Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026102 alkalommal)
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #1665 Dátum: 2009. Május 25. - 14:32:36 »

Móricka az iskolában rajzol egy legyet a padra. Tanárnő rácsap, eltörik a keze. Behívják a szülőket. A tanár elmeséli, mi történt.
Erre az apa:
- Az semmi! Olyan pin*t rajzolt az ajtóra, hogy még mindig szálkás a fa*om. 

Röhög
Naplózva
Kedve-lő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 330


« Új üzenet #1666 Dátum: 2009. Május 26. - 15:04:22 »

Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán. Mondjuk nem volt
olcsó...

Anya beszélget a tinédzser lányával:
- Én sosem feküdtem le más férfival, csak az apáddal! Ugyanezt te is el tudod majd mondani a lányodnak?
- Igen anyu, csak ezt a rezzenéstelen arcot kell még gyakorolnom...

Hajópincér a tengeribeteghez:
- Az ebédjét a kabinba kéri, vagy egyből hajítsam át a korláton?

Miért jó a kerekeskút?
- Mert oda lehet tolni ahol víz van.

A feleségem meglátta a szomszéd nejének az új BMW-jét, azóta nyaggat, hogy vegyek neki valamit, amivel gyorsabban van százon, mint 5 másodperc.
Vettem neki egy fürdőszobamérleget...

Nagy csata után rettenetes állapotban tér haza a lovag: horpadt
a páncélja, lerepült a sisakja, száz sebből vérzik, szinte kizuhan
a nyeregből. Csak sánta lova viszi nehézkesen a király elé.
- Hát veled mi történt, vitéz lovagom?
- Felség, hűséges maradtam hozzád, becsülettel harcoltam érted,
és az ellenséget visszaűztem nyugatra.
- Nyugatra?? - kérdi emelt hangon a király - Hiszen nyugaton nem
is voltak ellensegeim!
- Nem?? - réved el a lovag - ...hát most már vannak!!

Mindenki színesbőrű, különben nem látszana.


Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #1667 Dátum: 2009. Május 26. - 19:25:53 »


A feleségem meglátta a szomszéd nejének az új BMW-jét, azóta nyaggat, hogy vegyek neki valamit, amivel gyorsabban van százon, mint 5 másodperc.
Vettem neki egy fürdőszobamérleget...


 Röhög Röhög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Lupus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258



« Új üzenet #1668 Dátum: 2009. Május 26. - 19:48:52 »

Anya ki kiabál a fiának.
-Fiam te kergeted a macskát?
Fiú.
Tekergeti a fene!
Naplózva

Üdvözlettel
Dances with Wolves
Juszuph
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333


« Új üzenet #1669 Dátum: 2009. Május 27. - 06:09:34 »

Sziasztzok,
nem találtam jobb helyet eme  " bájos " kis eseménynek ami szombaton a lőtéren történt. Több fegyvert kellett belőnünk, és egy bősz lövő kétségbeestten ment Botond kollégámhoz kezében pár üres hüvelyt szorongatva. Ő most teljesen új fegyveres, most vette a puskát ( 700 Remington ) és a töltényt is, de becsapták, mert a puska csak a töltény elejét,első felét lövi ki, mit csináljon most. Botond nem akart hinni a fülének, de a pógár teljes meggyőződéssel kétségbeesetten  bizonygatta a tényt. Engem becsaptak. Mindez Krisztus után, 2009 05. 23-án  történt Magyarországon. Hasonlóan felvilágosított ügyfelünk már volt, de ennek szintjét szerintem nem érte el. Ez megvette első sörétes puskáját és hozzá töltényeket is, kiment majd rögtön visszajött és csak ezt az egyszerű kérdést tette fel. Idézet." a történyt kupakkal előre vagy hátra kell betenni? " Mondtuk nem áruljuk el, de biztosan rá fog jönni. Ezek első hallásra elképzelhetetlennek tűnnek, de sajnos igazak.
Kedves barátom Medecz Béla, aki több évtizeden keresztül volt a Wesselényi utcai boltban, és ő valóban egy intézmény volt, külön füzetbe gyűjtötte az ilyeneket, és ehhez hasonlókat, s füzet tatarozáskor sajnos elveszett. Üdv Juszuph  Wave
Naplózva

Üdv : Juszuph
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #1670 Dátum: 2009. Május 27. - 06:31:32 »

Ő most teljesen új fegyveres, most vette a puskát ( 700 Remington ) és a töltényt is, de becsapták, mert a puska csak a töltény elejét,első felét lövi ki, mit csináljon most. Botond nem akart hinni a fülének, de a pógár teljes meggyőződéssel kétségbeesetten  bizonygatta a tényt. Engem becsaptak. Mindez Krisztus után, 2009 05. 23-án  történt Magyarországon. Hasonlóan felvilágosított ügyfelünk már volt, de ennek szintjét szerintem nem érte el. Ez megvette első sörétes puskáját és hozzá töltényeket is, kiment majd rögtön visszajött és csak ezt az egyszerű kérdést tette fel. Idézet." a történyt kupakkal előre vagy hátra kell betenni? " Mondtuk nem áruljuk el, de biztosan rá fog jönni. Ezek első hallásra elképzelhetetlennek tűnnek, de sajnos igazak.

Az az igazság ezen nem csodálkozom mert vallom a kapanyél is elsülhet.Ráadásuk csak kétféle puska létezik az egyik fajta amelyik még nem okozott malőrt...Rövidke pályafutásom alatt annyi mindent láttam az emberi hülyeség határtalan.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #1671 Dátum: 2009. Május 27. - 06:48:59 »

Idős házaspár ücsörög a tornácon. Egyszer csak a mamika fölpattan, és jól orrbavágja  az öreget!
A papi vérző orrát törölgetve kérdezi:
-Hát ezt meg miért csináltad?
-Mert az elmúlt ötven év alatt egyszer sem részesítettél igazi, jó szexben!!!
Ücsörögnek tovább, ám kis idő elteltével az öreg fölugrik, és hatalmasat rúg a feleségébe!
Az asszony a földön kínlódva nyöszörög:
-Ezt most miért kaptam?
-Ha nem tőlem, akkor honnan is tudod Te hogy milyen a jó szex....??!!
Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Kedve-lő
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 330


« Új üzenet #1672 Dátum: 2009. Május 27. - 12:48:29 »

Újonc katonáknak letelik az első hét. Az őrmester odamegy az egyikhez és kérdi:
- Na fiam, milyen volt az első napja?
Mire a sorkatona:
- Uram, nem emlékszem rá!
Őrmester:
- Hogy-hogy?
Sorkatona:
- Mivel egészen kicsi csecsemő voltam!

Hogyan tud egy nő megijeszteni egy nőgyógyászt?
- Megtanul hasbeszélni.


Csőtörés van az utcában, és a szerelő egy nagy "T"-kulccsal próbálja elzárni a tolózárat. Egy tajtrészeg ürge tántorog hozzá és fenyegetően szól rá:
- Szóval maga tekergeti előttem az utat?!


Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4145


TSP


« Új üzenet #1673 Dátum: 2009. Május 28. - 17:33:03 »

Vak tapogatja a reszelőt:
- Ki írta ezt a baromságot?


Vak négykézláb gombászik az erdőben, talál egy gombát, megszagolja, beleharap:
 - HM, ez csiperke, ez jó lesz, elrakom!
Mászik tovább, majd ismét talál egy gombát:
- Pfújj, ez galóca, ez mérgező, ez nem jó, ezt eldobom!
Gombászik tovább, tapogat, ismét talál egyet, megszagolja beleharap, majd felkiált:
- Hopp ez kutyaszar, még szerencse, hogy nem léptem bele!


Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #1674 Dátum: 2009. Május 29. - 06:17:23 »


Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #1675 Dátum: 2009. Május 29. - 07:37:34 »

Sziasztzok,
nem találtam jobb helyet eme  " bájos " kis eseménynek ami szombaton a lőtéren történt. Több fegyvert kellett belőnünk, és egy bősz lövő kétségbeestten ment Botond kollégámhoz kezében pár üres hüvelyt szorongatva. Ő most teljesen új fegyveres, most vette a puskát ( 700 Remington ) és a töltényt is, de becsapták, mert a puska csak a töltény elejét,első felét lövi ki, mit csináljon most. Botond nem akart hinni a fülének, de a pógár teljes meggyőződéssel kétségbeesetten  bizonygatta a tényt. Engem becsaptak. Mindez Krisztus után, 2009 05. 23-án  történt Magyarországon. Hasonlóan felvilágosított ügyfelünk már volt, de ennek szintjét szerintem nem érte el. Ez megvette első sörétes puskáját és hozzá töltényeket is, kiment majd rögtön visszajött és csak ezt az egyszerű kérdést tette fel. Idézet." a történyt kupakkal előre vagy hátra kell betenni? " Mondtuk nem áruljuk el, de biztosan rá fog jönni. Ezek első hallásra elképzelhetetlennek tűnnek, de sajnos igazak.
Kedves barátom Medecz Béla, aki több évtizeden keresztül volt a Wesselényi utcai boltban, és ő valóban egy intézmény volt, külön füzetbe gyűjtötte az ilyeneket, és ehhez hasonlókat, s füzet tatarozáskor sajnos elveszett. Üdv Juszuph  Wave

Ugylátszik mindenki találkozhat ilyen emberekkel.
Megkeresett egy illető hogy neki valami gáz van a puskájával, nem minden lőszert süt el.
És észrevette hogy ha felfele lő akkor semmi gond vele.
Igaz ez a baj csak short lőszerrel jelentkezik.
És a short huvelye deformálódik, de kilövi, nincs baj.

Én egyből gondolkouztam, basszus mi lehet a baj ütőszeg???  zárolás????  basszus de 0.22 short vagy long ilyan szempontból mindegynek kell lennie.
Megkértem vegye már elő a puskát hagy nézzem meg, meg pár deformálódott hüvelyt is mutasson.

Lementem hidba és besírtam amikor elővett egy 30-06 -ost és a 308-as lőszert becézte shortnak.....
Kiborult a fejemben a bili és "sírva" kiabáltam vele......
Természetesenn én voltam utánna a bunkó és modortalan.....
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1676 Dátum: 2009. Május 29. - 09:33:52 »

De hát igaza volt, nem???  A .308 rövidebb, tehát short, mit akadékoskodsz?  Bion

Úgy sem hiszitek el, pedig megtörtént:

Csörög a telefonom:
 -Jöjjön gyorsan elromlott a gépem!
-Milyen gép?
-Nem tudom!
-Mi a baja?
-Nem tudom!
-Hol tetszik lakni?
-Nem tudom!   Fejvakarás

Az utcát még szokták tudni, ahol laknak, de a házszámot gyakran "elfelejtik"! Mosolyog
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #1677 Dátum: 2009. Május 29. - 09:38:31 »

De hát igaza volt, nem???  A .308 rövidebb, tehát short, mit akadékoskodsz?  Bion

Úgy sem hiszitek el, pedig megtörtént:

Csörög a telefonom:
 -Jöjjön gyorsan elromlott a gépem!
-Milyen gép?
-Nem tudom!
-Mi a baja?
-Nem tudom!
-Hol tetszik lakni?
-Nem tudom!   Fejvakarás

Az utcát még szokták tudni, ahol laknak, de a házszámot gyakran "elfelejtik"! Mosolyog

5 perc múlva ott vagyok .
Álljon ki az utcára , hogy tudjam hova kell menni .  Röhög
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #1678 Dátum: 2009. Május 29. - 18:53:01 »


Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9916



« Új üzenet #1679 Dátum: 2009. Május 29. - 18:58:04 »




Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: