Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 122   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászattal kapcsolatos hírek  (Megtekintve 213263 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #885 Dátum: 2011. Június 03. - 23:53:49 »

"utálom a tiltást"---Nem ezt tapasztaltam. Nagyon határozottan, többször is felszólaltál a házi lőszertöltés ellen!  Fejvakarás
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #886 Dátum: 2011. Június 04. - 00:06:07 »

Sanyooo mikor gyerek voltam , a környék tele volt gránáttal , gyújtó zsinórral stb. A szerencsének köszönhető , hogy a sok buheráló miatt nem volt baleset ,. de olvass vissza a 60-s évekre . Nem egy gyerek szenvedett csonkulást , fűrészelés közben .
Erről már írtam és mivel te is tudhatnád , ha felnőné végre  Röhög Röhög Röhög pár hüle mindig van . / benzin a kádban stb. /
Pl. ha csökkentenék az élelmiszer árakat , nem tiltakoznék  Igen  Röhög
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #887 Dátum: 2011. Június 04. - 09:03:22 »

"pár hüle mindig van "---Na látod ezt a szemléletet nem bírom! Nem lehet egy társadalmat, csoportot kollektíven büntetni egy téveszme jegyében, vágy bármi miatt! A "pár hülye" megöli magát úgy is, metilalkoholt iszik, vagy agyonvereti magát a kocsmában, 200-al felcsavarodik egy fára! A variációk végtelenek!

"Pl. ha csökkentenék az élelmiszer árakat , nem tiltakoznék "---Te nem is eszel, wazze!  Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #888 Dátum: 2011. Június 04. - 09:14:09 »

Sanyooo pár hüle vett fel frank alapú kölcsönt  Röhög Röhög Röhög / mekkora üzlet mondták pár éve  Röhög / most meg szívunk egyformán .
 Ja és még bérlakást is kapnak  Türelmetlenül  Nem
Egyébként inkább tartanának annyi lovat - marhát , mint amennyi eb van  Igen
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #889 Dátum: 2011. Június 04. - 09:22:19 »

Sanyooo pár hüle vett fel frank alapú kölcsönt  Röhög Röhög Röhög / mekkora üzlet mondták pár éve  Röhög / most meg szívunk egyformán .
 Ja és még bérlakást is kapnak  Türelmetlenül  Nem
Egyébként inkább tartanának annyi lovat - marhát , mint amennyi eb van  Igen


Te mindenre tudod a megoldást, irigyellek! Mosolyog
Nekem is van svájci frank alapú hitelem, adnál valami jó tanácsot?
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #890 Dátum: 2011. Június 04. - 10:03:45 »

Vegyél Lottót!  Kacsint Ördög Stoel
Naplózva
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #891 Dátum: 2011. Június 04. - 10:06:55 »



"Pl. ha csökkentenék az élelmiszer árakat , nem tiltakoznék "---Te nem is eszel, wazze!  Röhög Röhög Röhög

De ha csökkentenék az élelmiszer árakat, akkor enne!!!  Vigyorog
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #892 Dátum: 2011. Június 04. - 10:11:09 »

Vegyél Lottót!  Kacsint Ördög Stoel

Hagyd el, a Zasszony luxorozik, minden szombat este úgy ül le a tv elé, hogy "Na' ma megveszlek kilóra!"-(mondja nekem), aztán csak nem!  Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #893 Dátum: 2011. Június 04. - 10:35:11 »

Lacus!

Valóban pár hülye vett fel valuta alapú hitelt! Azok, akik nem az államra vártak, hogy szociális alapon kapjanak lakást, hanem maguk akarták megoldani! Az, hogy választási lehetőségük nem volt, mert a hitelintézetek kész tények elé állították az mellékes! Az is mellékes, hogy azóta megszűnt a munkahelyük és nem tudják fizetni!
Kapnak ingyen lakást?
Azért gondolkodj már egy kicsit!  Megvette húsz milláért a házat amiből kifizetett mondjuk tízet. Aztán jött ez a jó világ, és nem tud fizetni. A bank elárverezi a házát, közel annyiért amennyi a tartozása és a bank költsége. Ezeket most felvásárolja az állam. Tízen egy-két milláért hozzájut egy húszat érő házhoz. A hülye pedig beköltözik egy gyorsan elkészített amerikai rendszerű házba amiért bérleti díjat fizet, és rámegy a gatyája, hogy kifűtse!!  Tényleg felháborító, csak nem arról az oldalról ahogy te írod!

A kutyákra visszatérve!  Valóban szájkosárral, és pórázzal kellene az erdőbe egyáltalán beengedni minden kutyát. A pásztor, és vadászkutyát is! Mert ugye nincs kivétel!
Aztán had kérdezzem meg, ha egy kutya csippel van ellátva miért kell még ivartalanítani is ahhoz, hogy ne fizessen valaki adót? A csippek alapján nem tudják azonosítani a tulajdonost, ha elkóborol? Ezután majd jöhetnek a macskák, csirkék, disznók,....és végül a "szaporításra nem kívánatos" emberek?
Jó ez így! Úgy is kevés bőrt nyúznak le az emberekről! Majd ezt magyarázd meg légyszi annak az egyedül élő  Mariska néninek is,  aki csak a kutyájához, macskájához tud hozzászólni egész nap, s aki a saját kajáján spórolva tartja el társait!

Az otthoni lőszergyártást én sem engedném! Ugyan úgy ahogy lekapcsolnám az ország villanykapcsolóját, elzárnám a fő gázcsapot, lebontanám az összes két méternél magasabb házat, betiltanám a közlekedést, ja és természetesen beolvasztatnék minden fegyvert, mert ugye ezek miatt is meghalnak emberek!

 Fejvakarás Vállat von :Mosolyog Meglepődött
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #894 Dátum: 2011. Június 04. - 10:45:22 »

Attila!
2 méternél magasabb ház (ól) nem is kell! Egy-két év múlva úgyis minden magyar négykézláb fog járni, tudod úgy könnyebb legelni! Fű tán még lesz! Szomorú
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #895 Dátum: 2011. Június 04. - 11:47:33 »

Attila  Röhög Röhög Röhög Azt olvasd amit írtam . Anno mindenki azt szajkózta legjobb üzlet az államnak tartozni ,
 lásd 3 % hitel / betéti kamat 5% / bele is rokkantunk ,. Igen Én miért a forintost intéztem öt éve Na  Fejvakarás / a Rák miatt elmaradt  Rííí /egyébként a papírok valahol megvannak . 2 méter  Röhög Röhög Röhög Anno a Balaton-nál ilyeneket építettek , lásd Balaton retró filmet ,.
Lőszer utántöltés érintene kb . 5-10 ezer embert , de ha pár óra alatt keresnénk egy két doboz árát , az érintene több mint 50 ezer embert  Igen Igen
A pásztor eb munkatárs , a vakvezető  Igen Igen , életmentő  Igen Igen nem kell kommentár ! A vadász eb , az kérem vadászeb ....... Igen 
Az itt felsoroltak kivételek . A chip-et kötelezővé kellene tenni .
Én is egyedül vagyok , napokig nem beszélek senkivel / lenne hely ebnek is , mégsem tartok / Szerintem állatot lakásban tartani sokszor egész nap , nem az én világom  Igen Ja amúgy nem vagyok eb ellenes , szeretem őket  Igen 4  éve fácánozni voltunk a Mátrában : 5 négylábú vadásztárs is volt velünk , pihenők-nél nem viccc  Röhög mind rajtam lógott  Igen
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #896 Dátum: 2011. Június 04. - 12:15:37 »

"Tél fut az éjen át,
Nyílik a jégvirág,
Új bölcsőben sírdogál egy élet.

Apja emeli föl,
Ebből a gyerekből,
Fegyverkovács lesz, ha addig élek!

Így is lett, bizony,
De, szólt egy szép napon,
Ne csináljunk soha többé fegyvert!

Nem lesz háború,
Könnyes, szomorú,
Boldognak látok majd minden embert!

Kisharangot önt,
Vándorruhát ölt,
A haranggal a világot bejárja.

Halkan zeng a dal,
Mit senki meg nem hall,
S nevet rajta mindenki, ha látja.

Egy nap visszatér,
Megáll, alig él,
Már nem az, ki elment lehunyt szemmel.

Apja jót nevet,
Nyisd ki két szemed:
Ilyen a világ, s kell a fegyver..."
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #897 Dátum: 2011. Június 14. - 08:18:00 »

http://www.magyarhirlap.hu/a_videk_magyarorszag/egyre_kevesebb_nalunk_az_aprovad.html
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #898 Dátum: 2011. Június 15. - 21:49:02 »

http://index.hu/belfold/2011/06/14/nagyberek/?rnd=99
Jól kezdődik:
Terepmadarászok vették észre május végén, hogy a Balatonfenyves melletti különösen védett vízimadár-rezervátum vízszintje kritikus szintre csökkent. Az ingoványt a terület bérlője csapolta le, minden bizonnyal azért, hogy vadászhatóvá tegye. A sors különös fintora, hogy a láp épp június elseje óta minősül nemzetközi jelentőségű vadvízi élőhelynek.

Az igazság viszont egész más:
http://www.sonline.hu/somogy/kozelet/akar-pusztithat-is-a-tulmeretezett-allami-engedely-a-berekben-383392
Hogy nem .......................................... tetü firkász, egyből bekeni sárral a vadászokat.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 15. - 22:18:39 írta Pyrus » Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #899 Dátum: 2011. Július 20. - 17:04:01 »

http://www.beol.hu/bekes/kek-hirek-bulvar/lebukott-a-del-bekesi-rapsic-390280
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 122   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: