Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658079 alkalommal)
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #570 Dátum: 2009. November 09. - 16:27:18 »

Ádi Gratulálok! Emelem
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #571 Dátum: 2009. November 09. - 16:38:11 »

Ádi! Igen Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Jágerboy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344


« Új üzenet #572 Dátum: 2009. November 09. - 17:24:01 »

 Igen Emelem Emelem
Naplózva

Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet.
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #573 Dátum: 2009. November 10. - 07:26:16 »

Köszönöm a gratulációkat!  Mosolyog
Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #574 Dátum: 2009. November 10. - 08:23:13 »

Pénteken délután pont így alkonyattájban autóztam Székesfehérvár felé.
Gondoltam majd látok egy csomó libát, aztán majd nem tudok mit kezdeni a csorgó nyálammal. Ehelyett csak a fehérvári elkerülő melletti szántott vagy tárcsázott földön láttam két hülyegyereket, amint veszettül rugatták a motorokat.....

Gondolom a gazda örült volna nekik, ha látja...

Tegnap este viszont igencsak zajongtak a fejem fölött a libák. A hangokból úgy vettem ki dél felé húztak. Lehet, hogy jön a jóidő?  Vigyorog
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #575 Dátum: 2009. November 10. - 15:22:56 »

Köszönöm a gratulációkat!  Mosolyog

 Igen Emelem
Naplózva

Üdv End
O.Laci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új üzenet #576 Dátum: 2009. November 11. - 06:48:01 »

Szeptember eleje óta reggelente nap mint nap átautózom a Megyeri hídon. Tegnap reggel a Duna fölött láttam két kacsát.... elmerengtem.... azóta talán 4-5 alkalommmal láttam kacsákat, de kormoránt szinte minden nap.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #577 Dátum: 2009. November 11. - 08:32:47 »

Üdv ! Itt vannak a ludak  Igen Éjjel többször hallottam ,de most egész alacsonyan jöttek . Még a combjukat is láttam ,ja  Fejvakarás Márton nap
Sajnos csak a telefon volt kéznél.
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #578 Dátum: 2009. November 11. - 11:23:04 »

Üdv ! Itt vannak a ludak  Igen Éjjel többször hallottam ,de most egész alacsonyan jöttek . Még a combjukat is láttam ,ja  Fejvakarás Márton nap
Sajnos csak a telefon volt kéznél.


Ez a nagy fekete itt keresztben az nem libaláb Nyihi

Felénk is húznak a ludak, bár sokszor csak a hangjukat hallani, mert a felhők eltakarják őket. Viszont tegnap Cecéről hazafelé jövet Solt és Kecskemét között sok libát (kb. 150-200 madár) láttam a Dunaföldvári út mellett legelészni szikeseken.
Állítólag a Ladánybene melletti kiszáradt szikre -bár ennyi eső után van egy kis víz rajta, de sajnos ez nem lesz tartós- is leszállt egy csapat. Legalább is ezt mondta egy helyi juhász a kocsmában. Sajnos már sötétben értem haza, így hiába ugrottam ki megnézni őket, nem láttam, hallottam semmit -valószínű, gyorsan tovább is álltak.  Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #579 Dátum: 2009. November 11. - 12:02:57 »

Szervusztok!

Vadkacsa (és ha bejön megegyezés szerint liba!) vadászati lehetőséget ajánlottak Szalkszentmártonban.
A kacsa 2.800.-Ft/db elvitellel.
Van  liba vadászati lehetőség is, de azt a mindenkori lehetőségek határozzák meg, arra előre ígéretet tenni nem tudnak. Vagy ott vannak, vagy nem.
Félvad tenyészet, és természetes állomány keveredik, ezért állítólag jól repülnek. (kb 7000 db)
Egytől akárhány főig tudnak fogadni vendéget, akár hét közben, akár hétvégén, de pár nappal előtte jelezni kell az igényt. A rendőrségi bejelentéshez előre meg kell adni a vadászjegy számát, ill a kiadó megye nevét!

Jó lenne esetleg közös vadászatot is tartani.
Jelentkezni lehet: Takács Péter 06 30 26 70 777 számon!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #580 Dátum: 2009. November 11. - 12:28:28 »

Szervusztok!

Vadkacsa (és ha bejön megegyezés szerint liba!) vadászati lehetőséget ajánlottak Szalkszentmártonban.
A kacsa 2.800.-Ft/db elvitellel.
Van  liba vadászati lehetőség is, de azt a mindenkori lehetőségek határozzák meg, arra előre ígéretet tenni nem tudnak. Vagy ott vannak, vagy nem.
Félvad tenyészet, és természetes állomány keveredik, ezért állítólag jól repülnek. (kb 7000 db)
Egytől akárhány főig tudnak fogadni vendéget, akár hét közben, akár hétvégén, de pár nappal előtte jelezni kell az igényt. A rendőrségi bejelentéshez előre meg kell adni a vadászjegy számát, ill a kiadó megye nevét!

Jó lenne esetleg közös vadászatot is tartani.
Jelentkezni lehet: Takács Péter 06 30 26 70 777 számon!


Szia!
Mikor?
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #581 Dátum: 2009. November 12. - 07:48:08 »

Szervusztok!

Vadkacsa (és ha bejön megegyezés szerint liba!) vadászati lehetőséget ajánlottak Szalkszentmártonban.
A kacsa 2.800.-Ft/db elvitellel.
Van  liba vadászati lehetőség is, de azt a mindenkori lehetőségek határozzák meg, arra előre ígéretet tenni nem tudnak. Vagy ott vannak, vagy nem.
Félvad tenyészet, és természetes állomány keveredik, ezért állítólag jól repülnek. (kb 7000 db)
Egytől akárhány főig tudnak fogadni vendéget, akár hét közben, akár hétvégén, de pár nappal előtte jelezni kell az igényt. A rendőrségi bejelentéshez előre meg kell adni a vadászjegy számát, ill a kiadó megye nevét!

Jó lenne esetleg közös vadászatot is tartani.
Jelentkezni lehet: Takács Péter 06 30 26 70 777 számon!


Jó lenne!
Az időpontot úgy kellene kibökni (a helyi erőkkel egyeztetve), hogy libára is legyen esély.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Lesipuskás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


vadász


« Új üzenet #582 Dátum: 2009. November 15. - 21:00:47 »

Szevasztok!
Ma este hazafelé tartván Miskolcra megálltam Tatán az Öreg tónál megnézni azt a "híres" libahúzást! Hát nem mondom, valóban méltó a híres jelzőre. Lehet csak engem nyűgözött le, lévén nagyvadas "hegyvidéki" vadász vagyok, de ilyet még nem láttam, pedig vadásztam már a Hortobágyon, és ejtettem is libát. Aki teheti nézze meg!
ui.: ha megmondjátok hova tudom feltenni, csináltam egy 20 megás videót is a fényképezővel, ami nem túl jó minőség, de a liba annál több rajta!
 Emelem Lesi
Naplózva
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #583 Dátum: 2009. November 15. - 21:05:12 »

Az alsó képen aztán akad liba! Kacsint Mosolyog
Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #584 Dátum: 2009. November 15. - 21:17:36 »

Szevasztok!
Ma este hazafelé tartván Miskolcra megálltam Tatán az Öreg tónál megnézni azt a "híres" libahúzást! Hát nem mondom, valóban méltó a híres jelzőre. Lehet csak engem nyűgözött le, lévén nagyvadas "hegyvidéki" vadász vagyok, de ilyet még nem láttam, pedig vadásztam már a Hortobágyon, és ejtettem is libát. Aki teheti nézze meg!
ui.: ha megmondjátok hova tudom feltenni, csináltam egy 20 megás videót is a fényképezővel, ami nem túl jó minőség, de a liba annál több rajta!
 Emelem Lesi

Videót a youtube.com-ra célszerű és onnan belinkelni.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: