Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 142   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Aranysakál avagy svk és a futottak még  (Megtekintve 352748 alkalommal)
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #315 Dátum: 2010. Január 27. - 14:55:53 »

 Wildboar helyen meg kell egy műanyag harmincas cső húszas lukakkal és nem tud hozzáférni a dosznyó, szintén földbe ásva.
Kell hozzá egy kis elvetemültség, de működik, persze a dög jobb, de a kotorék meg még tutibb, mint ahogy a Anti is írta.
 Wave
Naplózva

Üdv End
kikinda
nótaguberátor és idomár
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


kikindai pipafüstös


WWW
« Új üzenet #316 Dátum: 2010. Január 27. - 16:18:31 »

Folytatva a #294 hozzászólást, sikerült felküldenem a netre néhány képpel többet a zsákmányról. Ha megengeditek, megosztok néhányat közülük.

Eddig láttuk:



kicsit távolodunk



mégtöbbet látunk
:



itt van frissen, melegen:






Naplózva

látom, hosszú útra készülsz, búcsúzni jöttél, menj, ha menned kell
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #317 Dátum: 2010. Január 31. - 11:17:31 »

További helyzet jelentés: Másnap is láttak kettőt, szintén elugrottak. Úgy tűnik családunk van :'(, megleltem a nyomaikat úgy vélem. Majd a hozzáértők eldöntik. A mérce 30-06.

További hírek:
Állítólag nálunk is esett 2 (elsők)az este. A boldog elejtő meg otthagyta, neki ugyan nem kell, az érmes disznót sem rakja falra.  Vállat von
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #318 Dátum: 2010. Január 31. - 11:20:20 »

Hmm! Az ilyennek ki kellene csavarni a puskát a kezéből, és beleszúrni a hátába! Szomorú
Célba lőni járjon a lőtérre!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #319 Dátum: 2010. Január 31. - 11:59:47 »

Hmm! Az ilyennek ki kellene csavarni a puskát a kezéből, és beleszúrni a hátába! Szomorú
Célba lőni járjon a lőtérre!
Szia Attila !  Én sem készíttetem ki a rókákat ,ha kell valakinek szívesen nekiadom ,de egy sakállal ezerrel mennék a tímárhoz .
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #320 Dátum: 2010. Január 31. - 13:38:08 »

Szia Bütyök!

A rókák szőrét én sem! Két éve eltűnt a tímárnál egy gyönyörű vörös, és egy igazi szenes rókabőröm, azóta nem érdekel. Rííí
A család női tagjait pár éve elláttam sapkával, gallérral, és azóta nem kell senkinek. Én is elajándékozom a rókabőröket, vagy a vadőrnek adom.
De azért amelyik koponyát érdemesnek találom, azt kikészítem.
Egy sakállal pedig körbeszaladnám a vadászbarátokat! Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #321 Dátum: 2010. Január 31. - 13:48:43 »

További hírek:
Állítólag nálunk is esett 2 (elsők)az este. A boldog elejtő meg otthagyta, neki ugyan nem kell, az érmes disznót sem rakja falra.  Vállat von

Nálunk is az egyik vadász, kifőzeti a bakokat, bikákat, meg az agyarakat is kikészíti, mégse rakja falra. Elteszi, de ki nem rakja soha.  Vállat von

Kinek pap .......
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #322 Dátum: 2010. Január 31. - 14:09:34 »

Kövezzetek meg, lehet, hogy utolért a vadászirigység, de én csak akkor tudok tiszta szívből örülni a másik sikerének ha úgy érzem jó helyre került a remetekan ...stb. Ha tudom, hogy a lövés után, már nem érdekes, megy a garázsba például a különleges selejt bika trófeája, ami után 20-an jártunk és másképpen örültünk volna neki, mert nem csak egy strigula a lő jegyzékemben, b@ssza meg nekem krumpli van a torkomban és elszorul a gyomrom. Higgyétek el nagyon tudok örülni pedig a mások sikereinek!
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #323 Dátum: 2010. Január 31. - 14:19:23 »

Robi!
Nem kövezünk meg!  Mosolyog
Szerintem ez a hozzáállás természetes! Ha látom, hogy valakit nem érdeket az általa elejtett vad, vagy annak trófeája, az én agyamat is elönti a s.ar, és igen sajnálom, hogy ő lőtte az adott vadat!!  :Mosolyog

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #324 Dátum: 2010. Február 10. - 17:34:05 »

Januar elejen Somogyorszagban vadasztam. Hajnalban csendben a szoro fele kozeledtunk a vadorrel, amikor a behavazott erdoben az egyik kanyar mogott mozgasra lettunk figyelmesek. Az uton vagy 60 meterre elottunk egy sakal csamborgott a suru kozeleben. Gyorsan feltettem a harom labu lobotra a puskat es rovid celzas utan utjara engedtem a lovedeket. A sakal helyben maradt. Mar harom eve probaltam ezen a teruleten sakalt loni, de eddig nem sikerult. Most vegre megtort a jeg!

A kep a raloves helyerol keszult. A piros nyil a sakalt mutatja a nagy hoban.



Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #325 Dátum: 2010. Február 10. - 17:45:20 »

 Piál Gratulálok! Szép környezet és időjárás sokat hozzá tehetett ehhez a vadászélményhez. Úgy tűnik a koponyával nem kell bajlódni. Szép téli bunda. Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #326 Dátum: 2010. Február 10. - 17:53:19 »

Piál Gratulálok! Szép környezet és időjárás sokat hozzá tehetett ehhez a vadászélményhez. Úgy tűnik a koponyával nem kell bajlódni. Szép téli bunda. Igen
Szervusz!
Sajnos a koponya lefozese nem volt aktualis, pedig nagyon szerettem volna... Rííí
Tovabbi kepeket holnap kuldok!
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #327 Dátum: 2010. Február 10. - 19:17:30 »

Genfi gratulálok- Emelem

Érdekes arcot vágsz a képen  Bion Bion Bion Bion
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #328 Dátum: 2010. Február 10. - 19:54:59 »

Grat!  Emelem Igen
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Sziju
Vendég
« Új üzenet #329 Dátum: 2010. Február 10. - 20:02:52 »

Genfi!
Gratulálok! Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 142   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: