Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2012.  (Megtekintve 70552 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #450 Dátum: 2012. Május 13. - 18:00:17 »

Sziasztok!
Nagyon jól éreztük Magunkat, minden szép és jó volt:) A szervezők remekeltek, a szakácsok szintén:) Csak az a szomorú, hogy megint jön 1 év várakozás.... Vigyorog
Anti és Családja  Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #451 Dátum: 2012. Május 13. - 18:37:57 »

Sziasztok!  Emelem

Mi is nagyon jól éreztük magunkat, én már nagyon vártam, hogy megismerhessem azon kedves olvtársakat, akikkel eddig "csak" itt a fórumon találkoztam. Bőszen töltődnek a képek, amennyit tudok igyekszem feltenni.

 Wave
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #452 Dátum: 2012. Május 13. - 18:40:53 »

Mi is szeretnénk megköszönni a hétvégét!
Ismételten jól éreztük magunkat, le a kalappal a szervezők és a szakácsok előtt! Emelem
Ja és még szeretném megköszönni a Gábor csapatnak, hogy kiálltak az Api csapat ellen és üzenem, hogy jövőre faraghatnak le abból a 170 gólnyi különbségből! Vigyorog Ördög
Naplózva

Üdv:Kapszli
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #453 Dátum: 2012. Május 13. - 18:41:51 »

Mi is szeretnénk megköszönni a hétvégét!
Ismételten jól éreztük magunkat, le a kalappal a szervezők és a szakácsok előtt! Emelem
Ja és még szeretném megköszönni a Gábor csapatnak, hogy kiálltak az Api csapat ellen és üzenem, hogy jövőre faraghatnak le abból a 170 gólnyi különbségből! Vigyorog Ördög


 Röhög  Piál Mi is lett a vége?  Vigyorog
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #454 Dátum: 2012. Május 13. - 19:12:15 »

Nem is tudom, hogy mit vagytok oda azzal a focimeccsel?  Ha megnézem a képeket csak azt látom, ha nincs köztetek a "kölyök válogatott" leégtek mint a tejbegríz!
Ha meg a "szurkolók"  nem hordják folyamatosan az "üdítőt" annyi erőtök sem marad, hogy legyertek a pályáról! Röhög Stoel Stoel

De komolyra fordítva:
Ismét jó volt veletek tölteni ezt a (nekünk)rövidített hétvégét! Élményekkel, és újabb személyes ismeretségekkel lettünk megint gazdagabbak. Igen
Köszönet mindenkinek aki ezt a kellemes találkozót megszervezte, és mindazoknak aki tett a sikerért. Tehát mindenkinek! Igen  Kacsint
Nagyon sajnáljuk, hogy olyan korán el kellett jönnünk, lemaradtunk jó programokról, és egy két később jött fórumtárssal való találkozásról! Jövőre bepótoljuk!

Puszi és Vadászüdvözlet (kinek mi jár!) : Erdőjáróné és Erdőjáró Vigyorog

ui: képeket holnap én is rakosgatok fel. A kompromittáló képek leszedhetőek! Megegyezünk! Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
emerik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #455 Dátum: 2012. Május 13. - 19:20:05 »

 Emelem
 Köszönetet  mondok a fórumtalálkozó minden résztvevőjének
 hogy felejthetetlen hétvége résztvevői lehettünk.
 Külön köszönöm a szombat esti vacsora dicsérő szavait. Meghajol
  Emelem  
Naplózva
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #456 Dátum: 2012. Május 13. - 19:49:35 »

Röhög  Piál Mi is lett a vége?  Vigyorog
192:22 :Mosolyog Ördög
Naplózva

Üdv:Kapszli
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9923



« Új üzenet #457 Dátum: 2012. Május 13. - 19:58:20 »

192:22 :Mosolyog Ördög

Valami nem stimmel mikor eljöttem akkor 176:48 volt az állás  Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #458 Dátum: 2012. Május 13. - 20:12:35 »

Valami nem stimmel mikor eljöttem akkor 176:48 volt az állás  Ördög

Sanyi!
176 az volt, de 48 az biztos nem! Meglepődött
Talán a 48-as szám abból lehet, hogy Gaben az első 10 percben annyiszor rúgta el a labdát a bokrok közé! Ördög
Naplózva

Üdv:Kapszli
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #459 Dátum: 2012. Május 13. - 20:13:06 »

Biztos azért, mert a kutyánk közbelépett...  Stoel  Ördög
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #460 Dátum: 2012. Május 13. - 20:14:50 »

Biztos azért, mert a kutyánk közbelépett...  Stoel  Ördög
Igen Ördög
Naplózva

Üdv:Kapszli
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #461 Dátum: 2012. Május 13. - 20:21:42 »

Az autó felé sétálva már merült az elem azért...  Ördög   Ördög   Ördög  Kutyaalszik
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #462 Dátum: 2012. Május 13. - 20:23:06 »

Mi nem játszottunk olyan agresszíven, hagytuk kibontakozni a fiatalokat, és a kutyákat is!  Ördög
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #463 Dátum: 2012. Május 13. - 20:58:02 »

Én is szeretném megköszönni a szervezők munkáját, nagyon jól éreztük magunkat mi is.

A szakácsoknak külön gratuláció a finom étkekért, az italok "szakácsainak" nem különben!

Örülök, hogy sikerült megismerni azokat a fórumtársakat, akikkel csak nicknévről találkoztam eddig.

A versenyek díjait is szeretném megköszönni a felajánlóknak, gáláns és nagylelkű színvonalas díjazást tudtak lehetővé tenni általuk a szervezők.

Néhány kép péntekről, szombat délutánról, remélem átjön az a baráti hangulat, ami jellemezte az egész hétvégét, és az az öröm, ami a gyermekek arcán látható amit a  legújabb könyveik szereztek.






























































Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #464 Dátum: 2012. Május 13. - 21:04:20 »

Mi nem játszottunk olyan agresszíven, hagytuk kibontakozni a fiatalokat, és a kutyákat is!  Ördög
A legjobb játékos egyértelműen Tomek kutyusa volt: egyszerűen nem lehetett elvenni Tőle a labdát...  Röhög  Röhög  Röhög

Még egyszer szeretném megköszönni azt a csodálatos szombati napot, amit Veletek tölthettünk. Jó volt megismerni személyesen is Benneteket, köszönet a jóízű beszélgetésekért, Girginek, Laci bácsinak az aznapi gasztronómiai élményért (emerik röffencsét sajnos már nem kóstolhattam). Janikának és Gabennek a szervező munkájáért pedig nem lehetünk eléggé hálásak!
Ha lehet, most jelentkeznék a 2013-as fórumtalálkozóra.
 Emelem  Emelem  Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: