Oldalak: 1 ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658075 alkalommal)
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #2475 Dátum: 2019. November 30. - 03:32:42 »

Hm..kezdődik.   Ördög. Meghirdessük idén is a “Hát akkor most kemény telünk lesz vagy sem?" népi meteorológiai eszmecserét?  Vigyorog

Kérném szépen az álláspontokat, főleg indoklással.  Piál A nap végén csokorba szedjük.  Wave

Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2476 Dátum: 2019. November 30. - 07:09:16 »

Hm..kezdődik.   Ördög. Meghirdessük idén is a “Hát akkor most kemény telünk lesz vagy sem?" népi meteorológiai eszmecserét?  Vigyorog

Kérném szépen az álláspontokat, főleg indoklással.  Piál A nap végén csokorba szedjük.  Wave


Jaaa és a cinkéim is esznek mint a veszedelem. Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2477 Dátum: 2019. November 30. - 11:02:58 »

Hm..kezdődik.   Ördög. Meghirdessük idén is a “Hát akkor most kemény telünk lesz vagy sem?" népi meteorológiai eszmecserét?  Vigyorog

Kérném szépen az álláspontokat, főleg indoklással.  Piál A nap végén csokorba szedjük.  Wave



Régi megfigyelésem hogy hideg telünk lesz mert a ............. egész évben lopják a fát .  Emelem
Naplózva
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #2478 Dátum: 2019. November 30. - 14:05:49 »

Hm..kezdődik.   Ördög. Meghirdessük idén is a “Hát akkor most kemény telünk lesz vagy sem?" népi meteorológiai eszmecserét?  Vigyorog

Kérném szépen az álláspontokat, főleg indoklással.  Piál A nap végén csokorba szedjük.  Wave



Én tegnap láttam, hogy fáztak a varjak, mert guggolva repültek. (autentikusan így hangzott: gugyolva repülnek a kányák hideg lesz) Stoel
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #2479 Dátum: 2019. November 30. - 14:09:45 »

Én tegnap láttam, hogy fáztak a varjak, mert guggolva repültek. (autentikusan így hangzott: gugyolva repülnek a kányák hideg lesz) Stoel
És még egy saját gyűjtés, igaz nem ide vág: ha szomgyus(szomjas)vagy ügyél(egyél)buruckot(barackot). Elnézést Ördög
Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #2480 Dátum: 2019. November 30. - 22:49:32 »

Régi megfigyelésem hogy hideg telünk lesz mert a ............. egész évben lopják a fát .  Emelem

Ez nem mérvadó. Nálunk amiatt nyáron is tökig érő hónak és súlyos minuszoknak kéne lenni.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #2481 Dátum: 2019. December 05. - 21:59:10 »

Ma hajnalban - kedves barátom meghívásának eleget téve - sikerült életem eddigi legszebb libázását elköveti...

A várt köd elmaradt, de így is sikerült leszólítanunk néhány madarat.  Vadász Táncol
Furcsa, de kiderült, hogy a libáknak van valahol egy vezénylő tábornokuk, aki mindaddig, míg van nálam patron, csak a lőtáv határán vagy felette engedi a csapatokat.  Ördög  És mihelyst elfogy a muníció, azon nyomban "kalapleverős" magasságban közlekednek, fittyet hányva a fehér lepel nélkül flangáló, őket minden fedezék nélkül bámuló jágerre... :fej

Nem volt nehéz rájönni, hogy az időközben leszálló ködnek is lehet ebben némi szerepe,  Kacsint ezért gyorsan pótoltuk hiányzó készleteiket és megtörtént a csoda: sikerült életem első liba-dubléja!!!  Táncol  Röhög  Táncol

Chris! Köszönet innen is!  Meghajol Kézfogás  Emelem





Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #2482 Dátum: 2019. December 05. - 23:29:43 »

Szuper!!!  Ez nem semmi!!!!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #2483 Dátum: 2019. December 06. - 07:49:07 »

Ma hajnalban - kedves barátom meghívásának eleget téve - sikerült életem eddigi legszebb libázását elköveti...


Sch!  Grt!    Lúd                         Lúd
 
                                     Vadász
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2484 Dátum: 2019. December 06. - 08:05:23 »

Ma hajnalban - kedves barátom meghívásának eleget téve - sikerült életem eddigi legszebb libázását elköveti...





   Igen   Gratulálok mindkettőtöknek !                                  (  Csak ne lennék olyan lusta reggel fölkelni !  Rííí  )
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2485 Dátum: 2019. December 06. - 08:28:11 »

Ügyesek vagytok! Piál Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
oconor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332


« Új üzenet #2486 Dátum: 2019. December 06. - 09:05:55 »

Ma hajnalban - kedves barátom meghívásának eleget téve - sikerült életem eddigi legszebb libázását elköveti...

A várt köd elmaradt, de így is sikerült leszólítanunk néhány madarat.  Vadász Táncol
Furcsa, de kiderült, hogy a libáknak van valahol egy vezénylő tábornokuk, aki mindaddig, míg van nálam patron, csak a lőtáv határán vagy felette engedi a csapatokat.  Ördög  És mihelyst elfogy a muníció, azon nyomban "kalapleverős" magasságban közlekednek, fittyet hányva a fehér lepel nélkül flangáló, őket minden fedezék nélkül bámuló jágerre... :fej

Nem volt nehéz rájönni, hogy az időközben leszálló ködnek is lehet ebben némi szerepe,  Kacsint ezért gyorsan pótoltuk hiányzó készleteiket és megtörtént a csoda: sikerült életem első liba-dubléja!!!  Táncol  Röhög  Táncol

Chris! Köszönet innen is!  Meghajol Kézfogás  Emelem

Hát igen, ezek azok az események amik nagybetűs ünnepnapok a vadászéletében.
 Igen





« Utoljára szerkesztve: 2019. December 06. - 09:10:00 írta Sakac » Naplózva

„A valós információ létfontosságú, a téves információ sajnálatos és káros, de a jól irányzott hamis információ halálos.” (Frederick Forsyth, angol író)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #2487 Dátum: 2019. December 06. - 11:31:28 »

Gratulálok!!! Némi irigységgel vegyest. Emelem Wave
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
zajandras
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940


« Új üzenet #2488 Dátum: 2019. December 06. - 13:41:25 »

Ma hajnalban - kedves barátom meghívásának eleget téve - sikerült életem eddigi legszebb libázását elköveti...

A várt köd elmaradt, de így is sikerült leszólítanunk néhány madarat.  Vadász Táncol
Furcsa, de kiderült, hogy a libáknak van valahol egy vezénylő tábornokuk, aki mindaddig, míg van nálam patron, csak a lőtáv határán vagy felette engedi a csapatokat.  Ördög  És mihelyst elfogy a muníció, azon nyomban "kalapleverős" magasságban közlekednek, fittyet hányva a fehér lepel nélkül flangáló, őket minden fedezék nélkül bámuló jágerre... :fej

Nem volt nehéz rájönni, hogy az időközben leszálló ködnek is lehet ebben némi szerepe,  Kacsint ezért gyorsan pótoltuk hiányzó készleteiket és megtörtént a csoda: sikerült életem első liba-dubléja!!!  Táncol  Röhög  Táncol

Chris! Köszönet innen is!  Meghajol Kézfogás  Emelem

Gratulálok, libavadászok!  Igen
Fantasztikus lehetett ebben a havas-jeges-ködös időben!
 Emelem
Naplózva

"Már az is megérte, hogy sétáltunk egy jót..."
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #2489 Dátum: 2019. December 06. - 16:20:26 »

Ma hajnalban - kedves barátom meghívásának eleget téve - sikerült életem eddigi legszebb libázását elköveti...

A várt köd elmaradt, de így is sikerült leszólítanunk néhány madarat.  Vadász Táncol
Furcsa, de kiderült, hogy a libáknak van valahol egy vezénylő tábornokuk, aki mindaddig, míg van nálam patron, csak a lőtáv határán vagy felette engedi a csapatokat.  Ördög  És mihelyst elfogy a muníció, azon nyomban "kalapleverős" magasságban közlekednek, fittyet hányva a fehér lepel nélkül flangáló, őket minden fedezék nélkül bámuló jágerre... :fej

Nem volt nehéz rájönni, hogy az időközben leszálló ködnek is lehet ebben némi szerepe,  Kacsint ezért gyorsan pótoltuk hiányzó készleteiket és megtörtént a csoda: sikerült életem első liba-dubléja!!!  Táncol  Röhög  Táncol

Chris! Köszönet innen is!  Meghajol Kézfogás  Emelem






Gratulálok!
Amikor 40m-ről leesik a liba és földetér, érezni véled hogy a fagyos föld megremeg a lábad alatt.
Na, ez az érzés felűlmúlhatatlan.
 Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Oldalak: 1 ... 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: