Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 26   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzenés.  (Megtekintve 205103 alkalommal)
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #45 Dátum: 2008. Május 24. - 22:06:25 »

Szenka, Grűn, Erdőjáró,...hol vagytok?

Én vagyok, csak ritkában jutok a gépem közelébe!
Esténként inkább vadászgatok,  Vadász napközben pedig festegetek- mázolgatok, esztergálgatok, és úgy csinálok, mind ha hasznos lennék! Nyihi Nyihi Nyihi

Itt vagyok én is néha, csak összecsapnak a fejem felett a hullámok. Gyerkőcök, munka, házépítés...
Naplózva

Carpe Diem.
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #46 Dátum: 2008. Május 25. - 13:32:08 »

Jól van-megnyugodtam... Már kezdett hiányérzetem lenni Vigyorog

Hát meló az akad mindenhol és mindenkinek(én is bent vagyok az irodában, pedig vasárnap ebédidő van)! Sajnos vadászni nem tudok menni, de annyi vadat látok, hogy nem is bánom. Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #47 Dátum: 2008. Május 26. - 09:58:13 »

Wetzlar!

Küldtem mailt, remélem, jól tudom a címedet! Wave
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #48 Dátum: 2008. Május 26. - 10:43:20 »

Juszuph, küldtem egy mailt tegnap, nem tudom, megkaptad-e?  Mosolyog Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #49 Dátum: 2008. Május 28. - 12:11:37 »

Steve!
Küldtem privit!
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #50 Dátum: 2008. Május 28. - 12:18:42 »

Zoli!

Löktem egy választ! Mosolyog
Naplózva
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #51 Dátum: 2008. Május 29. - 10:42:28 »

Viktor!
Gmailes fiókodba ment egy levél. Send Mail
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #52 Dátum: 2008. Június 06. - 18:53:22 »

Erdőjáró: Cegléd melyik részén laksz? Nem a Csemőre vezető úton? Ma arra jöttem haza és mintha téged láttalak volna onnét kijönni(a ház előtt egy piros autó állt). Te voltál? Mert ha igen,akkor bocs, hogy nem köszöntem, de csak utólag gondolkodtam rajta, hogy te lehettél... Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #53 Dátum: 2008. Június 06. - 21:08:42 »

Szia Girgesz!

Én nem Cegléden lakok, hanem Vecsésen!
Ma nem jártam arra, és nekem fehér autóm van.

Megkérlek, ha idegen férfiakkal akarsz ismerkedni, ne rám hivatkozz!!!!! Bion : Röhög Cheesy Röhög :ALC
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 06. - 22:41:22 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #54 Dátum: 2008. Június 07. - 08:19:40 »

Megkérlek, ha idegen férfiakkal akarsz ismerkedni, ne rám hivatkozz!!!!! Bion : Röhög Cheesy Röhög :ALC

Akkor még jó, hogy nem álltam meg köszönni neki OOO Elképzeltem, mekkorát nézett volna, ha odalépek hozzá, és jó hangosan ráköszönök Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #55 Dátum: 2008. Június 07. - 10:07:37 »

Megkérlek, ha idegen férfiakkal akarsz ismerkedni, ne rám hivatkozz!!!!! Bion : Röhög Cheesy Röhög :ALC

Akkor még jó, hogy nem álltam meg köszönni neki OOO Elképzeltem, mekkorát nézett volna, ha odalépek hozzá, és jó hangosan ráköszönök Nevet Nevet Nevet

Velem megismerkedhetsz, én nyitott vagyok mindenre! Vigyorog De előbb hívj fel, vagy vedd fel a telefont ha hívásod van!  Hív
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #56 Dátum: 2008. Június 07. - 10:58:15 »

Megkérlek, ha idegen férfiakkal akarsz ismerkedni, ne rám hivatkozz!!!!! Bion : Röhög Cheesy Röhög :ALC

Akkor még jó, hogy nem álltam meg köszönni neki OOO Elképzeltem, mekkorát nézett volna, ha odalépek hozzá, és jó hangosan ráköszönök Nevet Nevet Nevet

Velem megismerkedhetsz, én nyitott vagyok mindenre! Vigyorog De előbb hívj fel, vagy vedd fel a telefont ha hívásod van!  Hív


Szép pár lennétek! Mert ugye, ha két izmos férfitest, ha..........!  Röhög Röhög Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #57 Dátum: 2008. Június 07. - 14:27:30 »

"Szép pár lennétek! Mert ugye, ha két izmos férfitest, ha..........!  "  ----összefonódik egy boldog ölelésben...   ----Erre gondoltál? Vigyorog
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #58 Dátum: 2008. Június 07. - 16:28:41 »

"Szép pár lennétek! Mert ugye, ha két izmos férfitest, ha..........!  "  ----összefonódik egy boldog ölelésben...   ----Erre gondoltál?

Talált! Vigyorog Wave

Sanyooo!

Ha legközelebb itt jársz Gyálon, és nem jössz be, nem lessz több gondod az ölelésre!!! Korbács Elver Fejbever            Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #59 Dátum: 2008. Június 07. - 17:21:00 »

"Szép pár lennétek! Mert ugye, ha két izmos férfitest, ha..........!  "  ----összefonódik egy boldog ölelésben...   ----Erre gondoltál?

Talált! Vigyorog Wave

Sanyooo!

Ha legközelebb itt jársz Gyálon, és nem jössz be, nem lessz több gondod az ölelésre!!! Korbács Elver Fejbever            Wave

Köszönöm! De szegény Apám szokta mondani: "Inkább kétszer hívjanak, mint egyszer megunjanak!"
De Te Vecsésen laksz, ugye? én meg Gyálon voltam, tudod mekkora távolság az?  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 26   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: