Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658322 alkalommal)
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #210 Dátum: 2008. December 09. - 19:39:13 »

Gergő!  Emelem
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #211 Dátum: 2008. December 09. - 21:39:17 »

Köszönöm mindenkinek!


Lacus-ott lőttem,ahol Sanyi állt a múltkor, csak be kellett feküdni/térdelni a nádba.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
arcsi
vadász
Levél
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


ifjú vadasz


« Új üzenet #212 Dátum: 2008. December 10. - 20:03:17 »

Gratulálok Girgesz! Sajnálom,hogy nem tudtam ott lenni,és együtt örülni veled(tek) Táncol.De azért üdv. a libavadászok kevésbé zsúfolt táborába! Emelem
Naplózva
mezőjáró
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138


« Új üzenet #213 Dátum: 2008. December 12. - 10:38:54 »

Gratula Girgesz! Szivesen ott lettem volna én is.   Emelem  Taps
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #214 Dátum: 2008. December 12. - 13:23:36 »

Gratulálok Girgesz! Sajnálom,hogy nem tudtam ott lenni,és együtt örülni veled(tek) Táncol.De azért üdv. a libavadászok kevésbé zsúfolt táborába! Emelem
Dec. 22-én jössz?
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #215 Dátum: 2008. December 12. - 13:24:26 »

Gratula Girgesz! Szivesen ott lettem volna én is.   Emelem  Taps
Hátha fogunk mi még együtt vadászni(libázni Angyal Bion). Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
danikutya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 468



« Új üzenet #216 Dátum: 2008. December 12. - 19:18:30 »

Gratulálok Girgesz!    Emelem

Naplózva

Eb a vadász, kutya nélkül!
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #217 Dátum: 2008. December 15. - 07:49:06 »

Gratulálok Girgesz!    Emelem

Köszönöm! Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
mezőjáró
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138


« Új üzenet #218 Dátum: 2008. December 15. - 11:15:05 »

Szia Girgesz!
Ami késik, nem mulik- mondja a közmondás. Remélhetőleg egyszer tényleg igaz lesz. Én örömmel állok elébe.   Táncol Vadász Emelem     Üdv: Marci
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #219 Dátum: 2008. December 15. - 20:22:13 »

Szia Girgesz!
Ami késik, nem mulik- mondja a közmondás. Remélhetőleg egyszer tényleg igaz lesz. Én örömmel állok elébe.   Táncol Vadász Emelem     Üdv: Marci

Dec. 22-én Szabadszálláson?(ha érdekel, akkor privátban elküldöm a részleteket).
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
mezőjáró
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138


« Új üzenet #220 Dátum: 2008. December 16. - 08:57:05 »

Szia Girgesz!   Várom a privit.  Köszi   Taps
Naplózva
Simi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 270



« Új üzenet #221 Dátum: 2008. December 23. - 20:31:41 »

Sziasztok!
A minap voltam egy kedves vadászbarátommal vadlibázi egy környékben található egybefüggő halastó rendszernél! Délután 4 órakkor érkeztünk meg! Az idő igen rossz volt, a szél is fújt, és sajnos az ég is felhős volt, de liba vadászathoz igen is kedvező!
Alig hogy megérkeztünk az eső cseperegni kezdett! Miután elfoglaltuk a helyünket nem sok idő telt el és az első libacsapat elszállt a fejünk felett, de túl magasan, lőtávolon kívűl!
Az idő elteltével a lőállásunktól balra található földesúton kb. 100 méterre megpillantotam 3 süldőt! A barátom azonnal hívta a vadőrt aki máris indult a területre mert hatalmas vadkárokat okoznak a területen, és ki kell neki lőnie jónéhányat! Mire odaért addigra már rég beváltottak az út melletti nádasrengetegbe! Az idő múlásával kissebb-nagyobb liba csapatokat láttunk de mind-mind túlságosan messze voltak vagy nem is felénk jöttek, és sajnos ez ment egészen a vadászat befejeztéig! Amikor a kocsihoz mentünk és elköszöntünk a vadőrtől! Úgy 300 métert tehettünk meg de már hív a vadőr hogy abban a pillanatban amikor elmentünk kb. 500 liba repült el a feje felett de olyan alacsonyan hogy szinte súrolták az út melletti nyárfákat! Sír Nem bántuk meg hogy elmentünk mert jól éreztük magunkat!
Rövideny ennyi a történet!

Üdv. Simi Wave
Naplózva

"Úgy tűnik, az emberek nem szeretik az igazságot, de én igen; szeretem, mert sokakat felidegesít.
Ha elég sokszor mutatsz rá, hogy az érveik faszságok, akkor talán egyszer valamelyik közülük azt mondja végre: várjunk csak egy kicsit, tényleg rosszul gondoltam!
Én ezért a pillanatért élek."
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #222 Dátum: 2008. December 23. - 22:03:34 »

Legalább nem kellett bosszankodnod a hibázások miatt mint ma nekem kacsázáskor.
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Viktor
Vendég
« Új üzenet #223 Dátum: 2008. December 24. - 19:06:22 »

Sziasztok!
A minap voltam egy kedves vadászbarátommal vadlibázi egy környékben található egybefüggő halastó rendszernél! Délután 4 órakkor érkeztünk meg! Az idő igen rossz volt, a szél is fújt, és sajnos az ég is felhős volt, de liba vadászathoz igen is kedvező!
Alig hogy megérkeztünk az eső cseperegni kezdett! Miután elfoglaltuk a helyünket nem sok idő telt el és az első libacsapat elszállt a fejünk felett, de túl magasan, lőtávolon kívűl!
Az idő elteltével a lőállásunktól balra található földesúton kb. 100 méterre megpillantotam 3 süldőt! A barátom azonnal hívta a vadőrt aki máris indult a területre mert hatalmas vadkárokat okoznak a területen, és ki kell neki lőnie jónéhányat! Mire odaért addigra már rég beváltottak az út melletti nádasrengetegbe! Az idő múlásával kissebb-nagyobb liba csapatokat láttunk de mind-mind túlságosan messze voltak vagy nem is felénk jöttek, és sajnos ez ment egészen a vadászat befejeztéig! Amikor a kocsihoz mentünk és elköszöntünk a vadőrtől! Úgy 300 métert tehettünk meg de már hív a vadőr hogy abban a pillanatban amikor elmentünk kb. 500 liba repült el a feje felett de olyan alacsonyan hogy szinte súrolták az út melletti nyárfákat! Sír Nem bántuk meg hogy elmentünk mert jól éreztük magunkat!
Rövideny ennyi a történet!

Üdv. Simi Wave


 Igen
Naplózva
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #224 Dátum: 2008. December 24. - 19:40:53 »

Sziasztok!
A minap voltam egy kedves vadászbarátommal vadlibázi egy környékben található egybefüggő halastó rendszernél! Délután 4 órakkor érkeztünk meg! Az idő igen rossz volt, a szél is fújt, és sajnos az ég is felhős volt, de liba vadászathoz igen is kedvező!
Alig hogy megérkeztünk az eső cseperegni kezdett! Miután elfoglaltuk a helyünket nem sok idő telt el és az első libacsapat elszállt a fejünk felett, de túl magasan, lőtávolon kívűl!
Az idő elteltével a lőállásunktól balra található földesúton kb. 100 méterre megpillantotam 3 süldőt! A barátom azonnal hívta a vadőrt aki máris indult a területre mert hatalmas vadkárokat okoznak a területen, és ki kell neki lőnie jónéhányat! Mire odaért addigra már rég beváltottak az út melletti nádasrengetegbe! Az idő múlásával kissebb-nagyobb liba csapatokat láttunk de mind-mind túlságosan messze voltak vagy nem is felénk jöttek, és sajnos ez ment egészen a vadászat befejeztéig! Amikor a kocsihoz mentünk és elköszöntünk a vadőrtől! Úgy 300 métert tehettünk meg de már hív a vadőr hogy abban a pillanatban amikor elmentünk kb. 500 liba repült el a feje felett de olyan alacsonyan hogy szinte súrolták az út melletti nyárfákat! Sír Nem bántuk meg hogy elmentünk mert jól éreztük magunkat!
Rövideny ennyi a történet!

Üdv. Simi Wave

Szia Simi!
Köszönjük a történetet,várjuk a legközelebbit is! Wave
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: