Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Üzenés.  (Megtekintve 205043 alkalommal)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #105 Dátum: 2008. Július 08. - 09:16:30 »

P.Zoli
privát ment

Válasz is ment! Wave
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #106 Dátum: 2008. Július 09. - 16:05:52 »

Ég veletek! Wave
Naplózva
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #107 Dátum: 2008. Július 09. - 16:30:45 »

Ég veletek! Wave

Steve!
Remélem ezt nem gondolod komolyan!?
Naplózva

Üdv:Kapszli
Viktor
Vendég
« Új üzenet #108 Dátum: 2008. Július 09. - 17:24:45 »

Ég veletek! Wave

Steve!
Remélem ezt nem gondolod komolyan!?

De nem ám! Ez az ember egy gyagyagép és én vagyok a másik fele. Ezt biztosan állíthatom az előbb folytatott - ordítozásokkal kezdődő és röhögésbe fulladó - telefonbeszélgetésünk után... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #109 Dátum: 2008. Július 09. - 17:55:56 »

Pista, Öreg Cimbora! Ez egy nyílt levél Hozzád, ha beszéltünk telefonon, ha nem...

Te itt voltál a fórum születésénél és itt is maradsz, punktum.

Kezdeném azzal, amit a telefonban mondtál: sokak szerint én úgy viselkedem, mintha az enyém lenne a fórum. Ezt elhárítottam akkor, de most azt mondom: igen, úgy viselkedem... mert ez a fórum az ENYÉM!.... meg a TIED, meg az ÖVÉ, meg az ÖVÉ, meg az ÖVÉ... mind a 417 felhasználóé aki a mai napig regisztrált! Ez a mi gyerekünk, akik összehoztuk, visszük, csináljuk, írunk ide, örülünk a másik sikerének, no meg a sajátunknak. Vigyázzunk erre a gyerekre... ez a gyerek még csak három hónapos, könnyen megbotlik, megüti magát. És ha fáj neki, az sokunknak fáj.

Elvégeztem egy minőségbiztosítási tanfolyamot, sőt, annak a mesterkurzusát is. Ennek a filozófiának (PQM) egyik tétele, hogy - leegyszerűsítve - minden folyamatban úgy tudunk szuperlatívuszként teljesíteni, ha tulajdonosi szemléletet veszünk fel. Én ezt várom mindenkitől, de ez édeskevés, mert én itt - a moderátori jogokon túl - ugyanolyan felhasználó vagyok, mint itt bárki más. De pont azért kell a tulajdonosi szemlélet, mert ez a fórum tulajdonképpen - mindamellett, hogy mindenkié - tulajdonképpen senkié.... egyszerűen csak van az éterben, tulajdonosa jogilag nincs, csak üzemeltetője. Pénzt senkinek nem hoz, nincsenek reklámok és bújtatott marketing, de még csak a számlálóregiszterek sem képviseltetik magukat. Ez a fórum csak egy embernek került pénzébe, az Boar, aki a domainregisztrációt kifizette, de egy ilyen balekot bárhol találunk... Vigyorog

Való igaz, hogy az összes moderátori és adminisztrátori jogosultsággal bíró személy közül én vagyok a legkeményebb kezű... ez adódhat a munkámból, a személyiségemből, de még abból is, hogy én vagyok a legfiatalabb közülük. De egyszer egy Oskar Noske nevű német belügyminiszter azt mondta (nem valami nagy örömmel a hangjában): "valakinek a véreb szerepét is vállalnia kell"... és leverte a berlini tanácsköztársaságot. Én is vállalom, ha kell, hogy nyugalom legyen itt. Mert bizony ez a gyerek három hónapos csodagyerekként a nagyközönség előtt tette meg azt a 12500 lépést, ami eddig volt... és én a magam részéről bizony büszke vagyok erre... és ha meg is botlik, azt senki nem használhatja fel ellene...

Minden kétkedőnek megmutattuk - MI, együtt - hogy lehet egy normális fórumot csinálni. Meg is csináltuk. És én erre rohadt büszke vagyok ám!
Naplózva
Kriszta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 211


lady steve


« Új üzenet #110 Dátum: 2008. Július 09. - 18:21:57 »

köh köh... Valami bűzlik
Naplózva

...akié a gép, azé az ember...
Viktor
Vendég
« Új üzenet #111 Dátum: 2008. Július 09. - 18:23:27 »

köh köh... Valami bűzlik

No, csak nem meghűlt Kedves? Mosolyog
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #112 Dátum: 2008. Július 09. - 20:10:59 »

Mi a rosseb van veletek?  Kettős fronthatás van, vagy mi?
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #113 Dátum: 2008. Július 09. - 22:53:33 »

Boar!

Ment üzenet!!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #114 Dátum: 2008. Július 11. - 12:54:03 »

Gergő!
Privát ment. Wave
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #115 Dátum: 2008. Július 13. - 20:38:17 »

Kedves Lajos, Feri, Viktor, és Zoli Barátom!

Mindnyájatoknak nagyon köszönöm az együtt töltött kellemes hétvégét!
Decemberben találkozunk !

Vadászüdvözlettel: Attila Wave Wave Wave Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #116 Dátum: 2008. Július 13. - 20:43:16 »

Kedves Lajos, Feri, Viktor, és Zoli Barátom!

Mindnyájatoknak nagyon köszönöm az együtt töltött kellemes hétvégét!
Decemberben találkozunk !

Vadászüdvözlettel: Attila Wave Wave Wave Wave


Valami kis történetet, híradást, élménybeszámolót, ha szabadna kérnem!   Wave
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #117 Dátum: 2008. Július 13. - 22:15:35 »

Kedves Lajos, Feri, Viktor, és Zoli Barátom!

Mindnyájatoknak nagyon köszönöm az együtt töltött kellemes hétvégét!
Decemberben találkozunk !

Vadászüdvözlettel: Attila Wave Wave Wave Wave

Remélem ismét életre szóló élményekkel gazdagodtatok! Wave Táncol
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #118 Dátum: 2008. Július 14. - 11:13:01 »

Boar!

Küldtem privit!
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #119 Dátum: 2008. Július 15. - 12:19:21 »


 Üdv Vgaby! Küldtem privát üzenetet. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: