Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658166 alkalommal)
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #840 Dátum: 2010. Október 05. - 13:21:21 »

Na ha itt vannak a darvak, akkor Imre napon hógolyózás lesz!!!!

Eddig ilyen ötször volt a 41 évem alatt és komoly havas tél lett belőle ahogy emlékszem.

A hétvégén és pénteken este rengeteg darvat lehetett látni a Hortobágy körüli halastavaknál is. Nagyon komoly csapatokat.

Üdv

Imre
Naplózva
steiner
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72



« Új üzenet #841 Dátum: 2010. Október 05. - 13:38:20 »


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A múltkori termés. Idei, zsenge husik Bibíí
Naplózva
Kovi Ádi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 993



« Új üzenet #842 Dátum: 2010. Október 05. - 17:48:22 »

Gratulálok Steiner!  Emelem Emelem

Kutyád van? Kis történet?
Naplózva

A vadászat - "Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem..." (Fekete István)
Norbert
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


Preparátor


« Új üzenet #843 Dátum: 2010. Október 05. - 19:50:16 »

Gratulálok!   Emelem
Naplózva
steiner
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72



« Új üzenet #844 Dátum: 2010. Október 05. - 23:08:07 »

A gratulációkat elfogadom és nagyon köszönöm! Mosolyog
Igen, van egy labrador erre a célra Mosolyog. Történet? Hirtelen jött ötlet vezérelt minket. Kimentünk egy belvizes részhez. Már majdnem feladtuk mikor jóformán sötétben elkezdtek átszállni az általunk körül állt kb. 4hektáros vízfoltra a nagyobb vizekről. Nem volt egyszerű a sötétben eltalálni őket. Én személy szerint egy öv patront ellőttem. Majd megint készülök/készülünk akcióra, megosztom azt is Kacsint!
Naplózva
Szik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 838


« Új üzenet #845 Dátum: 2010. Október 10. - 07:26:23 »

A héten elég aktívan megindult az eddig mérsékelt libamozgás nálunk. Persze ezek még főleg nyárik, de péntek óta már itt vannak a lilikek előőrsei is. Nagy várakozással tekintünk az idei idény elé, mert ilyenkor ennyi víz még nem volt a sziken.
Naplózva

"A tapasztalatot nem az évek súlyával mérik, hanem a megszerzett tudás hasznosításának a mértékével."
Simi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 270



« Új üzenet #846 Dátum: 2010. Október 10. - 20:35:28 »

A héten elég aktívan megindult az eddig mérsékelt libamozgás nálunk. Persze ezek még főleg nyárik, de péntek óta már itt vannak a lilikek előőrsei is. Nagy várakozással tekintünk az idei idény elé, mert ilyenkor ennyi víz még nem volt a sziken.

Üdv Gyula!
Láttam én is őket nálad a minap, de a mi területünkön is elég szépen mozognak már a lilikek.
Én is várom már a szezont! Türelmetlenül Türelmetlenül Türelmetlenül Vigyorog
 Wave
Naplózva

"Úgy tűnik, az emberek nem szeretik az igazságot, de én igen; szeretem, mert sokakat felidegesít.
Ha elég sokszor mutatsz rá, hogy az érveik faszságok, akkor talán egyszer valamelyik közülük azt mondja végre: várjunk csak egy kicsit, tényleg rosszul gondoltam!
Én ezért a pillanatért élek."
Steve
Vendég
« Új üzenet #847 Dátum: 2010. Október 11. - 09:36:09 »

A héten elég aktívan megindult az eddig mérsékelt libamozgás nálunk. Persze ezek még főleg nyárik, de péntek óta már itt vannak a lilikek előőrsei is. Nagy várakozással tekintünk az idei idény elé, mert ilyenkor ennyi víz még nem volt a sziken.

Jelentem tegnap este én is észleltem a lilikek érkezését. Emelem
Hát ezt is koránlom egy kicsit, de mi dec.-ig csak nézzük őket.... Fejvakarás
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #848 Dátum: 2010. Október 13. - 21:45:48 »

Ma kicsit korábban indultam barátommal kacsa vadászatra, mivel a korábbi helyen már nagyon későn jöttek a rucák, és eléggé megfogyatkoztak így új helyet kerestünk… A betakarítás miatt szétvágott utakon helyenként kis szerencsével, de sikerült átverekednünk magunkat. Egy róka futott át az úton előttünk, megálltunk kicsit figyelni, s közben hápogás ütötte meg a fülünket… Ennek a fele sem tréfa, és a koma sem véletlen jár erre, hisz a „tás” mennyei lakoma neki is… Szóval a legjobb helyen álltunk meg, ahol a másfél méteres muharban megpillantottam jónéhány kócsagot. Gondoltam, ha kócsag van, víz is van, az egyébként búzatábla közepén. Lassan rácserkeltünk a kacsanépre, de hamar kiszúrtak. Egy csörgőt azért sikerült helyben marasztalnom… Mivel korán mentünk, így maradt időnk gyönyörködni a naplementében és elcsodálkozni azon, hogy kicsit  alulöltöztünk a mai kalandhoz, mert iszonyatosan kezdett hűlni az idő és vízben állva, igencsak hidegnek éreztem a szelet is… Aztán ahogy sötétedett és meghallottam a szárnysuhogásokat, úgy feledkeztem el a hidegről… Sőt, egyre inkább melegem lett, nem győztem kapkodni a fejem, olyan gyönyörű húzás volt.. Sokszor a lövésről is megfeledkeztem annyira szépen jöttek, aztán a sok lehetőség közül sikerült is elkapkodnom néhányat.  Fej a falba A bőség zavara…  Fejvakarás Stoel Aztán sikerült lőnöm egy dublét is, a kutya szépen dolgozott, de neki is feladta a leckét hogy egyszerre két kacsáért kellett volna menni…   Vadász Aztán elfogyott a patron, s közben elfogyott a fény is. Még elmentünk a fel nem vett kacsákat keresni, ami meg is lett egy messze landoló lágylövéses kivételével. Gyönyörű este volt, kívánni sem lehetne szebbet… Köszönöm Diana!  Emelem




Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #849 Dátum: 2010. Október 13. - 21:49:43 »

Sam6  WaveIgen Szép vadászeste .
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #850 Dátum: 2010. Október 13. - 21:50:36 »

 Emelem Taps Igen
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #851 Dátum: 2010. Október 13. - 22:43:47 »

Sam!
 Emelem
Nem semmi... Gratulálok!
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #852 Dátum: 2010. Október 13. - 22:58:01 »

 Emelem Igen Emelem
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #853 Dátum: 2010. Október 14. - 07:32:13 »

Gyönyörű este volt, kívánni sem lehetne szebbet… Köszönöm Diana!  Emelem


Gratulálok!    Emelem 



Kacsapestis  Ördög Ördög  Stoel

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4584



« Új üzenet #854 Dátum: 2010. Október 14. - 07:36:43 »

Sanyi!  Igen

Egy csörgőt azért sikerült helyben marasztalnom…

Miért, "helyben volt", mikor rálőttél?  Ördög Stoel Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: