Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzenés.  (Megtekintve 204708 alkalommal)
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #90 Dátum: 2008. Június 27. - 11:39:31 »

Üdv Marksman!

Nem az örömödet akarom csökkenteni a sikeres vizsgák után, de sajnos hidd el, most jön még csak a neheze.

Tapasztalatból mondom, hogy az évek múlásával az egyetemi évek egyre inkább szépülni fognak, a cimborákkal, barátnőkkel töltött idő szerintem az egyik legszebb életszakasz, sok szép dolog jön még, de más.

Sajnálhatja, aki nem élte át a főiskolai - egyetemi évek gondtalan boldogságát...

Használd ki ezt a nyarat.  Kacsint

 Wave
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #91 Dátum: 2008. Június 27. - 11:43:40 »


 Úgy lesz! Igen Kacsint Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #92 Dátum: 2008. Június 27. - 11:50:54 »

Sajnálhatja, aki nem élte át a főiskolai - egyetemi évek gondtalan boldogságát...
Hát mondjuk ez levelezőn egy kicsit másképp ment. Bár nekünk nagyon jó kis csapat jött össze, volt egy csomó jó kis buli, meg maradt egy csomó kellemes emlék. Csak a gondtalanság hiányzott ugye, munka mellett tanulni az nem olyan egyszerű. Mindenesetre nagy élmény volt ez a három év. Lehet, hogy az előző hozzászólásomban emlegetett furcsa üres érzés (a tanulás hiánya, már nem kell tanulni) abból adódott, hogy munka mellett kellett csinálni és vizsgával le voltunk terhelve rendesen (átlag 12 tárgyunk volt félévente, összesen a három év alatt vagy 70 vizsga, mindez kb 50 tárgyból) és ez a terhelés hirtelen visszaesett a "normál" munkavégzésre.
Naplózva
Urr Antal
Vendég
« Új üzenet #93 Dátum: 2008. Június 27. - 12:17:09 »

Sajnálhatja, aki nem élte át a főiskolai - egyetemi évek gondtalan boldogságát...
Hát mondjuk ez levelezőn egy kicsit másképp ment. Bár nekünk nagyon jó kis csapat jött össze, volt egy csomó jó kis buli, meg maradt egy csomó kellemes emlék. Csak a gondtalanság hiányzott ugye, munka mellett tanulni az nem olyan egyszerű. Mindenesetre nagy élmény volt ez a három év. Lehet, hogy az előző hozzászólásomban emlegetett furcsa üres érzés (a tanulás hiánya, már nem kell tanulni) abból adódott, hogy munka mellett kellett csinálni és vizsgával le voltunk terhelve rendesen (átlag 12 tárgyunk volt félévente, összesen a három év alatt vagy 70 vizsga, mindez kb 50 tárgyból) és ez a terhelés hirtelen visszaesett a "normál" munkavégzésre.

Az biztos, hogy munka mellett teljesen más. Minden tiszteletem azoké, akik teljes állás mellett tanulni képesek!

Így persze nem is lehettek azok az évek olyan gondtalanok, mint nekünk... Piál Piál Piál Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #94 Dátum: 2008. Június 27. - 12:26:41 »

Így persze nem is lehettek azok az évek olyan gondtalanok, mint nekünk... Piál Piál Piál Röhög Röhög Röhög

A fene tudja ezt a gondtalanságot. A műszakin kaptam mindig annyi házit, hogy majd belehülyültem, ennek ellenére legenda a "nem alszok egy hete", a rekord az volt, hogy 4kor feküdtem le, akkor is egy haveromnak segítettem. Aki beosztja, sosincs baj meg éjszakázás. Egyedül a pénzkeresésre nem volt gondom, bár én elég sokat dolgoztam a suli mellett, főleg az utolsó 2 évben. Máskülönben a hobbimra nemigen akadt volna kavics.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #95 Dátum: 2008. Június 27. - 12:27:09 »

Azért a 3 napos tanulmányutakon volt nekünk is  OOO meg Piál
Meg amikor az akkori munkahelyemen (gyógyszeripari cég) beszélgettem a gyakorlaton levő (és unatkozó) vegyészmérnökjelöltekkel, és elmondtam nekik, hogy hol meg milyen gyakorlaton leszek én, akkor nagyon elkapta őket a sárga irigység. A mi nyári gyakorlatunknál jobb nem létezik a földön.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #96 Dátum: 2008. Június 27. - 12:36:04 »

Minden esetre panaszra nekem sincs okom, jól éreztem magam (kivéve a kollégium bogarakkal teli szobáját az utolsó koleszos félévben), sok iagz barátom lett... Néha meghajtották az embert úgy, hogy majd belegebedt, de akkor meg meg lehetett tanulni a határidő betartását. Ez hál' Istennek nekem nagyon sikerült is, sosem csúsztam el semmivel.
Egyszóval: jó volt nagyon... Tegnap volt "búcsúbeszélgetés", az segített rá, hogy az űrt én is megtaláljam... Néhány pillanat nagyon fog hiányozni.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
forsterh
Vendég
« Új üzenet #97 Dátum: 2008. Június 27. - 18:57:37 »

MACI10! :COMPKI
Üdv. forsterh
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #98 Dátum: 2008. Június 30. - 19:26:03 »

Wetzlar! Küldtem mélt, nem kaptad meg?
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #99 Dátum: 2008. Július 01. - 14:48:15 »


Szia Atti!

Nem népszerűség ez, hanem ékes bizonyíték arra, hogy vannak itt igen jó emberek, akik önzetelnül tudnak örülni más sikerének Mosolyog Ez engem nagyon boldoggá tesz...
Köszönöm, igazából az a fura, hogy gyakorlatilag nem változott semmi körülöttem Vigyorog Az egy nagyon megnyugtató érzés, hogy tanulnom nem kell, de itthon rengeteg a tennivaló, csinálom a dolgom, és (még) pihenésre túl sok időm nem jutott. Az egy nagy könnyebbség, hogy maximum érdeklődési körömre tekintettel fotgatom a könyveket... Egyébként ha az itthoni munkák rendeződnek, nekiesek a "Vadásziskola" könyvnek, és minden egyéb, a vizsgához kapcsolódó anyagnak  Kacsint

 Wave

Csak most olvastam ezt a hsz-od.

Hidd el, hogy Isten igazából csak most fog minden megváltozni... Munkahely, újabb közösségbe valóbeilleszkedés, megfelelés, újabb tervek, újabb és újabb lehetőségek, stb. Én is azt hittem, hogy miután befejeztem az egyetemet nyugodtabb lesz az élet. Hát nem.Sőt... De pont ez tetszik. Hogy végre saját kezemben van a jövőm és szinte minden rajtam múlik. Remélem te is felfedezed ezt az érzést és legalább annyira fogsz majd örülni a most eljövő lehetőségeknek, mint én!

Még egyszer gratulálok a vizsgádhoz!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #100 Dátum: 2008. Július 01. - 15:38:43 »

Szia Marksman !
Gratula az Államvizsgádhoz. gyozo
És még valami mérnök úr vadász úr  mikor leszel ?

Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #101 Dátum: 2008. Július 01. - 16:01:50 »

Sziasztok!

Girgesz, igazad vanb, mert már most sok szakad rám Mosolyog De a magam ura leszek, és ez a fontos!
Zoli, köszönöm! Remélem, ősszel már meglesz minden. Mosolyog

 Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4583



« Új üzenet #102 Dátum: 2008. Július 04. - 08:59:18 »


Németh Lajos!

Tegnap írtam egy mailt!  Wave
Naplózva
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #103 Dátum: 2008. Július 08. - 08:59:47 »

Telek Csabi!
A csomag tegnap elment!
Naplózva

Üdv:Kapszli
Atti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Új üzenet #104 Dátum: 2008. Július 08. - 09:03:16 »

P.Zoli
privát ment
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: