Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2012.  (Megtekintve 69601 alkalommal)
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #495 Dátum: 2012. Május 16. - 14:40:35 »


Azért megmutatom a másik két festményt is, azok kedvéért akik nem láthatták:  Emelem


Gratulálok a festmény készítőnek és irigykedve gratulálok a boldog tulajdonosoknak! Igen
  Emelem Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #496 Dátum: 2012. Május 16. - 14:58:00 »

Bizony!  Igen

Remekművek, én is irigykedtem rendesen. Annak a Marlinnak förtelmes volt a sütése, vagy csak nem szoktam meg a 10 lövés alatt.  Nem szól szám
Íjászatban remekül lehetne használni, szinte véletlen sütése volt.  Ördög

Elacc! Még egyszer köszönjük a felajánlást. (azt már el sem mondom mi történt a képekkel)  Vigyorog
Naplózva
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #497 Dátum: 2012. Május 16. - 15:20:14 »

Bizony!  Igen

Remekművek, én is irigykedtem rendesen. Annak a Marlinnak förtelmes volt a sütése, vagy csak nem szoktam meg a 10 lövés alatt.  Nem szól szám
Íjászatban remekül lehetne használni, szinte véletlen sütése volt.  Ördög

Elacc! Még egyszer köszönjük a felajánlást. (azt már el sem mondom mi történt a képekkel)  Vigyorog

No  Meglepődött Mi történt?  Fejvakarás  Ördög

SZÍVESEN, JÖVŐRE IS! Egyébként nagyon örülök, hogy tetszett!

Ha volna egy kis időtök, leírhatnátok, hogy ki hányadik helyezést, ért el és milyen számban...   Okos (persze tényleg, csak ha nem okoz nagy terhet, időkiesést... és nem sürgős  Wave)
Naplózva

" There is good out there "
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #498 Dátum: 2012. Május 16. - 15:34:58 »

Majd noszogatom Fox-ot a listával kapcsolatban, bár még szerintem Ő sem pihente ki magát.  Wave
Háááát az úgy volt, hogy ...........................ezért vissza kellett mennem érte!  Ördög
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #499 Dátum: 2012. Május 16. - 17:26:58 »

Üdv a kíváncsiskodóknak!  Kacsint

Egyelőre elég nagy terhet és gondot okoz ezen információk összegyűjtése, mivel szombat éjjeé történt a kielemezés és díjátadás!  Ördög
Azt tudom mondani, hogy legközelebb gyertek el ti is!  Vigyorog
Persze megteszünk mindent.  Stoel Emelem
Naplózva
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #500 Dátum: 2012. Május 16. - 23:08:56 »

Most nézem az Ansch kezében lévő festményt...
Megkérdezném az alkotót, hogy hogyan sikerült ilyen jól elkapnia azt a pillanatot, ahogy RZoli barátom elb@ssza a rajta átfolyó kondát???


 Röhög Röhög Röhög

 Emelem Effendi
Ha jobban megnézed én bal válról lövök ! Tasli
Az más lapra tartozik , hogy millen eredménnyel ! Wave Piál
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #501 Dátum: 2012. Május 17. - 06:47:11 »

Bizony!  Igen

Remekművek, én is irigykedtem rendesen. Annak a Marlinnak förtelmes volt a sütése, vagy csak nem szoktam meg a 10 lövés alatt.  Nem szól szám
Íjászatban remekül lehetne használni, szinte véletlen sütése volt.  Ördög

Elacc! Még egyszer köszönjük a felajánlást. (azt már el sem mondom mi történt a képekkel)  Vigyorog

Te csak ne nyavalyogj kedves olvtársam. Altattad a komplett mezőnyt, oszt végül kilencvenmennyit is lőttél az állóban?  Jövőre te is becsukott szemmel lősz, vagy 10 méterrel hátrébbról.  Ördög Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
elaccc
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2817



« Új üzenet #502 Dátum: 2012. Május 17. - 08:29:28 »


Háááát az úgy volt, hogy ...........................ezért vissza kellett mennem érte!  Ördög

 OOO ...különben annyira nem csodálkozom ezen  Ördög Ördög Ördög  már a festmények megérkezése is túl körülményesre sikeredett  Figyelmes olvasás Nyihi

A lényeg: Minden jó, ha jó a vége, mindenki jól érezte magát, jól sikerült minden!   Emelem (...nekem az a fontos, hogy tetszettek a képek  Wave)
Naplózva

" There is good out there "
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: