Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Pálinkás jó reggelt!  (Megtekintve 226291 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #255 Dátum: 2011. Július 21. - 18:22:23 »



Nem akartam nagyon belefolyni az értelmezésbe, de szerintem a Gaben által felrakott részlet teljesen egyértelmű!
Ha nem jól értelmezzük soha nem fogjuk tudni megvédeni magunkat semmilyen hatósággal szemben, még ha igazunk is van. (Ugyan ilyen a fegyverszekrény rögzítésének kérdése is!!) Nem azt kell egyetlen rendeletben sem keresni amit szeretnénk ott látni, hanem figyelmesen olvasni és értelmezni.

-- A berendezés megvásárlását, birtoklását a vámhivatal részére nem kell bejelenteni, de a magánfőzőnek nyilatkoznia kell a berendezésének származásáról a magánfőzés megkezdésekor, amikor a helyileg illetékes vámhivatal a főzőberendezést nyilvántartásba fogja venni! A birtokláshoz, vagyis a nyilvántartásbavételéhez elegendő egy nyilatkozat is, nem kell pontosan igazolni a berendezés származását. A magánfőzés előtti bejelentéssel egyidőben azonban, a magánszemély (magánfőző) nevéhez kötötten fogja regisztrálni a Vámhivatal a berendezést!

- A magánfőzés megkezdése előtt a MAGÁNFŐZŐNEK BEJELENTÉSI KÖTELEZETTSÉGE VAN a helyileg illetékes vámhivatal felé, a főzés megkezdése előtt 3 MUNKANAPPAL! A bejelentést a VPOP által rendszeresitett bejelentő lapon kell megtenni

- A BEJELENTÉSHEZ SZÜKSÉGES ADAT: A CEFRE SÚLYRA, VAGY LITERRE MEGADOTT MENNYISÉGE! VALÓTLAN ADAT MEGADÁSA BIRSÁGOT EREDMÉNYEZHET! A vámhivatal a bejelentett mennyiség alapján megállapitja az adófizetési kötelezettséget, vagy az adómentes részt, amely egyben adóbevallásnak is minősül, valamint ez alapján a vámhivatal kiadja a párlat származási bizonyitványát, ami 15 évig érvényes! Aztán kétévente meghosszabbítható!!!


A nagy baj az, hogy aki egy éve  nagy mellénnyel bejelentette a "szabad főzést" elfelejtette elmondani, hogy piros betűvel jelölik meg azok nevét akik élni fognak a lehetőséggel. ! Még egy ok, hogy megfigyelés alá vonhassanak, és kutatgassanak a portáján. Aztán, ha a meghatározott mennyiségen felül találnak még két üveget amin nincs zárjegy, vagy netán a barátodtól kaptad ajándékba, akkor megnézheted a pénztárcádat! Nem más ez, mint "parasztvakítás"!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #256 Dátum: 2011. Július 21. - 18:27:08 »

Uraim!

A magánfőző párlat értékesítés esetén
(mennyiségtől függetlenül) vagy, ha a saját
fogyasztásra előállított párlat mennyisége a
tárgyévben meghaladja az 50 litert,
az
adókötelezettség keletkezése előtt 3
munkanappal köteles a vámhatósághoz
bejelentést tenni. MÁSKOR NEM!

A magánfőzőnek a párlat előállításához használt desztillálóberendezés beszerzését nem szükséges a vámhatósághoz bejelenteni, birtokban tartásához nem kell vámhatósági engedély, regisztráció.

PONT
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #257 Dátum: 2011. Július 21. - 18:27:40 »

 Igen Igen Igen Emelem
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #258 Dátum: 2011. Július 21. - 18:41:52 »


Nem akartam nagyon belefolyni az értelmezésbe, de szerintem a Gaben által felrakott részlet teljesen egyértelmű!
Ha nem jól értelmezzük soha nem fogjuk tudni megvédeni magunkat semmilyen hatósággal szemben, még ha igazunk is van. (Ugyan ilyen a fegyverszekrény rögzítésének kérdése is!!) Nem azt kell egyetlen rendeletben sem keresni amit szeretnénk ott látni, hanem figyelmesen olvasni és értelmezni.

-- A berendezés megvásárlását, birtoklását a vámhivatal részére nem kell bejelenteni, de a magánfőzőnek nyilatkoznia kell a berendezésének származásáról a magánfőzés megkezdésekor, amikor a helyileg illetékes vámhivatal a főzőberendezést nyilvántartásba fogja venni! A birtokláshoz, vagyis a nyilvántartásbavételéhez elegendő egy nyilatkozat is, nem kell pontosan igazolni a berendezés származását. A magánfőzés előtti bejelentéssel egyidőben azonban, a magánszemély (magánfőző) nevéhez kötötten fogja regisztrálni a Vámhivatal a berendezést!

- A magánfőzés megkezdése előtt a MAGÁNFŐZŐNEK BEJELENTÉSI KÖTELEZETTSÉGE VAN a helyileg illetékes vámhivatal felé, a főzés megkezdése előtt 3 MUNKANAPPAL! A bejelentést a VPOP által rendszeresitett bejelentő lapon kell megtenni

- A BEJELENTÉSHEZ SZÜKSÉGES ADAT: A CEFRE SÚLYRA, VAGY LITERRE MEGADOTT MENNYISÉGE! VALÓTLAN ADAT MEGADÁSA BIRSÁGOT EREDMÉNYEZHET! A vámhivatal a bejelentett mennyiség alapján megállapitja az adófizetési kötelezettséget, vagy az adómentes részt, amely egyben adóbevallásnak is minősül, valamint ez alapján a vámhivatal kiadja a párlat származási bizonyitványát, ami 15 évig érvényes! Aztán kétévente meghosszabbítható!!!


A nagy baj az, hogy aki egy éve  nagy mellénnyel bejelentette a "szabad főzést" elfelejtette elmondani, hogy piros betűvel jelölik meg azok nevét akik élni fognak a lehetőséggel. ! Még egy ok, hogy megfigyelés alá vonhassanak, és kutatgassanak a portáján. Aztán, ha a meghatározott mennyiségen felül találnak még két üveget amin nincs zárjegy, vagy netán a barátodtól kaptad ajándékba, akkor megnézheted a pénztárcádat! Nem más ez, mint "parasztvakítás"!

Hát nem erről beszélek???-vagy ennyire nem érthetően írom le, hogy mire gondolok?
Gergő!

Barátod figyelmébe ajánlom ezt a linket. Teljesen egyértelmű, és érthető. Dokinak is az volt!  Emelem

http://www.vam.hu/loadBinaryContent.do?binaryId=31636


Attila kiszűrte a lényeget, ami kb. megegyezik azzal, amit a barátom mondott-ezek szerint jól értelmezték a rendeletet és jól mondta nekem is. Be kell jelenteni a főzőt, a főzés idejét, cefrét, stb. És ha már bejelentetted, akkor könnyen ki is jöhetnek "végezni a dolguk". Jelzem, kontárkodom a pálinkával-elvben-, nem adom el, de engem zavarna, ha idejönne egy vámos és körbenézné a ruhásszekrényem, mert pálinkát keres Nyihi És közben nem milliárdokat lopok, csak lefőztem -elvben Ördög- 4300 szeszfokot.

No, a sas végképp kiborult  Vigyorog

Ha hagyod magad, biztos, hogy erre a sorsra jutsz. Egy olyan életet élünk, ahol ez megszokott lett. Nagyjából mindenki basztat. Kérdés: felveszed a kesztyűt, vagy nem? Ennyi. Ha felveszed, jó eséllyel egyszer-kétszer letekerik a sallert, de a végén könnyen tiéd lehet az "öv". Ha nyavalyogsz, hogy megint téged akarnak bántani, talán megszánnak, talán nem. Ez ilyen. (ld. einstand /Nemecsek) Amúgy tök mindegy, hogy ki, mi, vagy mik állnak a  porond másik oldalán. Lehet sírni-ríni, hogy igy germózik a hatóság (bíróság, ombucman, postás, vasutas, rendőr, stb.) meg úgy. Ha Te dolgoznál ott, Te is azt tennéd, mivel az a dolguk. (no nem a tisztes pógárt egrecíroztatni, de tudomásul kell venni, hogy bele lehet esni a szűrőbe) Mindenkinek van dolga, a pógáré, hogy boldoguljon... Akinek megy, megy, akinek nem, hát... nem vagyunk egyformák.

Tudom-tudom, nekem könnyű  Angyal (bár főképp azokért dolgozom, akiknek maguktól nem megy  :Mosolyog )



Nem nyavalygok én, csak felvázoltam, hogy mi a magyar élet. Tasli Bocs, ha fiatalos hevülettel gyűlölöm a fennálló rendszert, de nem bírom elviselni, hogy valaki egyenlőbb az egyenlőek között és nem azért, mert becsületesen, a tehetségének megfelelően dolgozik... Hidd el, boldogulok én-parasztgyerek vagyok, megélek a jég hátán is Ördög Wave
Van vámos, rendőr ismerősöm és APEH-os(bocs, már ez is NAV) rokonom(elég közeli). Hallom tőlük, hogy mi a dolguk, hogy miért kötnek bele még a döglött lóba is! Megértem én őket-valamennyire-, de attól még nem kell szerelmesnek lennem a rendszerbe.

Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #259 Dátum: 2011. Július 21. - 19:10:07 »

Uraim!

A magánfőző párlat értékesítés esetén
(mennyiségtől függetlenül) vagy, ha a saját
fogyasztásra előállított párlat mennyisége a
tárgyévben meghaladja az 50 litert,
az
adókötelezettség keletkezése előtt 3
munkanappal köteles a vámhatósághoz
bejelentést tenni. MÁSKOR NEM!

A magánfőzőnek a párlat előállításához használt desztillálóberendezés beszerzését nem szükséges a vámhatósághoz bejelenteni, birtokban tartásához nem kell vámhatósági engedély, regisztráció.

PONT


Gábor!
Megkövetlek!  Elolvastam a NAV hivatalos állásfoglalását és neked van igazad!

Csak azt az egyet mond meg légyszi, hogy az a másik idézet nem pont az ellenkezőjét írja? Vagy már kezdek hülye lenni?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #260 Dátum: 2011. Július 21. - 20:11:00 »


Gábor!
Megkövetlek!  Elolvastam a NAV hivatalos állásfoglalását és neked van igazad!

Csak azt az egyet mond meg légyszi, hogy az a másik idézet nem pont az ellenkezőjét írja? Vagy már kezdek hülye lenni?

Attila! Nem kell megkövetned, soha nem állítottam, hogy nálam lenne a bölcsek köve. Amit írtam az a saját véleményem, bár azért bízom benne, hogy a valóságtól nincs túl távol  Ördög  Igen Wave

ÖÖÖ, melyik a másik?  OOO OOO Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #261 Dátum: 2011. Július 21. - 20:46:35 »

Attila! Csak egy esetben kell bejelenteni a magánfőzést: A magánfőző párlat értékesítés esetén (mennyiségtől függetlenül) vagy, ha a saját fogyasztásra előállított párlat mennyisége a tárgyévben meghaladja az 50 litert, az adókötelezettség keletkezése előtt 3 munkanappal köteles a vámhatósághoz bejelentést tenni.
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #262 Dátum: 2011. Július 21. - 21:01:05 »

Hát most már végképp nem tudom, hányadán állok  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás Még a NAV-on belül sincs egyetértés?  Fejvakarás Tasli
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #263 Dátum: 2011. Július 22. - 00:13:21 »

Szerintem az úgy van, hogy 50l 86fokos, tehát 4300 szeszfokot, a 100l-nél nem nagyobb saját főződön, saját gyümölcsből, saját fogyasztásra bejelentés nélkül főzhetsz!
Amennyiben nem így van úgy meg lehet b@szni az egész pálinkafőzősdit.

Holnap, vagyis ma felhívom a NAV-ot, oszt megkérdezem. Ha lehet  főzni kifőzőm a cefrémet a saját főzőmön, ha nem akkor elviszem és kifőzetem hivatalos pálinkafőzőben. A többi gyümölcs meg rohadjon a fa alatt, én le nem cefrézek többé egy szemet sem.
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #264 Dátum: 2011. Július 22. - 08:50:08 »

Holnap, vagyis ma felhívom a NAV-ot, oszt megkérdezem.
Kíváncsian várom a válaszukat! Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #265 Dátum: 2011. Július 22. - 10:18:53 »

Visszakanyarodva az élvezetesebb témákhoz:
galagonyából, madárberkenyéből, csipkebogyóból vagy kökényből főzött már valaki pálinkát közületek? Ha igen, akkor milyen lett a végeredménye?(Mostanában agyalgatok ezeken a gyümölcsökön, ahogy a területet járva egyre több helyen fedezem fel őket Bion)
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4591



« Új üzenet #266 Dátum: 2011. Július 22. - 11:22:20 »

http://toochee.postr.hu/kozmikus-szeszfozde

 Ördög
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #267 Dátum: 2011. Július 22. - 16:16:39 »


Ott arany is annyi van, hogy Dagobert bácsinak is elég lenne. De hogyan hozzuk le?
Naplózva
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #268 Dátum: 2011. Július 22. - 17:39:49 »

Visszakanyarodva az élvezetesebb témákhoz:
galagonyából, madárberkenyéből, csipkebogyóból vagy kökényből főzött már valaki pálinkát közületek? Ha igen, akkor milyen lett a végeredménye?(Mostanában agyalgatok ezeken a gyümölcsökön, ahogy a területet járva egyre több helyen fedezem fel őket Bion)

Csipkéből és kökényből az egyik ismerős szokott főzetni.
Az illata csodálatos, az íze viszont jellegtelen.
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #269 Dátum: 2011. Július 22. - 17:53:49 »

Barátom csipkéjéből én is kaptam egy üveggel, de majdnem olyan érzés volt, mintha tiszta etil-alkoholt inna az ember. A kökényt pedig tavaly a füredi borheteken kóstoltam, piszok drága volt, de az ízében semmi extra nincs.  Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: