Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 56   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumosok találkozója Püspökladányban  (Megtekintve 91488 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #435 Dátum: 2009. Május 10. - 21:58:11 »

Szia Balázs !
Pedig számítottam rád ! Wave

Szia Zoli!

"SajnoshálIstennek" egy kis meló közbe jött, de jövőre semmiképp sem hagyom ki Kacsint

 Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #436 Dátum: 2009. Május 10. - 22:08:01 »

Szia Zoli!

"SajnoshálIstennek" egy kis meló közbe jött, de jövőre semmiképp sem hagyom ki Kacsint

 Emelem Wave
Hát lehet hamarabb összehozzuk! Mármit a csapat .. Piál OOO Wave Bion Taps
Naplózva
Tompi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Új üzenet #437 Dátum: 2009. Május 10. - 23:25:58 »

Szeretnénk megköszönni ezt acsodálatos hétvégét! Megtisztelve érzem magam, hogy fórumtag lehetek! Nagyon jól éreztük magunkat!  Emelem
Naplózva

" Légy résen! "
Steve
Vendég
« Új üzenet #438 Dátum: 2009. Május 11. - 07:45:40 »

"Ja, Telek Csabi péntektől hivatalosan is meleg "

Akkor most nekem vagy kúrva nagy szerencsém volt, hogy én hajnal 4-kor,a Telek után mentem aludni, vagy én is meleg lettem?!?! :Mosolyog Heheh

Köszönet mindenkinek, hogy a rusnya pofámat elviseltétek. Külön gratula az ivó társaknak akikkel többé kevésbé hajnal 4-ig versenyt ittunk a muslincákkal Vigyorog....,de mi nyertünk! Igen Emelem(Csak az a  reggel 8 elmaradhatott volna szombaton :Mosolyog)


Telek Csabival bennünket meg képzeljetek oda a csoport képre...., bár így szebbnek tűnik! Vigyorog
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #439 Dátum: 2009. Május 11. - 08:01:46 »


Telek Csabival bennünket meg képzeljetek oda a csoport képre...., bár így szebbnek tűnik! Vigyorog

Mi is lemaradtunk róla -majd megkérjük Voldit, montírozzon minket a képre Bion
Ráadásul a kutyánk több képen van rajta, mint mi. Lehet, hogy legközelebb már csak neki kell menni? Nyihi Bion 
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sziju
Vendég
« Új üzenet #440 Dátum: 2009. Május 11. - 08:21:06 »

Kedves Mindenki!
Köszönöm a szervezőknek a remek hét végét!
Jó szervezés, finom ételek, szív és lélek volt minden programban.  Emelem  Igen Igen Igen Wave
Az ott uralkodó állapotokra jellemző volt, (talán a bitumen állagú folyadékok mértéktelen fogyasztása miatt, de lehet hogy a mogyoró miatt )hogy mindenki kicsit kifordult önmagából:
az íjászok korongot lövöldöztek, pisztollyal és kispuskával lőttek.  Vadász
A puskások íjjal lődöztek, Ijasz
A hölgyek tangapapucsban kúsztak a mászólessel a fán. Aztán a lányok annyira belejöttek, hogy nem volt gond semmilyen fegyver. Lőttek pisztollyal, kispuskával, íjjal, stb.
Érdekes, amikor a rövidnadrágos csajok fekve lőttek, hirtelen 4 lőtérvezető is akadt, és a többi fiú meg valahogy mind mögöttük kötött ki.  Fejvakarás

Kicsit elbóbiskoltam a székemben, és arra ébredtem, hogy háború van! Sába hangját lehetett hallani gyakran, amikor egymás után nyomva a sorozatokat, kétségbe esve lőszer utánpótlásért kiabál.  Vadász

A kutya a mértéktelen csülökcsont falás eredményeképpen olyan mély kómába esett, hogy ebből többszöri újraélesztéssel sem sikerült kihozni. Végül alig tudták ketten elvonszolni a hálóhelyére.

Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #441 Dátum: 2009. Május 11. - 08:58:49 »

Kedves Mindenki!
Köszönöm a szervezőknek a remek hét végét!
...

A kutya a mértéktelen csülökcsont falás eredményeképpen olyan mély kómába esett, hogy ebből többszöri újraélesztéssel sem sikerült kihozni. Végül alig tudták ketten elvonszolni a hálóhelyére.

Az volt a jó ebben a találkozóban, hogy mindenki más élményeket élt át, mindenkinek más emlékezetes Bion
Bár a bitumen alapú pálinkára egész sokan emlékeznek(vagy mert mégsem volt olyan hatásos, vagy mert annyira emlékezetes marad Nyihi).

Tapi pedig tényleg ennyire kiütötte magát a sok csülöktől és csonttól, amit Boar adott neki. Nem is tudtam, hogy a csülkös pacal ennyire kábító tud lenni. Nyihi
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #442 Dátum: 2009. Május 11. - 09:03:32 »

Néhány általunk készített kép:
http://picasaweb.google.hu/olaci64/Puspokladany#
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #443 Dátum: 2009. Május 11. - 09:03:44 »

Látom, jól éreztétek magatokat.
Péntek este próbáltam Boar telefonjára küldeni egy üdvözlő SMS-t, de valamiért nem ment át.
Éppen kb. 30 disznó csámcsogott a szórón, 5 koca, 5 süldő meg vagy 20 malac. Először a holdat vártam, aztán azt, hogy valamelyik süldő kimenjen a holdfényre, aztán mégsem lőtem.
Pénteken este még nagyon bántam, hogy nem mentem el, de szombat reggel, amikor józan fejjel, macskajaj nélkül mehettem csemeteápolni, már nem annyira.
Kikből áll a "vonósnégyes"?

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #444 Dátum: 2009. Május 11. - 09:13:51 »

Kedves Barátaim!

Pénteken már 11- után megérkeztem, Sam6-al még volt néhány elintézni való, illetve a két ponty életben tartásának nehéz feladata is nyomta vállunkat. Aztán elkezdett érkezni a társaság. Köszöntés, koccintás másnak, mert még - Karcsi meghozta a halat - keszeg irdalás várt. Aztán pótlásra került. Közben Boar előkészítette a bajai típusú halászlevet. Sütöttünk, főztünk. Ettünk, ittunk. Majd az utóbbi kombinációja. Jókat beszélgettünk, és rettenetesen sokat röhögtem/tünk.

Másnap reggeli után koronglövészet. Gyakorló rotte Erdőjáró puskájával, közepes eredménnyel, gondoltam a második körben majd javítok. A második lövésnél a puska megadta magát. Csere, Blade111 kölcsönadta a bockját, azzal folytattam. Hát, nem lett valami fényes az eredmény. Mentségre legyen mondva, hogy 1,0 és 1,25- ös szűkítéssel volt, mint utólag kiderült, nem egy  kifejezetten korongozó choke.
Bementünk, Íjász bemutató, gyakorlás, légpuska, vasnyúl, vaspatkány, vastüdő. Délután megalkotódott a csülkös pacal, és a pulyka ragu. Majd a koronglövészet eredményhirdetése következett. Kapszli barátom lett boldog tulajdonosa O.Laci által felajánlott tagi bika elejtés lehetőségének, de mindenki valami frappáns díjjal távozhatott. Rettenetes pusztítást végeztem a csülkös pacalból, hihetetlenül finom lett. Ezután megpróbáltuk, borokkal, bitumenessel, eperfa hordóban érlelt szilvával, almapálinkával semlegesíteni a hatását. Sikerült. Majd elfelejtettem, torta is volt. 3 születésnapos tiszteletére. Köszönöm még1x!

Reggel komoly csatát vívtak a majmok a fejemben. Kispuska lövészet. Valaki biztosan ráncigálta a céltáblám vagy helyi jellegű földrengés akadályozott a pontos célzásban, hát még a találatban. Pedig veszettül készültem, hogy 4-be kell kerülni, de ezt most megúszta Lajos  Bion Bion  Rííí

Közben Erdőjáró megalkotta az elhullott állatból azt az eszméletlen finom perkeltet. Eredményhirdetés, Sam6 megkoronázása. Ebéd, majd fájó szívvel búcsú.

Nagyon jól éreztem magam Veletek, köszönök mindent, remélem hamarosan sort kerítünk egy újabb összejövetelre.
Nagy vonalakban ennyi.

Voldi

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #445 Dátum: 2009. Május 11. - 09:28:45 »

Üdv

Jó olvasni, hogy milyen élmények voltak Mosolyog
igy jobban bánkódhatok, hogy nem tudtam menni.... Mosolyog
A kispuska verseny lebonyolításának módját és eredményét leírná valaki?
Nagyon érdekelne.

Köszi Ansch
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #446 Dátum: 2009. Május 11. - 09:52:08 »

Látom, jól éreztétek magatokat.
Péntek este próbáltam Boar telefonjára küldeni egy üdvözlő SMS-t, de valamiért nem ment át.
Éppen kb. 30 disznó csámcsogott a szórón, 5 koca, 5 süldő meg vagy 20 malac. Először a holdat vártam, aztán azt, hogy valamelyik süldő kimenjen a holdfényre, aztán mégsem lőtem.
Pénteken este még nagyon bántam, hogy nem mentem el, de szombat reggel, amikor józan fejjel, macskajaj nélkül mehettem csemeteápolni, már nem annyira.
Kikből áll a "vonósnégyes"?


Hát, bánhatod, hogy nem jöttél el. A macskajajt magának köszönheti az ember, nem a társaságnak...és nem volt részeg ember köztünk, csak jókedvű Ördög
A vonósnégyessel kapcsolatban van egy rossz hírem... Asszem Sam lesz az egyetlen rendes ember, mert a többi az olyan válogatott csirkefogó, mint Sabbati, Erdőjáró és jómagam... szóval hagymás velő rendel... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #447 Dátum: 2009. Május 11. - 10:26:27 »

...és nem volt részeg ember köztünk, csak jókedvű Ördög

Csak azért, mert nem voltam ott.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sziju
Vendég
« Új üzenet #448 Dátum: 2009. Május 11. - 10:32:15 »

"és nem volt részeg ember köztünk, csak jókedvű "
Szó szerint így igaz!

"mindenki más élményeket élt át, mindenkinek más emlékezetes"
Hehe. Mi meg jókat röhögtünk némelyek élményein. Ördög Ördög Ördög

Ez a művészet. Olyan programokat kitalálni, hogy kortól, nemtől függetlenül mindenki jól érezhesse magát. Ez itt sikerült!
Külön köszönet még egyszer a szervezőknek, a segítőknek, a szakácsoknak, és mindenkinek, aki mindent megtett, hogy mások jól érezzék magukat! Táncol
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #449 Dátum: 2009. Május 11. - 10:36:52 »

 
Üdv Wave Jó olvasni ,eredményes volt a találkozó. A programok is úgy lettek szervezve,hogy Mindenki részt vehetett benne. gyozo

 De nekem ez nagyon tetszik ----Rettenetes pusztítást végeztem a csülkös pacalból, hihetetlenül finom lett ---- Ördög
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 56   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: