Oldalak: 1 ... 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 [361] 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 924285 alkalommal)
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #5400 Dátum: 2014. Május 18. - 20:55:03 »

Szerintem elsőre- a nagy odafigyelésben- csak azt nem vettem észre,hogy folyamatosan,nem pedig a kártyán látható módon,4 számjegyenként tagolva adtam meg a számot. Stoel

Értem, és köszönöm!  Emelem

Tőlem meg, kérte a kártyaszámom, meg az ellenőrzőkódot. Amit elsőre eltévesztettem..  Stoel ..
Utána megadtam azt az utolsó négy számot is, de valamiért akkor sem igazolt vissza.

Remélem, azért egy fagyiravalót hagynak majd a számlámon a heckerek..  .. 
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #5401 Dátum: 2014. Május 19. - 12:10:55 »

Üdv
Nem tudja véletlenül valaki, hogy a siklósi rendőrségen mikor van fegyverügyes ügyfélfogadás?
Köszönöm
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #5402 Dátum: 2014. Május 19. - 18:01:14 »

 Srácok, nem tudok kihez fordulni ezért írok ide. Kárpátalján nagyon nagy bajok vannak kialakulóban és a hivatalos magyar média hallgat mint a kutyaszar a hóban. Engem meg indexre tettek a helyi lapok a szókimondó nagy pofám miatt. Az a helyzet, hogy a tegnapi nappal az ugocsai falvakban megkezdődtek a katonai behívások. Érdekes módon a behívottak zöme 30-45 év közötti. Van közöttük 1973-as születésű asztalosmester aki sosem volt katona és az egyik közeli falu polgármestere is megkapta a SAS-behívót. Valami azt súgja, hogy ki akarják herélni a falvakat, hiszen kölyköket és öregeket könnyebb megfélemlíteni mint családapákat. Mivel gyakorlatilag elszigetelődtem a médiától, itt hívom fel a figyelmet a dolgokra. Remélem elhiszitek, hogy nem nagyítok, hazudok, hiszen mindenki tudja, hogy ilyen helyzetben füllenteni rossz ómen. Megkérnék mindenkit gondolkodjon el a dolgon.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #5403 Dátum: 2014. Május 19. - 18:38:31 »

Srácok, nem tudok kihez fordulni ezért írok ide. Kárpátalján nagyon nagy bajok vannak kialakulóban és a hivatalos magyar média hallgat mint a kutyaszar a hóban. Engem meg indexre tettek a helyi lapok a szókimondó nagy pofám miatt. Az a helyzet, hogy a tegnapi nappal az ugocsai falvakban megkezdődtek a katonai behívások. Érdekes módon a behívottak zöme 30-45 év közötti. Van közöttük 1973-as születésű asztalosmester aki sosem volt katona és az egyik közeli falu polgármestere is megkapta a SAS-behívót. Valami azt súgja, hogy ki akarják herélni a falvakat, hiszen kölyköket és öregeket könnyebb megfélemlíteni mint családapákat. Mivel gyakorlatilag elszigetelődtem a médiától, itt hívom fel a figyelmet a dolgokra. Remélem elhiszitek, hogy nem nagyítok, hazudok, hiszen mindenki tudja, hogy ilyen helyzetben füllenteni rossz ómen. Megkérnék mindenkit gondolkodjon el a dolgon.
Facebook? Nem a saját neveden, neked is csak egy életed van...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #5404 Dátum: 2014. Május 19. - 22:19:01 »

Hucul, újra csak azt tudom mondani: gyere át, amíg nem késő.
Ukrajna az oroszokkal nem fog bírni.
A vesztes dühe pedig mindig a védtelenek ellen fordul.
Gondolj csak a magyar vadállományra, amelyik mindkét vesztes világháború után az összeomlás szélére került.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #5405 Dátum: 2014. Május 19. - 22:35:23 »

Hucul, újra csak azt tudom mondani: gyere át, amíg nem késő.
Ukrajna az oroszokkal nem fog bírni.
A vesztes dühe pedig mindig a védtelenek ellen fordul.
Gondolj csak a magyar vadállományra, amelyik mindkét vesztes világháború után az összeomlás szélére került.

Megfontolandó tanács, mégha szülőföldről is van szó, az élet nem pótolható.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #5406 Dátum: 2014. Május 19. - 22:43:06 »

Hucul, újra csak azt tudom mondani: gyere át, amíg nem késő.
Ukrajna az oroszokkal nem fog bírni.
A vesztes dühe pedig mindig a védtelenek ellen fordul.
Gondolj csak a magyar vadállományra, amelyik mindkét vesztes világháború után az összeomlás szélére került.
Neki szerintem nem is ezzel van a baj. (Legalább annyian ismerik itt mint ott,a cég aminek dolgozik,részben ide szállít a szomszéd fatelepre,a vezetőség itt is ott is szereti,jöhetne,mert lenne kihez...) Lajos! Őszintén...Te ott tudnád hagyni a gazdaságot,a földeket,az erdőt,a méheidet,a barátaidat?? Nagy döntés ez,még akkor is,ha az életünk van a mérleg másik serpenyőjében... Kell hozzá idő,meg az az utolsó csepp. (Illetve tartok tőle,hogy Pistánk,valami ősi hősi lelkülettel nekiáll felvésetni a nevét valami márványfalra,a sok Ivan,Igor,Szergej közé valahol Kijevben...ahol a hiábavalóságért küzdők s azért életüket áldozók neve van feltüntetve...)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
tilia77
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Új üzenet #5407 Dátum: 2014. Május 20. - 11:27:09 »

Üdvözlet Uraim! Emelem
Egy kis segítséget kérnék Tőletek: mi a teendő abban az esetben, ha lakott területen belül, kiskerti övezetben, egy odaszokott őzsuta komoly károkat okoz?
Az egyik szomszéd terület teljesen gondozatlan, évente egyszer nyírják le a füvet, épphogy a büntetést elkerülendő, ott szokott elfeküdni, de reggel, este vagy éppen fényes nappal járja a környező kerteket és persze a szokott válogatós módján eszik mindent amihez éppen kedve van. "Szegíny Idösanyám" meg majd a guta üti meg, egyelőre úgy néz ki, hogy az idén se borsó, se paprika se rózsa nem lesz nálunk...
Teljesen rendszertelen időpontokban jelenik meg, találkoztam már vele fényes nappal, reggel és este is, egyáltalán nem zavartatja magát, bevárja az embert 5-6 méterre és csak azután ugrik el, de nem megy messzire. A szokott dolgok (hajcsomó, vizelet (de nem kézmosásra Angyal) érhető módon egyáltalán nem hatják meg.
Gondolom a vadásztársasággal hiába beszélnék, sok mindent nem tehetnek, körben lakóházak stb., de akkor kihez fordulhatnék?

Ha valaki nálam okosabb ebben a történetben, kérem segítsen...

Vadászüdvözlettel:
Tilia
Naplózva
hivatásos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


« Új üzenet #5408 Dátum: 2014. Május 20. - 17:44:06 »

Bogrács, hagyma, paprika...stb Stoel
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #5409 Dátum: 2014. Május 20. - 18:08:02 »

Üdvözlet Uraim! Emelem
Egy kis segítséget kérnék Tőletek: mi a teendő abban az esetben, ha lakott területen belül, kiskerti övezetben, egy odaszokott őzsuta komoly károkat okoz?
Az egyik szomszéd terület teljesen gondozatlan, évente egyszer nyírják le a füvet, épphogy a büntetést elkerülendő, ott szokott elfeküdni, de reggel, este vagy éppen fényes nappal járja a környező kerteket és persze a szokott válogatós módján eszik mindent amihez éppen kedve van. "Szegíny Idösanyám" meg majd a guta üti meg, egyelőre úgy néz ki, hogy az idén se borsó, se paprika se rózsa nem lesz nálunk...
Teljesen rendszertelen időpontokban jelenik meg, találkoztam már vele fényes nappal, reggel és este is, egyáltalán nem zavartatja magát, bevárja az embert 5-6 méterre és csak azután ugrik el, de nem megy messzire. A szokott dolgok (hajcsomó, vizelet (de nem kézmosásra Angyal) érhető módon egyáltalán nem hatják meg.
Gondolom a vadásztársasággal hiába beszélnék, sok mindent nem tehetnek, körben lakóházak stb., de akkor kihez fordulhatnék?

Ha valaki nálam okosabb ebben a történetben, kérem segítsen...

Vadászüdvözlettel:
Tilia

Szia!

Lakott területen rendőrségi engedéllyel a hivatásos járhat el. Egy kérdést megér szerintem.

 Emelem

Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Szmöre
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Új üzenet #5410 Dátum: 2014. Május 20. - 18:55:01 »

Üdvözlet Uraim! Emelem
Egy kis segítséget kérnék Tőletek: mi a teendő abban az esetben, ha lakott területen belül, kiskerti övezetben, egy odaszokott őzsuta komoly károkat okoz?
Az egyik szomszéd terület teljesen gondozatlan, évente egyszer nyírják le a füvet, épphogy a büntetést elkerülendő, ott szokott elfeküdni, de reggel, este vagy éppen fényes nappal járja a környező kerteket és persze a szokott válogatós módján eszik mindent amihez éppen kedve van. "Szegíny Idösanyám" meg majd a guta üti meg, egyelőre úgy néz ki, hogy az idén se borsó, se paprika se rózsa nem lesz nálunk...
Teljesen rendszertelen időpontokban jelenik meg, találkoztam már vele fényes nappal, reggel és este is, egyáltalán nem zavartatja magát, bevárja az embert 5-6 méterre és csak azután ugrik el, de nem megy messzire. A szokott dolgok (hajcsomó, vizelet (de nem kézmosásra Angyal) érhető módon egyáltalán nem hatják meg.
Gondolom a vadásztársasággal hiába beszélnék, sok mindent nem tehetnek, körben lakóházak stb., de akkor kihez fordulhatnék?

Ha valaki nálam okosabb ebben a történetben, kérem segítsen...

Vadászüdvözlettel:




     Ott leszünk és elég sokan, köszi Csabi! :9  Emelem

   
Tilia
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #5411 Dátum: 2014. Május 20. - 19:25:33 »

Neki szerintem nem is ezzel van a baj. (Legalább annyian ismerik itt mint ott,a cég aminek dolgozik,részben ide szállít a szomszéd fatelepre,a vezetőség itt is ott is szereti,jöhetne,mert lenne kihez...) Lajos! Őszintén...Te ott tudnád hagyni a gazdaságot,a földeket,az erdőt,a méheidet,a barátaidat?? Nagy döntés ez,még akkor is,ha az életünk van a mérleg másik serpenyőjében... Kell hozzá idő,meg az az utolsó csepp. (Illetve tartok tőle,hogy Pistánk,valami ősi hősi lelkülettel nekiáll felvésetni a nevét valami márványfalra,a sok Ivan,Igor,Szergej közé valahol Kijevben...ahol a hiábavalóságért küzdők s azért életüket áldozók neve van feltüntetve...)

Nagyjából ugyanezt a kérdést tette fel Boar is privátban nekem, amikor először felvetettem a dolgot.
Azt válaszoltam Neki, hogy én maradnék, de a gyerekeimet - ha kell - bottal verném át a Lajtán.
Én már meglett ember vagyok, nagyjából elértem az életben amit egy hétköznapi ember elérhet.

"Az meglett ember, akinek
szívében nincs se anyja, apja,
ki tudja, hogy az életet
halálra ráadásul kapja
s mint talált tárgyat visszaadja
bármikor - ezért őrzi meg,
ki nem istene és nem papja
se magának, sem senkinek."

Szóval nálam már kész a leltár, hogy egy másik verset is idézzek szabadon. Gyerekeimet felneveltem, dolgoztam annyit, mint egy uradalmi ökör.
A föld tartana itt egyébként, meg a nyelvtudás hiánya.

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #5412 Dátum: 2014. Május 20. - 21:20:29 »

Srácok, nem tudok kihez fordulni ezért írok ide. Kárpátalján nagyon nagy bajok vannak kialakulóban és a hivatalos magyar média hallgat mint a kutyaszar a hóban. Engem meg indexre tettek a helyi lapok a szókimondó nagy pofám miatt. Az a helyzet, hogy a tegnapi nappal az ugocsai falvakban megkezdődtek a katonai behívások. Érdekes módon a behívottak zöme 30-45 év közötti. Van közöttük 1973-as születésű asztalosmester aki sosem volt katona és az egyik közeli falu polgármestere is megkapta a SAS-behívót. Valami azt súgja, hogy ki akarják herélni a falvakat, hiszen kölyköket és öregeket könnyebb megfélemlíteni mint családapákat. Mivel gyakorlatilag elszigetelődtem a médiától, itt hívom fel a figyelmet a dolgokra. Remélem elhiszitek, hogy nem nagyítok, hazudok, hiszen mindenki tudja, hogy ilyen helyzetben füllenteni rossz ómen. Megkérnék mindenkit gondolkodjon el a dolgon.
Én gondolkodtam és a helyedben döntenék . Bármilyen fájó is !
Idővel a dolgok megváltoznak , csak ki kell várni ! Lehetőleg ÉLVE !
 Emelem
Naplózva
Győző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 301


« Új üzenet #5413 Dátum: 2014. Május 20. - 21:31:41 »

Srácok, nem tudok kihez fordulni ezért írok ide. Kárpátalján nagyon nagy bajok vannak kialakulóban és a hivatalos magyar média hallgat mint a kutyaszar a hóban. Engem meg indexre tettek a helyi lapok a szókimondó nagy pofám miatt. Az a helyzet, hogy a tegnapi nappal az ugocsai falvakban megkezdődtek a katonai behívások. Érdekes módon a behívottak zöme 30-45 év közötti. Van közöttük 1973-as születésű asztalosmester aki sosem volt katona és az egyik közeli falu polgármestere is megkapta a SAS-behívót. Valami azt súgja, hogy ki akarják herélni a falvakat, hiszen kölyköket és öregeket könnyebb megfélemlíteni mint családapákat. Mivel gyakorlatilag elszigetelődtem a médiától, itt hívom fel a figyelmet a dolgokra. Remélem elhiszitek, hogy nem nagyítok, hazudok, hiszen mindenki tudja, hogy ilyen helyzetben füllenteni rossz ómen. Megkérnék mindenkit gondolkodjon el a dolgon.

Hucul úgy néz ki a dolog hogy te neked azok ellen kell harcolni akik azokat a dolgokat kérik amik az összes többi kisebbségnek járna azaz neked is. Végül is itt is piacról, befolyásról azaz PÉNZRŐL van szó, csak hát mindenki előtt profitért nem lehet háborúzni.
Naplózva

A róka, sakál és a farkas az erdész és mezőgazdász legjobb barátja.
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #5414 Dátum: 2014. Május 20. - 21:42:45 »

Nagyjából ugyanezt a kérdést tette fel Boar is privátban nekem, amikor először felvetettem a dolgot.
Azt válaszoltam Neki, hogy én maradnék, de a gyerekeimet - ha kell - bottal verném át a Lajtán.
Én már meglett ember vagyok, nagyjából elértem az életben amit egy hétköznapi ember elérhet.

"Az meglett ember, akinek
szívében nincs se anyja, apja,
ki tudja, hogy az életet
halálra ráadásul kapja
s mint talált tárgyat visszaadja
bármikor - ezért őrzi meg,
ki nem istene és nem papja
se magának, sem senkinek."

Szóval nálam már kész a leltár, hogy egy másik verset is idézzek szabadon. Gyerekeimet felneveltem, dolgoztam annyit, mint egy uradalmi ökör.
A föld tartana itt egyébként, meg a nyelvtudás hiánya.


Amúgy a szivar jól áll neked ! Ördög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 [361] 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: