Oldalak: 1 ... 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 [297] 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 ... 876   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Céltávcsövek  (Megtekintve 1471829 alkalommal)
debian
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Új üzenet #4440 Dátum: 2012. Január 13. - 11:33:22 »

Akkor nezd me a tobbi Elite-et a belinkelt lap aljan, gondolom fogsz talalni koztuk egy vadasziast  Emelem
Ok, már találtam olyat is amelyiken az állítócsavarok kupakkal vannak védve. Ennek hiánya szúrt szemet a fenti linken szereplő példánynál.
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #4441 Dátum: 2012. Január 13. - 17:28:02 »

Szia!
Nagyon változó, mert nagyban függ attól, hogy Hans Reegenkurt mennyire vetett rájuk szemet  Ördög
De azért is ezeket linkeltem be, mert ezek nagy valószínűséggel beleférnének a megadott összeghatárba, postával együtt.
Néha bagóért lehet igen jókat elcsípni, vettem már belső sínes 3-12x56-os Diavari-t 450,-€ ért, mert volt az oldalán egy karc.
Amit aztán polírpapírral és hobby-festékkel egy óra alatt nyom nélkül eltűntettem róla  Vigyorog.
Kinézem ami tetszik, rálicitálom a max összeget a lejárat előtt 1 nappal és kivárom a végét.
Kb minden 3-4. alkalommal jött össze a biznisz.
Igaz jártam úgy is, hogy kettőre is tettem licitet és mindkettő be is jött Vigyorog
Mivel visszalépni nem lehet, itthon meghirdettem amelyik kevésbé fogott meg és kis haszonnal (a hazai árnál lényegesen olcsóbban!) gyorsan el is passzoltam.
Most is ezért nincsen rendes céltávcső az új Blaserre, mert vasárnap eladtam a "kályhacső" varia S-Bendert OOO
Na de majd a dortmundi kiállításon nézek valamit (ha csak nem kezdek el gyorsan licitálni valamire az egunon Kacsint)


Szia,
mindig mondtam, hogy csak baj van azzal, aki Reegenkurt!! Vigyorog

Viszont valamit nem értek! Igaz volt vagy három éve, amikor tényleg! licitáltam, azóta csak egy pár Sofortkauf ügyletem volt!
Tehát, ha egy nappal előbb ráteszed a Neked! maximumot, és ha valaki lesben áll egy pár perccel a vége előtt – és még nem is kell, hogy sok vér legyen a pucájában – bármekkora összeget tehet rá, mindig csak a megadott minimum emelési összeggel,( ami távcsöveknél mondjuk kb. 5 vagy esetleg 10 Euro, de az inkább fegyvereknél van, 25 Euro pedig csak a kisipari műremekeknél) kell többet fizetnie. Tehát ha valami nagyon kell, akkor mindig az viszi el a cuccost, aki ott van, „sunyin lesben áll” ügyesbben kiszámolja az időt, gyorsabban frissít a gépe, stb. Négy, vagy öt, a végén nagyon!!! jó vételről maradtam le így, Stájerek, Ansüccök, nem is írom le, hogy a végén mennyiért ütötték le ezeket (én öt!! ejróval lemaradva), mert még ma is megüt a guta!  Rííí Rííí Viszont, ha lesben álltam, csak egyszer szopattak meg, az is valami rutinos „Reegenkurt” volt, iszonyatos sok vétellel, szóval nem volt szégyen a vereség. 
Neked működik ez a módszer? Azért a 450 Euro-s Zeiss varia vételt csak nem így varsázva - vagy belemegy a hal, vagy nem - csináltad??

Üdv,
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #4442 Dátum: 2012. Január 13. - 17:34:38 »

Szia!

Szerintem ez a tipikus példa a kivételre. Nem semmi, az egyszer biztos, amit kibírt a kicsike!  Igen
Csak érdekességképp: a kis .22 lr Toz 8-as puskám már két kínai Tasco csövet "evett" meg eddig.
Kéretik nem nevetni, pénzt nem adtam értük, ingyért kaptam.  Ördög

Szia,

bocs, de nem lehet, hogy hozzá koncintottad valamihez. Egy Toz 8? Egy fémpénz sem esik le róla, ha lőnek vele! Valami itt nem stimmel!! Azok már akkor is szét lehettek rázva, amikor rátetted!
Szerintem!!

Üdv,
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #4443 Dátum: 2012. Január 13. - 17:59:56 »

Szia,

bocs, de nem lehet, hogy hozzá koncintottad valamihez. Egy Toz 8? Egy fémpénz sem esik le róla, ha lőnek vele! Valami itt nem stimmel!! Azok már akkor is szét lehettek rázva, amikor rátetted!
Szerintem!!

Üdv,

Az ki van zárva! Jópár lövést tettem vele, mire elkezdett mászkálni a szálkereszt.
Sörétesem leszámítva minden puskámat vastag szivacsbélésű kofferban szállítom és még a kis ruszkira is nagyon vigyázom. Ha pedig attól a minimális utazási rázkódástól mászkálna el a szálkereszt, akkor megint csak a távcső hibája.
Viszont az tény, hogy a kínai Tasco csövek erősen gagyi kategória. Szerintem ennyit tudnak szimplán. Persze itt is akadhat kivétel.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #4444 Dátum: 2012. Január 13. - 19:26:42 »

....Tehát, ha egy nappal előbb ráteszed a Neked! maximumot, és ha valaki lesben áll egy pár perccel a vége előtt....... akkor mindig az viszi el a cuccost, aki ott van, „sunyin lesben áll” ügyesbben kiszámolja az időt, gyorsabban frissít a gépe, stb.......Neked működik ez a módszer? Azért a 450 Euro-s Zeiss varia vételt csak nem így varsázva - vagy belemegy a hal, vagy nem - csináltad??
Pedig egyszerű a dolog.
Azt már az elején eldöntöm, hogy mennyi pénz van pl. egy céltávcsőre (hogy ne legyünk teljesen OFF Vigyorog). Persze ehhez úgy válogatom meg a kukkert. hogy nem kergetek hiú álmokat. Egy 2,5-10x50 Zenithre hiába dobok rá 600 eurót, az tutira nem áll meg 1200 alatt.
Szóval kinézem, hogy mi az, amiért nem megy öldöklő küzdelem már 5-10 nappal a leütés előtt, azok nekem nemvaló cuccok általában.
Ha pol. az aktuális licit 160,- Euro és én ráteszek 450-et, akkor azt rajtam kívül senki sem tudja, hogy mekkora a max. összeg. Így ha Hans lesben is áll, hogy az utolsó fél órában rámozduljon a témára, elég demoralizáló lehet neki, hogy már a huszadik minimál licitet teszi rá (mert a német van annyira sz@rrágó, hogy nem emel a téten Nyihi) és még mindig nem ő a némbervan.
Persze kell hozzá szerencse is, azt a Zeisset én is 5 Euro előnnyel nyertem meg Ördög .
Sokat vettem már az e-gun.de oldalon, de ebben van egy kis vadásszenvedély is, aztán vagy zsigerelünk, vagy nem  Nyihi. Azon nem szoktam bánkódni ha lecsúszok valamiről, majd lesz valami más  Kacsint
 Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #4445 Dátum: 2012. Január 13. - 22:27:10 »

Sziasztok...másik topicba is írtam, de nem tudtam, hogy a távcső miatt nem itt kapok-e választ hamarabb...elnézést! Meglepődött


Tisztelettel érdeklődnék, az alábbi fegyverről, távcsőröl, milyen lőszer ajánlott(nagyvad, Őz, esetleg dúvadhoz) ?

Állapota nagyon megkímélt, karbantartott (maga a tulaj is egy precíz, fegyvert szerető emberke)

30-06-os Mauser M 98, könnyített Sako csővel, Carl Zeiss Jena ZF4/S (4x32) SNIPER SCOPE SSG 82 távcsővel.

Előre köszönöm a válaszokat!

Máshol ezt a választ kaptam:

"Na ezt a fegyvert azért megnézném.... "Sako" csővel? Az honnan került rá? Vagy csak a tulaj mondta, hogy az? Azt a távcsövet mire szeretnéd használni? Két hónapon belül rájönnél, hogy veszel egy másikat.....de Te tudod! Mire fogsz használni egy 4x32-es távcsövet? Persze ha olyan szerencsés vagy, hogy a vadak világosban ki fognak Neked jönni, akkor semmi gáz."


A fegyvert megvenném, esetleg a távcső lecserélhető-e rajta és ha igen mit kóstálna egy szerelékátalakítása?

Erre is kaptam választ máshol  OOO

" Céltávcső nagyon régi, és sok köze a sniperhez nincs.
ZKK-600-os ezzel voltak szerelve rég, de még most is.
Fegyverről sokat nem tudok mondani, mert ebből annyi van mint a nyű.
Kérdéses, hogy a csöve milyen és milyen a szórásképe.
Céltávcső meg nem sok szürkületi értékkel rendelkezik, az biztos.
Átszerelni másra meg nem egyszerű, mert körmös szerelék van rajta, sok-sok 10 ezer Ft lenne ezt eltüntetni és rá egy másik.

Szerintem felejtős a fegyver.
"
----------------------
Nos a fegyvert ismerem, egy vadőrnek lett anno átalakítva, hogy ne keljen akkora súlyt cipelnie, napi 12 órában, aztán meghalt, és a fegyverműveshez visszakerült a fegyver aki készítette az átalakítást, és egy ismerő vette meg tőle...nagyjából ennyi

Érdemes levenni róla a távcsövet és költeni rá, vagy fogadjam el ezzel, és alkalmazkodjam hozzá...azért vadásztak ezzel így is elég régóta

Kérlek adjatok véleményt

Köszönettel

[/quote]
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #4446 Dátum: 2012. Január 14. - 00:18:03 »

Sziasztok...másik topicba is írtam, de nem tudtam, hogy a távcső miatt nem itt kapok-e választ hamarabb...elnézést! Meglepődött


Tisztelettel érdeklődnék, az alábbi fegyverről, távcsőröl, milyen lőszer ajánlott(nagyvad, Őz, esetleg dúvadhoz) ?

Állapota nagyon megkímélt, karbantartott (maga a tulaj is egy precíz, fegyvert szerető emberke)

30-06-os Mauser M 98, könnyített Sako csővel, Carl Zeiss Jena ZF4/S (4x32) SNIPER SCOPE SSG 82 távcsővel.

Előre köszönöm a válaszokat!

Máshol ezt a választ kaptam:

"Na ezt a fegyvert azért megnézném.... "Sako" csővel? Az honnan került rá? Vagy csak a tulaj mondta, hogy az? Azt a távcsövet mire szeretnéd használni? Két hónapon belül rájönnél, hogy veszel egy másikat.....de Te tudod! Mire fogsz használni egy 4x32-es távcsövet? Persze ha olyan szerencsés vagy, hogy a vadak világosban ki fognak Neked jönni, akkor semmi gáz."


A fegyvert megvenném, esetleg a távcső lecserélhető-e rajta és ha igen mit kóstálna egy szerelékátalakítása?

Erre is kaptam választ máshol  OOO

" Céltávcső nagyon régi, és sok köze a sniperhez nincs.
ZKK-600-os ezzel voltak szerelve rég, de még most is.
Fegyverről sokat nem tudok mondani, mert ebből annyi van mint a nyű.
Kérdéses, hogy a csöve milyen és milyen a szórásképe.
Céltávcső meg nem sok szürkületi értékkel rendelkezik, az biztos.
Átszerelni másra meg nem egyszerű, mert körmös szerelék van rajta, sok-sok 10 ezer Ft lenne ezt eltüntetni és rá egy másik.

Szerintem felejtős a fegyver.
"
----------------------
Nos a fegyvert ismerem, egy vadőrnek lett anno átalakítva, hogy ne keljen akkora súlyt cipelnie, napi 12 órában, aztán meghalt, és a fegyverműveshez visszakerült a fegyver aki készítette az átalakítást, és egy ismerő vette meg tőle...nagyjából ennyi

Érdemes levenni róla a távcsövet és költeni rá, vagy fogadjam el ezzel, és alkalmazkodjam hozzá...azért vadásztak ezzel így is elég régóta

Kérlek adjatok véleményt

Köszönettel



Szia!

A céltávcsőről leírták, amit érdemes tudni, én is ugyan ezen a véleményen vagyok. A fegyver pedig bár nem ide való, de egy gyors véleményt talán: én nemigen fontolgatnám egy olyan fegyver vételét, ami régóta vadőrök szolgálati fegyvere volt, ilyen-olyan fegyvermestereket elvileg megjárt, ki tudja milyen ZKK, ki tudja milyen csővel, szórásképpel, stb.
Ha csak nem szemtelenül jó árban kínálják, én azt javaslom, nézz más fegyver után!
Egyébként nem titok az ára?
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9923



« Új üzenet #4447 Dátum: 2012. Január 14. - 05:47:02 »


Tisztelettel érdeklődnék, az alábbi fegyverről, távcsőröl, milyen lőszer ajánlott(nagyvad, Őz, esetleg dúvadhoz) ?

Állapota nagyon megkímélt, karbantartott (maga a tulaj is egy precíz, fegyvert szerető emberke)

30-06-os Mauser M 98, könnyített Sako csővel, Carl Zeiss Jena ZF4/S (4x32) SNIPER SCOPE SSG 82 távcsővel.

Szia!
Első fegyvernek tökéletes lesz ha minden rendben vele. Mindenképp ajánlott fegyvermester ( mert az országban abból nem sok van ) vizsgálata, véleménye.
Az ár, ha számodra megfizethető miért is ne?
Lőszer választák a 30-06-s mint égen a csillag. Meg kellen tudnod az elöző tulaj mit is lőtt vele, az egy biztos támpont.
Távcső 4x32-s hmm...Ha szíved azt súgja , hogy tudod használni legyen. Vannak korlátai tény , de örök darab. Nekem is ez van a GV-n néha elgondolkodtam a cserén, de mindig maradt. Szóval jó az a távcső, összeszoktunk tudom mit tud nyújtani becsülettel, hűséggel. De azt mindig, nálam kiszolgálja idejét.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
sab
Vendég
« Új üzenet #4448 Dátum: 2012. Január 14. - 08:21:33 »

Sziasztok...másik topicba is írtam, de nem tudtam, hogy a távcső miatt nem itt kapok-e választ hamarabb...elnézést! Meglepődött


Tisztelettel érdeklődnék, az alábbi fegyverről, távcsőröl, milyen lőszer ajánlott(nagyvad, Őz, esetleg dúvadhoz) ?

Állapota nagyon megkímélt, karbantartott (maga a tulaj is egy precíz, fegyvert szerető emberke)

30-06-os Mauser M 98, könnyített Sako csővel, Carl Zeiss Jena ZF4/S (4x32) SNIPER SCOPE SSG 82 távcsővel.

Előre köszönöm a válaszokat!

Máshol ezt a választ kaptam:

"Na ezt a fegyvert azért megnézném.... "Sako" csővel? Az honnan került rá? Vagy csak a tulaj mondta, hogy az? Azt a távcsövet mire szeretnéd használni? Két hónapon belül rájönnél, hogy veszel egy másikat.....de Te tudod! Mire fogsz használni egy 4x32-es távcsövet? Persze ha olyan szerencsés vagy, hogy a vadak világosban ki fognak Neked jönni, akkor semmi gáz."


A fegyvert megvenném, esetleg a távcső lecserélhető-e rajta és ha igen mit kóstálna egy szerelékátalakítása?

Erre is kaptam választ máshol  OOO

" Céltávcső nagyon régi, és sok köze a sniperhez nincs.
ZKK-600-os ezzel voltak szerelve rég, de még most is.
Fegyverről sokat nem tudok mondani, mert ebből annyi van mint a nyű.
Kérdéses, hogy a csöve milyen és milyen a szórásképe.
Céltávcső meg nem sok szürkületi értékkel rendelkezik, az biztos.
Átszerelni másra meg nem egyszerű, mert körmös szerelék van rajta, sok-sok 10 ezer Ft lenne ezt eltüntetni és rá egy másik.

Szerintem felejtős a fegyver.
"
----------------------
Nos a fegyvert ismerem, egy vadőrnek lett anno átalakítva, hogy ne keljen akkora súlyt cipelnie, napi 12 órában, aztán meghalt, és a fegyverműveshez visszakerült a fegyver aki készítette az átalakítást, és egy ismerő vette meg tőle...nagyjából ennyi

Érdemes levenni róla a távcsövet és költeni rá, vagy fogadjam el ezzel, és alkalmazkodjam hozzá...azért vadásztak ezzel így is elég régóta

Kérlek adjatok véleményt

Köszönettel



Szerintem célszerűbb lett volna csak a kérdésedet feltenni, majd a válaszokat összevetni más fórumokon is fel tett kérdésekre való válaszokkal és eldönteni, hogy mi is legyen. Emelem
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #4449 Dátum: 2012. Január 14. - 08:24:54 »

Szia!

A céltávcsőről leírták, amit érdemes tudni, én is ugyan ezen a véleményen vagyok. A fegyver pedig bár nem ide való, de egy gyors véleményt talán: én nemigen fontolgatnám egy olyan fegyver vételét, ami régóta vadőrök szolgálati fegyvere volt, ilyen-olyan fegyvermestereket elvileg megjárt, ki tudja milyen ZKK, ki tudja milyen csővel, szórásképpel, stb.
Ha csak nem szemtelenül jó árban kínálják, én azt javaslom, nézz más fegyver után!
Egyébként nem titok az ára?


Egyetértve Gewehr-rel, én csak bőven 100 alatti árban gondolkodnék egyáltalán ebben a kombóban.
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #4450 Dátum: 2012. Január 14. - 09:10:19 »

Egyetértve Gewehr-rel, én csak bőven 100 alatti árban gondolkodnék egyáltalán ebben a kombóban.

Így igaz!  Igen

Mellesleg az aprón is van 125.000 Ft-ért 8x56-os Kaps!!! csővel szerelve ZKK-600-as, teljesen korrekt esztétikai állapotban.
Ha a csöve jó, én nem igen gondolkodnék sokat!  Kacsint
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9923



« Új üzenet #4451 Dátum: 2012. Január 14. - 09:25:13 »

Fiúk!

Alapvetően rosszul álltok hozzá a kérdéshez.
Való igaz Forma4 kolléga hibát követett el a más vélemények bemásolásával, sabnak ebben igaza van.
Szerintem ez eldöntött kérdés a részéről, valami oknál fogva kell neki az a puska. Lehet emlék, anyagi része is dolognak. Mert tény és való, hogy mindkettő szerepet játszik.
Én egyet tudok, két dolgot megtanul, a türelmet és pontos lövést. Apáink, nagyapáink is használták e céltávcsövet eredményesen. Van jobb is aláírom, de könyörgök ha ezzel adják akkor ezzel fog vadászni. Ha lesz pénze és nem tetszik neki akkor vesz másikat rá.
Vadőr puskák, nem értem ezt az ellenszenvet, de biztosra veszitek, hogy rossz ez a puska? Lehet kiment belőle 2 doboz lőszer összesen. Nekem a 7,62-s GV-m és a Lampart is vadőr puskák voltak, mind a mai napig teszik dolgukat. De a véleményetek alapján akkor rossz választás volt ezeket megvennem.
Forma4 ha rám hallgatsz s tetszik a puska, távcső a fegyvermester is rábólint akkor vedd meg annyiért amennyit Neked megér, gyakorolj vele szokjatok össze. Sok örömet fog szerezni ha összecsiszólodtok  Kacsint
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #4452 Dátum: 2012. Január 14. - 09:41:29 »

Sanyi, igazad van, lehet jó fegyver, de ha eldöntötte miért kérdezi? Akkor felesleges, ha meg nem így van és x összeget szán a fegyverre, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb választás. Attól, hogy vadőr puska volt, még lehet jó, de ha mondjuk kérnek érte 100-at, a Kapsost meg 125-re tartják, amiből 10-et turi engednek, akkor én azt venném
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9923



« Új üzenet #4453 Dátum: 2012. Január 14. - 09:58:05 »

Sanyi, igazad van, lehet jó fegyver, de ha eldöntötte miért kérdezi?

Biztos akart lenni a dolgában, copy paste volt ide is, a fő kérdés a lőszer volt szerintem. A távcső csak mellékszál lehetett mert a máshonnan kapott válaszokkal lelombozták. Holott lehetett volna másképp is,csak az az igazság mindenki magából indul ki. Mit is szeretnék? Ágyút! Milyen csövet rá? Kályhát. Mit is akarok lőni? Ámbrás cetet, griff madarat, kardfogút.   Hol is akarom használni? Földön,levegőben,vízben.
Ja jut eszembe lőni tudok????  Kacsint Ördög
Nem lelombozni kell, hanem segíteni. Kell ez a puska neked így? Ha igen akkor több kérdés nincs, ha nem akkor.
Mennyit tudsz rászánni pénzben és időben keresgélésre? Mi a főbb szempontjaid, mire fogsz tudni vadászni az elkövetkező 3-4 évben? Milyen lehetőségeid lesznek?
Az ár meg tényleg szubjektív kinek mennyit ér meg....

Ez tényleg olyan mint a kocsi vásárlás, szerelem első látásra vagy szidjuk utána a felmenőit annak aki tanácsolta. Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #4454 Dátum: 2012. Január 14. - 10:27:49 »

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
Elnézést a copiéért, de gondoltam alapot ad, hogy mások mit is mondtak.

A távcső lett volna a fő kérdés, mert azt gagyizták le...méghozzá országosan elismert szakértő ...

90 ezerért adják nem ZKK..szerintem Zaszti alapon lehet,mivel

Az inkább a kérdés, hogy a távcsövet elfogadható áron egyáltalán letudom-e rajta cserélni majd ha lesz rá keret. Tudom a távcső egy dolog, de átalakítható-e a körmös szerelék miatt elfogadható áron

Persze ha így 150-160-ba lesz akkor tényleg érdemes más után nézni...bár engem a fegyver állaga, csöve és a súlycsökkenése fogott meg...lehet ,hogy egyedi darabhoz jutok amit szeretni fogok sokáig

Nem titok itt a link
http://www.aprohirdetesingyen.hu/vadaszat-vadasz-apro/512056/vadaszpuska
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Oldalak: 1 ... 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 [297] 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 ... 876   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: