talán olyan csizmát gyártanának aminek a "nyak" részén nem csak egy anorexiás vízisikló tudna átbújni. A múltkorjában a neoprénes modellt próbáltam, könnyen feljött, a zippzárt is fel tudtam húzni végig ami nagy szó a durung vádlimon (Aigle, Le Chameau ezokból szóba se jöhet-Le Chameau másért sem). Előhozza a kezitcsókolom "álmaim vágyát", először belebújok a balosba, hmm, kicsit nehezen megy át a lábfejem a "nyakán"...mi lesz ha nem egy vékony utcai zoknira veszem fel? A probléma hamar megoldódott mert a jobbost egyáltalán nem tudtam felhúzni Rííí
Kapják be. Mérgemben megvettem a neoprénest, az legalább kényelmes.
Naplózva

„Nem a szarvas megy át az úton, az út megy át az erdőn.”
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #745 Dátum: 2014. április 02. - 10:02:33 »

Szia!

Tudtommal pár éve kaptafát "váltott" az Arxus mert más is hasonló problémákkal küzdött mint te. Beszéltem olyan boltossal akinél még mindíg van az első (szűkebb) kollekcióból pedig már komoly kedvezménnyel adja. Lehet, hogy te is ilyet fogtál ki.

 
Valószínűleg ez lehetett a gond. Írja az Arxus a tájékoztatóban, hogy a bőr eleinte kemény, be kell járatni és addig nehezebb felhúzni. Nekem nem "nehezebb" volt hanem a jobbos konkrétan nem jött fel. A balost meg alig tudtuk lecibálni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #746 Dátum: 2014. április 02. - 10:05:36 »

Üdv!
Le Chameu-ut miért nem vesztek? Azt használom, teljesen megvagyok vele elégedve!  Emelem
-Mert olyan szűk a vádlija, hogy a zippzárt félig sem tudom felhúzni.
-Mert van már négy pár, kettő vászonbéléses verzió, ezeknek szétmállott a belseje, két zippzáros, az egyik kilyukadt és nem lehet javítani, a másikon tönkrement a zippzár, szintén nem javítható.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #747 Dátum: 2014. április 02. - 10:48:52 »

-Mert van már négy pár, kettő vászonbéléses verzió, ezeknek szétmállott a belseje, két zippzáros, az egyik kilyukadt és nem lehet javítani, a másikon tönkrement a zippzár, szintén nem javítható.
Mert egy állat vagy  Ördög
Ha otthon ülnél a kanapén a TV előtt gumistéfliben, akkor biztosan nem menne tönkre és évekig elég lenne egy pár.... Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 02. - 11:04:30 írta Boar » Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #748 Dátum: 2014. április 02. - 11:06:32 »

Mert egy állat vagy  Ördög
Ha otthon ülnél a kanapén a TV előtt gumistéfliben, akkor biztosan nem menne tönkre és évekig elég lenne egy pár.... Vigyorog
Így van. Bár egyik pár a gabonahalmok mászása során ment tönkre, ha pedig eme tevékenység helyett a TV-t nézném, nem lenne miből megvenni a következő pár csizmát. Ördögi kör ez, a rosseb egye meg... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9923



« Új üzenet #749 Dátum: 2014. április 02. - 11:53:26 »

Mert egy állat vagy  Ördög
Ha otthon ülnél a kanapén a TV előtt gumistéfliben, akkor biztosan nem menne tönkre és évekig elég lenne egy pár.... Vigyorog

Bár lehet "emberi" a lábmérete. Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 96   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: