Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 122   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászattal kapcsolatos hírek  (Megtekintve 213282 alkalommal)
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #990 Dátum: 2012. Február 14. - 15:54:59 »

Hogy köztörvényes bűnöző vagy, mert fegyvered van!  Ördög
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #991 Dátum: 2012. Február 14. - 20:35:37 »

A "hölgy " hozzászólása nem értékelhető , csak minősíthető ! Nem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #992 Dátum: 2012. Február 14. - 20:47:26 »

Hogy köztörvényes bűnöző vagy, mert fegyvered van!  Ördög


Biztos a lyányokat szereti, nem a férfiakat, bár ha belegondolok a nőknek is van fegyverük, ha kicsi is! Én néha még a nyelvemmel is nehezen találom meg  Vigyorog de van nekik!  Röhög
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #993 Dátum: 2012. Február 14. - 22:20:01 »

Az egyszerűsítés után háromszor olyan bonyolult lesz az ügyintézés, és ötször annyiba fog kerülni, erre nyugodtan mérget vennék.    Nem szól szám
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #994 Dátum: 2012. Február 15. - 07:21:23 »

Az egyszerűsítés után háromszor olyan bonyolult lesz az ügyintézés, és ötször annyiba fog kerülni, erre nyugodtan mérget vennék.    Nem szól szám

Várjuk meg a végét. Hosszú idő óta most látszik az, hogy törekvés van a könnyítésre, felesleges a vészmadárkodás. Ráérsz majd utána leírni 1000  szer, hogy lám én megmondtam!  Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #995 Dátum: 2012. Február 15. - 07:49:43 »

Várjuk meg a végét. Hosszú idő óta most látszik az, hogy törekvés van a könnyítésre, felesleges a vészmadárkodás. Ráérsz majd utána leírni 1000  szer, hogy lám én megmondtam!  Röhög

Persze, várjuk, és utána majd leírom 1000-szer, ahogy szoktam...  Vállat von
Kis idővel ezelőtt még kerek-perec kijelentették, hogy eszük ágában sincs a fegyvertörvényt módosítani, sőt, szigorítani óhajtották, most valamiért nagy hirtelen mégis meggondolták magukat, és nekiláttak megtárgyalni - igazad van, ebből csak valami jó sülhet ki, egy átgondolt, hosszú időre érvényes, módosítgatások nélkül is jól működő szabályozás, mint mindig.  Ördög
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #996 Dátum: 2012. Február 15. - 07:58:06 »

Persze, várjuk, és utána majd leírom 1000-szer, ahogy szoktam...  Vállat von

Ki mondta, hogy szoktad? Majd ezután teszed büntiből, ha mégis így lesz!  Röhög

Idézet
Kis idővel ezelőtt még kerek-perec kijelentették, hogy eszük ágában sincs a fegyvertörvényt módosítani, sőt, szigorítani óhajtották, most valamiért nagy hirtelen mégis meggondolták magukat, és nekiláttak megtárgyalni - igazad van, ebből csak valami jó sülhet ki, egy átgondolt, hosszú időre érvényes, módosítgatások nélkül is jól működő szabályozás, mint mindig.  Ördög

Nem tudom honnan van az információd, de már vagy egy jó éve felkérték a civil szervezeteket, hogy készítsék el a tervezetüket. Meg is tették, be is adták, a mostani változtatási lehetőség ennek folyománya.

De mondjad, ha más az értesülésed. Én és még sokan nem ezt látjuk. Ha tegnap megnézted volna a parlamenti vitát, látnád, hogy az LMP-n kívül más is a változtatáson van. Szinte mindenki. Az MSZP ragaszkodik kis változtatásokkal a saját 2004-es törvényeihez még.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #997 Dátum: 2012. Február 15. - 09:41:30 »

Én néha még a nyelvemmel is nehezen találom meg  Vigyorog de van nekik!  Röhög
-Sándooor, vedd le a szemüveged, töri a combomat...
-Sándooor, inkább vedd vissza mert öt perce a lepedőt nyalod... Tasli

(Szóval lehet, Sanyooo, hogy rossz helyen keresed) Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #998 Dátum: 2012. Február 15. - 10:05:35 »

"Abból, hogy az alkotmányban rögzítik az ön- és a tulajdonvédelmet, nem következik, hogy enyhítik a fegyvertartásra vonatkozó szabályokat - írja a Magyar Nemzet.

A lap úgy tudja: a Fidesznek jelenleg nincs konkrét szabályokat is tartalmazó tervezete, de azt semmiképpen sem támogatná, hogy a jövőben jóval nagyobb kör juthasson lőfegyverhez Magyarországon.

A kormánypárt álláspontja szerint az ön- és a tulajdonvédelem alaptörvényben rögzítéséből nem következik egyenesen a fegyvertartási szabályok liberalizációja.
"

(2011. április)

Nem konkrét infó, csak ilyen és ehhez hasonló emlékek...
De valóban, várjuk ki a végét!    Nem szól szám
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #999 Dátum: 2012. Február 15. - 10:13:07 »

"Abból, hogy az alkotmányban rögzítik az ön- és a tulajdonvédelmet, nem következik, hogy enyhítik a fegyvertartásra vonatkozó szabályokat - írja a Magyar Nemzet.

A lap úgy tudja: a Fidesznek jelenleg nincs konkrét szabályokat is tartalmazó tervezete, de azt semmiképpen sem támogatná, hogy a jövőben jóval nagyobb kör juthasson lőfegyverhez Magyarországon.

A kormánypárt álláspontja szerint az ön- és a tulajdonvédelem alaptörvényben rögzítéséből nem következik egyenesen a fegyvertartási szabályok liberalizációja.
"

(2011. április)

Nem konkrét infó, csak ilyen és ehhez hasonló emlékek...
De valóban, várjuk ki a végét!    Nem szól szám

Ja, hogy Te az ön- és tulajdonvédelmi fegyverre teszed a hangsúlyt?

Hát valóban, az tényleg elég gyengén előkészítve került be, jelenleg a BTK módosítása előtt meg nem is jó ötlet, legalábbis öszhangban nincs vele. Én nem érzem ezt annyira fontosnak. Fontosabb, a vadászokat érintő könnyítések lehetősége, az utántöltés engedélyezése, stb.

Végig erről beszéltem, az önvédelmi fegyver tartása nekem mellékszál.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1000 Dátum: 2012. Február 15. - 11:15:56 »

Gondolom, az a tündibündi fegyvert még nem sokat látott

 'Girl    Dehogynem ! OOO 
Naplózva
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #1001 Dátum: 2012. Február 15. - 11:35:20 »


Végig erről beszéltem, az önvédelmi fegyver tartása nekem mellékszál.

Mellékszál, de szépen egybe fogják kutyulni a két dolgot, lásd az "otthon védelmére tartható, de nem viselhető sörétes" ötletét, de egyébként is vannak megkerülhetetlen párhuzamok, és az egyik csapat szív majd a másik miatt.
Ha csak arról van szó, amiről kéne (bürokrácia lefaragása, ésszerűtlen elemek megszüntetése, szigorú, de korrekt engedélyezés, otthoni töltés stb.), akkor persze, HURRÁ!  Kacsint
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1002 Dátum: 2012. Február 15. - 11:40:04 »

Mellékszál, de szépen egybe fogják kutyulni a két dolgot, lásd az "otthon védelmére tartható, de nem viselhető sörétes" ötletét, de egyébként is vannak megkerülhetetlen párhuzamok, és az egyik csapat szív majd a másik miatt.
Ha csak arról van szó, amiről kéne (bürokrácia lefaragása, ésszerűtlen elemek megszüntetése, szigorú, de korrekt engedélyezés, otthoni töltés stb.), akkor persze, HURRÁ!  Kacsint

Ezek eddig benne vannak/maradtak. Azért mondom, várjuk meg a végét.

Holnap tárgyalja a Honvédelmi Bizottság, a jövő héten jönnek a módosító javaslatok.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1003 Dátum: 2012. Február 15. - 12:11:50 »

Itt van egy kicsivel bővebben a mai napról:

http://mno.hu/belfold/uj-lehetosegeket-nyit-meg-a-javaslat-1051658



Komolyan meglepődtem volna, ha a hazai szivárvány klub nem próbál kitalálni valami egetverő baromságot ezen témában....  Tasli
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #1004 Dátum: 2012. Február 15. - 13:04:52 »

Azért mondom, várjuk meg a végét.

Várjuk!  Emelem Aztán ha jól sül el:  Piál

Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 122   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: