Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 88   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magyar vizsla  (Megtekintve 288586 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #120 Dátum: 2009. április 22. - 19:36:34 »

Köszönöm a kutyus ma már a szurik után jobban lett.Ma  volt kedve játszani ,gyakoroltunk egy keveset. Taps

 Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Mosolyog Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #121 Dátum: 2009. április 22. - 20:20:44 »

Köszönöm a kutyus ma már a szurik után jobban lett.Ma  volt kedve játszani ,gyakoroltunk egy keveset. Taps
Biztos vagyok benne, hogy rendbe jön.
Naplózva
YZXPF
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Új üzenet #122 Dátum: 2009. április 23. - 15:33:02 »

Huhhh de jó ilyeneket olvasni.
Naplózva

Láss a szimatoddal!
Fecó
Vendég
« Új üzenet #123 Dátum: 2009. április 29. - 22:04:36 »

Kicsit mezőztünk ma...
Naplózva
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #124 Dátum: 2009. április 29. - 22:07:21 »

Kicsit mezőztünk ma...

Nagyon szép.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #125 Dátum: 2009. április 30. - 05:53:05 »


 Fecó Wave Mennyivel szebb ,hogy nincs a farok kurtitva . Wave Cecén voltál ? Én autó nélkül maradtam vasárnap. :'(
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Fecó
Vendég
« Új üzenet #126 Dátum: 2009. április 30. - 12:57:19 »

Fecó Wave Mennyivel szebb ,hogy nincs a farok kurtitva . Wave Cecén voltál ? Én autó nélkül maradtam vasárnap. :'(

Szia! Én híve vagyok egy kicsi kurtításnak, mert a sokat dolgozó kutyáknak hamar kivéresedik, és csak a gond van vele. Csap vele le mindent ahogy csóválja.
Voltam Cecén igen. Sajnos nem sikerült megismételni a dabasi eredményt (ott sikerült nyernem mindkét nap). Elég lehetetlen helyzetbe hoztak a bírók, és a kutya sem tudta megoldani a szitut, így gyorsan kizáródtunk.
A poik természetesen ismét fantasztikusak voltak. Most profi fotós nem volt jelen, így friss képeket nem tudok mutatni sajnos.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #127 Dátum: 2009. április 30. - 13:13:33 »

 Fecó sajnálom :'(  A versenyekről hol lehet előre tájékozodni , mit üssek be a keresőbe.?  A tv-ben is volt poi .engem lenyügöz ahogy dolgoznak. A magyar vizslánál csak az a nyegleség amikor tekereg mint egy hastáncosnő az zavar.. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Fecó
Vendég
« Új üzenet #128 Dátum: 2009. Május 02. - 21:22:04 »

Tavasszal már nem nagyon lesznek versenyek.
1-2 vizsga és vége. Majd aug. végén indulnak újra.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #129 Dátum: 2009. Május 10. - 19:41:55 »

 
Üdv Fecó Wave A magyar vizslás versenyekről , bemutatokról is irhatnál .Gondolom vagyunk egy páran akik szivesen olvasnák ,vagy fotókat nézegetnénk,. Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Fecó
Vendég
« Új üzenet #130 Dátum: 2009. Május 12. - 11:37:01 »


Üdv Fecó Wave A magyar vizslás versenyekről , bemutatokról is irhatnál .Gondolom vagyunk egy páran akik szivesen olvasnák ,vagy fotókat nézegetnénk,. Wave

Szia!

Sajnos sok tapasztalattal még nem rendelkezem ilyen téren,hisz első kutyás vagyok. Gyakorlatilag a kutyával együtt tanulom meg a dolgokat, sőt, inkább én tanulok Tőle. Bele sodródtam ebbe a világba picit, aminek fő oka a szerintem tehetséges ebem. Még csak két éves, de az idén tavasszal már egészen szép eredménylistát sikerült összehoznia. 4 hazai Ft versenyen indultunk el, amiből 3x végeztünk az élen, majd ezek után gyakorlás nélkül elmentünk egy merőben más típusú vizsgára, ahol a 12 kutyából 4-nek sikerült teljesítenie a feladatokat, kettő pedig I. díjas lett. Az egyik az én vizslám volt. Szóval a sok pozitív visszajelzés tovább sarkall, de most egyban kicsit válasz út elé is kerültem. Vizsgák terén már csak egyetlen olyan megmérettetés létezik amit nem véstek be a származásijába, és az a mindenes vizsga. Ehhez picit a fegyelmén kell csiszoljak a kutyának, ami az egyébként nem kis lendületéből valószínűleg visszavenne, így ez az őszi FT versenyekre nem hatna túl jól.
Szóval most nem tudom melyik ujjamba harapjak. Főleg azért kérdés ez, mert a tavaszi eredmények alapján jó esélye van a kutyának a magyar csapat tagja ként  Franciaországban részt venni a magyar vizsla klubok FT európa kupáján.
Mindezek ellenére nekem továbbra is vadászatra kell a vizsla, így ha a versenyeknek és vizsgáknak vége, gondolkodás nélkül vetem be vadászatokon. Sajnos néha látom az ellentétet a vadászok és versenyre járók között, egyik is másik is azt állítja, hogy mindkét helyen nem felelhet meg a kutya. Nekem eddig ez is bőven sikerült, és ameddig így marad, addig nem mondok le a versenyekről. Ha már azt látom,hogy a vadászat rovására megy a versenyszint, akkor nem kérdés,hogy melyikkel hagynék fel... Wave

És mivel fotókat is kértél, felteszek két linket a két utolsó magyar vizslás rendezvényről.
Cserkeszőlő: http://gallery.site.hu/u/pzs-szaggato/CserkeszoloFT20090502/?g2_page=27
Soponya: http://gallery.site.hu/u/Dennis/DennisTucsi/Tucsi/2009majus/09soponya/?g2_page=8

Naplózva
Modok Imre
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Új üzenet #131 Dátum: 2009. Május 25. - 14:46:27 »

Tisztelt Tenyésztők és Kutyatartók!

Sürgősen keresek jó vérvonalú drótszőrű-magyarvizsla kan kölyök vagy növendék kutyát.

Ha tudtok kérlek benneteket segítsetek!

Köszönöm!
Naplózva

"Jó néha csendben maradni!"
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #132 Dátum: 2009. Május 26. - 22:02:05 »

Soma kutya

Naplózva
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #133 Dátum: 2009. Május 29. - 10:14:57 »

Nem szűk a nyakörve egy kicsit ? (Vagy csak a kép csalós? Fejvakarás) Egyébként szép. Wave
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #134 Dátum: 2009. Május 29. - 20:56:13 »

A kép csalós.

Köszönöm/köszönjük. Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 88   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: