Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Német Vizsla  (Megtekintve 131237 alkalommal)
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Dátum: 2008. április 15. - 13:37:56 »

Gondoltam megnyitom ezt a topikot.
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #1 Dátum: 2008. április 15. - 13:43:05 »

69cm 30kg:
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #2 Dátum: 2008. április 15. - 13:43:54 »

más szögből:
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #3 Dátum: 2008. április 16. - 12:48:19 »

Szevasz Barna!

Nekem is van egy kis német kanom, még süldőkorú, de nagyon ilyen a szinezete mint a tiédnek.
Majd rakatok fel képet róla.
Naplózva
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #4 Dátum: 2008. április 17. - 18:01:30 »

Várom. Wave  Merről valósi?
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #5 Dátum: 2008. április 17. - 23:21:50 »

Tolna Megye, Ruger barátom ajándéka.
A kutya apja remek kan, 42 kilós igazi nagy termetú jószág.

Ma is próbáltam fotót készíteni róla, de egyszerűen nem ment, a fényképezőgép madzagja jobban érdekelte.
Megvallom őszintén volt egy kis időm amíg a család aludt ebéd után és azt inkább egy kis gyakrolásra szántam.
Alig múlt 3 hónapos, de már kézjelre ül, mondanom sem kell a vezényszót.
Persze ha ott van a másik kutya (Bull terrier - Kuvasz keverék), akkor hebrencskednek, ilyenkor néha lazít, de ha egyedül vagyunk akkor jól halad a "munka".
Május 15-én kapja az utolsó oltást, utána már mehetünk kifelé, így remélem jobban tudunk már "dolgozni"
Remélem holnap sikerül valami összehozni...lefárasztom és akkor...talán.
Naplózva
huntinggirl
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Új üzenet #6 Dátum: 2008. április 18. - 08:18:42 »

Tolna Megye, Ruger barátom ajándéka.
A kutya apja remek kan, 42 kilós igazi nagy termetú jószág.

Ma is próbáltam fotót készíteni róla, de egyszerűen nem ment, a fényképezőgép madzagja jobban érdekelte.
Megvallom őszintén volt egy kis időm amíg a család aludt ebéd után és azt inkább egy kis gyakrolásra szántam.
Alig múlt 3 hónapos, de már kézjelre ül, mondanom sem kell a vezényszót.
Persze ha ott van a másik kutya (Bull terrier - Kuvasz keverék), akkor hebrencskednek, ilyenkor néha lazít, de ha egyedül vagyunk akkor jól halad a "munka".
Május 15-én kapja az utolsó oltást, utána már mehetünk kifelé, így remélem jobban tudunk már "dolgozni"
Remélem holnap sikerül valami összehozni...lefárasztom és akkor...talán.


Hmmm, bull terrier és kuvasz keverék - érdekes kombináció Vigyorog Igazi gyilkos kombináció Vigyorog
Én is attól rettegtem, hogy egyszer a pulim és a tacskóm összepárzik. Az is érdekes lett volna: zsinóros tacskó vagy szálkásszőrű puli OOO
Naplózva
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #7 Dátum: 2008. április 18. - 09:56:40 »

Idézet
Ma is próbáltam fotót készíteni róla, de egyszerűen nem ment, a fényképezőgép madzagja jobban érdekelte.


Próbálj egy kis kaját mutatni neki hátha az jobban érdekli. egyébként az enyémnek is egy jókora disznófül lengett az ora előtt hogy egyhelyben maradjon. Wave
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #8 Dátum: 2008. április 19. - 20:29:53 »

Tolna Megye, Ruger barátom ajándéka.
A kutya apja remek kan, 42 kilós igazi nagy termetú jószág.

Ma is próbáltam fotót készíteni róla, de egyszerűen nem ment, a fényképezőgép madzagja jobban érdekelte.
Megvallom őszintén volt egy kis időm amíg a család aludt ebéd után és azt inkább egy kis gyakrolásra szántam.
Alig múlt 3 hónapos, de már kézjelre ül, mondanom sem kell a vezényszót.
Persze ha ott van a másik kutya (Bull terrier - Kuvasz keverék), akkor hebrencskednek, ilyenkor néha lazít, de ha egyedül vagyunk akkor jól halad a "munka".
Május 15-én kapja az utolsó oltást, utána már mehetünk kifelé, így remélem jobban tudunk már "dolgozni"
Remélem holnap sikerül valami összehozni...lefárasztom és akkor...talán.


Hmmm, bull terrier és kuvasz keverék - érdekes kombináció Vigyorog Igazi gyilkos kombináció Vigyorog
Én is attól rettegtem, hogy egyszer a pulim és a tacskóm összepárzik. Az is érdekes lett volna: zsinóros tacskó vagy szálkásszőrű puli OOO

Szia!

Nagyon szép kutya lett - fehér alapon barna spriccel és barna foltok - és a feladata a házőrzés...amit bizony kiválóan el is lát. Erős 40-45 kiló és fenemód izmos kutya lett.
(Telek Csabi barátom úgy jellemezte Zsiványt - mert ez a kutya neve - hogy egyedül nem merne bejönni hozzánk, annak ellenére, hogy őt már ismeri.
Nos igen, Zsiványnak van egy érdekes tekintete...olyan fránya kuvaszos...de a gyereket és a placcot úgy védi mint egy testőr.)

Ha idegen jön és a kisfiammal bratyizik, Zsiványnak ott a tekinetete rajtuk.

Barna!

Sikerült képet csinálni a kutyáról (lefárasztottam), maholnap fel is kerül.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16589



« Új üzenet #9 Dátum: 2008. április 21. - 19:46:00 »


Barna!

Sikerült képet csinálni a kutyáról (lefárasztottam), maholnap fel is kerül.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #10 Dátum: 2008. április 21. - 20:00:15 »

Na itt van ez a kis vizslakölök e.
Kösz Feri!
Naplózva
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #11 Dátum: 2008. április 22. - 09:01:39 »

Idézet
Na itt van ez a kis vizslakölök e.

Ha nem lenne ekkora korkülömbség akár testvérek is lehetnének. Nagyon szép kutyus, gratulálok hozzá! Wave
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #12 Dátum: 2008. április 22. - 09:32:42 »

Szia Roli!
Nagyon szép kis kutyus, gartulálok hozzá!
Sok szép vadászatot, élményt és nagyon hosszú közös vadászéletet kívánok.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #13 Dátum: 2008. április 27. - 10:18:18 »

No egyik topicban már megkérdeztem ugyan, de hátha van itt gyakorló, tapasztalt vizslás.  Kacsint

Szóval sörétes puskás lövéshez szoktatást mikortól célszerű elkezdeni?
Naplózva
Barna
Erdőmérnök hallgató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Erdőmérnök hallgató


« Új üzenet #14 Dátum: 2008. április 28. - 11:47:32 »

Idézet
Szóval sörétes puskás lövéshez szoktatást mikortól célszerű elkezdeni?

Kispuskával próbáld először, egy másik ember menjen kb 5 méterre te pedig lelki támaszként maradj a kutya mellett, hamar megszokja. A sörétessel ugyanígy csak távolabb kezd el mondjuk 25-30 méterről, Folyamatosan figyeld a kutyát hogy viselkedik, az elején midig legyél mellette benned bízik, melletted nem fél a tapasztalatlantól, először légpuskával próbáld mutasd meg neki hogy nem bántja. Wave
Naplózva

Üdv az erdésznek egy kalappal a vadásznak.Az új számom: 06-30-984-99-86-ezen hívjatok.
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: