Oldalak: 1 ... 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 [838] 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1471681 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #12555 Dátum: 2019. Október 30. - 07:39:16 »

Egyetlen egy eladót belinkelsz?
Van egy pár eladó céltávcső,illetve 1 darab kereső.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #12556 Dátum: 2019. Október 30. - 08:30:20 »

Egyetlen egy eladót belinkelsz?
Ugyanekkora feladat neked is ránézni a vadászapróra...
Van ott jócskán...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #12557 Dátum: 2019. Október 30. - 08:35:06 »


Elég jól tartják az árukat.
Pontosabban akik szeretnének megszabadulni tőle, azért olyan nagyot bukni sem akarnak. A vadászaprós árak nem azt jelentik(és itt most nem csak a deltáról van szó), hogy nálunk minden eszköz jól tartja az árát, hanem azt, hogy egyeseknek irreális elképzeléseik vannak a használt cuccok árképzéséről.

Kíváncsiságból felhívtam néhány eladót.
Nagyon dicsérték a távcsövet!
De kivétel nélkül az eladás oka kategória váltás volt.
Persze mind jó, tökéletes, nem kell ennél jobb aztán mégis eladó...
Hiszen a "fegyverekről leszedett harmincéves szarok" is "gyári új"-ként vannak hirdetve, mint tapasztalhattuk...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1244


« Új üzenet #12558 Dátum: 2019. Október 30. - 08:36:07 »

Van egy pár eladó céltávcső,illetve 1 darab kereső.

2 db,jó sok.
Több ,mint bármely másból?
Na mindegy.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #12559 Dátum: 2019. Október 30. - 08:46:32 »

2 db,jó sok.
Több ,mint bármely másból?
Na mindegy.

Azt áruld el nekem ha nem túl megerőltető, mi a retkes faszért fogod fel személyes sértés gyanánt ha valaki deltát nem szuperlatívuszokban emlegeti?
Kezd kibaszott unalmas lenni, hogy soha nem bírod ki megjegyzés nélkül...
(Egyébként nem kettő van fönt de kurvára mindegy)
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Stefi
Vendég
« Új üzenet #12560 Dátum: 2019. Október 30. - 09:04:49 »

Pontosabban akik szeretnének megszabadulni tőle, azért olyan nagyot bukni sem akarnak. A vadászaprós árak nem azt jelentik(és itt most nem csak a deltáról van szó), hogy nálunk minden eszköz jól tartja az árát, hanem azt, hogy egyeseknek irreális elképzeléseik vannak a használt cuccok árképzéséről.
Persze mind jó, tökéletes, nem kell ennél jobb aztán mégis eladó...
Hiszen a "fegyverekről leszedett harmincéves szarok" is "gyári új"-ként vannak hirdetve, mint tapasztalhattuk...

Élen az M3 valóságtól elrugaszkodott áraival . Ha már azt látom hogy valamit egy antilop bőrön fotóztak , meg se nézem a hirdetést . Jó pár oldalt ki kell hagyni néha .  Nem szól szám :Mosolyog

Persze vannak még pofátlan magánimportőr cégek bőven .
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #12561 Dátum: 2019. Október 30. - 09:07:30 »

Szerintem nem sok mindent lehet levonni a vadászaprón szereplő hirdetésekből, árulnak jót is rosszat is és biztosan befolyásolja a hirdetett márkák arányát hogy egyáltalán mennyi van belőlük kint. A teljesség igénye nélkül kigyűjtöttem a a vadászapró első 20 oldalán használt céltávcsövekből pár márkából mennyit hirdetnek:
Swaro : 6 db
Meopta, Meostar : 9 db
Zeiss: 15 db
Bender: 17 db
Delta : 2 db
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #12562 Dátum: 2019. Október 30. - 09:13:57 »

Szerintem nem sok mindent lehet levonni a vadászaprón szereplő hirdetésekből, árulnak jót is rosszat is és biztosan befolyásolja a hirdetett márkák arányát hogy egyáltalán mennyi van belőlük kint. A teljesség igénye nélkül kigyűjtöttem a a vadászapró első 20 oldalán használt céltávcsövekből pár márkából mennyit hirdetnek:
Swaro : 6 db
Meopta, Meostar : 9 db
Zeiss: 15 db
Bender: 17 db
Delta : 2 db

Én meg beütöttem hogy Delta és 45 találat . De tényleg ebből semmit nem lehet levonni illetve úgy lehet ferdíteni ahogy akarod . Akár a politikusok a közvéleménykutatás és a távolmaradók értékelését .  Röhög
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #12563 Dátum: 2019. Október 30. - 09:20:31 »

Én meg beütöttem hogy Delta és 45 találat . De tényleg ebből semmit nem lehet levonni illetve úgy lehet ferdíteni ahogy akarod . Akár a politikusok a közvéleménykutatás és a távolmaradók értékelését .  Röhög

Nem akarom ferdíteni Mosolyog
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #12564 Dátum: 2019. Október 30. - 09:25:37 »

Üdv! (mindenkinek) Ördög

No. Mindenek előtt azt szeretném mondani, hogy engem nyugodtan le lehet szarházizni, köcsögözni, faszkalapozni, stb, stb(mindenki válassza ki a számára legmegfelelőbbet). Azt is szeretném mondani, hogy nem kívánok állást foglalni technikailag semmilyen formában, az itt felemlegetett eszközökről, csupán a lassan tíz éve periodikusan fel, fel lángoló Delta vs S&B jelenségről  gondolkodok hangosan. Mivel korábban én is aktív részese voltam a diszkuszfolyamoknak ezért először magamon végeztem el önvizsgálatot, és arra a következtetésre jutottam, hogy olyan dolgokra rezonálok, most már kijelenthetem, hogy rezonálunk, aminek a generálójának pont ez volt a célja. A diszkuszok generálóját pedig nem köztünk kell keresni hanem azokban a videókban, újságcikkekben amelyek mögött a termékek eladásában érdekelt körök bújnak meg. A jelenlegi komment folyam inicializálója egy ártatlannak látszó videó volt, ahol csak egyetlen egy mondatban, DE nagyon is kulcs mondatban, jelzem minden bizonnyal tudatosan, megemlít "ártatlanul" a multiplikátor egy olyan céltávcső márkát amit nagyon jól átgondolt marketingstratégiai és taktia célból hozzá rendel, a saját promótált termékéhez, és itt követjük el a hibát, hogy az ő általa felállított csapdába mindkét oldalról belesétálunk, az egyik oldal pro a másik oldalról kontra véleményekkel, ki-ki felsorakoztatva saját és hallott véleményeit és tapasztalatait. Innentől kezdve már csak Cicerói képességek kérdése, hogy kinek van igaza és a horgászatból vett terminussal ki, kit fáraszt ki vagy le, a süketebbnél süketebb rezonálásával és a másik belső és külső tulajdonságainak rosszabb fénybe történő megvilágításával. Persze jönnek az objektívnek látszó de reprezentatívnak még jó indulattal sem nevezhető öntesztek és csoportos tesztek, hogy mi összenéztük meg azok összenézték és alázta meg verte stb, stb, ez igaz pro és kontra.
Én úgy gondolom, hogy az, hogy ez a két optikai termék évek óta össze csap itt az nem véletlen. Stoel

Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #12565 Dátum: 2019. Október 30. - 09:45:20 »

Nem akarom ferdíteni Mosolyog

Sokat hirdetnek puskával együtt és hogy miért azt csak az tudja pontosan aki hirdeti . Úgy hogy felesleges ebből statisztikai volumeneket felállítani meg egyáltalán összeszámolni is de a korrektségbe beletartozik hogy ha már hivatkozna rá valaki akkor legalább a számok stimmeljenek . A Delta ügyében és a jelzett hozzászólásomba lezártam a dolgot most csak a korrektségről írok .
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #12566 Dátum: 2019. Október 30. - 10:06:46 »

Stefi, te komolyan megkérdőjelezed a korrektségemet?  Pontatlan amit leírtam? Milyen statisztikai volumenekről beszélsz, hátsó szándék nélkül írtam amit írtam, semmi bajom sem a Zeiss használókkal ( az enyémen is az van) sem a Deltásokkal. Hogy hol nem voltam korrekt akár magánban is megírhatod. Emelem
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #12567 Dátum: 2019. Október 30. - 10:17:13 »

Stefi, te komolyan megkérdőjelezed a korrektségemet?  Pontatlan amit leírtam? Milyen statisztikai volumenekről beszélsz, hátsó szándék nélkül írtam amit írtam, semmi bajom sem a Zeiss használókkal ( az enyémen is az van) sem a Deltásokkal. Hogy hol nem voltam korrekt akár magánban is megírhatod. Emelem

Nem ne vedd magadra . Akinek inge az vegye magára .   De mindegy is .
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #12568 Dátum: 2019. Október 30. - 12:55:48 »


A baj ott van, hogy lassan ott tartunk, hogy szégyenkeznünk kell, ha nem delta céltávcsövet használunk....


Amikor a szégyen pírja elönti arcodat, jussanak eszedbe a Kovászna megyei tiszteletes szavai:

"Ti csak igyátok azt az erős vizet, mely malmokat hajt és gátakat rombol, én meg iszom a hegynek ezt a gyenge levét, mely értetek kiontatott a bűnök bocsánatára."
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #12569 Dátum: 2019. Október 30. - 13:10:13 »

Lassan át kéne térni a kaliberekre, csak hogy a hajtásszezon kezdetéig beleférjenek még a lőszerek is.
 Ördög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Oldalak: 1 ... 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 [838] 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: