Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 179016 alkalommal)
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #120 Dátum: 2011. április 02. - 17:21:32 »

Nem vadász, hanem orvvadász baleset volt
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Hergó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190


« Új üzenet #121 Dátum: 2011. április 02. - 19:12:06 »

Nocsak!
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9922



« Új üzenet #122 Dátum: 2011. április 02. - 19:23:43 »

Nocsak!


Várható volt az eredmény....
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #123 Dátum: 2011. április 02. - 19:44:56 »


Tisztázni, intézkedni, jelenteni   Vigyorog

Nem ártana az alapokat mindenkinek megtanulni. Médiának, hatóságnak egyaránt.

Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Hergó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190


« Új üzenet #124 Dátum: 2011. április 02. - 19:52:06 »

"Információnk szerint a rapsic sörétes puskával hátulról kétszer találta el a férfit, az egyik töltény az alkarjába fúródott, a másik pedig a veséjét roncsolta szét."
 Fejvakarás
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #125 Dátum: 2011. április 02. - 19:58:04 »

"Információnk szerint a rapsic sörétes puskával hátulról kétszer találta el a férfit, az egyik töltény az alkarjába fúródott, a másik pedig a veséjét roncsolta szét."
 Fejvakarás

Szándékosan? Vétlenül? Ismerte? Nem ismerte? Felismerte? Nem ismerte fe? Bár szerintem sörétesből ritkán lőnek kéttőt vétlenül. Még mindíg sok az ismeretlen tény  Fejvakarás
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #126 Dátum: 2011. április 02. - 20:19:00 »

De legalább végre van egy árva vadászkamarás aki belenyilatkozik valahova, hogy ácsi, ezek nem vadászok voltak!
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Hergó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190


« Új üzenet #127 Dátum: 2011. április 02. - 20:34:53 »

2 töltény.....
Ha az mondjuk két gyöngygolyó akkor nem az alkarjába fúródik ,hanem leszakítja azt.
A vesét meg nem kell kivenni,mert nem találják meg...
 Fejvakarás
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #128 Dátum: 2011. április 02. - 21:55:32 »

Urak! 
Azért ne tiltakozzunk annyira!  Akinek a kezében a fegyver elsült?? az egy Zala megyei vadász  aki rabsickodott!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #129 Dátum: 2011. április 03. - 10:05:17 »

Urak! 
Azért ne tiltakozzunk annyira!  Akinek a kezében a fegyver elsült?? az egy Zala megyei vadász  aki rabsickodott!

Attila, ott ö akkor rabsic volt, és lényegtelen, hogy egyébként vadász, erdész, mezőőr vagy mittudomén micsoda. Sajnos sokan nem így gondolják, hanem általánosítanak, s már úgy megy tovább, hogy már megint vadász...
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #130 Dátum: 2011. április 03. - 10:19:19 »

Attila, ott ö akkor rabsic volt, és lényegtelen, hogy egyébként vadász, erdész, mezőőr vagy mittudomén micsoda. Sajnos sokan nem így gondolják, hanem általánosítanak, s már úgy megy tovább, hogy már megint vadász...

Sajnos jelen példában a vadász és a rabsic térben és időben egy személyben fuzionál, igy a szenzáció éhes média joggal emlegethet vadászt vagy rabsicot egyaránt együtt és külön-külön is a saját szájízének megfelelően. A történeti cselekménysor szerint is előbb vadász volt és csak utána rabsic igy rabsicként sem vetkőzhetett ki vadászi jogállásából az az elkövetés időpontjában is annak minősül.( természetesen morálisan már nem, de az nem vizsgálandó)
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #131 Dátum: 2011. április 03. - 10:35:48 »

"Információnk szerint a rapsic sörétes puskával hátulról kétszer találta el a férfit, az egyik töltény az alkarjába fúródott, a másik pedig a veséjét roncsolta szét."
 Fejvakarás
    Elnézéseteket kérem  de  a töltény  szerintem  nem fűródott sehova  egyszer sem, nemhogy
  kétszer! Szerintem egyszerüen a  8- 9 mm-es postából  kapott a szerencsétlen  két szemet.
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #132 Dátum: 2011. április 03. - 10:41:26 »

    Elnézéseteket kérem  de  a töltény  szerintem  nem fűródott sehova  egyszer sem, nemhogy
  kétszer! Szerintem egyszerüen a  8- 9 mm-es postából  kapott a szerencsétlen  két szemet.
A nyilvánosságra hozott történeti tényállás nagyfokú információ szegénységben szenved ezért a média kénye kedve szerint alakíthatja az álláspontokat. Jó lenne ismerni a valós történeti tényállást, az eset objektív megítélése érdekében.
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #133 Dátum: 2011. április 03. - 11:05:12 »

Attila, ott ö akkor rabsic volt, és lényegtelen, hogy egyébként vadász, erdész, mezőőr vagy mittudomén micsoda. Sajnos sokan nem így gondolják, hanem általánosítanak, s már úgy megy tovább, hogy már megint vadász...
A rendőrség "foglalkozás körében elkövetett..." -nek minősítette a dolgot...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
pati
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2904


« Új üzenet #134 Dátum: 2011. április 03. - 11:09:40 »

Sajnos jelen példában a vadász és a rabsic térben és időben egy személyben fuzionál, igy a szenzáció éhes média joggal emlegethet vadászt vagy rabsicot egyaránt együtt és külön-külön is a saját szájízének megfelelően. A történeti cselekménysor szerint is előbb vadász volt és csak utána rabsic igy rabsicként sem vetkőzhetett ki vadászi jogállásából az az elkövetés időpontjában is annak minősül.( természetesen morálisan már nem, de az nem vizsgálandó)
Ezen logikát követve minden bűnözöt az általa űzött szakma vagy a hobbi által kéne megítélni, ami szerintem nem helyénvaló, de a jogban nem vagyok túl járatos.  Vállat von

A rendőrség "foglalkozás körében elkövetett..." -nek minősítette a dolgot...

Nem értem, miért, de nem is én vagyok a hozzáértő, szerencsére.
Naplózva

"A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem."
Üdv: pati
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: