Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magyar vizsla  (Megtekintve 288095 alkalommal)
Kocsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Új üzenet #1005 Dátum: 2015. április 16. - 08:33:36 »

Most akkor vagy ismersz, vagy ismerjük egymást, vagy ráhibáztál Vállat von
Emelem

Az eleje
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1006 Dátum: 2015. április 16. - 12:20:13 »

Az eleje
Azt a titokzatos hétszentségit Vigyorog
Prasch Richárd vagyok...
 Emelem
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Kocsa
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


« Új üzenet #1007 Dátum: 2015. április 16. - 15:12:06 »

Azt a titokzatos hétszentségit Vigyorog
Prasch Richárd vagyok...
 Emelem

Tudom Mosolyog
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1008 Dátum: 2015. április 16. - 21:53:49 »

Tudom Mosolyog
Gondoltam, de én olyan kultúrkörben ,,cocializálódtam", ahol ha valaki bemutatkozik, akkor illik szintén bemutatkozni  Wave
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #1009 Dátum: 2015. április 17. - 06:56:45 »

Sziasztok!

Már egy ideje keresgélünk a neten,meg is néztünk pár kölyköt,de még nem tudtunk választani.Abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy ha van valakinek információja új,vagy leendő alomról,kérem ossza meg velem! Keresgéltem már kenneleknél és magánembereknél is.A törzskönyv hiánya sem hátrány,ha megbízható forrásból van.Leginkább ezért kérdezlek titeket,hátha tudtok valamit!

Köszönöm!
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1010 Dátum: 2015. április 22. - 17:42:41 »

Sziasztok
Ma kipróbáltuk Zsivánnyal a róka apportot.
Egyelőre csak a tegnap lőtt rókám farkával (direkt erre a célra vettem el a rókától). Szépen szabályosan elhozta, fintorgás nélkül. Satu csak odaszagolt régen, és otthagyta. Ezt jó jelnek veszem. Másképp is fogja, erősebben, mint a botot, vagy labdát.
Már csak fácánt kéne szereznem Fejvakarás
Aztán vastagabb fára kötöttem a súly miatt, had szokja. Ez is ment:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #1011 Dátum: 2015. április 22. - 18:49:31 »

Sziasztok
Ma kipróbáltuk Zsivánnyal a róka apportot.
Egyelőre csak a tegnap lőtt rókám farkával (direkt erre a célra vettem el a rókától). Szépen szabályosan elhozta, fintorgás nélkül. Satu csak odaszagolt régen, és otthagyta. Ezt jó jelnek veszem. Másképp is fogja, erősebben, mint a botot, vagy labdát.
Már csak fácánt kéne szereznem Fejvakarás
Aztán vastagabb fára kötöttem a súly miatt, had szokja. Ez is ment:-)
Agárdon tudnék adni egyet. Emelem
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #1012 Dátum: 2015. április 22. - 20:36:49 »

Agárdon tudnék adni egyet. Emelem
Köszönöm szépen, az kicsit messze van. Elmegyek Siklósra a fácántelepre, ás próbálok venni egykettőt.
Csak még azt nem tudom, ha otthon tartanám őket (először a vadmegállást próbálnám kitartatni-elhúzni, mert ez élesben nagyon nehéz), akkor nem válna-e közömbössé irántuk. Vagy egész nap állná a ketrecet:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #1013 Dátum: 2015. Május 26. - 22:11:28 »

Sziasztok!

Legújabb családtagunk Aszú,hazahoztuk!
Szerintem kicsit korán(23-án volt 6 hetes),de megkértek,mert a szukát "tönkre tette" a 8 kutyából álló alom...szegény valóban oda van.
Az lenne a kérdésem,hogy van e valaki Miskolcon vagy környékén aki vizslázik,akivel esetleg találkozhatnék eszmecserére,míg a kutya ezzel párhuzamosan szocializálódhat?


Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #1014 Dátum: 2015. Május 27. - 16:48:49 »


Legújabb családtagunk Aszú,hazahoztuk!





 Emelem
Két számmal nagyobb bőr, négy 45-ös mancs! Vigyorog
Számomra mindig ezek voltak, amik elbűvöltek a magyar vizsla kölyökben! Igen
Nagyon aranyos kölyök! Igen
Sok-sok örömöt kívánok hozzá!
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #1015 Dátum: 2015. Május 27. - 17:38:06 »

Sziasztok!

Legújabb családtagunk Aszú,hazahoztuk!
Szerintem kicsit korán(23-án volt 6 hetes),de megkértek,mert a szukát "tönkre tette" a 8 kutyából álló alom...szegény valóban oda van.
Az lenne a kérdésem,hogy van e valaki Miskolcon vagy környékén aki vizslázik,akivel esetleg találkozhatnék eszmecserére,míg a kutya ezzel párhuzamosan szocializálódhat?




Szerintem azzal hogy más kutyákkal találkozzon, várj még egy keveset.
Először kapja meg a legfontosabb oltásait.
És egyébként is, ha már a szuka mellett nem maradhatott, ne sokkold újabb környezettel!
Egyenlőre szokja meg az új családját.
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #1016 Dátum: 2015. Június 05. - 17:21:23 »

A kötelező oltásokig figyelünk,hogy ne legyen baj.De várom már,hogy ki tudjunk szabadulni más kutyákhoz,azért is kérdeztem akad e valaki errefelé vizslás vadász...hátha!
Naplózva
rem223
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Új üzenet #1017 Dátum: 2015. Június 05. - 20:05:51 »

Szia Dani !Sok örömöt és sikert a kutyushoz !-gondolom már elég sok hasznot hajtott, ha nem bírsz vele én szívesen befogadom a kis árvát.Az én idegeimnek és  a kertemnek már úgy is mindegy (a cipőkről nem is beszélve.  üdv rem 223
Naplózva
RDani
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Új üzenet #1018 Dátum: 2015. Június 06. - 12:19:49 »

Szia Dani !Sok örömöt és sikert a kutyushoz !-gondolom már elég sok hasznot hajtott, ha nem bírsz vele én szívesen befogadom a kis árvát.Az én idegeimnek és  a kertemnek már úgy is mindegy (a cipőkről nem is beszélve.  üdv rem 223

Szia!
Hajtott már elég sok "hasznot",de meg sem fordult a fejemben ilyesmi.....Élvezem,hogy minden nap újat tud mutatni és látom fejlődni fizikailag,szellemileg.

üdv Dani
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1019 Dátum: 2015. Június 06. - 13:52:31 »

Szia Dani !Sok örömöt és sikert a kutyushoz !-gondolom már elég sok hasznot hajtott, ha nem bírsz vele én szívesen befogadom a kis árvát.Az én idegeimnek és  a kertemnek már úgy is mindegy (a cipőkről nem is beszélve.  üdv rem 223


Muszáj mindég dicsekedni? Vannak idegeid, van kerted és még cipőid is! Minderre még akarsz egy kis vizslát is? Ejnye , mire ez a nagy harács? Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: