Oldalak: 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 88   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magyar vizsla  (Megtekintve 287468 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #960 Dátum: 2015. Február 16. - 18:34:29 »

Nemár!Ez már kezd bosszantani!


Bosszankodás helyett tegyél már fel ide pár fotót a kutyusról, hátha beleszerelmesedik valaki és rohan, hogy elhozza!    (ez olyan jó ötlet, nem is tudom miért csak most jutott eszembe?  Vigyorog )
Naplózva
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #961 Dátum: 2015. Február 16. - 18:40:12 »

Bosszankodás helyett tegyél már fel ide pár fotót a kutyusról, hátha beleszerelmesedik valaki és rohan, hogy elhozza!    (ez olyan jó ötlet, nem is tudom miért csak most jutott eszembe?  Vigyorog )

 Emelem
Köszönöm szépen ez végre valami jó ötlet:)
A kutyus egy másik vizslával van egy kennelben innen 20 percre, de holnap megyek arra és lefényképezem! Wave

G
Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9908



« Új üzenet #962 Dátum: 2015. Február 16. - 19:01:30 »

Nemár!Ez már kezd bosszantani! Tasli Nem vinném magammal mivel a kutya valószínűleg nem tud a tengeren szélerőművet építeni...Nem nem foglalkozott vele senki előtte 8 hónapig..sőt még a pórázról sem engedték el..De fikázz csak te is nyugodtan jól megmondtad akár a többiek..Gondolhatod hogy a kutya maradt volna itthon míg dolgozom, és nem nem az én hibám hogy nem foglalkoztak vele mert NEM AZ ÉN KUTYÁM!! Figyelmes olvasás Én nemkövetem el ezt a hibát ezért írtam hogy valaki vigye!

Nem kértem senkitől sem kioktatást köszönöm sem azt hogy ismeretlenül rólam okoskodva véleményt alkossanak, a kutyának keresek megoldást, aki nem tud érdemben hozzátenni az inkább ne is szóljon, csak akkor ha kell a kutya és elviszi ingyen bérmentve. De ugye ezt senki nem teszi meg...Köszönöm annak aki segíteni próbál! és nem pálcát törni. A kutya felelősséggel jár ezért mondtam hogy a barátomnál hagyják 1 hétig. Nem mutat érdeklődést  a vadászat,vad iránt nincs a vérében így szóltam h nem maradhat a barátomnál, de a srác nem akar érte jönni, sőt nem bánná ha nem is hallana felőle. Nehogy már én legyek a gonosz mostoha..

G


Elhiszem, hogy a kutyának keresel megoldást meg minden... DE az alapproblémát nem értetted meg. A legelső hiba az volt, hogy elhoztad. Ne másban ne a kutyában keresd a hibát hanem magadban!!!
Nem török pálcát feletted hidd el, és tévedsz mert ha elhoztad onnantól kezdve a TE KUTYÁD. A te gondjaidra volt bízva meg minden. Gondolj bele ha munkádat is így végeznéd, nem a te erőműved amit csinálsz akkor jó lesz az is alapon. Maximum más kijavítva a hibád, jól esne ha szólnának érte? Ugyanígy felkapnád a vizet vagy farok behúzva hallgatnál de mélyen vagy elhúznál a búbánatos p@csába?
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #963 Dátum: 2015. Február 16. - 20:59:13 »

Emelem
Köszönöm szépen ez végre valami jó ötlet:)
A kutyus egy másik vizslával van egy kennelben innen 20 percre, de holnap megyek arra és lefényképezem! Wave

G
Tudom, nem a legjobb megoldás, de akár megoldás is lehet. Ha csak a vadászat nem érdekli, attól még szerethetik.
www.magyarvizslasos.hu
.....
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #964 Dátum: 2015. Február 16. - 21:18:11 »

Elhiszem, hogy a kutyának keresel megoldást meg minden... DE az alapproblémát nem értetted meg. A legelső hiba az volt, hogy elhoztad. Ne másban ne a kutyában keresd a hibát hanem magadban!!!
Nem török pálcát feletted hidd el, és tévedsz mert ha elhoztad onnantól kezdve a TE KUTYÁD. A te gondjaidra volt bízva meg minden. Gondolj bele ha munkádat is így végeznéd, nem a te erőműved amit csinálsz akkor jó lesz az is alapon. Maximum más kijavítva a hibád, jól esne ha szólnának érte? Ugyanígy felkapnád a vizet vagy farok behúzva hallgatnál de mélyen vagy elhúznál a búbánatos p@csába?

Huu hát ez nagyon tartalmas volt OOO...Szerintem te nem érted a lényeget és nem javítottál ki semmilyen hibát csak kioktató hangod szajkózod a baromságaidat mert bölcsnek hiszed magad.  Csodalk A kutyát nem hoztam el! Úgy hozta a GAZDÁJA hogy had maradjon 1 hetet hátha beválik. Leutasítva ezt kértem hogy vigye el, most könyörög hogy had ne vigye maradjon. Még csak nem is nálam van hanem egy barátomnál..Az egyetlen hiba hogy ezen az állaton(nem kutya) is próbálok segíteni. Figyelmes olvasás Igen egy hétig a gondjaimra volt bízva ami letelt, és nyomatékosan kijelentettem hogy vigye haza mert vadászni véleményem szerint nem alkalmas ölebnek való kedves kutya.

Nem szoktam a munkámban hibázni és farok behúzva elhúzni sem, pláne nem akkor amikor valaki okoskodik és baromságokat hord össze...de nem kívánok ezekre reagálni gondolj amit akarsz, bár szeretném megjegyezni hogy ennek a hozászolásodnak sem volt értelme csak az hogy kötekedj és okoskodj  Vállat von Pont azért írtam ide mert reméltem hogy nem lesznek ehhez hasonló agyilag zokni kommentek! Wave
Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #965 Dátum: 2015. Február 16. - 21:20:14 »

Tudom, nem a legjobb megoldás, de akár megoldás is lehet. Ha csak a vadászat nem érdekli, attól még szerethetik.
www.magyarvizslasos.hu
.....

 Emelem
Köszönöm jó ötlet, de már megoldódott a dolog, feleségem szülei boldogan befogadják így nem kell visszaadnom a gazdinak aki valószínű nem bánna jól vele ki tudja hova kerülne. Taps
Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11246


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #966 Dátum: 2015. Február 16. - 21:23:04 »

Emelem Sziasztok!

Barátom életkörülményi változása miatt nekem ajándékozna egy rövidszörű magyar vizsla kutyust. ( hónapos, Molly névre hallgató szuka kutyus. Én vadászom és vadászni kéne a kutya, de nem tudja megmondani a szülők eredetét elvesztette a tenyésztő számát,törzskönyvet nem kértek hozzá, házi kedvenc volt eddig.. nagyon szeretném tudni hogy az ősei vadásztak e valaha, mit várhatok a kutyától.

A kiskönyvében a tenyésztő neve kiolvashatatlan, talán valamilyen Róbert, címe: 2330 Dunaharaszti Felsőduna utca 62. A kutyus neve Molly.

Tudtok erről a tenyésztőről valamit esetleg a telefonszámát?

ha tehetitek kérlek írjatok!
Köszönettel Gábor és Molly:)
Huu hát ez nagyon tartalmas volt OOO...Szerintem te nem érted a lényeget és nem javítottál ki semmilyen hibát csak kioktató hangod szajkózod a baromságaidat mert bölcsnek hiszed magad.  Csodalk A kutyát nem hoztam el! Úgy hozta a GAZDÁJA hogy had maradjon 1 hetet hátha beválik. Leutasítva ezt kértem hogy vigye el, most könyörög hogy had ne vigye maradjon. Még csak nem is nálam van hanem egy barátomnál..Az egyetlen hiba hogy ezen az állaton(nem kutya) is próbálok segíteni. Figyelmes olvasás Igen egy hétig a gondjaimra volt bízva ami letelt, és nyomatékosan kijelentettem hogy vigye haza mert vadászni véleményem szerint nem alkalmas ölebnek való kedves kutya.

Nem szoktam a munkámban hibázni és farok behúzva elhúzni sem, pláne nem akkor amikor valaki okoskodik és baromságokat hord össze...de nem kívánok ezekre reagálni gondolj amit akarsz, bár szeretném megjegyezni hogy ennek a hozászolásodnak sem volt értelme csak az hogy kötekedj és okoskodj  Vállat von Pont azért írtam ide mert reméltem hogy nem lesznek ehhez hasonló agyilag zokni kommentek! Wave
Vállat von Fejvakarás
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #967 Dátum: 2015. Február 16. - 22:05:29 »

Vállat von Fejvakarás


Ugyanaz az eb, Molly.. tenyésztő nem lett meg szerintem inkább szaporító.. szülőkről nulla infó de tuti nem vadásztak mert nagyon nem érdekli, mindegy az öregek várják nagy izgalommal így nem kell vissza mennie a gazdihoz aki megszabadulna tőle. Taps

G
Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
Tony
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1569



« Új üzenet #968 Dátum: 2015. Február 16. - 22:30:09 »

 Rííí
Naplózva

"Az erdő az én templomom."
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #969 Dátum: 2015. Február 16. - 22:31:22 »

andgabor!
Hülyítesz te bennünket!
Először pedigrét kerestél, aztán türelmes akartál lenni, ment a vizbe aztán mégse.
Aztán lefikáztad a kutyát, mert tanítás nélkül nem keresi, nem állja, nem fogja és nem hozza a vadat.
Majd kölyök vizslát akartál, később drótszőrüt.
Végül kiderült, hogy búgócsigát építesz valami nedves helyen.
Se időd, se lehetőséged, se szükséged nincs most kutyára.
Valami nem kerek nekem ebbe a történetbe!
Szerintem, itt kéne abbahagyni! Wave
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
andgabor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Új üzenet #970 Dátum: 2015. Február 17. - 08:06:23 »

andgabor!
Hülyítesz te bennünket!
Először pedigrét kerestél, aztán türelmes akartál lenni, ment a vizbe aztán mégse.
Aztán lefikáztad a kutyát, mert tanítás nélkül nem keresi, nem állja, nem fogja és nem hozza a vadat.
Majd kölyök vizslát akartál, később drótszőrüt.
Végül kiderült, hogy búgócsigát építesz valami nedves helyen.
Se időd, se lehetőséged, se szükséged nincs most kutyára.
Valami nem kerek nekem ebbe a történetbe!
Szerintem, itt kéne abbahagyni! Wave


Vegeza eszemben sincs hülyíteni senkit.
Kerestem a kutya szüleit hogy tudjam vadásztak e, elsőnek belement a vízbe utánam(tocsogó) vasárnap 20 percig tartott neki mire átjött egy vizesárkon..és újabb 20-ban amíg egy óra múlva újból át kellett mennünk egyen ez nem lenne baj hiszen végül átjött:)
nem fikázom a kutyát állást nem vártam tőle azt sem hogy hozza, de hiányolom hogy az eldobott madarat (kacsa,liba,kakas) érdeklődés hiányában megszagolja és otthagyja, a kezemben van akkor esetleg pár tollat kitép majd fintorogva elmegy:))
Igen búgócsigát építek nedves helyen:) Úgy gondoltam hogyha látom rajta hogy a vére viszi és majd megfeszül a madárért akkor barátomnál jól ellenne aki foglalkozna vele mikor nem vagyok ott, hiszen neki van több is, azoktól csak tanulhatott volna.
Igen mielőtt döntést hoztam mérlegeltem hogy szívem vágya egy drótos magyar kölyök, vadászó szülőktől ami nem elérhetetlen és akkor inkább foglalkoznék vele később ,mint most Mollyval.

De sebaj nagyon jo helye lesz a nagyszülőknél..

Naplózva

A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás.
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3060



« Új üzenet #971 Dátum: 2015. Február 21. - 14:45:21 »

Tegnap hozzám került egy 1 éves kan vizsla.
Köszönet bird0 közreműködésének.
Ma, kivittem vadászni, minden várakozásomat felülmúlt.
Azért van még mit tanulnia.
Volt már vizslám de azt készen kaptam.
Megköszönném, ha tudátok irodalmat küldeni vagy ajánlani!
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #972 Dátum: 2015. Február 21. - 14:50:28 »

Vegeza eszemben sincs hülyíteni senkit.
Kerestem a kutya szüleit hogy tudjam vadásztak e, elsőnek belement a vízbe utánam(tocsogó) vasárnap 20 percig tartott neki mire átjött egy vizesárkon..és újabb 20-ban amíg egy óra múlva újból át kellett mennünk egyen ez nem lenne baj hiszen végül átjött:)
nem fikázom a kutyát állást nem vártam tőle azt sem hogy hozza, de hiányolom hogy az eldobott madarat (kacsa,liba,kakas) érdeklődés hiányában megszagolja és otthagyja, a kezemben van akkor esetleg pár tollat kitép majd fintorogva elmegy:))
Igen búgócsigát építek nedves helyen:) Úgy gondoltam hogyha látom rajta hogy a vére viszi és majd megfeszül a madárért akkor barátomnál jól ellenne aki foglalkozna vele mikor nem vagyok ott, hiszen neki van több is, azoktól csak tanulhatott volna.
Igen mielőtt döntést hoztam mérlegeltem hogy szívem vágya egy drótos magyar kölyök, vadászó szülőktől ami nem elérhetetlen és akkor inkább foglalkoznék vele később ,mint most Mollyval.

De sebaj nagyon jo helye lesz a nagyszülőknél..




De egy fényképet nem osztottál meg velünk a kutyusról, pedig megígérted.
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #973 Dátum: 2015. Február 21. - 15:03:18 »


De egy fényképet nem osztottál meg velünk a kutyusról, pedig megígérted.

Már elnézést.  Mondta, hogy a kutya az anyósához került.
Vald be, hogy a mamáról szeretnél fotót.  Ördög
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #974 Dátum: 2015. Február 21. - 15:07:01 »

Már elnézést.  Mondta, hogy a kutya az anyósához került.
Vald be, hogy a mamáról szeretnél fotót.  Ördög

A feleségem azzal vádolt meg, hogy "Az én kicsi pónim!" videót nézem titokban, Te más anyósával hozol össze, ez nem az én napom!  Vállat von
 Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 88   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: