Oldalak: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027560 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1440 Dátum: 2009. Február 22. - 23:00:52 »

Ha ledobnak egy atombombát, eltűnnék én is és a pálinka is.
Ha neutronbombát dobnak le, csak én tűnnék el, s a pálinka megmaradna.
De ez milyen szörnyű bomba lehetett, hogy csak a pálinka tűnt el... Vállat von
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #1441 Dátum: 2009. Február 23. - 21:03:13 »

Sziasztok !
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1442 Dátum: 2009. Február 23. - 21:06:20 »

 Igen Igen Igen Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1443 Dátum: 2009. Február 23. - 21:24:18 »

Két fiatalember egy este színház után hazafelé tartott, és megláttak egy jólöltözött, csinos fiatal hölgyet, akit feltûnõen követni kezdtek.
Az egyik férfi odaszólt a másiknak: - Nem sajnálnék 100.000 forintot, ha az éjszakát vele tölthetném!
Nagy meglepetésükre a nõ hátrafordult, és így szólt: - Rendben, akkor 100.000 Ft! Mivel a nõnek jó megjelenése és kellemes hangja volt, a férfi elbúcsúzott barátjától, és elkísérte a nõt a lakására, ahol azonnal ágyba is bújtak.
Másnap reggel a fiatalember átadott a nõnek 50.000 Ft-ot, és távozni készült. A nõ így szólt: - Ha nem kapom meg a másik felét is a pénzemnek,beperellek!
A férfi persze kinevette: - Kíváncsi vagyok, hogy gondolod a dolgot!
Nemsokára - nagy meglepetésére - idézést kapott, jelenjen meg a bíróságon, mint alperes. Rögtön elrohant az ügyvédjéhez, és elmondta, mi is történt.
Az ügyvéd így szólt: - Nem hiszem, hogy a nõ megnyerhetné ezt a pert, de érdekes lesz meghallgatni, hogyan is tálalja fel az esetet.
A tárgyaláson a nõ ügyvédje a szokásos formaságok után így szólt a bíróhoz:

- Tisztelt bíró úr! Ügyfelemnek van egy kis tulajdona, egy kertecske, némi bozóttal körbevéve. Ezt a birtokot õ bérbe adta az alperesnek adott idõtartamra 100.000 forintért. Az alperes a birtokjogot megkapta, a tulajdont nagymértékben használta is, ám a visszaszolgáltatáskor csak a kialkudott bérleti díj felét, 50.000 forintot fizetett. A bérleti díj az átadott tulajdon minõségéhez, és a kialkudott használati idõhöz mérten nem jogellenesen magas, így kérem a Bíróságot, hogy kötelezze az alperest a hátralék megfizetésére.

A férfi ügyvédje igencsak elámult az ügy tálalásán. A módszerhez igazodva kissé megváltoztatta védekezésének módját. Így szólt a bíróhoz:

- Bíró úr! Ügyfelem véleménye szerint a hölgy tulajdona valóban figyelemre méltóan szép környezetben lévõ, gondosan karbantartott birtok. Azonban ügyfelem talált egy forrást is a birtokon, mely köré saját köveket helyezett el, saját tulajdonában lévõ csövét, és saját pumpát engedett bele, mindezt a munkát tulajdon két kezével végezve. Az ekképpen elvégzett munka véleményünk szerint igencsak ellensúlyozza a meg nem fizetett tartozást, ezért kérem a Bíróságot, hogy a hölgy követelését utasítsa el.

A nõ ügyvédjének válasza így hangzott:

- Bíró úr! Ügyfelem elismeri, hogy az alperes valóban találhatott forrást a birtokon, mivel ez természettõl fogva a birtok elválaszthatatlan része, ám errõl az alperesnek már korábban tudomása kellett legyen. Az alperes valóban létrehozta az általa leírt létesítményt, ám ha nem tudott volna elõzetesen a forrásról, igen valószínû, hogy a bérleti tranzakció létre se jön. Fontos még megjegyeznem, hogy a bérleti idõ lejártakor az alperes az említett köveket eltávolította, a csövet a forrásból kihúzta, és a pumpát is magával vitte. Ezen mûvelet közben nemcsak megbontotta a környezõ bozót természetes állapotát eszközeinek elszállításakor, de a forrást is eredeti méretéhez képest erõsen kitágítva hagyta ott, ezzel egy esetleges újabb, hasonló összegû bérbeadás esélyeit jelentõsen csökkentve. Tehát ezek figyelembevételével kérjük a követelés megítélését.

A nõ megnyerte a pert
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #1444 Dátum: 2009. Február 23. - 21:29:52 »

És a jóerkölcsbe ütközés?  Vállat von Vigyorog
Naplózva
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #1445 Dátum: 2009. Február 26. - 21:23:59 »

- Miért sírsz kisfiam?
- Apu ráütött a kalapáccsal az ujjára.
- Ezért igazán nem kell sírnod.
- Először én is nevettem...

A nyuszi és a zsiráf beszélgetnek. Megkérdi a zsiráf a nyuszitól:
- Tudod-e, nyuszika, miért jó, hogy olyan hosszú a nyakam?
- Nem tudom.
- Mert amikor iszom a tiszta, friss vizet, érzem, hogy végigáramlik hűvösen a torkomon... És ha rágom a falombot, érzem, hogy a friss zöld levelek valósággal simogatják a torkomat.
A nyuszi elgondolkodva kérdi:
- És mondd, zsiráf, még sose hánytál?


Egyszer, amikor már egy fiú és egy lány régóta jártak, a lány egyszer csak megszólallt egy kellemes délutánt követően:
- Ha holnap eljössz hozzánk vacsorára, akkor oda adom neked a szüzességem még holnap este.
A srác ennek megörül, és természetesen rábólint a dologra. Még aznap este, miutánt a lányt hazakísérte elmegy a patikába, vesz óvszert és elmondat a patikussal mindent amit tudni kell a szexről és egyebekről.
Másnap amikor a fiú megérkezik és a lány behívja, a szülők már az asztalnál ülnek. Amikor a fiú leül és körülnéz, megszólal, hogy hadd mondja ő az asztali áldást, így is történik.
A srác nagyon sokáig imádkozik lehajtott fejjel, majd amikor már 20 perce csönd van, a lány halkan odasúg valamit:
- Nem is sejtettem, hogy ilyen vallásos vagy.
Rögtön hangzik a válasz:
- Én sem sejtettem, hogy az apád patikus...


Egy vak férfi bemegy a kocsmába, leül a pultnál egy székre. Kitapogatja a mellette ülő embert és kérdezi tőle:
- Akar hallani egy szőke viccet?
Mire az így felel:
- Ide figyeljen, én is szőke vagyok. Itt áll mögöttem egy százhúsz kilós birkózó barátom, ő is szőke. A kocsmáros is szőke. És van itt még két nagydarab fickó a pultnál, mindketten szőkék. Biztos, hogy el akarja mondani nekünk azt a viccet?
- Inkább nem. Nem akarom ötször elmagyarázni.


Két jóbarát találkozik. Az egyiknek rettenetesen össze van törve a képe.
- Hát veled mi történt?
- Képzeld, kijöttem este a kocsmából, felugrottam a biciklire...
- Atyaég! És elestél?
- Dehogyis! A falnak volt támasztva.
 Ördög
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #1446 Dátum: 2009. Február 26. - 21:36:46 »

Hát van ilyen ! Ördög Ördög Ördög
Naplózva
Karcsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 650



« Új üzenet #1447 Dátum: 2009. Február 26. - 21:59:43 »

Hát van ilyen ! Ördög Ördög Ördög

Ez már a ."azta kúva..." kategória. Meglepődött Nyálcsorog
Naplózva

A sikeres ember az, aki reggel felkel, este lefekszik, és közben azt csinálja, amihez kedve van. (Bob Dylen)
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #1448 Dátum: 2009. Február 26. - 23:45:09 »

Hát van ilyen ! Ördög Ördög Ördög


Hát, Őt sem vágja szájba a csapóajtó!  gyozo
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1449 Dátum: 2009. Február 27. - 09:05:06 »

Hát, Őt sem vágja szájba a csapóajtó!  gyozo
Ez pontosabban úgy hangzik, hogy "Nem vágja orrba a lengőajtó" Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1450 Dátum: 2009. Február 27. - 10:54:04 »

Ez pontosabban úgy hangzik, hogy "Nem vágja orrba a lengőajtó" Ördög


Pontosítanék a szakterületemen:

"Nem b@ssza szájba a lengőajtó"
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #1451 Dátum: 2009. Február 27. - 11:33:17 »

Van egy hölgyismerősöm, aki elég termetes keblekkel rendelkezik. No nem ennyire, csak majdnem.
Egyszer valahogy kicsúszott a számon, hogy malac módjára, gyakran leeszem a hasamon a pulóvert, mire Ő mosolyogva közölte, hogy ez vele még soha nem fordult elő.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Viktor
Vendég
« Új üzenet #1452 Dátum: 2009. Február 27. - 12:09:00 »

Öt fórumostól is kaptam ilyen levelet, itt teszem közzé a játék megfejtését:

Ericsson hoax

Egy gyöngyszem ismét, ma kaptam. Úgy látszik nem lehet elég sokszor hangsúlyozni, hogy továbbküldött e-mailekért nem jár sem pénz, sem ajándék!

    Sziasztok!

    Az Ericsson promóciós laptopokat osztogat, hogy növeljék a márka
    ismertséget, eladást. Ha részt akarsz venni a promócióban, 8 embernek kell
    ezt az üzenetet elküldeni, és egy Ericsson T18 Laptop üti a markod. Ha 20
    embernek küldöd el az emailt, a jutalmad egy Ericsson R320 Laptop lesz-.

    Ne feledd a küldött email másolatába betenni az  anna.swelung@ericsson.com
    email címet.

    Talán érdemes beszállni…!

Nos, nem érdemes beszállni! Ezt azoknak üzenem, akik voltak kedvesek több száz embertársuknak elküldeni ezt a szemetet. Tanuljuk már meg végre, hogy senki - ismétlem senki - sem fog 8, 10, 20, 50, 100 elküldött e-mailért cserébe akárcsak 5 forintot is adni, hiszen ha végiggondoljuk, simán be lehetne dönteni így akár nagyobb vállalatokat is. Lévén, hogy egy programmal akár ennek a mennyiségnek az ezerszeresét is elküldhetem… Na mindegy. Ez egy elkeseredett harc (harcolni a hoaxok ellen, illetve inkább harcolni az emberi butaság ellen).

Ja, még annyit, hogy mindkét említett típus mobiltelefon. Nem laptop!

Linkek

Mi is az a hoax? Itt találod.

Erről a hoaxról (csak angol nyelven találtam meg): Itt a leírás

UPDATE: Az Ericsson hivatalos nyilatkozata:

    A közelmúltban útjára indult egy valótlan tartalmú, és ezáltal rosszindulatúan félrevezető levélsorozat, melynek írója az Ericsson munkatársának kiadva magát ingyen laptopokat ígér a levél továbbítójának.

    Hivatalosan cáfoljuk, hogy a levél szerzője, tartalma és célja bármilyen összefüggésben állna az Ericsson Magyarországgal vagy bármely Ericsson vállalattal világszerte.

    Minthogy cégünk nem foglalkozik laptoptok gyártásával és értékesítésével, remélhetőleg a címzettek jelentős része számára eleve nyilvánvaló a megtévesztés szándéka, ennek ellenére elnézést kérünk azoktól, akiket a hamis levél szerzőjének ily módon sikerült félrevezetnie, és kérjük, ne továbbítsák senkinek az álhírt tartalmazó levelet!

    Megértésüket és együttműködésüket előre is nagyon köszönjük!

    Jakab Roland
    marketing és kommunikációs igazgató
    Ericsson Magyarország
    Telefon: 437 7928
    Fax: 437 7715
    roland.jakab@ericsson.com
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #1453 Dátum: 2009. Február 27. - 12:55:23 »

Öt fórumostól is kaptam ilyen levelet, itt teszem közzé a játék megfejtését:


Ja, és jó, hogy ma már csak Sony-Ericsson létezik...
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #1454 Dátum: 2009. Február 27. - 23:04:50 »

Ja, és jó, hogy ma már csak Sony-Ericsson létezik...

Erről nem is beszélve...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: