Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 172   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vizivad vadászata  (Megtekintve 658104 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #795 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 11:40:38 »

Szervusztok! Emelem

A vadászatot nem, de engem szétmosott az eső!
Pénteken négy órákkor volt a találkozó. Örömmel láttam, hogy nem egyedül vagyok ilyen lökött, mert még vagy huszonöten voltak ott.  Ördög Ördög Ördög
Az eligazítás után csoportokra osztottak minket, és minden csoport külön területrészre, külön tavacskára ment. Mármint főleg gyalog, mert az utak úgy feláztak, hogy a terepjárók sem igen tudtak rajta elmenni, a földeket meg nem akartuk "felszántani".
Mikor a kocsiból kiszálltunk elállt az eső. Ennek megfelelően az esőruhának csak a felső részét vettem fel. Mondanom sem kell, mire a helyszínre kiértünk,szakadt az eső. A csizmámban már annyi volt, hogy alig bírtam lépni. Estére deréktól lefelé úgy kiáztam mint a nokedli.
A tavat négyen álltuk köröl. Egy kísérő helybeli vadász, "Soma", "Cserkelek", és én. A vízen volt vagy hatvan kacsa. Természetesen megközelíteni nem tudtuk úgy, hogy ne kelljenek fel idő előtt.
Mivel a környező helyeken is ez volt a helyzet, a kacsák elkezdtek forogni a tocsogók között.
 Bár közel sem olyan számban mint az reméltük, és a számuk indokolta volna. Kevesen voltunk, és az összes vizet leállni lehetetlen volt. Mire besötétedett hét kacsát vettünk fel.
Soma az időjárás miatt  Betyárt (vizsláját)  otthon hagyta. Azt mondta, jó érzésű ember ilyenkor a kutyát sem engedi ki. Ördög El is veszett az összes kacsája! Rííí
Ami tény, megbizonyosodtam, (ezredszerre is) hogy egyetlen vadász sem normális.
Zuhogó esőben, millió kiéhezett szúnyog között (egyre jobban irigyeltem Bátort!) csak a hülye ember érzi olyan jól magát mint mi! Fejvakarás
Valamiért mégis mosolygó emberek állták körül a 28 darabos terítéket! Vállat von Vállat von Vállat von
Jó mulatság, férfi "munka" volt!! gyozo
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 13. - 13:08:39 írta Erdojaro (Molnár Attila) » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #796 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 11:54:06 »

Szervusztok! Emelem

A vadászatot nem, de engem szétmosott az eső!
Pénteken négy órákkor volt a találkozó. Örömmel láttam, hogy nem egyedül vagyok ilyen lökött, mert még vagy huszonöten voltak ott.  Ördög Ördög Ördög
Az eligazítás után csoportokra osztottak minket, és minden csoport külön területrészre, külön tavacskára ment. Mármint főleg gyalog, mert az utak úgy feláztak, hogy a terepjárók sem igen tudtak rajta elmenni, a földeket meg nem akartuk "felszántani".
Mikor a kocsiból kiszálltunk elállt az eső. Ennek megfelelően az esőruhának csak a felső részét vettem fel. Mondanom sem kell, mire a helyszínre kiértünk,szakadt az eső. A csizmámban már annyi volt, hogy alig bírtam lépni. Estére deréktól lefelé úgy kiáztam mint a nokedli.
A tavat négyen álltuk köröl. Egy kísérő helybeli vadász, "Soma", "Cserkelek", és én. A vízen volt vagy hatvan kacsa. Természetesen megközelíteni nem tudtuk úgy, hogy ne kelljenek fel idő előtt.
Mivel a környező helyeken is ez volt a helyzet, a kacsák elkezdtek forogni a tocsogók között.
Mire besötétedett hét kacsát vettünk fel. Bár közel sem olyan számban mint az reméltük, és a számuk indokolta volna. Kevesen voltunk, és az összes vizet leállni lehetetlen volt.
Soma az időjárás miatt  Betyárt (vizsláját)  otthon hagyta. Azt mondta, jó érzésű ember ilyenkor a kutyát sm engedi ki. Ördög El is veszett az összes kacsája! Rííí
Ami tény, megbizonyosodtam, (ezredszerre is) hogy egyetlen vadász sem normális.
Zuhogó esőben, millió kiéhezett szúnyog között (egyre jobban irigyeltem Bátort!) csak a hülye ember érzi olyan jól magát mint mi! Fejvakarás
Valamiért mégis mosolygó emberek állták körül a 28 darabos terítéket! Vállat von Vállat von Vállat von
Jó mulatság, férfi "munka" volt!! gyozo
Igen Piál Emelem


 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #797 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 12:06:19 »

Ehhez nincs mit hozzá fűzni    Igen Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #798 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 12:52:40 »

Minden résztvevőnek!  Igen
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #799 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 14:45:54 »

 Emelem Emelem

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Turpi
Vendég
« Új üzenet #800 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 17:27:49 »

Azért jó buli lehetett! Emelem
Naplózva
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #801 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 20:44:11 »

Attila! Emelem Igen Emelem

Ez az igazi , jó idöben mindenki tud.
Ilyen vadászat után calvadoszos kávét kell inni, akkor még szebb lessz! Vigyorog

Üdv                      Gyuri
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #802 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 21:36:57 »

Azért jó buli lehetett! Emelem

Az volt! gyozo
És milyen könnyű volt este lábat mosni! Vigyorog

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #803 Dátum: 2010. Szeptember 13. - 21:38:19 »

Attila! Emelem Igen Emelem

Ez az igazi , jó idöben mindenki tud.
Ilyen vadászat után calvadoszos kávét kell inni, akkor még szebb lessz! Vigyorog

Üdv                      Gyuri


Én csak egy jó konyakot ittam! Vállat von Ördög

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #804 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 10:16:58 »

Nagyon jó kis nap volt az! Utána még maradtunk beszélgetni Ákossal, de éjfél után picivel nekem is mennem kellett mert a vendégemnek sietése volt. Nagyon sajnálom, hogy lelépett a banda igen nagy része mert Ákos megint készült finom étekkel akárcsak múltkor.
Naplózva
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #805 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 18:12:03 »


A vadászatot nem, de engem szétmosott az eső!

Jó mulatság, férfi "munka" volt!!

Örömmel konstatáltam, hogy vannak még fanatikus, "elvetemült" vadászok, akiket nem riasztott el néhány kóbor esőcsepp!!!   Ördög Ördög Ördög   

Néhány megörökített pillanat:

Vadászat előtt...



...és alatt





Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #806 Dátum: 2010. Szeptember 14. - 18:25:42 »

Köszi! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #807 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 21:13:15 »

A ma esti húzás végén öt kacsát tehettünk terítékre.
( Lizának hála, egy sem veszett el. )


Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9519


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #808 Dátum: 2010. Szeptember 16. - 21:19:01 »

A ma esti húzás végén öt kacsát tehettünk terítékre.
( Lizának hála, egy sem veszett el. )



 Igen Gratulálok Péter!  Lizának is!  Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Steve
Vendég
« Új üzenet #809 Dátum: 2010. Szeptember 17. - 07:40:04 »

A ma esti húzás végén öt kacsát tehettünk terítékre.
( Lizának hála, egy sem veszett el. )




Mit csináltok ezekkel a luhos, kotús kacsákkal? Vállat von
« Utoljára szerkesztve: 2010. Szeptember 17. - 08:10:26 írta Pyrus » Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 172   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: