Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658485 alkalommal)
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #495 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 12:42:31 »

Girgi!

Üdv a kacsavadászok között! Igen Emelem
Naplózva

Üdv End
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #496 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 12:44:39 »

Girgi!

Üdv a kacsavadászok között! Igen Emelem

Köszi!-de azért remélem eljutok hozzátok is az idén.Ha máskor nem, hát majd a fácánozáskor Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #497 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 12:51:28 »

Köszi!-de azért remélem eljutok hozzátok is az idén.Ha máskor nem, hát majd a fácánozáskor Wave

Ne reméld, mert ha nem jösz akkkkkor  Tasli Bion Bion Bion
Naplózva

Üdv End
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #498 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 12:57:43 »

Ne reméld, mert ha nem jösz akkkkkor  Tasli Bion Bion Bion
Akkor mindenképp megyek. Ha már fenyegetnek, kénytelen leszek puskát ragadni és vadászni  Angyal  Bion Bion Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #499 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:11:52 »

Én idén jó néhány hajnalt és szürkületet végigguggoltam, vagy rejtőzködtem a nádban,de libára érdemlegesen egyszer sem tudtam elsütni a puskám(vagyis egy patront lőttem el,de olyan magasan húzott a liba,hogy nem láttam értelmét többet rájuk lőni.)
Kacsára kétszer tettem lövést,ebből az egyik szárnyazott  lett és nem lett meg a magas gazban, míg a második lövés elfüstölt a kacsa mögött.
Ettől függetlenül nagyjából ugyanannyira vonz,mint a szalonkázás.
Szóval azt mondod Girgesz hogy 50 m re még simán lehet libára lőni.?
Meg hogy neked a nagyobb sörét vált be.
Girgesz! Ez az idézet 2008 április havából származik.
Érzed te is a huncutságot?  Nyihi Bion
 
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #500 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:22:27 »

Szóval azt mondod Girgesz hogy 50 m re még simán lehet libára lőni.?
Meg hogy neked a nagyobb sörét vált be.
Girgesz! Ez az idézet 2008 április havából származik.
Érzed te is a huncutságot?  Nyihi Bion
 

Nem igazán érzem, mert nem látom sehol sem azt az írásomban, hogy 50m-re voltak tőlem-csak azt, hogy nagyon magasan húztak. Azóta ráadásul voltam kint már párszor libázni, lőttem is libát, voltam már apróvadhajtáson is, ahol szintén lőttem kb. 50m-re is sikerrel.
Tudod, nem vagyok én sem tökéletes, de legalább fejlődőképesnek mondhatom magam. Amit 2008.04.18-án tapasztalatként leírtam, az nem biztos, hogy bő másfél évvel később is megállja a helyét...(ráadásul kérdezz meg bárkit ezen a fórumon,akivel beszéltem már ilyenről, hogy én mindig is azt mondtam, hogy közelre nem tudok lőni, de messzire szépen visz a puskám.)

Amúgy mi ez? Szembesítés? Wave Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #501 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:36:05 »

Na ezzel így vagyok én is: "hogy közelre nem tudok lőni, de messzire szépen visz a puskám"   Bion Bion Bion
Naplózva

Üdv End
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #502 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:37:48 »

Nem igazán érzem, mert nem látom sehol sem azt az írásomban, hogy 50m-re voltak tőlem-csak azt, hogy nagyon magasan húztak. Azóta ráadásul voltam kint már párszor libázni, lőttem is libát, voltam már apróvadhajtáson is, ahol szintén lőttem kb. 50m-re is sikerrel.
Tudod, nem vagyok én sem tökéletes, de legalább fejlődőképesnek mondhatom magam. Amit 2008.04.18-án tapasztalatként leírtam, az nem biztos, hogy bő másfél évvel később is megállja a helyét...(ráadásul kérdezz meg bárkit ezen a fórumon,akivel beszéltem már ilyenről, hogy én mindig is azt mondtam, hogy közelre nem tudok lőni, de messzire szépen visz a puskám.)

Amúgy mi ez? Szembesítés?
Háát?!     Wave
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #503 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:45:16 »

Háát?!     Wave
Nem tudom, hogy most mi a bajod... nem tök mindegy, hogy 30 vagy 50 méteren lövöm telibe a levegőt a liba mögött?  Ördög Fejvakarás
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #504 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 14:53:19 »

Nem tudom, hogy most mi a bajod... nem tök mindegy, hogy 30 vagy 50 méteren lövöm telibe a levegőt a liba mögött?  Ördög Fejvakarás
Mind1. Ha nem sajnálod a km -t , akkor ide hozzánk is gugolhatsz egy két téli húzásra és nálam még standolnod sem kell.
Aztán akkor majd meglátjuk a kutyafittyet.  Wave
De ha nem válik be a nagyszemű akkor aztán jaj lessz neked mert akkor máshól kell bizonyítanod a tudásod!  Piál
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #505 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 15:02:25 »

Mind1. Ha nem sajnálod a km -t , akkor ide hozzánk is gugolhatsz egy két téli húzásra és nálam még standolnod sem kell.
Aztán akkor majd meglátjuk a kutyafittyet.  Wave
De ha nem válik be a nagyszemű akkor aztán jaj lessz neked mert akkor máshól kell bizonyítanod a tudásod!  Piál

Te jól meggondoltad ezt?-nekem libavadászatot ajánlani az olyan, mintha egy véreb orra előtt elráncigálsz két kiló véres disznóhúst... le nem száll róla az fix. Bion

Ha komolyan gondoltad, akkor a részemről rendben a dolog! Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #506 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 15:17:20 »

"Nem igazán érzem, mert nem látom sehol sem azt az írásomban, hogy 50m-re voltak tőlem-csak azt, hogy nagyon magasan húztak."

"De ha már a legalacsonyabb liba is 40-50méteren repül, akkor az apró sörét hamarabb elveszíti a lendületét, mint a vastagabb.Ahova én legtöbbször kijutottam, ott bizony néha még a 4mm-es is csak pattog a libán."

A figyelmes írás is, nem csak az olvasás képes csodákra!  Ördög
Mert én úgy gondolom, ha csak 40-50 méteren repül az a liba, és kopog rajta még az "öreg srét" is, ahhoz csak rá kellett annyiról lőni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #507 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 15:20:39 »

"Nem igazán érzem, mert nem látom sehol sem azt az írásomban, hogy 50m-re voltak tőlem-csak azt, hogy nagyon magasan húztak."

"De ha már a legalacsonyabb liba is 40-50méteren repül, akkor az apró sörét hamarabb elveszíti a lendületét, mint a vastagabb.Ahova én legtöbbször kijutottam, ott bizony néha még a 4mm-es is csak pattog a libán."

A figyelmes írás is, nem csak az olvasás képes csodákra!  Ördög
Mert én úgy gondolom, ha csak 40-50 méteren repül az a liba, és kopog rajta még az "öreg srét" is, ahhoz csak rá kellett annyiról lőni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

És hogy is vannak azok a páncélinges gerlék, amiken 30méteren is csak kopog a sörét?
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #508 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 15:24:34 »

Nekem egy sem kopogott!
Én annyira lőttem melléjük, hogy nem volt mi kopogjon. Ami leesett, az is csak a röhögéstől, és nem a találattól. Ördög

De komolyra véve: Ha csak a szárnytollát, vagy a szárnyvéget éri a lövés, akkor is kopog ám rendesen!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #509 Dátum: 2009. Szeptember 09. - 15:24:55 »

"Nem igazán érzem, mert nem látom sehol sem azt az írásomban, hogy 50m-re voltak tőlem-csak azt, hogy nagyon magasan húztak."

"De ha már a legalacsonyabb liba is 40-50méteren repül, akkor az apró sörét hamarabb elveszíti a lendületét, mint a vastagabb.Ahova én legtöbbször kijutottam, ott bizony néha még a 4mm-es is csak pattog a libán."

A figyelmes írás is, nem csak az olvasás képes csodákra!  Ördög
Mert én úgy gondolom, ha csak 40-50 méteren repül az a liba, és kopog rajta még az "öreg srét" is, ahhoz csak rá kellett annyiról lőni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Bion  Taps
Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
Oldalak: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: