Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Német Vizsla  (Megtekintve 129677 alkalommal)
Nanuk
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Új üzenet #240 Dátum: 2012. Február 26. - 09:16:04 »

Jakec gratulálok neked is meg a kutyának is! Ha idősebb  és tapasztaltabb lesz,rá fog jönni,hogy ha a hátgerincnél fogja a rókát,könnyebb lesz vinnie  Emelem


Szia!

Neked milyen kutyád van?
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6365


vadász


« Új üzenet #241 Dátum: 2012. Február 26. - 09:41:13 »

jo reggelt Jakec .te azok koze aszerencses emberek koze tartozol akik  megtapasztalhatjak mien egy szupervizslaval vadaszni.sokan nem is tudjak mien szinten vanak ,ha megnezik a kutyadat rajonek (az aso beka s.gge alatt).vadaszudv   Kacsint
Üdv Barcsa!
A hozzászólásod tartalmával nincsen semmi problémám, ezt előljáróban leszögezném.
DE!
Olyan mértékben van tele helyesírási hibákkal, ami mellett nem mehetünk el szó nélkül.
Ha az ékezet elhagyásokat nem veszem bele (mert nem tudom, milyen gépről netezel és ez lehet probléma), akkor is a fenti rövid mondatban 9-10 durva hibát jelöltem meg!

Mivel ennek a fórumnak (túl a szakmaiságon) egyértelmű célja a magyar nyelv ápolása és helyes használata, ezért kérlek rá, hogy mutass több igényességet ezzel kapcsolatban!

Üdv: Gálos Csaba  Emelem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Barcsa
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Új üzenet #242 Dátum: 2012. Február 26. - 10:13:36 »

Elnézést kérek mindenkitől.
Naplózva
Jakec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #243 Dátum: 2012. Február 26. - 13:48:09 »

Szia koppány26 !
köszi a gratulációt ! Ne add fel mert mindenes vizsga ősszel van és addig simán fel lehet készíteni a kutyát. Én már tavaly akartam mindenesezni de nem sikerült telepontosra az őtv és mégegyszer megcsináltam és így nem tudtam a mindenest megcsinálni mert egy napon volt a két vizsga. Most az elfektetést , helybenmaradást csináljuk meg a standhajtást kezdjük a jövő héten .A legtöbb kutya ezeken a feladatoknál hibázik na meg a viselkedés vadkelésre.
üdv ! Jakec!
http://imagerz.com/QEBDCUtvAwMHUlNIQgVR
Egy dolmányossal .
Naplózva
Jakec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #244 Dátum: 2012. Február 26. - 14:12:28 »

http://www.riemurasia.net/jylppy/media.php?id=87564&c=11
Még erre szeretném megtanítani a kutyámat de kell egy hét és meg fogja csinálni ! Vigyorog Táncol
Naplózva
koppany26
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #245 Dátum: 2012. Február 26. - 18:57:01 »

Szia Jakec! Rövid időn belül te vagy a második aki kérdezi hogy jövünk -e a mindenesre? Szekszárdon az októberi vízi-mezei versenyt megnéztem úgy van ahogy írtad első a fegyelem és a vadkelésre a viselkedés na meg a vízi munka,a vízen való irányíthatóság is hordoz buktatókat,de sok gyakorlással minden akadály megoldható.Egyébként a versenyen rendkívül jól képzett  fegyelmezett kutyák voltak és mégis becsúsztak hibák.A Hérának az ÖTV jól sikerült pedig az első lába megsérült és ennek ellenére végig csinálta és első díjjal végzet nagyon örültem az eredménynek.Az ÖTV-vel  kapcsolatba jó hangulatú volt a csoportból mindenki szurkolt a másik kutyájának barátságok alakultak ki.
Naplózva
Jakec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #246 Dátum: 2012. Február 26. - 19:21:46 »

Szia koppány26 !
Sajna én az őszi vizi mezei versenyre nem tudtam menni nézőként sem mert akkor taliztunk volna. Az a helyzet, hogy a vizsga egészen más mint a verseny . A versenyen sokkal szigorúbb a bírálat mint vizsgán és a körülményekis nehezebbek . A vizi irányithatóság tanítható csak sokat kell gyakorolni. Egy ilyen verseny előtt úgy 20-30 neveltkacsa elfogy , de vizsga előtt is. Ami nem baj mert ha jó kutyát akar az ember akkor áldozni kell rá . Sokaknak az a vizslatanitás, hogy a seprűnyél darabot visszahozza a hat hónapos kutya és avval már lehet vadászni. A szörnyű az , hogy el is viszi társasvadászatra úgy , hogy a kutya még nem volt kint az udvarból és még vaddal nem találkozott. Na egy ilyen kutya tudja tönkrebabrálni az egész napot. Engem sokan cikiznek mert nem viszem a kutyám rendszeresen apróvadvadászatra . Majd akkor ha a vizsgák mind meglesznek ( mindenes vizsla vizsga, nehezített vércsapa vizsga ) majd akkor meg ha már tényleg tökéletes lesz a kutya és élvezet lesz vele a vadászat nem kínszenvedés és nyűg .
üdv ! Emelem
Naplózva
koppany26
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #247 Dátum: 2012. Február 26. - 22:02:16 »

Szia Jakec! Mi a Német vizsla klub kiállításon találkoztunk 5-ös rajtszámmal indultál van is egy képem a kutyádról én nem indultam csak nézőként vettem részt bántam is.Persze tudom hogy a verseny nehezebb mint a vizsga de ha hozom azt a szintet akkor a vizsga talán eredményes lesz.A nehezített vércsapa vizsga április 21-én lesz 1km hószú min  20-órás időtartam ez nagyon közeli az időpont még nem döntöttem el hogy indulok-e.ÜDV Emelem
Naplózva
Jakec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #248 Dátum: 2012. Február 27. - 17:33:01 »

Szia koppány26 ! Én a magyar vizsla klubb által szervezett nehezített vércsapa versenyen szeretnék indulni. A német vizsla klubbnál nehezitett vércsapa vizsga lesz és én azért nem indulok ott mert még nincs meg a mindenes vizsla vizsgája a kutyámnak és az feltétel a vércsapa munkavizsgához.
üdv ! Emelem
Naplózva
koppany26
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #249 Dátum: 2012. Február 27. - 19:47:11 »

Szia Jakec! Igazad van Stoel reggel jutott az eszembe hogy a mindenes nélkül nem lehet nevezni a vércsapa vizsgára meg az is hogy a táv 500méter.Én a magyar vizsla klub rendezvényein nem vagyok hajlandó részt venni.Neked sok sikert a vizsgához.Üdv  Emelem
Naplózva
Jakec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #250 Dátum: 2012. Február 27. - 19:57:21 »

Szia koppánynak26 !  A nehezített vércsapa vizsgán és versenyen a táv nem 500 méter hanem 800 és 1000 méter között változik a tereptől függően és min 20 max 24 állásidejű csapa és nem húznak vonszalékot hanem csak 2,5 dl vért csepegtetnek ezen a távon és ha jól tudom két sebágy van .
üdv !
Naplózva
Nanuk
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Új üzenet #251 Dátum: 2012. Február 27. - 20:05:52 »

".Én a magyar vizsla klub rendezvényein nem vagyok hajlandó részt venni."

Milyen rossz élményed volt?
Naplózva
koppany26
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #252 Dátum: 2012. Március 03. - 13:22:35 »

Téli képek.







Naplózva
Jakec
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #253 Dátum: 2012. Március 03. - 18:48:23 »

« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 03. - 18:52:23 írta Voldemort » Naplózva
optica2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 318



« Új üzenet #254 Dátum: 2012. Március 03. - 23:31:27 »

Téli képek.









Szep kutyak! (kar,hogy isznak) Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: