Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658406 alkalommal)
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #90 Dátum: 2008. Október 29. - 15:53:51 »

És mit csinálnál akkor ha se terület se pénz vadászatra?

Akkor jóban lesz veled és majd Te meghívod vendégnek. Ördög
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #91 Dátum: 2008. Október 29. - 15:54:47 »

 Bion

Főleg  ha az amit irtam rám is vonatkozik  Nyihi Taps
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #92 Dátum: 2008. Október 29. - 15:57:51 »

Türelem libát terem. Bion
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #93 Dátum: 2008. Október 29. - 15:59:20 »

Kapkodó idegbajos vagyok  Bion
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #94 Dátum: 2008. Október 29. - 16:01:31 »

Ja meg amit az egyik újgazdag "nagy" vadász mondott:nem muszály mindenkinek vadászni.
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #95 Dátum: 2008. Október 29. - 16:05:54 »

És mit csinálnál akkor ha se terület se pénz vadászatra?

Nincs területem, nem vagyok tag sehol és sajnos a keretem is viszonylag szűkös. Amúgy ha egy vadászatról van szó,akkor minden erőmmel rajta vagyok, hogy megvalósulhasson.
Mint ahogy anno elmondtam, azon kívül, hogy az első puskámra édesapám adott pénzt, mindent magam értem el mind munkával, mind pénzzel, mind a régi és új kapcsolataim révén. Nem vagyok jó vadász és tapasztalatlan is vagyok és olyan személy sincs, aki tanítgatna... de arra az egyre úgy érzem büszke lehetek, hogy engem nem segít senki és mégis viszonylag gyakran kijutok vadászni, saját és hivatalosan engedélyezett üregi nyúl tenyészetem van, ezen kívül pedig van egy csapat foglyom és ha minden jól megy, jövőre még több apróvadat tudok majd tartani. Remélem lassacskán elérem azt is majd, hogy a hobbim lesz a munkám. Csak türelmem legyen kivárni.

Bocs az offért! Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9915



« Új üzenet #96 Dátum: 2008. Október 29. - 16:11:54 »

Ja meg amit az egyik újgazdag "nagy" vadász mondott:nem muszály mindenkinek vadászni.

ámen.való igaz tényleg nem kötelező......


Girgesz kivánom hogy sikerüljön minden vágyad.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #97 Dátum: 2008. Október 29. - 17:58:05 »

Girgesz!

Azt hittem Géza személyével kapcsolatosan akarsz valamit...mert arról, hogy mennyi libájuk van fogalmam sincs.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #98 Dátum: 2008. Október 29. - 18:34:42 »

Girgesz Wave Egyetértek veled.Sok lúd disznót győz!  Inkább 100,vagy kétszáz liba mint egy disznó.  Ördög 
                Nekem volt alkalmam régen ,rengeteg libát látni, és figyelni öket a halastavak környékén . Sajnos a tavak energia füvet termelnek                                                     
                nem halat , Igy most én is libát keresek ,kerül amibe kerül.  Nálam Liba  ,szalonka és fogoly a sorrend. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #99 Dátum: 2008. Október 29. - 19:11:18 »

Akkor ha tudok libázást szóljak? A lakhelyedtől milyen távolságra jönnél el?
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #100 Dátum: 2008. Október 29. - 19:15:15 »

Girgesz!

Azt hittem Géza személyével kapcsolatosan akarsz valamit...mert arról, hogy mennyi libájuk van fogalmam sincs.

Elsősorban a libázás érdekel, másodsorban ajánlott kutyát(jövőre szeretnék venni egy vizslát) -és emiatt érdeklődtem, hogy mennyire megbízható és mennyire jók a kutyái.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #101 Dátum: 2008. Október 29. - 20:35:11 »

 Girgesz egy jó libázásért 200. gyozo
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #102 Dátum: 2008. Október 29. - 20:37:05 »

Elsősorban a libázás érdekel, másodsorban ajánlott kutyát(jövőre szeretnék venni egy vizslát) -és emiatt érdeklődtem, hogy mennyire megbízható és mennyire jók a kutyái.

Majd kérdezz rá Gézától "Bekecs"-re a fekete német vizslára...és megtudhatod milyen a jó vizsla! Kacsint
(nyugodtan megmondhatod neki, hogy kitől hallottál Bekecsről  Mosolyog)
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #103 Dátum: 2008. Október 29. - 21:12:31 »

Majd kérdezz rá Gézától "Bekecs"-re a fekete német vizslára...és megtudhatod milyen a jó vizsla! Kacsint
(nyugodtan megmondhatod neki, hogy kitől hallottál Bekecsről  Mosolyog)

Róla már hallottam mástól is... valami olyat, hogy fajtája legkiválóbbika volt.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #104 Dátum: 2008. Október 29. - 21:22:32 »

Utoljára off.

Egyszer rókahajtáson voltam Gézánál, meglőttem egy szép nagy kant, de át tudott vánszorogni egy jeges sáncon.
Bekecs ezzel mit sem törődve, belerongyolt a vízbe, átment a túlpartra és a hatalmas rókát áthozta, ülve átadta...
...de ez csak egy apróság, mert való igaz én magam sem láttam ilyen jó kutyát azóta sem.
Azonban párszor jelen voltam amikor Géza igazi kutyát faragott a vizslákból.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: