Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 234   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erdei Szalonka. Új!  (Megtekintve 562810 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #270 Dátum: 2008. Október 21. - 14:28:00 »


Alfacélpontként a vadászboltokat kellene talán megcélozni!?? Vagy hogyan kezdjük? Ezt is ki kellene találni.

Vadászbolt, kamarai helység, vadfeldolgozó, stb.
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #271 Dátum: 2008. Október 21. - 14:29:44 »


Alfacélpontként a vadászboltokat kellene talán megcélozni!?? Vagy hogyan kezdjük? Ezt is ki kellene találni.
Az idő is érdekes...
Én pl simán el tudnám érni, hogy a Kamaránál jelen legyenek az ívek a vadászjegy kiadásakor, és kapjon minden társaság is.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #272 Dátum: 2008. Október 21. - 14:36:52 »


Alfacélpontként a vadászboltokat kellene talán megcélozni!?? Vagy hogyan kezdjük? Ezt is ki kellene találni.
Az idő is érdekes...
Én pl simán el tudnám érni, hogy a Kamaránál jelen legyenek az ívek a vadászjegy kiadásakor, és kapjon minden társaság is.

Bizony! Ezt beszéljük meg, mert az sem jó ha külön a társaságoknak juttatunk el és közben a kamaránál is osztjuk a társaságok felé, meg a vadászboltokban is aláiratjuk a tagokkal, aztán a végén kiderül, hogy egy ember 2-3-4 ívet is aláírt hol itt, hol ott.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #273 Dátum: 2008. Október 21. - 14:39:25 »


Az idő is érdekes...
Én pl simán el tudnám érni, hogy a Kamaránál jelen legyenek az ívek a vadászjegy kiadásakor, és kapjon minden társaság is.

Nagyjából erre próbálom én is belőni. Novemberre már igen aktívnak kell lenni, de azért nem szabad semmit elkapkodni, mert összesen két hónap áll majd rendelkezésre az aláírásgyűjtéshez!
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #274 Dátum: 2008. Október 21. - 14:40:44 »

Azt azért csak megjegyzi mindenki írt-e már alá egyszer Mosolyog Viszont minél több helyen van kinn, annál több esély van rá, hogy mindenkihez eljut.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7953


Generalbakter


« Új üzenet #275 Dátum: 2008. Október 21. - 14:40:55 »


Alfacélpontként a vadászboltokat kellene talán megcélozni!?? Vagy hogyan kezdjük? Ezt is ki kellene találni.
Az idő is érdekes...
Én pl simán el tudnám érni, hogy a Kamaránál jelen legyenek az ívek a vadászjegy kiadásakor, és kapjon minden társaság is.

Bizony! Ezt beszéljük meg, mert az sem jó ha külön a társaságoknak juttatunk el és közben a kamaránál is osztjuk a társaságok felé, meg a vadászboltokban is aláiratjuk a tagokkal, aztán a végén kiderül, hogy egy ember 2-3-4 ívet is aláírt hol itt, hol ott.

Télleg akkor mi van, ha egy valaki több helyen írja alá? Kihúzzák a felesleget, vagy egyáltalán ki nézi ezt meg sok ezer aláírásnál?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #276 Dátum: 2008. Október 21. - 14:42:23 »


Télleg akkor mi van, ha egy valaki több helyen írja alá? Kihúzzák a felesleget, vagy egyáltalán ki nézi ezt meg sok ezer aláírásnál?

Balázs a figyelmes olvasás.
Viktor már az elején leírta, hogy kihúzzák az összes egy személytől származó aláírást.
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #277 Dátum: 2008. Október 21. - 14:43:27 »

Kamara/ vadászjegy váltás kilőve ha novembertől számítva két hónap van az aláírás gyűjtésre.
Akkor maradnak a társaságok, és a "bérkilövők" miatt a vadászboltok. Fejvakarás
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #278 Dátum: 2008. Október 21. - 14:43:43 »


Télleg akkor mi van, ha egy valaki több helyen írja alá? Kihúzzák a felesleget, vagy egyáltalán ki nézi ezt meg sok ezer aláírásnál?

Balázs a figyelmes olvasás.
Viktor már az elején leírta, hogy kihúzzák az összes egy személytől származó aláírást.

Elnéztem, bocs. Nem Balázsnak szólt, hanem Horridonak! Zavarodott
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7953


Generalbakter


« Új üzenet #279 Dátum: 2008. Október 21. - 14:45:34 »


Télleg akkor mi van, ha egy valaki több helyen írja alá? Kihúzzák a felesleget, vagy egyáltalán ki nézi ezt meg sok ezer aláírásnál?

Balázs a figyelmes olvasás.
Viktor már az elején leírta, hogy kihúzzák az összes egy személytől származó aláírást.

Elnéztem, bocs. Nem Balázsnak szólt, hanem Horridonak! Zavarodott

Hát ez baromi meló lehet! Vállat von
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #280 Dátum: 2008. Október 21. - 14:45:59 »


Télleg akkor mi van, ha egy valaki több helyen írja alá? Kihúzzák a felesleget, vagy egyáltalán ki nézi ezt meg sok ezer aláírásnál?

Balázs a figyelmes olvasás.
Viktor már az elején leírta, hogy kihúzzák az összes egy személytől származó aláírást.

Ezt mindenképpen el kell kerülni! Nagy figyelemmel kell lenni arra mindenkinek, hogy az aláírók betartsák a szabályokat.
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #281 Dátum: 2008. Október 21. - 14:51:58 »

Kamara/ vadászjegy váltás kilőve ha novembertől számítva két hónap van az aláírás gyűjtésre.
Akkor maradnak a társaságok, és a "bérkilövők" miatt a vadászboltok. Fejvakarás

Épp hogy nem Testvér!

Szerintem ugyanis a február elején kint levő ív az elejére csap be a vadászjegy-érvényesítésnek, majd a vadásztársak elviszik a hírét, esetleg pár ívet, amikor pedig mindannyiónknak a legfájóbb lesz a szalonkázás hiánya, azaz márciusban, akkor lehet még egy aláírásdömping.

Szerintem kb. február 5.-től április 5.-ig igen hatásos lehet egy népi kezdeményezés.

Én így gondolom...
Naplózva
Zsömbi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Új üzenet #282 Dátum: 2008. Október 21. - 15:16:55 »

... amikor pedig mindannyiónknak a legfájóbb lesz a szalonkázás hiánya, azaz márciusban, akkor lehet még egy aláírásdömping.


Viktor, "Fehovában" nem gondolkodtatok még?Rengeteg ember megfordul, sok vadász családostúl jön ki. Ha lesz megint vadászkönyves standunk, oda biztos ki lehet, sőt ki kell tenni, de ennél jóval több helyre kellene. Szerintem a Nimród és Vadászlap standjánál is megoldható lenne a dolog, úgy érzem ez nekik kötelességük is lenne, meg az előző havi számban lehozni egy jó helyen levő cikket, hogy tudják a vadászok, van egy ilyen kezdeményezés. Lehet kicsit túl nagyban gondolkoztam, de szerintem a Fehovánál jobb alkalom nincsen.
???
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #283 Dátum: 2008. Október 21. - 15:21:38 »


Viktor, "Fehovában" nem gondolkodtatok még?


Tényleeeeeg!!!! Igen Igen Igen

Az is akkor van! Táncol


Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #284 Dátum: 2008. Október 21. - 15:40:47 »


Viktor, "Fehovában" nem gondolkodtatok még?


Tényleeeeeg!!!! Igen Igen Igen

Az is akkor van! Táncol


Majd bérünk 20 hostesst  Ördög Ördög Ördög  , hogy írassák alá a papírt, míg mi sörözünk... Piál Angyal Ördög
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 21. - 15:53:46 írta Viktor » Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 234   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: