Oldalak: 1 ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658342 alkalommal)
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #2520 Dátum: 2021. November 09. - 08:55:08 »

 Emelem

Idei első.
 Táncol



Isteni volt belőle a "rozé libamell", Grill csak nekem nem igazán maradt belőle, a gyerekek felzabálták.  Vigyorog

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Embandy
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 292



« Új üzenet #2521 Dátum: 2021. November 09. - 10:42:09 »

Gratulálok & egészségetekre Anti Emelem

Naplózva

"Nedves, földszagú, ibolyás hazai erdő, takarodót fújó feketerigó, rekedten dürgő fácánkakas, estcsillag alatt korrogva szálló szalonka, de megörülnék nektek! Szalonka nélküli Március, pótolhatatlan mulasztás a vadász életében."
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #2522 Dátum: 2021. November 09. - 19:04:35 »

Emelem

Idei első.
 Táncol



Isteni volt belőle a "rozé libamell", Grill csak nekem nem igazán maradt belőle, a gyerekek felzabálták.  Vigyorog

 Wave
Igen
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2523 Dátum: 2021. November 10. - 19:05:45 »

Valamelyik ügyesnek sikerült lepattintani egy vörösnyakút a Hortobágyon. Megy a szájhabzás a facebookon.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #2524 Dátum: 2021. November 11. - 14:01:44 »

Valamelyik ügyesnek sikerült lepattintani egy vörösnyakút a Hortobágyon. Megy a szájhabzás a facebookon.
A madarászok már követelik, hogy december 1. legyen a szezonkezdet.
Én még abban sem vagyok biztos, hogy valóban úgy történt ahogy írják... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #2525 Dátum: 2021. November 11. - 17:00:55 »

A madarászok már követelik, hogy december 1. legyen a szezonkezdet.
Én még abban sem vagyok biztos, hogy valóban úgy történt ahogy írják... Fejvakarás
Egyesek szerint a Duna Deltából már dögön került ide.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #2526 Dátum: 2021. November 11. - 17:03:34 »

A madarászok már követelik, hogy december 1. legyen a szezonkezdet.
Én még abban sem vagyok biztos, hogy valóban úgy történt ahogy írják... Fejvakarás
Ha végig olvassátok a F...-on megjelent írásokat,röntgen képeket nem biztos,hogy igaz a lelövéses story.De a magasságos Kamara és egyéb a pofájukat a médiában fürdető "Nagy vadászok" kussolnak mint szar a fűben.Még ahhoz sincs pofájuk,hogy egy szigorúan tudományos vizsgálatot kiköveteljenek.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #2527 Dátum: 2021. November 11. - 17:22:50 »

Egyesek szerint a Duna Deltából már dögön került ide.

Ilyesmire gondoltam én is. Vizsgálat semmi, "bemondásra" lehet megint köpködni a vadászokra.
Meg persze pénzt tarhálni...
"- vörösnyakú lúd fajmegőrzési terv elkészítése;
- közös (vadászati, mezőgazdasági és természetvédelmi) tudományos jellegű vizsgálatok beindítása arra vonatkozóan, hogy milyen mértékű vadkárt jelentenek az őszi gabonákban legelő vadludak;"
Egy kis létszámban átvonuló fajra "fajmegőrzési terv". Nyilván vállalnák is az elkészítését "aprópénzért".
A vadludak kártételéről nem egy vizsgálat készült már csak olyankor szemérmesen elfordítják a fejüket a bősz természetvédők...most meg fel akarják találni a spanyolviaszt.
Lehet, hogy tényleg itt találták. Az is lehet, hogy tényleg egy vadász sebezte halálra. De egy esetből azonnal törvénymódosítást követelni...gyakorlatilag szóba sem került, hogy bekérik a beírókönyveket, megpróbálják felderíteni az elkövetőt ha nem is egyéni de legalább vadásztársaság szintjén...semmi, azonnal a törvényt citálták elő és a megváltoztatását követelik. Szóval nekem olyan megrendezettforma ez az egész... Fejvakarás
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #2528 Dátum: 2021. November 11. - 17:24:37 »

Ha végig olvassátok a F...-on megjelent írásokat,röntgen képeket nem biztos,hogy igaz a lelövéses story.De a magasságos Kamara és egyéb a pofájukat a médiában fürdető "Nagy vadászok" kussolnak mint szar a fűben.Még ahhoz sincs pofájuk,hogy egy szigorúan tudományos vizsgálatot kiköveteljenek.
Mit vársz azoktól az írástudatlan barmoktól? Még nem végeztek a pénzszámolással, tudod, amit a világkiállítással loptak kerestek.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bartalis László
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 312


« Új üzenet #2529 Dátum: 2021. November 11. - 20:58:25 »

Mit vársz azoktól az írástudatlan barmoktól? Még nem végeztek a pénzszámolással, tudod, amit a világkiállítással loptak kerestek.

Igazad van,ezektől nem lehet semmit várni.De hogy annyira barmok legyenek hogy nem látják,hogy ez a magatartásuk záros határidőn belül a vadászat betiltását fogja eredményezni?
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #2530 Dátum: 2021. November 12. - 06:30:00 »

Igazad van,ezektől nem lehet semmit várni.De hogy annyira barmok legyenek hogy nem látják,hogy ez a magatartásuk záros határidőn belül a vadászat betiltását fogja eredményezni?


Vagy a facebookét. Na nem a vadászatellenesség ürügyén, hanem úgy általában. Szerintem idő kérdése, mindenesetre én már nagyon várom dacára annak, hogy végül lett profilom.
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #2531 Dátum: 2021. November 12. - 08:41:58 »

gyakorlatilag szóba sem került, hogy bekérik a beírókönyveket, megpróbálják felderíteni az elkövetőt ha nem is egyéni de legalább vadásztársaság szintjén...

A szárnyban lévő 1 szem sörétből megállapítani, hogy azt hol kapta?...
Hááát...
Elég reménytelennek tűnik...

 Stoel szárnyban lévő egy szem söréttől nem is biztos, hogy elpusztul  Vállat von  Stoel
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #2532 Dátum: 2021. November 12. - 09:22:42 »

Vagy a facebookét. Na nem a vadászatellenesség ürügyén, hanem úgy általában. Szerintem idő kérdése, mindenesetre én már nagyon várom dacára annak, hogy végül lett profilom.

A facebook betiltását várod? Én a köztévének nevezett valamivel vagyok így  Ördög Ördög Ördög. De elég egyszerű a megoldás, nem lépsz fel a fb-ra, én pl így oldottam meg a köztévés problémát
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #2533 Dátum: 2021. November 12. - 09:42:08 »

A szárnyban lévő 1 szem sörétből megállapítani, hogy azt hol kapta?...
Hááát...
Elég reménytelennek tűnik...

 Stoel szárnyban lévő egy szem söréttől nem is biztos, hogy elpusztul  Vállat von  Stoel
Nem olvastam a faszbúkot csak az indexen, telexen jött szembe a hír, ott meg nem írták, hogy mindössze 1 db sörét volt benne.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #2534 Dátum: 2021. November 12. - 09:48:11 »

Vagy a facebookét. Na nem a vadászatellenesség ürügyén, hanem úgy általában. Szerintem idő kérdése, mindenesetre én már nagyon várom dacára annak, hogy végül lett profilom.
A faszbúk rettentő káros hatással van az életünkre, de már ki lett engedve a szellem a palackból. Ha betiltják, lesz más helyette. Nyilván van is, csak előrébb kerül a sorban. A faszbúk betiltásával hirtelen lenne egy csomó "szabadságharcos" aki csakazértis, menrt nehogymá' a gonosz háttérhatalmak mondják meg, mit tegyenek.
Az emberek hülyék. Hagyják, hogy az életük átcsússzon a virtuális világba, a hagyományos értékek eltűnnek, az információ a legnagyobb hatalom és teljesen mindegy, hogy igaz-e?
Annyit megtehetünk, hogy távol tartjuk magunkat tőle de akik ott élik le az életüket, azoknak pont ugyanannyi szavazati joga van mint Neked vagy nekem. És sokan vannak, hangosak, a politika szemében ők jelentik az értéket.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: