Oldalak: 1 ... 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 [435] 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 791816 alkalommal)
lacika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1241


« Új üzenet #6510 Dátum: 2018. Július 29. - 21:56:42 »

Ez a jó megoldás. Így lehet egy esetleg pártízezres hibából párszázezrest csinálni, plusz a mentés ha olyan helyen halja szíven magát ahonnan nem tudsz kijönni.
Azt mondta több autószerelő,hogy nem lehet hasra csereberélni 80ezer forintos alkatrészeket,majd kiadja magát.
Szerintük csak az adott alkatrész lesz még rosszabb,és az meg ugyis csere lenne most is ,és majd akkor is .
Ez nem egy drága terepjáró,2006-os .
Majd kiforrja magát a dolog,pár feltételezett bűnös van.
Ritkán adja a hibát az a baj,még majd kíntatja a szerelő,most azzal jár.
Ha adja a hibát akkor azon a túrán akár többször is,és idegesít,ha meg nem akarja adni,akkor kimehet a világból olyan zökkenőmentesen patentul,mint egy zsír új autó.
Ez egy szemét dög.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #6511 Dátum: 2018. Július 29. - 23:06:48 »

Ez akkor is egy barom megoldás, akármit mond a "szerelő". Nem
Meg kell próbálni összkerékben és 2wd-ben. Ha összkerékben nem csinálja akkor megnézni az első agy kapcsolóit. Aztán azt is, a féltengelycsonkon a sieger gyűrűk helyükön vannak-e, a tűgörgők megvannak-e még az első agyban. Aztán az se kér enni, ha valaki aláfekszik és megnézi a kardánkereszteket, hátha cserénél rosszul sajtolták be valamelyiket. Első difibe olajszint... Valóban sokminden lehet de ha megölöd pl. az első difit az nem kétforintos móka lesz.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #6512 Dátum: 2018. Július 30. - 00:02:53 »

Ez akkor is egy barom megoldás, akármit mond a "szerelő". Nem
Meg kell próbálni összkerékben és 2wd-ben. Ha összkerékben nem csinálja akkor megnézni az első agy kapcsolóit. Aztán azt is, a féltengelycsonkon a sieger gyűrűk helyükön vannak-e, a tűgörgők megvannak-e még az első agyban. Aztán az se kér enni, ha valaki aláfekszik és megnézi a kardánkereszteket, hátha cserénél rosszul sajtolták be valamelyiket. Első difibe olajszint... Valóban sokminden lehet de ha megölöd pl. az első difit az nem kétforintos móka lesz.
Ferikém szépségem!
 Ördög
Feleségem szerint,gyermán le oszt szakércsed meg a mi kedves autómobilunkat,mert ma elautókáztam vadászni és egy másodpercen kívül -amikor nem váltottam elég szaporán - oly vígan ment a nagy böszme, mintha nem is lenne benne 10 és félszer a Föld kerülete.  Lenne egy ilyen szomszédom,nem lenne szívás ez az öreg pédétédéi. Wave Nagy kocsival gyere!Ĺádákon kívül hordót  is hozhatsz!  Vigyorog / a szerelőim csak hümmögnek,ciccegnek és grimaszolnak,te legalább beszélsz értelmesen/
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16590



« Új üzenet #6513 Dátum: 2018. Július 30. - 08:43:49 »

Ferikém szépségem!
 Ördög
Feleségem szerint,gyermán le oszt szakércsed meg a mi kedves autómobilunkat,mert ma elautókáztam vadászni és egy másodpercen kívül -amikor nem váltottam elég szaporán - oly vígan ment a nagy böszme, mintha nem is lenne benne 10 és félszer a Föld kerülete.  Lenne egy ilyen szomszédom,nem lenne szívás ez az öreg pédétédéi. Wave Nagy kocsival gyere!Ĺádákon kívül hordót  is hozhatsz!  Vigyorog / a szerelőim csak hümmögnek,ciccegnek és grimaszolnak,te legalább beszélsz értelmesen/
Az teljesen érthető, hogy a kedves feleséged találkozni akar velem... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #6514 Dátum: 2018. Július 30. - 09:01:25 »

Az teljesen érthető, hogy a kedves feleséged találkozni akar velem... Ördög
Mondom szakércsed, ne suck it ye...
 Ördög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #6515 Dátum: 2018. Augusztus 15. - 05:16:26 »

Esetleg ha valakit erdekel:

https://totalcar.hu/tesztek/2018/07/16/menetproba_jeep_wrangler_2018/
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #6516 Dátum: 2018. Augusztus 24. - 12:46:49 »

Sziasztok!

KIA Sorento-t (2010 előttit) használ valaki? Tapasztalatok érdekelnének, mert a netes anyagot már átböngésztem.

Köszönöm!

Topi
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6517 Dátum: 2018. Augusztus 26. - 12:13:15 »

Sziasztok!

KIA Sorento-t (2010 előttit) használ valaki? Tapasztalatok érdekelnének, mert a netes anyagot már átböngésztem.

Köszönöm!

Topi

Egyik barátom felesége használ egy ilyet. Sokat szívnak vele. Terepen nem járnak vele. Lecsúsztak a hengerbe a hüvelyek, 2× volt hengerfejes, eldurrognak állandóan a vízcsövek meg a túlnyomó tartály is. Most valami vákuum szelep problámája van éppen. De persze lehet, hogy csak az övék ilyen fos.
Naplózva

Jó szelet!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #6518 Dátum: 2018. Augusztus 26. - 12:19:35 »

De persze lehet, hogy csak az övék ilyen fos.
Nem lehet, hanem biztos.
Egy széthajtott, elhanyagolt szar, bármilyen gyártó, bármely típusából szar lehet.
Sorento fut körülöttem jó néhány darab, újabbak és régebbiek is, mindenki nagy megelégedésére.
Olyanról nem tudok, aki kimondottan terepezne vele, de van egy marhatartó a faluban, aki M/S gumikkal minden évszakban
kijár vele az állatokhoz, amik egy patak öntésterületén vannak, jó fekete tőzeges talajon, de nem szokott problémája lenni vele.
A volt cégem vezérigazgatói Sorentója is járt pár alkalommal terepen, mezei téli gumikkal, meglepő terepeken elboldogult.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #6519 Dátum: 2018. Augusztus 26. - 12:26:37 »

Nem lehet, hanem biztos.
Egy széthajtott, elhanyagolt szar, bármilyen gyártó, bármely típusából szar lehet.
Sorento fut körülöttem jó néhány darab, újabbak és régebbiek is, mindenki nagy megelégedésére.
Olyanról nem tudok, aki kimondottan terepezne vele, de van egy marhatartó a faluban, aki M/S gumikkal minden évszakban
kijár vele az állatokhoz, amik egy patak öntésterületén vannak, jó fekete tőzeges talajon, de nem szokott problémája lenni vele.
A volt cégem vezérigazgatói Sorentója is járt pár alkalommal terepen, mezei téli gumikkal, meglepő terepeken elboldogult.

Respektálom. Az én látókörömbe csak ez az egy van. Az meg azért nem jelent sokat.
Naplózva

Jó szelet!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #6520 Dátum: 2018. Augusztus 26. - 18:18:22 »

Nem lehet, hanem biztos.
Egy széthajtott, elhanyagolt szar, bármilyen gyártó, bármely típusából szar lehet.
Sorento fut körülöttem jó néhány darab, újabbak és régebbiek is, mindenki nagy megelégedésére.
Olyanról nem tudok, aki kimondottan terepezne vele, de van egy marhatartó a faluban, aki M/S gumikkal minden évszakban
kijár vele az állatokhoz, amik egy patak öntésterületén vannak, jó fekete tőzeges talajon, de nem szokott problémája lenni vele.
A volt cégem vezérigazgatói Sorentója is járt pár alkalommal terepen, mezei téli gumikkal, meglepő terepeken elboldogult.

 Igen  Vadászcimborám, aki profi utánkereső, másfél éve használja a legnagyobb megelégedésére. Ő  bizony terepen is jár vele, időnként kemény helyeken is. Meg is adja neki, ami jár időben és  jó minőségben.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #6521 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 21:27:19 »

Urak!
Van olyan fórumtárs, akinek van több-kevesebb (de inkább több Vigyorog) tapasztalata Mercedes ML autóval?
Lenne pár kérdésem róla.
Van nálam próbaidőre egy 320-as 4-matic, ami nagyon tetszik, de (mert milyen az én szerencsém) természetesen most
durrant ki az egyik hátsó gumitömlő a légrugózásnál. Fej a falba
Jó kis sáros földes úton követtem egy parasztot a károsított kukoricájához, mivel az út jó bakhátas volt, ezért megemeltem a kasznit a legfelső állásba.
Be is úsztunk gond nélkül, aztán megálltunk és a kocsi hátuljánál elkezdtem felvenni a vadkárbecsléshez szükséges adatokat, amikor egy jó 222-es lövésnyi
durranás után a kocsi jobb hátulja leült, majdnem rá a kerékre.....hűvazze! Kicsit megijedtünk OOO 

A kezdeti pánikroham után érdeklődtem szervizekben és mindenhol azt az infót adták, hogy az a gumibizbasz bizony kopó-alkatrész
és főleg ha nem használják, akkor a bele rakódott szutyok viszonylag hamar ki is tudja nyírni.
Mondjuk a német tulaj mondta is, hogy a kocsi terepen soha nem járt, azt sem tudta elmondani, hogy mi az a két gomb,
amin az autó, és egy-egy fel- és lefelé mutató nyilacska látható Ördög
Így a kocsi jelenleg áll, várja az alkatrészt és, hogy a műhelyben vállalni tudják a javítást.
(Természetesen a jelenlegi tulajdonos költségére, mert ezt telefonon sürgősen letárgyaltam vele Ördög)

Amúgy a járgány igen tetszik, ez a kis malőr még nem tántorít el a vételi szándékomtól.

Szóval, ha valakinek vannak ilyen élményei, akkor legyen szíves írjon rám egy privát üzenetet.
Köszönettel!
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #6522 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 21:45:04 »

Urak!
Van olyan fórumtárs, akinek van több-kevesebb (de inkább több Vigyorog) tapasztalata Mercedes ML autóval?


Valaki ezen a fórumon mondta, hogy "az ML Merci szépít"...  Ördög

Talán kérdezd meg az olvtársat: http://vadaszforum.net/forum/index.php/topic,112.msg327794.html#msg327794
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #6523 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 21:48:26 »

Valaki ezen a fórumon mondta, hogy "az ML Merci szépít"...  Ördög


Mea culpa!  Stoel

Fiatalít.
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #6524 Dátum: 2018. Szeptember 07. - 22:29:23 »

Ha öregebb mint 2011, akkor egy rakás  nemes sz@r
Elektronika,  rozsda, kidolgozás, amerikában lett összefuserálba. A hasonló koru Jeep Grand Cherokeet Grazban,   a Steyernél csinálták, szerintem az nem rossz.

Üdv    Gyuri Emelem
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Oldalak: 1 ... 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 [435] 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: