Oldalak: 1 ... 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 [304] 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 799942 alkalommal)
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #4545 Dátum: 2015. Március 02. - 17:21:56 »

Ma született meg a döntés, hogy a terrano kap két kézi kapcsolású hub-ot. Tegnap este megszívtam, sétálhattam egy kicsit... Rííí (Nem a séta a baj, hanem hogy vadászat helyett)
A vadászatnak ez a sport értéke! Ördög
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #4546 Dátum: 2015. Március 02. - 17:32:14 »

Szolnokon már Unimog is oltott.
Csak az nem fért a fejembe, hogy miért kellett a kifutó mellett mindenütt kalászost termelni.
Ha belefutott volna egy égő gép, először megvárhatták míg leég a búza...
A '60-as években egy pilóta MIG-21-essel meglátogatta szülőfaluját a Mátraalján,a menyasszonya a helyi iskolában tanított.Neki a suli fölött megcsinálta a dugóhúzót,mire jópár ablak berobbant és az összes bent lévő papíráru 50 méteres körzetben lebegett.A szülei és a rokonok kint voltak a búzatáblán,oda meg beköszönt egy jelzőrakétával,amivel egyben megoldotta az "aratást" is...
Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #4547 Dátum: 2015. Március 02. - 17:34:59 »

...mire kiértek a tűzoltók,ő már Kecskeméten volt a hangárban!
Naplózva
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2661


« Új üzenet #4548 Dátum: 2015. Március 02. - 17:35:17 »

Mély levegő, belélegez, kifúj....
Nem veszekszik felesleges dolgokon...
Jó a Jeep is, jó a G Merci is, de legjobb az MTZ.  Ördög

Igaz, igaz mindha magam mondtam volna!  Igen Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #4549 Dátum: 2015. Március 02. - 17:54:03 »



Isteni szerencsénk volt, hogy az ott töltött egy év alatt nem verte oda senki a madarát, mert nem tudtunk volna segíteni rajta és a végén még jól meg is b@sztak volna minket, jó szokás szerint Nem
Az volt az isteni szerencséd, hogy pirostelefonos hátszeles csókosmukiként Taszáron lehettél katona. Ez még a helybelieknek se volt egyszerű pedig mindent megtettek érte, a dél-dunántúl leglazább laktanyája volt. Nekünk előfelvételisként nem működött ez az opció... Rííí
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #4550 Dátum: 2015. Március 02. - 18:23:36 »

Az volt az isteni szerencséd, hogy pirostelefonos hátszeles csókosmukiként Taszáron lehettél katona. Ez még a helybelieknek se volt egyszerű pedig mindent megtettek érte, a dél-dunántúl leglazább laktanyája volt. Nekünk előfelvételisként nem működött ez az opció... Rííí
Hát tehetek én arról, hogy az akkori honvédelmi miniszter hozzánk járt vadászni? Vállat von
 Ördög

Nem mondtam én senkinek, hogy milyen módon kerültem én oda, örültem neki, hogy nem jártam úgy, mint a cimboráim (Kapoly, Sárbogárd, 2-3 havi eltáv, stb....brrrrrrr még bele gondolni is fáj).
De mikor bemasírozott egy pizsamás különítmény élén az Öreg, majd odalépett hozzám (éppen az ebédre vártunk, feszes vigyázz-állásban a felhívójel miatt) és megkérdezte, hogy:
"Szevasz Csabám, jó helyed van? Minden rendben?" akkor a századpk. Harmath századosnak (aki közben három karót nyelve állta a feszes vigyázt) a porból kellett felkanalazni az állát Ördög

Addig se nagyon baszogattak, de utána még annyira se.
Ezt persze sokkal inkább a személyes varázsomnak tudom be, mint sem a jelentéktelen patrónusnak Nyihi
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #4551 Dátum: 2015. Március 02. - 18:42:10 »


Ezt persze sokkal inkább a személyes varázsomnak tudom be, mint sem a jelentéktelen patrónusnak Nyihi

 Igen Röhög Röhög
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #4552 Dátum: 2015. Március 02. - 19:30:28 »

Az volt az isteni szerencséd, hogy Taszáron lehettél katona, a dél-dunántúl leglazább laktanyája volt.
Na még egyet, aztán Istenbiza' nem offolok itt tovább Stoel
Ferenc Barát fején találta a szeget.
Olyan volt a taszári reptér, mint egy jó hangulatú munkahely.
Ha rendben jöttek-mentek a MIG-ek, akkor mindent lehetett.
Pl. tisztelegni csak őrnagytól felfelé volt kötelező (hivatalosan, mert sokan még a főtisztek közül sem igényelték, főleg a hajózók) mindenféle limlom zászlósnak, meg hadnagyocskának a kedvéért még a lábtengó meccset sem kellett megszakítani a TÜO szertár előtt Ördög
Köszönt mindenki mindenkinek, udvariasan, normálisan, mint a civil életben.

Amikor a balkáni f@szkalapok Délen esmeg egymásnak estek, hozzánk vezényeltek valahonnan a lapos Alföldről egy rakétás egységet, hogy védjék a ojjektumot a berepkedő szerb gépektől.
Valami törzsőrmester bunkó ott verette szegény csávókkal a vigyázmarsot előttünk, nehogymár unatkozzanak abban a kis szabadidejükben, mi meg rúgtuk a bőrt és szartunk rá, hogy ott játtsza az eszét.
Mikor elkezdett velünk kiabálni, az egyik sofőr vissza is szólt neki valamit virágnyelven, amitől elszállt az agya a kis mitugrásznak és elrobogott.
Kb. negyed óra múlva jött át a repülésvezető ÜTI (egy hajózó őrnagy), ivott egy kávét (nagyon jó kantint tartottunk fenn suttyomban az igényes közönségnek Ördög) és amikor fizetett,
csak úgy közbeszúrta, hogy ő most minket megfenyített, mert a bivalybasznádi kanászgyerek felnyomott minket. Hozzá tette még, hogy legyünk szívesek és ha legközelebb erre járna a jóember, akkor erőltessük meg magunkat és toljunk valami tisztelgés-félét, mert "tudjátok, ezek olyan hülyék" Vigyorog

De, hogy legyen valami topik-hű is benne:
Igen száraz és forró nyár volt '93-ban, sok volt a kazal-, legelő- és bozóttűz, de oltottunk erdőt és gabonát is bőven.
A legnagyobb buli mégis az volt, hogy kiadtak minket a cserénfai crosspályára, hogy locsoljuk a futamok között a poros pályát.
A 3 tengelyes összkerekes Tátrával, benne 6600 liter vízzel felszambáztunk a siratófalra hátramenetben, majd vízágyúval toltam a pályának a cuccot.
Ahol a legjobb csajok rázták a cickókat bikiniben, oda jutott egy kis porlasztott anyag is, csak hogy jobb legyen a nézők kedve Vigyorog
Komolyan volt legalább akkora sikerünk, mint a motorosoknak, a Tátra hihetetlen terepes képességekkel bíró járgány volt, a vizespólós műsor volt a ráadás Igen
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #4553 Dátum: 2015. Március 02. - 19:46:32 »

Szolnok dettó.
Bobikkal jártam Debrecenbe, az ügyészségre hordtam a tiszteket.
Valami harckocsizós laktanyában ettünk.
Na ott picit más volt a rendszer. Nekik... nadrág kint, sapka övben, ing feltűrve.
Sipákolt is a sok nagytudású...hiába.  Ördög
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2661


« Új üzenet #4554 Dátum: 2015. Március 02. - 19:50:49 »

Szolnok dettó.
Bobikkal jártam Debrecenbe, az ügyészségre hordtam a tiszteket.
Valami harckocsizós laktanyában ettünk.
Na ott picit más volt a rendszer. Nekik... nadrág kint, sapka övben, ing feltűrve.
Sipákolt is a sok nagytudású...hiába.  Ördög
Úgy bíza! Szolnok dettó! Bár én eje méjségi felderítő voltam, azért nálunk is lazac volt.  Igen Emelem
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #4555 Dátum: 2015. Március 02. - 22:35:22 »


Mikor elkezdett velünk kiabálni, az egyik sofőr vissza is szólt neki valamit virágnyelven, amitől elszállt az agya a kis mitugrásznak és elrobogott.


Ez a virágnyelv nálunk a következő volt:

"Van egy szőke asszony..."

A három pont után már csak gondolatban folytatódott: az a te jó kurva anyád.

Akkoriban narkóról még nem is hallottunk, tehát ez a jelző - eléggé el nem ítélhető módon - kimaradt a mondatból.  Vigyorog
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #4556 Dátum: 2015. Március 02. - 22:51:47 »


Mark hat Te sem erted?
En bizom bennuk, ES A SEGITSEGUKKEL ALLITOM BE A CELTAVCSOVEMET! Egyepkent beszelj Jim Shaky-val O a legnagyobb egyutterto ebben a temaban.

Ertem en, nincs mit nem erteni. Sok esetbe a kevesebb a tobb, vagy csak " keep it simple" elv szerint vegezni el dolgokat legtobb esetbe egyszerubb es nagyszerubb. Tul sok Wild Tv-t nezel ahogy latom. A Shockey show-janak ok is szponzorjaik igy nyilvan reklamolja azt is. Az Argo is szar megbizhatatlan es azt is reklamolja tobbek kozt...nekem ingyen sem kene. Maradtunk vele bent messzire ugy, hogy senki nem tudott utanunk jonni....sosem felejtem el. Amugy nincs bajom Jimmy vel  az "Uncharted" az egyik legjobb vadasz show mit valaha is lattam.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #4557 Dátum: 2015. Március 03. - 00:18:32 »

Maradtunk vele bent messzire ugy, hogy senki nem tudott utanunk jonni....sosem felejtem el.

Ezt már Murphy is megírta. Minél jobb egy terepjáró, annál nagyobb az esély, hogy olyan helyen akadsz el ahová senki nem tud utánad menni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #4558 Dátum: 2015. Március 03. - 01:32:10 »

Ertem en, nincs mit nem erteni. Sok esetbe a kevesebb a tobb, vagy csak " keep it simple" elv szerint vegezni el dolgokat legtobb esetbe egyszerubb es nagyszerubb. Tul sok Wild Tv-t nezel ahogy latom. A Shockey show-janak ok is szponzorjaik igy nyilvan reklamolja azt is. Az Argo is szar megbizhatatlan es azt is reklamolja tobbek kozt...nekem ingyen sem kene. Maradtunk vele bent messzire ugy, hogy senki nem tudott utanunk jonni....sosem felejtem el. Amugy nincs bajom Jimmy vel  az "Uncharted" az egyik legjobb vadasz show mit valaha is lattam.


 Ez igy igaz Mark!
De, Boarnak is igazat kell adni, amit te is alairsz hogy az arro nem is olyan jo, mert mar elakadtal vele!
En viszont a toyotaval akadtam el, es egy arros mentett ki Vigyorog May god, egy nap egy elyaka mire verge jot!!!
A celtavcso beloves azert egy kicsit nyugissabb Nyihi En is sokat meditaltam rajta....... talan el kellene engedni, de mire fol? Angyal ha erzem hogy igazam van? Fejvakarás
Lehet hogy sok Wild Tv-t nezek ... azert Shockey nem hiszem hogy a hirnevet feladna egy egy shaw erdekebe de,....................! a Wild Tv. egy internacional shaw , dondolod hogy kockaztat?
Amirol en beszelek az, az a szisztema amiben en hiszek, es mint ahogy mar mondtam meg senki nem gyozott meg az ellenkozojenek az igazsagarol ; any more?
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #4559 Dátum: 2015. Március 03. - 02:35:33 »

Ezt már Murphy is megírta. Minél jobb egy terepjáró, annál nagyobb az esély, hogy olyan helyen akadsz el ahová senki nem tud utánad menni.

Ez igy van. Ket geppel kell menni az a titka hogy egymast ki tudjatok huzni vagy segiteni egymasnak ha gond van nagyon izolalt helyeken.....es az elobb utobb lesz. Na velunk nem igy volt mi magunkba voltunk csak istenhata mogott egy letobban geppel. Osszel nyakig voltunk egy iszapos mocsarba probalva kitolni ki "ringatni" a nyilt vizre egy 8x8-as dogot hogy tudjuk hasznalni a kis csonak motrot rajta. Ez husz evvel ezelott tortent. Ugy hallottam azota javultak sokat. Ettol fuggetlenul inkabb megyunk kenukkal olyan helyekre.....ami biztos az biztos.
Ilyen masinarol beszelek.

           http://www.argoutv.com/products/8x8-frontier-efi   

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Oldalak: 1 ... 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 [304] 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: