Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Német Vizsla  (Megtekintve 130943 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2890


« Új üzenet #405 Dátum: 2020. Március 22. - 07:40:04 »

Két pici gyerkőc, tacskó, terrier.... járvány, válság. Mármár unalom az élet, ideje hát feldobdni  Ördög





Doki! Emelem
Legyen sokáig lelkes és hasznos vadásztársad! Igen
Látom Te is így tompítod a járvány okozta feszültséget... Stoel Vigyorog
Én egy hete ugyanígy tettem... Vigyorog

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #406 Dátum: 2021. Február 03. - 19:28:34 »

Kedves Fórum Társak!
Szeretnék érdeklődni, hogy valakinek ismeretségében nincs véletlenül eladó németvizsla kiskutya?
előre is megköszönve:
Laci   Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #407 Dátum: 2021. Február 03. - 20:52:13 »

Kedves Fórum Társak!
Szeretnék érdeklődni, hogy valakinek ismeretségében nincs véletlenül eladó németvizsla kiskutya?
előre is megköszönve:
Laci   Emelem

Beszéljünk priviben!
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #408 Dátum: 2021. április 21. - 19:23:50 »

Szervusztok! Emelem

Tegnap egy vadásztársam  vizsláját megmérgezték! Rííí
Szeretne minél előbb vásárolni egy kölyök német vizslát.  Mindegy, hogy rövid, vagy drótszőrű, és törzskönyvhöz sem ragaszkodik. Egy kérése van, hogy a szülők közül legalább az egyik vadászon!

Ha tudtok segíteni, kérem írjatok!

Köszönettel Attila
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Szikratipró
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Új üzenet #409 Dátum: 2024. Január 06. - 15:37:02 »

Sziasztok!

Van egy rövidszőrű német vizslám. 7 éves. Vadászok vele. Rendszeresen járunk fácánhajtásokra, vízivad vadászatra. Nyáron nincs semmi gond a kutyával, viszont mikor megjön a hideg, megkezdődnek aktívan a vadászatok, nagyon ledobja magát. Rettentő sovány lesz. Szinte szégyenlem magammal vinni, de vadászni meg élvezet vele, mert jól dolgozik. Hiába kap dupla adag kaját és féreghajtózom folyamatosan, nem hízik meg úgy mint nyáron. Akkor gyönyörű. Próbáltam már másik kaját is, de az sem segít. Úgy vettem észre, hogy az idegeivel van a gond. Miután megkezdjük a vadászatot, az elején folyamatosan jön a széklete. Egyik alkalommal 5x volt neki egy órán belül. De aztán az a nap folyamán elmarad. Itthon az udvarban is folyamatosan megy, kerget mindent ami repül vagy fut. Imádja a vadászatot. Kint is szereti feszegetni a határokat, de szerencsére azért féken tudom tartani. Volt már valakinél hasonló jelenség? Mit csinált? Vagy mit javasoltok, mit csináljak vele?

Köszönöm a segítségetek!
Naplózva
Urbán Zsolt
Erdő
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Új üzenet #410 Dátum: 2024. Január 06. - 17:26:23 »

Sziasztok!

Küldtem egy privát üzenetet, hátha neked is bejön.
 Emelem
Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #411 Dátum: 2024. Január 07. - 22:47:58 »

Sziasztok!

Van egy rövidszőrű német vizslám. 7 éves. ....
Szia! Emelem
2 magyar vizslâm van. Saját tapasztalatom az, h a kanom nekem is végigsz@rt@ a vadászatot a szezon elején, idegi alapbòl.Utána rutkábban csinálta, vagy nem lâttam. A szukâval ilyen nem volt. Egyébként én már szeptembertöl másfélszeres kaja adagot adok, majd télen 2 vagy háromszoros adagot, munkâtòl és hidegtől függõen. Tápot adok és erre egy kis izfokozònak zsiradékok, leeső hùsok. A vadásztársamnak a vizslája is vmi Etiòp fajta, mert minden bordája kivan.
Üdv.
Péter
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: