Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések, melyekre választ várunk  (Megtekintve 132685 alkalommal)
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4585



« Új üzenet #330 Dátum: 2020. Március 27. - 20:50:41 »

https://www.vaol.hu/kozelet/helyi-kozelet/horgaszni-lehet-de-be-kell-tartani-a-szabalyokat-3874365/

Azt írják, horgászni lehet.
Pedig a halak nem okoznak túl nagy károkat a halastavak kezelőinek.
Ergo vadászni is lehet.  Ördög
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #331 Dátum: 2020. Március 28. - 07:40:36 »

Csak elméletben eljátszadozva a gondolattal: ha én elindulnék majd a Dunántúlra vadkárt elhárítani, előfordulhatna, hogy megállít a rendőr, hogy esetleg megkérdezze, "hova-hova?" vagy ez majd csak a következő szintje lesz/lenne majd a korlátozásnak?

És ha majd megállítana, mit szólna, ha ártatlan boci szemekkel azt mondanám: Megyek vadkárt elhárítani. ?

Szintén csak elméletben!

Járőrparancsnok járőrtársnak: te ez a faszi valami vadkárról meg elhárításról beszél...
Járőrtárs: a vadkár az olyan lehet mint a totálkár csak még szarabb, az elhárítás az meg hmm vaze. ez valami titkos ügynök, engedd a picsába Stoel Ördög

(Elnézést minden érintettől)
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
Ts@bi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91


« Új üzenet #332 Dátum: 2020. November 05. - 14:02:27 »

Egy évet csúszik a vadászkártya.

https://www.vadasz-blog.hu/2020/11/02/egy-evet-csuszik-a-plasztik-vadaszjegy-es-az-online-ervenyesites/

Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #333 Dátum: 2020. November 05. - 16:04:29 »


Hatékonyak na. Elmondhatják magukról, hogy ezúttal tényleg majdnem sikerült nekik valami.  Dühhh Az ok a Covid, ez világos. Majd amikor a Nádorba kell menni jegyet érvényesíteni természetesen személyesen, mert elektronikusan esélytelen, akkor majd nem lesz COVID?

Még élénken él bennem az idei érvényesítés hercehurcája: Pesten ott tolongtunk vagy 20-an abban a levegőtlen lukban, mindenkit azzal a GDPR nyilatkozattal csuklóztattak, a csapat nagyobbik fele azt se tudta, mi mire való. Huszunkra jutott 1 (=jedna) toll. (Költözésemre tekintet nélkül továbbra is kapom a régi kamarám hírleveleit, onnan én speciel letöltve, kinyomtatva, aláírva vittem a papírt, bár megjegyzem, pont halál felesleges volt nyilatkozni, jogszabályi kötelezettség teljesítése jogcímén szerintem az adataink egyébként is simán kezelhetők, de legyen...)
A két néni kb. úgy beszélt velünk mint akiket aznap rántottak ki a seggükből. "Szolgáltató Vadászkamara" Az. Ha piaci alapon kellene működniük és tényleg megpróbálni valóban szolgáltatni is, úgy 1 perc alatt halnának éhen.
Mert 2020-ban az ökölszabály, hogy egyébként országosan a legtöbb tagot számláló megyei kamarába 16.00-ig, pénteken 12.00-ig érj oda, mert 1 perc múlva 5 lakat őrzi a helyet. Persze Budapest legvadásziasabb helyén, a Nádor utcában, ahol megállni utoljára 1902 december 67-én lehetett, azóta nem tudsz parkolni.
Az, hogy jegyérvényesítés időszakában (mondjuk január-februárban) egy extra, vagy heti legalább egy nap a piaci szolgáltatói szektorhoz hasonlítani próbáló nyitvatartás lenne, na azt felejtsd el. CRM rulez! (Semmi baj, ha az illetékesek a CRM rövidítését nem értik, egyszer guglizzák meg, ügyfélkapcsolat-kezelést jelent egyébként.)




Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #334 Dátum: 2020. November 05. - 18:24:41 »

Régebben a B K blog-ban leírtam hog nem olyan egyszerű dolog ez. G B le is trollozott érte.
Most is az a véleményem, nem olyan egyszerű dolog ez.
 Stoel
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Makkmarci
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #335 Dátum: 2020. November 05. - 21:49:29 »

https://www.vaol.hu/kozelet/helyi-kozelet/horgaszni-lehet-de-be-kell-tartani-a-szabalyokat-3874365/

Azt írják, horgászni lehet.
Pedig a halak nem okoznak túl nagy károkat a halastavak kezelőinek.
Ergo vadászni is lehet.  Ördög

...
7. A MOHOSZ OHSZK felhívja a horgászok figyelmét, hogy a halőr
a) a kijárási korlátozás rendelkezéseinek megszegőit a rendőrhatóság felé feljelenteni köteles
...
Naplózva
pipacs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #336 Dátum: 2020. November 06. - 07:34:29 »

Adnánk be pályázatot a vadgazdálkodási alap által kiírt felhívásra. De nem lesz. Nem lesz folytonosság sem. Lehet a vadászjegy ára is a korábbi lesz. Lehet tudni pontosan, hogy a valós oka ennek szünetnek?
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #337 Dátum: 2021. Február 02. - 14:32:26 »

Ugyan kérdéseim nincsenek, amikre választ várok, de vannak kívánságaim, amiket szívesen a fülébe ordítanék minden kamarai alkalmazottnak. Legfőképpen azoknak, akik kitalálták az online vadászjegy érvényesítést, illetve aki megteremtették hozzá ezt a nevetséges alkalmazást. Másfél órát elqrtak a napomból és ott vagyok, ahol a mádi honpolgár. Mégse, mert legalább a vérnyomásomat beállították. Ezek után fizessen nekik online, akinek három anyja van. Rájuk megyek és remélem legalább egy jó kis influenzát rájukköpdösök. Burn
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #338 Dátum: 2021. Február 02. - 15:40:44 »

Ugyan kérdéseim nincsenek, amikre választ várok, de vannak kívánságaim, amiket szívesen a fülébe ordítanék minden kamarai alkalmazottnak. Legfőképpen azoknak, akik kitalálták az online vadászjegy érvényesítést, illetve aki megteremtették hozzá ezt a nevetséges alkalmazást. Másfél órát elqrtak a napomból és ott vagyok, ahol a mádi honpolgár. Mégse, mert legalább a vérnyomásomat beállították. Ezek után fizessen nekik online, akinek három anyja van. Rájuk megyek és remélem legalább egy jó kis influenzát rájukköpdösök. Burn
Mi történt?Nekem 10 perc alatt sikerült.
Naplózva
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #339 Dátum: 2021. Február 02. - 17:25:36 »

5 perc 18 másodperc
Teljesen felhasználóbarát a felület.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #340 Dátum: 2021. Február 02. - 18:25:06 »

5 perc 18 másodperc
Teljesen felhasználóbarát a felület.

Én is hamar kitöltöttem, csak a végén kaptam fel a vizet!  Az utolsó mondat azt írta, akinek a személyes adataiban változás volt, az csak személyesen intézheti a kamaránál!  Tehát nem előre, utólag!  B+
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #341 Dátum: 2021. Február 02. - 20:57:17 »

A kitöltéssel nekem sem volt bajom. Csak a fizetést bojkottálta. De azt rendületlenül. Pedig próbáltam a mozillával is. Vállat von  Hacsak nem az iskolai tartalomszűrő kavart megint be.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #342 Dátum: 2021. Február 08. - 14:15:57 »

A kitöltéssel nekem sem volt bajom. Csak a fizetést bojkottálta. De azt rendületlenül. Pedig próbáltam a mozillával is. Vállat von  Hacsak nem az iskolai tartalomszűrő kavart megint be.

Nekem az OTP szamlamon keresztul siman ment a fizetes, de ket kodot is kert az OTP, az egyik az uj biztonsagi kod es a masik, az SMS-ben kapott tobb szamjegyu kod. Miutan mindket kodot megadtam, a fizetes azonnal atment.
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #343 Dátum: 2021. Február 08. - 15:22:27 »

Nekem az OTP szamlamon keresztul siman ment a fizetes, de ket kodot is kert az OTP, az egyik az uj biztonsagi kod es a masik, az SMS-ben kapott tobb szamjegyu kod. Miutan mindket kodot megadtam, a fizetes azonnal atment.

Minden kódot beírtam, többször is. Azóta nem próbálkoztam, jobb a békesség. No meg nagyon drága a laptopom. Majd bemegyek személyesen.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Genfi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1042



« Új üzenet #344 Dátum: 2021. Február 08. - 15:30:17 »

Minden kódot beírtam, többször is. Azóta nem próbálkoztam, jobb a békesség. No meg nagyon drága a laptopom. Majd bemegyek személyesen.

Szervusz!

Azt tudom, hogy regebbi programmal - mint Internet Explorer - nem mukodott az OMVK honlapja.  Emelem
Naplózva

Magyarország dús ország volt,
Van termése, kincse, vadja,
De amit a bús nép szerzett,
Víg uraság zsebre rakja. (Ady Endre)
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: