Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 56   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumosok találkozója Püspökladányban  (Megtekintve 91031 alkalommal)
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #450 Dátum: 2009. Május 11. - 11:27:40 »

Sziasztok

Túl sok és szerteágazó  élmények, impressziók és vélemények helyett álljon itt az elmúlt két nap hiteles története ami sok mindenre és még annak hátterére is rávilágít mint a Carl Gustav a faház oldalára.

1 nap.
Mi egy kicsit késve érkeztünk találkozó színhelyére mert valakik < MODERÁLVA > mindent elkövettek, hogy a helyszín megközelíthetetlen legyen a Hortobágyot nem ismerő emberek számára.. Természetesen a fő  és ( hangos) útvonalaktól jó távol  bújtatták el barátságos faházakat.  Hatalmas lombos fákat ültettek mindenhová, hogy takarja a találkozó helyszínét. < MODERÁLVA >   Még olyan apróságra is ügyeltek, hogy a útbaigazító táblákat átfessék Termál Campingről. „ÁRNYAS” Termál Campingre. Majd ez olyan szinten megvilágították, hogy a fények elvakították az arra autózókat tehát álmukban sem gondolták, hogy a keresett hely közelében járnak.
Természetesen ez  nem riasztotta el az elszántan találkozni vágyókat akik végül is begördülhettek a kicsi  oázis kapuján ahol gyanús külsejű egyruhás ( egyenpólós) egyének méregették őket egészen addig amíg a meg érkezett a sötétből a szentencia : „Zöldruhások!  A Mieink „.

Ezzel kezdetét vette  e világi  < MODERÁLVA >   járásunk. Bevezettek bennünket egy fényes terembe ahol hosszú asztal mellett ülve kellett < MODERÁLVA >  ennek folyományaként < MODERÁLVA >   majd amikor < MODERÁLVA > Ez persze nem volt elég < MODERÁLVA > További poharak kerültek elő < MODERÁLVA > Végül már < MODERÁLVA > Én sokáig nyugodt voltam mert ahányszor az órámra pillantottam az mindig .01:00 mutatott. Végül rájöttem, hogy a magasságmérőt nézem < MODERÁLVA > és az igazi idő az 04.00.Ekkor mi mást tehettünk volna < MODERÁLVA > ebből már nem volt kiút megadtuk magunkat a sorsunknak.
2 nap.
A hajnal újabb megpróbáltatásokat hozott. Olyan csend volt a faházon belül, ( gondolom direkt) hogy mire felébredtünk a társaság jó része már a gépkocsikban ült, hogy meg < MODERÁLVA > hessen. Igaz (hítű )nak  látszó vezetőnkben bízva gondolkodás nélkül követtűk, ahol újabb< MODERÁLVA > vártak. Vakító napfény < MODERÁLVA > puskás emberek < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > repülő sárga UFO-k és olyan < MODERÁLVA >< MODERÁLVA >  hogy < MODERÁLVA >  és ezzel még nem volt vége a napnak.
< MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA >  a meleg ( gyógyhatásúnak mondott ) víz olyan fokban korlátozta az emberek mozgási szabadságát, hogy ezért Hágában legalább 25 évet kapna.
Próbáltunk < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > Mire újabb fegyverek, szúró és vágó eszközök félelmetes vadászpengék kerültek elő majd < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > és < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > ezek után < MODERÁLVA > < MODERÁLVA >A sötétben ücsörögtem sorstársaimmal akikkel < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > csak a fényes telehold biztató képe < MODERÁLVA > reményt
< MODERÁLVA > < MODERÁLVA > már majdnem amikor < MODERÁLVA >< MODERÁLVA > < MODERÁLVA > Azt hittem rosszul látok de az órám már megint 04.00 mutatott.

3.Nap.

Az előző naphoz hasonlóan a < MODERÁLVA > faház távol tartotta a külső zajokat így aztán < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA >
Még ragyogóbb napsütés  még félelmetesebb és  fegyver arzenál ekkor már láttuk, hogy< MODERÁLVA >< MODERÁLVA >< MODERÁLVA > Hát még amikor a lányok kerültek sorra < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > Nem volt olyan erő amely < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA > és a nap egy fáradt és < MODERÁLVA > < MODERÁLVA >  és ezzel még nem volt vége mert < MODERÁLVA >< MODERÁLVA > < MODERÁLVA >   hovatovább < MODERÁLVA > 
Ilyen szervezettségű  < MODERÁLVA > kivitelezett < MODERÁLVA > előre eltervezett < MODERÁLVA > 
Már azt hittük mindennek vége amikor < MODERÁLVA > < MODERÁLVA >Ezek után eldöntöttük  < MODERÁLVA > még egyszer  < MODERÁLVA > akkor is ha < MODERÁLVA >
< MODERÁLVA > < MODERÁLVA > < MODERÁLVA >
Üdvözlettel :< MODERÁLVA >
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #451 Dátum: 2009. Május 11. - 11:52:16 »

Asszem Sam lesz az egyetlen rendes ember, mert a többi az olyan válogatott csirkefogó, mint Sabbati, Erdőjáró és jómagam... szóval hagymás velő rendel... Ördög

Addig megtanulok piláfot sütni. Vagy főzni??
Lehet, hogy veszek egy új terepjárót is.



Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sziju
Vendég
« Új üzenet #452 Dátum: 2009. Május 11. - 12:34:00 »

Girgi!
Ha azt akarod, hogy mindenki veled foglalkozzon, és azokkal a finomságokkal, amit főztél, és ne a kutyáddal, akkor hagyd otthon.  Bion
Ennyi az egész. Mert, ha bárhol megjelenik az a kis vacak, akkor mindenki azzal fog foglalkozni.
Ez van. Az emberek már csak ilyenek. Mit érdekli őket, hogy más mennyit dolgozik a kajával, meg programok szervezésével...ott az ártatlan képű kiskutya, (meg az üvegek) és már el is feledkeztek mindenről.
Naplózva
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #453 Dátum: 2009. Május 11. - 12:54:36 »

Sziasztok!

Szeretném megköszönni ezt a tökéletes hétvégét!
Nagyon jó embereket ismerhettem meg. Igen
Külön köszönet Lacinak, a felajánlott bikavadászatért. Meghajol
Sanyinak, hogy az utolsó lőállásban egy kicsit kiesett a ritmusból.(Talán köszönhető ez a szurkolásunknak. Stoel) Ölel
Tamásnak a fácánvadászatért. gyozo
A szakácsok előtt pedig le a kalappal! Emelem
És mindenkinek, hogy elviseltétek a nagy kerek képemet. Táncol
Ja és Lehelt külön kiemelném a csodálatos bitumenes anyagért! Igen Piál
És remélem lesz még ilyen lehetőség a jövőben is.

Naplózva

Üdv:Kapszli
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #454 Dátum: 2009. Május 11. - 12:56:46 »

Lányok, fiúk, látom nagyon jól telt a hétvége!  Mosolyog
Remélem legközelebb már személyesen is találkozhatunk.
A csoportképen nem lehetne felsorolni, ki kicsoda? Már ha publikus, persze. Mosolyog
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #455 Dátum: 2009. Május 11. - 12:59:40 »

Na, akkor megpróbálom összefoglalni a hétvégét.

Sex, pia, rock n' roll... Bion

Bővebben:

Péntek du. -önhibámon kívül-, kb. másfél órával megcsúszva sikerült elindulnunk itthonról.
Karcag környékén már telefonos zaklatás alanyává váltam, annyira féltek Voldiék, hogy nyárson kell megsütniük a 10kg keszeget, ha nem érkezek meg-a tárcsával Bion
Megérkezés után egy üdvözlő pálinka fogadott, majd egyből láthattam is neki a halak fűszerezésének. A halakkal nem vallottunk szégyent, mert a vacsorára már csak 4db jutott, a többi menet közben eltűnt az asztalról. Többen szóvá tették, hogy sós lett, de Boar szavaival élve: "akinek nem ízlett, nyaljon sót" Nyihi. Ráadásul utólag jöttem rá, hogy Isten nem ver bottal, mert én szóltam, hogy nem kell bele több só, de a nagy Varázsló haragjától félve engedtem a követelésnek. A sors büntetése volt, hogy Sábi következő este eltűnt, így majdnem Voldira maradt a teljesítés. Nyihi Nyihi Nyihi Sanyi azóta is lóg a jutalékunkkal, amit a büfé bevételéből ígért nekünk  Fa testápoló Wave
Boar halászlevéről nem írnék sokat, mert azt csak Tomek tudná szavakba foglalni. Nekem nagyon ízlett, bár hiányoltam belőle a balzsamecetet. Nyihi Bion Arra viszont rá kellett jönnöm, hogy Boar nem is vadkan, ahogy korábban leírták, hanem jószívű és barátságos nagy mackó  Piál (Teljesen nyugodtan tűrte, ahogy piszkálódtam, és még arra sem állt fel, mikor szombaton hajnalban kilátásba helyeztem egy-két nyaklevest, ha tovább kritizálja hab testem >Nevet )

Visszatérve a péntek estére, jókat beszélgettem, és hiába próbáltam mindenkivel pár szót váltani, rá kellett jönnöm, hogy túl sok jóember gyűlt össze ahhoz, hogy egy este alatt mindenkivel beszéljek. Így aztán maradtam a rövid koccintásnál (egy hét is kevéslett volna áttárgyalni mindent mindenkivel). Nem csoda, ha hipp-hopp hajnal lett-talán 4kor adtam meg magam a sorsnak Fejvakarás- és a párom figyelmeztetett, hogy szép a hangom, de mások nem biztos, hogy örülnek neki, ha a faházig vezető 3perces úton végig akarom énekelni az "István a királyt". Azt meg főleg ne kérdezzétek, hogy hogy került bele az a versszak, hogy asszondja: "...akácos út, ha végigmegyek rajtad..."  Tasli Vigyorog

Szombaton 8kor valahogy felébredtem, majd a hajnali felesektől kábán konstatáltam, hogy Tapi minden felszerelése otthon maradt, így elindultunk kutyakaját, pórázt és nyakörvet venni neki, valamint magunknak is szándékoztunk valami szilárd táplálékot venni, mert akkor már sem Boar pacaljában nem bíztam, sem a magam tudományában... Jó hely ez a Püspökladány! Minden szükséges dolgot meg tudtunk venni Tapinak 5 perc alatt, míg 10zsömléért és két jégkrémért további 1órát sétáltunk.

Mire visszaértünk, már mindenki eltűnt, Boart és párját kivéve. (Ezúton közlöm, hogy sz*rul esett, hogy eltűntetek amíg mi bementünk a büfébe két kávét szerezni magunknak, mert beszélgetős kedvemben voltam épp!  Tasli)

A kávétól kicsit felfrissülve arra a megállapításra jutottunk, hogy mindenképp szükséges a többieket boldogítani, így elindultunk a lőtér felé, nehogy elfelejtsék a borostás képem. Odakint S.Peti a szokásos modorában kedvesen rábeszélt arra, hogy ugyan emeljem fel a dagadt s*ggem és álljak már be lőni párat. Ezúton köszönöm neki, mert így rájöhettem, hogy az utolsó verseny óta jelentős változáson ment át a lőtudományom. Akkor 30 lövésből 7-et sikerült lelőnöm, egy dugós puskát kiérdemelve ezzel.  Wave Azt azért leszögeztem, hogy van még mit fejlődnöm most is  Vadász
Sábának meg a "mindentlövő" puskáért kell köszönetet mondanom, mert megszerezte nekem az előkelő 3. helyet és ezzel Forrend felajánlását Meghajol

A lövészet után gyors return következett vissza a szállásra, mert eszembe jutott, hogy a vacsorára szánt pulyka még ki sem olvadt teljesen... Megérkezés után ittam pár sört, amivel megalapoztam magam a főzésnek, és miközben a húst daraboltam, nagyokat mosolyogtam a többieken, miközben mellettem sztorizgattak és ugratták egymást. Aztán meglepődve láttam, hogy Tapi újra nagyot alakított, mert pár órai nasizás után úgy eldobta magát, hogy fel sem lehetett ébreszteni. Édes pofa  Tacsi
Főzés után újra kipróbáltuk a medencét, ami még mindig meleg volt nekem, így nem is bírtam ki pár hideg sör nélkül. Ezek után állítólag eltűntünk a párommal egy kis időre...
...mindenki higgyen amit akar. Igazuk van.  'Girl

A vacsora egész jól sült el, bár megint rá kellett jönnöm, hogy ne a saját fogyasztásom vegyem alapul a társasághoz, mert a pulykaragunak legalább a fele megmaradt. Vagy lehet, hogy mégsem kellene belekontárkodnom a nagyok dolgába ezzel a főzéssel?  Fejvakarás
Annyit még hozzátennék, hogy gratulálok minden versenyzőnek! Taps  Jó volt látni a sok mosolygó arcot. "Make love, not war!"  Wave (A társaságból én voltam a legjobban meglepődve a helyezésemen  Bion)
Vacsora után  NoComment Edit OffTopic Koccint Piál Piál Piál Piál Táncol és társaik. Többet nem tudok mondani, mert az este 10-től hajnal egyig terjedő időszak kicsit elmosódott, mint Blade Laci képei. Úgy el is szégyelltem magam, hogy kénytelen voltam még egy bitumenest meginni, aztán jókat nevettem Voldin, aki majdnem elszenvedte azt a korábban említett büntetést Bion

Vasárnap reggel már egész jó állapotban ébredtem-köszönhetően annak, hogy Márti majdnem lelökött az egyszemélyes ágyról, majd mire visszaaludtam volna, hívott a bátyám, hogy nem jönnek vakolni a házat, így csúszik az átköltözésünk. No, sebaj!-gyors pakolás, főzőkészlet összeszedése, aztán irány a kispuskalövészet. Kicsit büntetésnek éreztem a két estés barátkozás után hajnali 10 órakor, a tűző napon megtartott lövészetet, de így is egész jó lett a lőképem. Sajnos ezután már indulnunk kellett, mert a páromnak dolgozni kellett mennie (de hát valakinek a pénzt is meg kell keresni... Okos )

Hazafelé 2órán keresztül Tapin nevettünk, mert úgy el volt fáradva, hogy az összes pózban megpróbált aludni, amit csak egy kiskutya fel tud venni.

Összegezve az átélteket: ahhoz, hogy mindenre pontosan emlékezzek, kevés volt ez a két nap.
Legalább egy hetet el lehetett volna ezzel a csapattal tölteni és még akkor sem biztos, hogy megunnám azt a sok kedves arcot, akikkel megtartottuk az első "Szalonkafórumos találkozót".

 Wave Wave Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #456 Dátum: 2009. Május 11. - 13:01:53 »

Sziasztok

Túl sok és szerteágazó  élmények, impressziók és vélemények helyett álljon itt az elmúlt két nap hiteles története ami sok mindenre és még annak hátterére is rávilágít mint a Carl Gustav a faház oldalára.
...

< MODERÁLVA Nyihi Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
YZXPF
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Új üzenet #457 Dátum: 2009. Május 11. - 13:10:53 »

Na miután Girgi már nagyregényt írt nekem tényleg csak annyi maradt,hogy leírjam jó köztetek lenni és jó,hogy fórumtag lehetek.
Naplózva

Láss a szimatoddal!
Steve
Vendég
« Új üzenet #458 Dátum: 2009. Május 11. - 13:42:23 »

Tisztelet a hajnal 4-ig küzdőknek Piál, de a többiek még milyen punnyatt banda..... Stoel Nyelv

Amiről tényleg meg kell emlékeznünk az sok finomabbnál-finomabb házi pálinka(kőolajfinomítási melléktermék Nyihi)!
Sajnálom, hogy el kellett jönnünk Csabival szombat délelőtt, pedig még rengeteg gondolat maradt bent. No majd legközelebb azokat is kibeszéljük... Emelem
Naplózva
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #459 Dátum: 2009. Május 11. - 14:33:32 »

Annak igazán örülök én is, hogy hajnali 4 és 8 között is megmaradtak a dolgok bennem.
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4589



« Új üzenet #460 Dátum: 2009. Május 11. - 14:36:34 »


Micsoda egy alkoholista banda!  Meglepődött

Még jó, hogy nem mentem! Pedig már pár hete beágyaztam rá a HP-t!
Következő találkozóra biztos nagyon jó lesz!  Kacsint
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #461 Dátum: 2009. Május 11. - 14:39:11 »

Micsoda egy alkoholista banda!  Meglepődött

Még jó, hogy nem mentem! Pedig már pár hete beágyaztam rá a HP-t!
Következő találkozóra biztos nagyon jó lesz!  Kacsint
Atya-gatya!-nálad megmarad addig? Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Steve
Vendég
« Új üzenet #462 Dátum: 2009. Május 11. - 15:23:58 »

Micsoda egy alkoholista banda!  Meglepődött
/quote]

No-no!
Azért ettünk is.... Mosolyog
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #463 Dátum: 2009. Május 11. - 15:26:26 »

Többen érdeklődtek, hogy a Csubakka jelmezt (amiben a szakács a halászlevet osztotta )hol lehet beszerezni ?  Bion Bion Bion
 Fóti filmgyár? Cirkusz és Varieté RT  ? Kaposvári jelmezkölcsönző ?..... Fejvakarás Taps Taps Taps
A legjobban a nekem  az "olyan pálinkám van de otthon felejtettem" kezdetű történetek tetszettek... Meg a koronglövéseknél a versenyzők megnyugtatására szolgáló HHIIIBBAAAAA!!!!!!! űvöltés. gyozo gyozo gyozo

Érdekes volt még az Opel tanulmányautója a tető nélkül fél sárvédővel, hogy elférjen alatta a suta  Ördög Ördög Ördög
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #464 Dátum: 2009. Május 11. - 15:39:52 »

Többen érdeklődtek, hogy a Csubakka jelmezt (amiben a szakács a halászlevet osztotta )hol lehet beszerezni ?  Bion Bion Bion
 Fóti filmgyár? Cirkusz és Varieté RT  ? Kaposvári jelmezkölcsönző ?..... Fejvakarás Taps Taps Taps
A legjobban a nekem  az "olyan pálinkám van de otthon felejtettem" kezdetű történetek tetszettek... Meg a koronglövéseknél a versenyzők megnyugtatására szolgáló HHIIIBBAAAAA!!!!!!! űvöltés. gyozo gyozo gyozo

Érdekes volt még az Opel tanulmányautója a tető nélkül fél sárvédővel, hogy elférjen alatta a suta  Ördög Ördög Ördög
Szépen lassan csak összepakoljuk az eseményeket...Az a sutára kifejlesztett sárvédő és lökhárító nekem is szöget ütött a fejembe... de hogy a tetejét hol hagyták el? Talán egy elefánt alatt? Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 56   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: