Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 ... 122   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászattal kapcsolatos hírek  (Megtekintve 209935 alkalommal)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #1335 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 12:34:51 »


Csak tudnám mi a lópikulát láthat odaföntről,amit a földröl nem?
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1336 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 13:20:02 »

Csak tudnám mi a lópikulát láthat odaföntről,amit a földröl nem?
Jól lenéz mindenkit. Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #1337 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 13:39:01 »

Én Edelényben láttam ehez hasonlót, de annak az alja egyben zárt garázs is volt persze az is vasbul! Ördög OOO
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #1338 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 14:10:05 »

Én Edelényben láttam ehez hasonlót, de annak az alja egyben zárt garázs is volt persze az is vasbul! Ördög OOO
Lift nem volt benne? Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1339 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 14:46:27 »

Nincsenek ellenségeim.Már. Nyihi

Vasárnapi istentiszteleten a pap a szeretetről, gyűlöletről, barátságról, ellenségről prédikál.  Hogy kicsit feldobja a hangulatot, megpróbálja interaktívvá tenni a mutatványt, felteszi a kérdést a gyülekezetnek:
- Kedves testvéreim, vajon van-e köztetek olyan, akinek egyetlen ellensége sincs.
Egy idős néni feltartja a kezét.
- Hány éves maga nénikén?
- Kilencvenhat.
- Mondja el, hogyan lehet, hogy ilyen hosszú időt megélt és egy ellensége sincs!
- Túléltem a rohadtakat!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1340 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 17:48:11 »

Vasárnapi istentiszteleten a pap a szeretetről, gyűlöletről, barátságról, ellenségről prédikál.  Hogy kicsit feldobja a hangulatot, megpróbálja interaktívvá tenni a mutatványt, felteszi a kérdést a gyülekezetnek:
- Kedves testvéreim, vajon van-e köztetek olyan, akinek egyetlen ellensége sincs.
Egy idős néni feltartja a kezét.
- Hány éves maga nénikén?
- Kilencvenhat.
- Mondja el, hogyan lehet, hogy ilyen hosszú időt megélt és egy ellensége sincs!
- Túléltem a rohadtakat!


Tán egy kis pogácsát is sütött nekik!  Ördög
Naplózva
bull
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1222


« Új üzenet #1341 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 18:40:06 »

http://www.kaliberinfo.hu/hirek/bajorok-legalizaltak-a-hangtompitot
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1342 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 20:05:26 »


Végre egy jó hír! Bár amire hozzánk begyűrűznek az eu alapjogai, tán a benes dekrétumokat is törlik!
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #1343 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 20:09:18 »

Én meg beszélgettem nálunk olyan kreténnel, akinek az volt a javaslata, hogy az íjásznak legyen kötelezően egy 9 mm-es riasztópisztolya és ha lő valamire, akkor legyen neki azzal kötelező leadni egy hangos lövést, nehogy azt gondolják a közelében vadászók, hogy lopni akar..... Fejvakarás
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1344 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 21:03:03 »

Végre egy jó hír! Bár amire hozzánk begyűrűznek az eu alapjogai, tán a benes dekrétumokat is törlik!
Aztán mitől jó hír neked? Vállat von
Irigylem a gondjaidat, ha egyszer nincs más problémád mint hangtompítóval lövöldözni... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1345 Dátum: 2015. Augusztus 12. - 21:55:18 »

Aztán mitől jó hír neked? Vállat von
Irigylem a gondjaidat, ha egyszer nincs más problémád mint hangtompítóval lövöldözni... Fejvakarás

Amennyit én lövöldözök, attól RPG-vel is tehetném. Megvallom, hozzászólásomban volt egy kis provokatív hátsó szándék is. Bejött  Vigyorog kiugrasztottam a nyulat a bokorból. De hogy megérts, bár ez nem kétséges, a szentendrei lőtér arra gyűjt, hogy befedhesse a 300 méteres (országosan egyedülálló) lő pályáját, mert a mellé települt multi lánc-ot zavarja a lövészet. Az, hogy a lőtér ott van időtlen idők óta, nem számít! Majd beindul az óhéber duma, aláírások ezrei követelik, hogy ne zavarja a lakosságot a sok buzi lövöldöző, ismerjük már ezt. Így zártak be sok lőteret, köztük a 100 éves műegyetemit is! A sok hazudozó nem csügged, mi hiszti folyt, hogy ne engedjék a gázpisztolyokat, a lőszer újratöltést, szigorítsák a fegyvertörvényt! Holott Európa-szerte a miénk a legszigorúbb! Mennyi okos bírálta itt is a Semjén javaslatát, hogy ne kelljen a jó vadászfegyvereket rendre vizsgáztatni? Szlovákiában minden vadász vásárolhat marokfegyvert, persze a tótok különbek nálunk, értem én!
Nem tudom hallottad-e a ködös Albionban is szabad a vadászfegyveren hangtompítót használni! Biztos vagyok abban, hogy tudtad! Persze ők sem magyarok! Szomorú
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1346 Dátum: 2015. Augusztus 13. - 07:37:44 »

Tán egy kis pogácsát is sütött nekik!  Ördög

A végzet


Valahol a Nagy Magyar Alföldnek egy kicsike tanyáján éldegélt egy család, apa, anya és két gyerek, mind pogácsakedvelők.
Ha a mamának volt rá ideje, s kedvében akart járni övéinek, sütött nekik egy nagy tepsi pogácsát.
Egyszer azonban liszt helyett mérges rovarirtószert gyúrt a tésztába. Ízre nem volt rosszabb, így hát jól bepogácsáztak, s reggelre meghaltak mind a négyen, az apa, az anya, a gyerekek.
Negyednap eltemették őket, s aztán összejött a rokonság meg a közeli és távolabbi szomszédok, ahogy az már illik, halotti torra. Homoki bort ittak, s hozzá a maradék pogácsát majszolgatták. El is patkoltak mind, ahányan voltak.
A mentősöknek - az orvosnak, a két hordágyvivőnek meg a sofőrnek - már nem akadt dolguk. Csak fejcsóválva körüljárták azt a sok halottat, s mielőtt visszaindultak volna, megettek néhány pogácsát, ittak rá egy kis bort.
Kivéve a sofőrt. Bort nem ihatott, mert vezetnie kellett, a pogácsát pedig nem szerette. De ami ott maradt a tepsiben, azt újságpapírba csomagolva letette az ülése mellé, hogy kárba ne vesszen. Jó lesz az még, gondolta, valakinek.
És most viszi!  /Örkény István/
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #1347 Dátum: 2015. Augusztus 13. - 09:38:14 »

 Röhög Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1348 Dátum: 2015. Augusztus 13. - 13:17:12 »

A végzet


Valahol a Nagy Magyar Alföldnek egy kicsike tanyáján éldegélt egy család, apa, anya és két gyerek, mind pogácsakedvelők.
Ha a mamának volt rá ideje, s kedvében akart járni övéinek, sütött nekik egy nagy tepsi pogácsát.
Egyszer azonban liszt helyett mérges rovarirtószert gyúrt a tésztába. Ízre nem volt rosszabb, így hát jól bepogácsáztak, s reggelre meghaltak mind a négyen, az apa, az anya, a gyerekek.
Negyednap eltemették őket, s aztán összejött a rokonság meg a közeli és távolabbi szomszédok, ahogy az már illik, halotti torra. Homoki bort ittak, s hozzá a maradék pogácsát majszolgatták. El is patkoltak mind, ahányan voltak.
A mentősöknek - az orvosnak, a két hordágyvivőnek meg a sofőrnek - már nem akadt dolguk. Csak fejcsóválva körüljárták azt a sok halottat, s mielőtt visszaindultak volna, megettek néhány pogácsát, ittak rá egy kis bort.
Kivéve a sofőrt. Bort nem ihatott, mert vezetnie kellett, a pogácsát pedig nem szerette. De ami ott maradt a tepsiben, azt újságpapírba csomagolva letette az ülése mellé, hogy kárba ne vesszen. Jó lesz az még, gondolta, valakinek.
És most viszi!  /Örkény István/

Volt a Viharsarokban egy "Pipás Pista" nevezetű egyén, egyébként nő, csak férfinak adta ki magát, akit meg lehetett hívni kisebb munkákra a tanyákra, két-három hónap után egy-egy öregember meghalt a családban, "Pista" meg tovább állt! Mikor elkapta a csendőrség megkapta ami jár neki, de a lapok nem írták meg, nehogy terjedjen a példa. (olvastam róla régebben)
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1349 Dátum: 2015. Augusztus 13. - 17:04:29 »

A végzet
......

Basszus!   Fejvakarás Fejvakarás
A kedvenc "süteményem" a pogácsa (sajtos, krunplis, tepertős,...) a  és a tócsni! Ha Ili kedvembe akar járni ezeket süti. Most megváltoztathatom a jelszavamat, hogy nehogy ötletet kapjon, ha véletlenül beleolvas a fórumba.  Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 ... 122   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: