Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések, melyekre választ várunk  (Megtekintve 132630 alkalommal)
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #180 Dátum: 2013. Február 11. - 15:12:38 »

Mégpedig?
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #181 Dátum: 2013. Február 11. - 15:28:12 »

Nem csodálkoznék, ha a valódi állatvédők is megtennék a lépéseket, ugyanis az ilyen húgyagyú, ész nélküli, dilettáns, megélhetési-állatvédő egyletek nekik okozzák a legnagyobb veszteséget.

Egyébként az írás egy akkora rakás szar úgy ahogy van, hogy ezzel csak magukat járatják le a még laikusok előtt is. Ez érvényes az Orfeuszra és az eredetiből hatásvadász módon csemegéző szon.hu-ra egyaránt. Ettől függetlenül nem bánnám, ha a szerzőnek a bíróság előtt kéne számot adnia a leírtak valóságtartalmáért.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #182 Dátum: 2013. Február 11. - 15:54:30 »

Mégpedig?
Elküldtem privátban.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #183 Dátum: 2013. Február 11. - 16:48:08 »

Nem csodálkoznék, ha a valódi állatvédők is megtennék a lépéseket, ugyanis az ilyen húgyagyú, ész nélküli, dilettáns, megélhetési-állatvédő egyletek nekik okozzák a legnagyobb veszteséget.

Egyébként az írás egy akkora rakás szar úgy ahogy van, hogy ezzel csak magukat járatják le a még laikusok előtt is. Ez érvényes az Orfeuszra és az eredetiből hatásvadász módon csemegéző szon.hu-ra egyaránt. Ettől függetlenül nem bánnám, ha a szerzőnek a bíróság előtt kéne számot adnia a leírtak valóságtartalmáért.
Itt egyébként nagyon keményen előjön annak az újságnak a felelőssége is, amelyik lehozta ezt a szemetet.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #184 Dátum: 2013. Február 11. - 17:24:56 »

Itt egyébként nagyon keményen előjön annak az újságnak a felelőssége is, amelyik lehozta ezt a szemetet.

Nem is, hanem első sorban az újságon lehetne (és kéne!) elég könnyen fogást találni. Az, hogy pár beteges ember mivel hülyíti önmagát a saját gittegyletének a honlapján, fészbuk profilján, nem sokat számít, nem is tudsz vele mit kezdeni. De egy hírportálnak nagyon is tudnia kéne, hogy nem vádolhat meg több tízezer embert, és hogy nem vezetheti félre az olvasóit! Vagy ha nem, itt az ideje megtanítani nekik, hogy hol a határ!

Kíváncsi vagyok a kamara szupertitkos reakciójára. Remélem nem egy óvatos, udvariaskodó, szürke reakcióban fog kimerülni.
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #185 Dátum: 2013. Február 11. - 17:51:28 »

Azért egy két precedens per rossz hír keltésért, hamis tények állításáért,.... kissé letörné a mocskolódó sajtó, riporterek szarvát! (Vagy, hogy stílusos legyek, agancsát) Talán a vadászó "sztárügyvédeink"  is kivehetnék a részüket az ilyen fajta érdekképviseletben!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #186 Dátum: 2013. Február 11. - 22:19:52 »

Azért egy két precedens per rossz hír keltésért, hamis tények állításáért,.... kissé letörné a mocskolódó sajtó, riporterek szarvát! (Vagy, hogy stílusos legyek, agancsát) Talán a vadászó "sztárügyvédeink"  is kivehetnék a részüket az ilyen fajta érdekképviseletben!



Nem töri le. Nincs károsult. Ha téged, engem, mást beazonosítható módon cinkelnek, ott fel lehet lépni, itt nem. Itt kifejezi rosszallását a vadászkamara, oszt megy tovább. Esetleg indít nagy csinnadratta mellett egy helyreigazítási pert, amit ha meg is nyerne - sajnos ehhez a sztárügyvéd sokszor kevés -, a kutya nem fogja elolvasni. Max. mi.  Vállat von
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #187 Dátum: 2015. November 30. - 18:31:47 »

Nem várok választ, csak nem tudtam hova feltenni!
Azért, csak visszaszivárog mindenhol a kötelező kamarai tagság!  Fejvakarás Vállat von

http://omvk.hu/hirek/erosodhet-az-omvk,-racionalizalas-kovetkezhet.html
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #188 Dátum: 2015. November 30. - 18:56:10 »

Nem várok választ, csak nem tudtam hova feltenni!
Azért, csak visszaszivárog mindenhol a kötelező kamarai tagság!  Fejvakarás Vállat von

http://omvk.hu/hirek/erosodhet-az-omvk,-racionalizalas-kovetkezhet.html

Az ingyenélők a vadászatban is megtalálhatók.
Naplózva
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #189 Dátum: 2015. November 30. - 18:58:35 »

Az ingyenélők a vadászatban is megtalálhatók.

Ha meghallom a kamara szót, besírok.  Rííí
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #190 Dátum: 2016. Szeptember 15. - 14:49:28 »

http://erdo-mezo.hu/2016/09/14/az-orszaggyules-targyalta-a-kotelezo-vadaszkamarai-tagsagot/

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #191 Dátum: 2016. Szeptember 15. - 15:49:09 »


"a kamara 60 ezer sport- és hivatásos vadász számára biztosít szakmai, etikai, adminisztratív, érdekképviseleti hátteret." 

 Röhög    Röhög  Röhög  Röhög Bocs, de nekem ez jut eszembe. Nyilván vannak olyan megyei kamarák, amelyek tisztességesen működnek.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #192 Dátum: 2016. Október 25. - 14:57:28 »

Nesze neked B+!   Röhög

http://omvk.hu/hirek/megszavazta-a-vadaszkamarai-torveny-modositast-az-orszaggyules.html
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #193 Dátum: 2016. Október 25. - 17:51:16 »


Te is kamarai tag vagy, Attila.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #194 Dátum: 2016. Október 25. - 17:59:16 »

Te is kamarai tag vagy, Attila.

Úgy gondolom, az is más ha önként lépek valami sz@rba, meg az is ha belelöknek. Én már csak ilyen vagyok. Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: