Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658061 alkalommal)
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #285 Dátum: 2009. Január 08. - 09:34:08 »

Ma hajnalban egy fantasztikusat vadásztunk!Igaz,hogy a kacsák már korán,szinte sötétben megkezdték a húzást,és a legtöbb a túlpart fái közt alacsonyan húzott a vízre,de volt pár igazi magas csapat is!És végre-valahára sikerült a rég vágyott kacsadublém is! Bion Három puskával 12 tőkést ejtettünk,amit fel is vettünk.Sajnos két sebzettet elveszítettünk,ezek messze elvitorláztak.A húzás Kb. 6 15-től 6 50-ig tartott.Most nem forogtak annyit mint a múltkor,hiába,egy-két megpuskázás után már óvatosabbak. Vadász
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #286 Dátum: 2009. Január 08. - 09:37:44 »

Gratulálok!!! Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #287 Dátum: 2009. Január 08. - 09:43:03 »

 Emelem Gratulálok a dubléhoz!  Emelem
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #288 Dátum: 2009. Január 08. - 09:53:34 »

WaidmannsDank!
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #289 Dátum: 2009. Január 08. - 10:34:50 »

Ma hajnalban egy fantasztikusat vadásztunk!Igaz,hogy a kacsák már korán,szinte sötétben megkezdték a húzást,és a legtöbb a túlpart fái közt alacsonyan húzott a vízre,de volt pár igazi magas csapat is!És végre-valahára sikerült a rég vágyott kacsadublém is! Bion Három puskával 12 tőkést ejtettünk,amit fel is vettünk.Sajnos két sebzettet elveszítettünk,ezek messze elvitorláztak.A húzás Kb. 6 15-től 6 50-ig tartott.Most nem forogtak annyit mint a múltkor,hiába,egy-két megpuskázás után már óvatosabbak. Vadász

Szép!!! Igen
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sziju
Vendég
« Új üzenet #290 Dátum: 2009. Január 08. - 11:44:20 »

 Igen Igen Igen
Naplózva
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #291 Dátum: 2009. Január 08. - 22:02:54 »

A libákra is fenekedem,de reménytelenül magasan szállnak,és nálunk nem szállnak le enni.Néha a zátonyon alszanak,de csónakkal be nem mennék a jeges Dunába 1000 libáért sem.Nyáron ki tudnék úszni,de -15 ben,8 pulcsival,3 nadrággal mélyre süllyednék. Angyal
Naplózva
KerteszGabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


vadász


« Új üzenet #292 Dátum: 2009. Január 08. - 22:54:18 »

Sziasztok!

Évek óta tegnap először jutottam ki vadkacsázni puskával. Egy régi vadászbarátom hívott már többször a korábbi területemre Tiszalúcra. Állandóan duruzsolta, hogy nagyon jó húzások vannak a Takta megmaradt kis szakaszán, amíg teljesen be nem fagy menjek. Rászántam magam és délután leugrottam Pistihez. Jót dumáltunk aztán fél négy felé elindultunk. A Takta felé közeledve egyre jobban szorult el a szívem, miért is hagytam ott Lúcot, mennyi szép emlék fűződik a tájhoz. Láttunk két rudli őzet és kétszázról egy rókát is, de miután észrevett beszaladt a nádba.
Miután leértünk a vízhez fotózni kezdtem, de a zajunkra távolabb felszált két kacsa és felénk indultak. A huszas egycsövűm felkaptam és szinte egyszerre lőttünk a barátommal, mire az egyik kacsa összekapta magát és a lábam elé esett a vízbe. Kérdeztem is Pistit, hogy ő is erre lőtt-e, mert nem hittem a saját találatomban. De megnyugtatott, hogy nem.
Büszke voltam, mert ezzel a puskétával csak egy nyulat és egy rókát löttem eddig, és a régi puskáimmal is kacsából csak talán 2-3 darabot a 15 év alatt mióta vadászom. Fácánkakasra 2001 óta nem vadászom egy fogadalom miatt, így megállapíthatjuk, nem vagyok nagy sörétlövő. Da tegnap megtáltosodtam, hat kacsa volt a terítéken és abból négyet én ejtettem a kis 20-as magnummal.  Mosolyog

Egy fotó a Taktáról és néhány a terítékről...
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Gábor
KerteszGabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


vadász


« Új üzenet #293 Dátum: 2009. Január 08. - 22:57:23 »

Ui: A fotók a telefonommal készültek, de nem jól állítottam  :'( be és ezért ennyire szemcsések a képek... Bocs a minőségért!
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Gábor
kisvador
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


« Új üzenet #294 Dátum: 2009. Január 09. - 19:16:56 »

Szép vadászat lehetett!Vadászüdv! Emelem
Naplózva
KerteszGabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


vadász


« Új üzenet #295 Dátum: 2009. Január 09. - 20:43:01 »

Valóban nagyon jó volt!
 Igen
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Gábor
Bandi
Vendég
« Új üzenet #296 Dátum: 2009. Január 10. - 01:11:26 »

Gábor!
Üdv a Vadásznak!  Emelem
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #297 Dátum: 2009. Január 12. - 17:17:46 »

Sziasztok!

Évek óta tegnap először jutottam ki vadkacsázni puskával. Egy régi vadászbarátom hívott már többször a korábbi területemre Tiszalúcra. Állandóan duruzsolta, hogy nagyon jó húzások vannak a Takta megmaradt kis szakaszán, amíg teljesen be nem fagy menjek. Rászántam magam és délután leugrottam Pistihez. Jót dumáltunk aztán fél négy felé elindultunk. A Takta felé közeledve egyre jobban szorult el a szívem, miért is hagytam ott Lúcot, mennyi szép emlék fűződik a tájhoz. Láttunk két rudli őzet és kétszázról egy rókát is, de miután észrevett beszaladt a nádba.
Miután leértünk a vízhez fotózni kezdtem, de a zajunkra távolabb felszált két kacsa és felénk indultak. A huszas egycsövűm felkaptam és szinte egyszerre lőttünk a barátommal, mire az egyik kacsa összekapta magát és a lábam elé esett a vízbe. Kérdeztem is Pistit, hogy ő is erre lőtt-e, mert nem hittem a saját találatomban. De megnyugtatott, hogy nem.
Büszke voltam, mert ezzel a puskétával csak egy nyulat és egy rókát löttem eddig, és a régi puskáimmal is kacsából csak talán 2-3 darabot a 15 év alatt mióta vadászom. Fácánkakasra 2001 óta nem vadászom egy fogadalom miatt, így megállapíthatjuk, nem vagyok nagy sörétlövő. Da tegnap megtáltosodtam, hat kacsa volt a terítéken és abból négyet én ejtettem a kis 20-as magnummal.  Mosolyog

Egy fotó a Taktáról és néhány a terítékről...

 Emelem
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #298 Dátum: 2009. Január 12. - 19:37:40 »

Sziasztok!

Évek óta tegnap először jutottam ki vadkacsázni puskával. Egy régi vadászbarátom hívott már többször a korábbi területemre Tiszalúcra. Állandóan duruzsolta, hogy nagyon jó húzások vannak a Takta megmaradt kis szakaszán, amíg teljesen be nem fagy menjek. Rászántam magam és délután leugrottam Pistihez. Jót dumáltunk aztán fél négy felé elindultunk. A Takta felé közeledve egyre jobban szorult el a szívem, miért is hagytam ott Lúcot, mennyi szép emlék fűződik a tájhoz. Láttunk két rudli őzet és kétszázról egy rókát is, de miután észrevett beszaladt a nádba.
Miután leértünk a vízhez fotózni kezdtem, de a zajunkra távolabb felszált két kacsa és felénk indultak. A huszas egycsövűm felkaptam és szinte egyszerre lőttünk a barátommal, mire az egyik kacsa összekapta magát és a lábam elé esett a vízbe. Kérdeztem is Pistit, hogy ő is erre lőtt-e, mert nem hittem a saját találatomban. De megnyugtatott, hogy nem.
Büszke voltam, mert ezzel a puskétával csak egy nyulat és egy rókát löttem eddig, és a régi puskáimmal is kacsából csak talán 2-3 darabot a 15 év alatt mióta vadászom. Fácánkakasra 2001 óta nem vadászom egy fogadalom miatt, így megállapíthatjuk, nem vagyok nagy sörétlövő. Da tegnap megtáltosodtam, hat kacsa volt a terítéken és abból négyet én ejtettem a kis 20-as magnummal.  Mosolyog

Egy fotó a Taktáról és néhány a terítékről...
Szép!  Igen
Milyen az a huszas magnum?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
KerteszGabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


vadász


« Új üzenet #299 Dátum: 2009. Január 13. - 21:32:59 »

Sziasztok! Pár napig most nem voltam... köszi a gratulációkat!

Horrido! A puska IZS-18  20/76
Naplózva

Vadászüdvözlettel: Gábor
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: