Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elöltöltők  (Megtekintve 61092 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #120 Dátum: 2014. Október 25. - 13:19:06 »



 Igen  Full Extra !
Kíváncsi vagyok a folytatásra . Füstölöghet e majd a puska a magyar erdőkben ?   Patron
Naplózva
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 875



« Új üzenet #121 Dátum: 2014. Október 25. - 17:57:50 »

 Emelem
Gratulálok! Különleges varázzsal fűszerezett vadászat. Reméljük, engedélyezik majd az ország egész területére. 
Naplózva

Üdv Chris
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #122 Dátum: 2014. Október 25. - 18:07:18 »

Nagy mérföldkőhöz értünk Igen
Köszönet érte Németh Balázsnak és mindazoknak akik az elmúlt években hittek benne és tettek érte, hogy előbb-utóbb Magyarországon újból lehessen füstölgő fegyverrel, hivatalosan vadászni.
 Emelem


Szép!!!!  :b
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2661


« Új üzenet #123 Dátum: 2014. Október 25. - 19:25:24 »


 Igen  Full Extra !
Kíváncsi vagyok a folytatásra . Füstölöghet e majd a puska a magyar erdőkben ?   Patron

Remélem lesz!  Patron
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #124 Dátum: 2014. Október 25. - 19:39:30 »

Nagy mérföldkőhöz értünk Igen
Köszönet érte Németh Balázsnak és mindazoknak akik az elmúlt években hittek benne és tettek érte, hogy előbb-utóbb Magyarországon újból lehessen füstölgő fegyverrel, hivatalosan vadászni.
 Emelem



Üdv Csaba!
Valóban mérföldkő minden tekintetben! Igen
Csak gratulálni tudok a cégeteknek, hogy felkarolta ezt a fajta vadászatot. Emelem Taps
Annak idején az első vadászíjászokat is csodabogárnak tartották, és nem is igazán látták szívesen néhány helyen.
Aztán azóta - szerencsére - szinte gyökeresen megváltozott a szemlélet.
A filmet végignézve elsősorban nem egy sikeres vadászat képe "jött le" számomra, hanem egy érzésé.
Egy olyan érzésé (tudatosan nem írok "fílinget") amely áthatja az egész testet és lelket. Igen
Üdv: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #125 Dátum: 2014. Október 25. - 20:06:03 »

Urak, gratulálok mindenkinek, aki részese volt, hogy ez a vadászati mód első lépéseit megtehesse hazánkban!  Igen Emelem Piál Piál Piál
Én is azt érzem, mint Forester fórumtárs, az íjászat nem az én világom, de ez az elöltöltős vadászat nagyon megfogott. Hihetetlen hangulata lehet élőben!
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #126 Dátum: 2014. Október 25. - 22:33:31 »

Nagyon jó, gratulálok a mérföldkőhöz! Emellett említésre méltó a videó is, melynél különbet hangulata, életérzése, a narrátor szakszerű szövege miatt igen ég láttam...  Igen Emelem
Még sok hasonlót!
 S.Peti
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #127 Dátum: 2014. Október 26. - 00:10:31 »

Emellett említésre méltó a videó is, melynél különbet hangulata, életérzése, a narrátor szakszerű szövege miatt igen ég láttam.
Számomra épp a narrátor szövege teszi szánalmassá az egészet.  Nem
Valahol visszaköszönni látom a vadászíjászat első éveit amikoris egy csomó olyan ember, akinek a vadászathoz az égvilágon semmi köze nem volt, megtanult jól-rosszul lőni, vett pár kerti vadászatot és hirtelen ők lettek a világ legetikusabb és legnagyobb tudású vadászai akik megvetéssel tekintettek a fegyveres mészárosokra.
Ha Balázs nem veregetné folyamatosan saját vállukat a videóban, akár még érdekes is lehetne. Így-számomra-inkább nevetséges.
Na lehet köpködni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Space Cowboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290



« Új üzenet #128 Dátum: 2014. Október 26. - 00:16:45 »

Uraim!

Tisztelettel köszönjük mindenkinek az elismerő szavakat! Szép, közös siker ez az első lépés. Külön öröm, hogy egy olyan vadásztársunk ejtette el a bikát, aki minden tekintetben megérdemelte, hogy ő legyen az első Magyarországon. Istvánban igazi, régi értékek szerinti vadászembert ismertem meg. Csodálatos élmény volt részt venni e vadászaton.

És ha bele szeretnétek vágni a dologba, ne habozzatok! Gyulajon van erre szolgáló közösségi fegyver, és megfelelő szakértelem. Gyertek, és vadásszatok velünk elöltöltő fegyverrel! Keressetek akár Csabát, akár engem!

üdv
SC
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #129 Dátum: 2014. Október 26. - 07:02:10 »

Uraim!

Tisztelettel köszönjük mindenkinek az elismerő szavakat! Szép, közös siker ez az első lépés. Külön öröm, hogy egy olyan vadásztársunk ejtette el a bikát, aki minden tekintetben megérdemelte, hogy ő legyen az első Magyarországon. Istvánban igazi, régi értékek szerinti vadászembert ismertem meg. Csodálatos élmény volt részt venni e vadászaton.

És ha bele szeretnétek vágni a dologba, ne habozzatok! Gyulajon van erre szolgáló közösségi fegyver, és megfelelő szakértelem. Gyertek, és vadásszatok velünk elöltöltő fegyverrel! Keressetek akár Csabát, akár engem!

üdv
SC

Nekem tetszik a dolog! Nem azért mert Boarnak nem ! Ördög  Habár hozzá kell tenni nyilván van abban valami amit írt . De előre ítélkezni én nem szoktam.
Ma reggel az járt a fejemben és ebben a "Füstölgők"  Wave szakértelmét kérem , Mi van ha elmarad a lövés ? Vagyis pontosabban a vadra leadott lövés marad el és besötétedik .  Vállat von Teljesen laikus vagyok a témában de úgy gondolom hogy ez az egyik sarkalatos pontja a jelenlegi jogszabályi környezetbe való beillesztésnek.
Biztos hogy megtöltve tárolni nem szabad akkor gondolom ki kell lőni vagy üríteni . Nem tudom hogyan üríthető az ilyen fegyver , Ha csak "hangosan"  Ördög az az lövéssel akkor  Fejvakarás  Mert majd a jogtudósok megmondják hogy vadászterületen , vadászfegyvert csak vadászati célból szabad használni és nem lődözünk össze- vissza mint ahogy a területen a fegyverbelövés is tilos . 
Remélem senki nem haragszik meg a "Füstölgők" megszólításért . -  Nem egyenlő a füstösökkel !  Röhög                      Emelem
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #130 Dátum: 2014. Október 26. - 07:20:05 »

Pista!
Lövés nélkül, teljesen biztonságosan üríthető a fegyver. Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #131 Dátum: 2014. Október 26. - 07:23:38 »

Pista!
Lövés nélkül, teljesen biztonságosan üríthető a fegyver. Emelem

Technikailag az az részletesebben ?   Emelem
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #132 Dátum: 2014. Október 26. - 07:28:06 »

Technikailag az az részletesebben ?   Emelem
Facsavar...hosszú vessző végén.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 26. - 07:43:15 írta Sakac » Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #133 Dátum: 2014. Október 26. - 08:20:54 »

Nekem tetszik a dolog! Nem azért mert Boarnak nem ! Ördög  Habár hozzá kell tenni nyilván van abban valami amit írt . De előre ítélkezni én nem szoktam.
Ma reggel az járt a fejemben és ebben a "Füstölgők"  Wave szakértelmét kérem , Mi van ha elmarad a lövés ? Vagyis pontosabban a vadra leadott lövés marad el és besötétedik .  Vállat von Teljesen laikus vagyok a témában de úgy gondolom hogy ez az egyik sarkalatos pontja a jelenlegi jogszabályi környezetbe való beillesztésnek.
Biztos hogy megtöltve tárolni nem szabad akkor gondolom ki kell lőni vagy üríteni . Nem tudom hogyan üríthető az ilyen fegyver , Ha csak "hangosan"  Ördög az az lövéssel akkor  Fejvakarás  Mert majd a jogtudósok megmondják hogy vadászterületen , vadászfegyvert csak vadászati célból szabad használni és nem lődözünk össze- vissza mint ahogy a területen a fegyverbelövés is tilos . 
Remélem senki nem haragszik meg a "Füstölgők" megszólításért . -  Nem egyenlő a füstösökkel !  Röhög                      Emelem
Aki nem jár fórumtalálkozóra, az nem tud ilyeneket... NoNo
 Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
schpeter
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #134 Dátum: 2014. Október 26. - 09:00:31 »

Aki nem jár fórumtalálkozóra, az nem tud ilyeneket... NoNo
 Ördög

Nem biztos...

Esetleg elkerüli a figyelmét a fórum korábbi bejegyzése, mely erről szólt. (kapszli levétele után biztonságos tárolás, esetleg golóbis kihúzása).
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: