Oldalak: 1 ... 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 [640] 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1026756 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9585 Dátum: 2021. április 21. - 11:27:28 »

Én 70 éve fogyasztom vegytisztán a di hidrogén-monoxid. Azon kívül, hogy sűrű vizelési ingert, rozsdásodást okozhat más tünetet nem tapasztaltam. Túlzott fogyasztása másoknál már vízfejet is okozott!   Azt sem szabad elfelejteni, hogy  a halak, békák és egyéb állatok belepisilnek, belepiszkítanak, ezért javasolt forralva fogyasztani mint pl. tea, húsleves, ...vagy szénsavval dúsítva legalább 2/3 bor hozzáadásával. Mivel az állatok is tisztán fogyasztják, barátaim szerint az "elállatiasodás" tünetei már látszanak rajtam is.
Azért, az nem tagadható, hogy a  szappannal történő használata fürdéskor csodákra képes!  Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9586 Dátum: 2021. április 21. - 12:08:40 »

Azon kívül, hogy sűrű vizelési ingert, rozsdásodást okozhat más tünetet nem tapasztaltam.

A sűrű vizelési inger és a rozsdásodás nagyjából ugyanott jelentkezik?  Ördög
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #9587 Dátum: 2021. április 21. - 19:18:09 »

Ezt komolyan mondod, hogy van aki ezt megissza? Mondjuk a facen is téma, hogy kva veszélyes cucc.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #9588 Dátum: 2021. április 21. - 21:12:53 »

Hallottam már olyat is,hogy valaki C2H5OH ivott,de utána dihidrogén monoxidot prédikált.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9589 Dátum: 2021. április 26. - 10:22:35 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #9590 Dátum: 2021. április 26. - 11:46:19 »

Kiszáll az ÁNTSZ egy tanyára, hogy ellenőrizzék a kutak vízminőségét. Az öreg gazda mondja nekik, hogy bárhova bemehetnek, csak a gépszín háta mögötti mezőn lévő kúthoz, oda ne menjenek.
Na, erre nagy arrogánsan előhúzza az ellenőr az igazolványát.
- Látja ezt az igazolványt bátyám?! Én ezzel minden mezőgazdasági létesítmény, mindegyik részlegébe bemehetek, úgyhogy nem maga fogja megmondani nekem, hogy mit csináljak.
- Rendben van, maga tudja.
Az ÁNTSZ-es átlép a kerítésen, és eltűnik, majd nemsokára üvöltözve sprintel visszafelé, mögötte a svájci díjnyertes tenyészbika. Láthatóan az életéért fut, és a bika minden egyes méteren teret nyer.
Az öreg azonnal eldobja a kezéből a vödröt, rohan a kerítéshez és teli torokból kiáltja:
- AZ IGAZOLVÁNYT! MUTASSA NEKI AZ IGAZOLVÁNYT!!!
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9591 Dátum: 2021. Május 01. - 06:53:57 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9592 Dátum: 2021. Május 02. - 06:47:09 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9593 Dátum: 2021. Május 03. - 10:40:44 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #9594 Dátum: 2021. Május 03. - 12:37:37 »

Történetünk szereplői kitalált alakok, a történet semmilyen módon nem kapcsolódik a valósághoz, benne csúnya szavak hangzanak el, olvasását semmilyen korosztálynak nem ajánljuk.

Mosolyog Nem véletlen kezdtem így.

Még a pénteki tűzrakás alatt történt, hogy a közterületesek észrevették a lobogó lángot a kertben. Nosza egyből intézkedtek is.
Arra figyeltünk fel, hogy pár másodpercre felharsan egy sziréna a ház előtt.

Asszonykám kinéz, hát böszme terepjáróval a helyi megmondóemberek, egy G.I. Joe és egy kis szöszke csajszi.
Jöttek is be rögtön a kertbe, a fickó igazi alfahím módjára előbb megvakarta a tökeit, majd az állát, végül köldökig cincálta a nadrágszíjat, és alaposan kidüllesztette a mellét. Én már azt vártam, mikor kezd el füvet tépkedni és a mellkasát döngetni, hogy hívhassam a Dian Fossey alapítványt vagy a Both Zolit az állatkertből, elvégre a gorillák az ő területük.
Ám ez kimaradt. Határozottan zengő bariton hang harsant az éjszakában, érdeklődve, hogy mijaf@szt csinál maga, jóember?
Szemöldököm felszaladt a homlokom csúcsára, pedig az nekem majdnem s*ggig ér.

-Szépjóestét maguknak is, miben segíthetek?
-Hát kérem, maguk megszegték a tűzgyújtási tilalmat, meg a kerti hulladék égetésére vonatkozó városi rendeletet is.
-Már megbocsásson, de három napig esett a jeges eső, a Mátrában fél méter hó van...
-Az engemet aztán nem érdekel, mert itt bírságolás lesz! -harsant a határozat.

Drága feleségem féloldalt nézett rám, és megnyalta a száját. Tudtam, hogy most sürgősen lépni kell, mert ha ő fog, akkor a fickó kórházba kerül, miránk meg kihívják a TEK-et.
-Már megbocsásson, de miért is?
-Mondom, tűzgyújtási tilalom van!
-Már nincs! -szól bele lánykám csicsergése, és mutatja a mobilját, hogy ő bizony kiguglizta. De az ürge nem jött zavarba.
-Akkor is megszegték a kerti hulladékok égetésére vonatkozó -és itt szám szerint felsorolta, melyiket- rendeleteket! Nagyot fújva borzasztó elégedett volt magával, és már vette is elő a bírságtömböt a tokjából.
-Na ide figyelj, cicus, így kell ezekkel!-szólt oda láthatóan újonc kollegínájának. Szőke Kleopátra haj, jégkék tutajos szemek, kellemesen domborodó egyenruha és olyan csodás metszésű, duzzadt ajkak jellemezték őt, amiről nem lehet eldönteni, hogy épp duzzog, vagy csókra készül.

A fickó elkezdett jegyzetelni, én pedig éreztem azt a zsibogást az agyamban, amikor elindul a vezérhangya, és elfeledem mindhárom diplomámat. Az a baj, hogy ilyenkor Hatvan legnagyobb trollja válik belőlem. Egy pillantás a feleségemmel, és mindketten tudtuk, hogy én lépek...

A figura kitöltötte a bünticetlit, és az adatainkat kérdezte. Szépen be is mondtam. Felírta, és az orrom alá tolta, hogy ismerjem is el egy aláírással.
-Baj, van, koma. Itt az áll, hogy szabálytalan hulladékégetés.
-Mié, hát az van itt!
-De pénteken szabad.
-Ja, este hatig, most meg fél hét.
-Persze, mert addig írogatott.
-Na ne tessék már annyira viccesnek lenni!-emelkedett a hangerő.
-Jól van na, nyugodjunk le!-javasoltam, pedig már azt is eldöntöttem, a vasvilla melyik végével verem először fejbe.
-Szóval az sem áll meg, hogy én hulladékot égetek.
-Akkor ez mi?-mutat a hatalmas kazal gallyra.
-Alapanyag. Ez ugyanis nem hulladékégetés, hanem szakrális tűzáldozat.

Emberünknek öt centit nyúlt az arca. Úgy meglepődött, mint faltörő kos a fotocellás ajtónál.
-Az meg mi?
-Szent tűz. Áldozati tűz. Tudja, a vallási ceremóniáink megkövetelik.
-Na nee. Milyen istenverte vallásuk van maguknak? Csak nem muszlimok?
-Nem vagyunk muszlimok, és a paprikasprét is békén hagyhatja. Békés kelta vallásúak vagyunk.
-Az meg milyen? -kezdte elveszíteni a fonalat.
-Tudja, druidák, TUATHA-DE-DANANN és társai, meg minden.
-...??
Itt jónak láttam komoly szellemi támadást indítani.
-Na nem mondja, hogy nem hallott a druidákról, meg a tavaszi áldozatokról. Innen jött a húsvét is, meg a hellóvín. És egy csomó istenünk is beépült a kereszténységbe. Ja meg a karácsony is.

G.I Joe láthatóan nem tudott mit kezdeni ennyi információval. Kissé zavarodottan pillogott, miközben bólogatva igyekezett magát okosnak mutatni. A szőke kiscsaj halkan hátrébb lépett, és beharapta az ajkát, hogy el ne nevesse magát.

-Embert is áldoznak?-kérdezte a főnök. Nem csengett ércesen a hangja.
-Ó, mi már nem, dehogy, ne féljen. A vasvilla is csak segédeszköz.
Tudja, mi lesz a szép? -böktem oldalba bizalmasan. Majd a nyári napfordulónál, mikor holdtöltekor éjfélben felmászunk egy nagy tölgyfára fagyöngyért. Az egy szent növény nálunk. Már megrendeltem eBay-en kínából a tömör arany sarlót, mert csak azzal lehet levágni. Na az szép lesz! Mindenki énekel és táncol a tűz körül, és a szent fagyöngy áldása száll mindenkire. -fuvoláztam hipnotikus hangon.

A fickó képzeletét teljesen elborította a barbár szertartás képzete. Hosszú másodpercekig a tüzet nézte, miközben körülöttünk az összes nő csendesen sírt a röhögéstől.
-De az nem lesz szabálytalan? -jött elő a közterületes énje.
-Á dehogy, majd előre engedélyeztetjük. Lehet, pont maga fogja ellenőrizni. Majd kap méz-sert, és énekelhet meg táncolhat velünk a tűznél. Csak ne felejtsen el forogni, mint a grillcsirke, mert akkor elől izzad, hátul meg lefagy az esti hűvösben.
Kleopátra ekkor már görnyedezett és fura nyihogó hangokat adott ki.

-Na látja... -mosolyogtam rá kedvesen. Nem vagyunk mi rossz emberek, csak épp vallásosak kissé. Ugye nem akar megbüntetni érte? Hiszen az alkotmányban is benne van a szabad vallásgyakorlat joga... Csúnya ügyet kerítenek ebből az újságok.. senki sem akar rosszat magának, tudja? (Dehogynem, a bőgő nőljön a hasadba, a rák meg pengesse, miért kellett neked ide f@szkodni??)

Joe bambán meredt a büntetőcetlire. Lassan áthúzta az egészet. Kolleganője a csillagos eget bámulta nagy odaadással, és minden erejével próbált nem visítani.

Lecsillapodtak az indulatok, Joe is elindult a kapu felé. Jóindulatúlag kikísértük. A kiscsaj elől ment, és gyanúsan vörös volt a füle...

-No, akkor vigyázzanak csak azzal a tűzzel! -jött az utolsó kis feddés. Ártatlanul mosolyogtunk és kellemes utat kívántunk.
A kocsi mellé érve Joe még kioktatta a lányzót:
-Látod, nem kell mindjárt lerohanni az embereket. Ezek is milyen rendesek, oszt' majdnem megbüntettem őket. Mindig figyelni kell a körülményeket! -emelte fel tanárbácsisan a mutató ujját.
Kleopátra ekkor már azt is tudta, hétfőn hány órakor fog leszámolni. Bűbájosan mosolyogva válaszolt:
-Értem én, Joe. Nagyszerű voltál. Ezért most ülhetsz az ablak mellé, jó?
Lendületesen beszálltak a terepjáróba, és eltűntek a nagy magyar éjszakában.

2017
Naplózva
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #9595 Dátum: 2021. Május 03. - 15:29:37 »

Történetünk szereplői kitalált alakok, a történet semmilyen módon nem kapcsolódik a valósághoz, benne csúnya szavak hangzanak el, olvasását semmilyen korosztálynak nem ajánljuk.

Mosolyog Nem véletlen kezdtem így.

Még a pénteki tűzrakás alatt történt, hogy a közterületesek észrevették a lobogó lángot a kertben. Nosza egyből intézkedtek is.
Arra figyeltünk fel, hogy pár másodpercre felharsan egy sziréna a ház előtt.

Asszonykám kinéz, hát böszme terepjáróval a helyi megmondóemberek, egy G.I. Joe és egy kis szöszke csajszi.
Jöttek is be rögtön a kertbe, a fickó igazi alfahím módjára előbb megvakarta a tökeit, majd az állát, végül köldökig cincálta a nadrágszíjat, és alaposan kidüllesztette a mellét. Én már azt vártam, mikor kezd el füvet tépkedni és a mellkasát döngetni, hogy hívhassam a Dian Fossey alapítványt vagy a Both Zolit az állatkertből, elvégre a gorillák az ő területük.
Ám ez kimaradt. Határozottan zengő bariton hang harsant az éjszakában, érdeklődve, hogy mijaf@szt csinál maga, jóember?
Szemöldököm felszaladt a homlokom csúcsára, pedig az nekem majdnem s*ggig ér.

-Szépjóestét maguknak is, miben segíthetek?
-Hát kérem, maguk megszegték a tűzgyújtási tilalmat, meg a kerti hulladék égetésére vonatkozó városi rendeletet is.
-Már megbocsásson, de három napig esett a jeges eső, a Mátrában fél méter hó van...
-Az engemet aztán nem érdekel, mert itt bírságolás lesz! -harsant a határozat.

Drága feleségem féloldalt nézett rám, és megnyalta a száját. Tudtam, hogy most sürgősen lépni kell, mert ha ő fog, akkor a fickó kórházba kerül, miránk meg kihívják a TEK-et.
-Már megbocsásson, de miért is?
-Mondom, tűzgyújtási tilalom van!
-Már nincs! -szól bele lánykám csicsergése, és mutatja a mobilját, hogy ő bizony kiguglizta. De az ürge nem jött zavarba.
-Akkor is megszegték a kerti hulladékok égetésére vonatkozó -és itt szám szerint felsorolta, melyiket- rendeleteket! Nagyot fújva borzasztó elégedett volt magával, és már vette is elő a bírságtömböt a tokjából.
-Na ide figyelj, cicus, így kell ezekkel!-szólt oda láthatóan újonc kollegínájának. Szőke Kleopátra haj, jégkék tutajos szemek, kellemesen domborodó egyenruha és olyan csodás metszésű, duzzadt ajkak jellemezték őt, amiről nem lehet eldönteni, hogy épp duzzog, vagy csókra készül.

A fickó elkezdett jegyzetelni, én pedig éreztem azt a zsibogást az agyamban, amikor elindul a vezérhangya, és elfeledem mindhárom diplomámat. Az a baj, hogy ilyenkor Hatvan legnagyobb trollja válik belőlem. Egy pillantás a feleségemmel, és mindketten tudtuk, hogy én lépek...

A figura kitöltötte a bünticetlit, és az adatainkat kérdezte. Szépen be is mondtam. Felírta, és az orrom alá tolta, hogy ismerjem is el egy aláírással.
-Baj, van, koma. Itt az áll, hogy szabálytalan hulladékégetés.
-Mié, hát az van itt!
-De pénteken szabad.
-Ja, este hatig, most meg fél hét.
-Persze, mert addig írogatott.
-Na ne tessék már annyira viccesnek lenni!-emelkedett a hangerő.
-Jól van na, nyugodjunk le!-javasoltam, pedig már azt is eldöntöttem, a vasvilla melyik végével verem először fejbe.
-Szóval az sem áll meg, hogy én hulladékot égetek.
-Akkor ez mi?-mutat a hatalmas kazal gallyra.
-Alapanyag. Ez ugyanis nem hulladékégetés, hanem szakrális tűzáldozat.

Emberünknek öt centit nyúlt az arca. Úgy meglepődött, mint faltörő kos a fotocellás ajtónál.
-Az meg mi?
-Szent tűz. Áldozati tűz. Tudja, a vallási ceremóniáink megkövetelik.
-Na nee. Milyen istenverte vallásuk van maguknak? Csak nem muszlimok?
-Nem vagyunk muszlimok, és a paprikasprét is békén hagyhatja. Békés kelta vallásúak vagyunk.
-Az meg milyen? -kezdte elveszíteni a fonalat.
-Tudja, druidák, TUATHA-DE-DANANN és társai, meg minden.
-...??
Itt jónak láttam komoly szellemi támadást indítani.
-Na nem mondja, hogy nem hallott a druidákról, meg a tavaszi áldozatokról. Innen jött a húsvét is, meg a hellóvín. És egy csomó istenünk is beépült a kereszténységbe. Ja meg a karácsony is.

G.I Joe láthatóan nem tudott mit kezdeni ennyi információval. Kissé zavarodottan pillogott, miközben bólogatva igyekezett magát okosnak mutatni. A szőke kiscsaj halkan hátrébb lépett, és beharapta az ajkát, hogy el ne nevesse magát.

-Embert is áldoznak?-kérdezte a főnök. Nem csengett ércesen a hangja.
-Ó, mi már nem, dehogy, ne féljen. A vasvilla is csak segédeszköz.
Tudja, mi lesz a szép? -böktem oldalba bizalmasan. Majd a nyári napfordulónál, mikor holdtöltekor éjfélben felmászunk egy nagy tölgyfára fagyöngyért. Az egy szent növény nálunk. Már megrendeltem eBay-en kínából a tömör arany sarlót, mert csak azzal lehet levágni. Na az szép lesz! Mindenki énekel és táncol a tűz körül, és a szent fagyöngy áldása száll mindenkire. -fuvoláztam hipnotikus hangon.

A fickó képzeletét teljesen elborította a barbár szertartás képzete. Hosszú másodpercekig a tüzet nézte, miközben körülöttünk az összes nő csendesen sírt a röhögéstől.
-De az nem lesz szabálytalan? -jött elő a közterületes énje.
-Á dehogy, majd előre engedélyeztetjük. Lehet, pont maga fogja ellenőrizni. Majd kap méz-sert, és énekelhet meg táncolhat velünk a tűznél. Csak ne felejtsen el forogni, mint a grillcsirke, mert akkor elől izzad, hátul meg lefagy az esti hűvösben.
Kleopátra ekkor már görnyedezett és fura nyihogó hangokat adott ki.

-Na látja... -mosolyogtam rá kedvesen. Nem vagyunk mi rossz emberek, csak épp vallásosak kissé. Ugye nem akar megbüntetni érte? Hiszen az alkotmányban is benne van a szabad vallásgyakorlat joga... Csúnya ügyet kerítenek ebből az újságok.. senki sem akar rosszat magának, tudja? (Dehogynem, a bőgő nőljön a hasadba, a rák meg pengesse, miért kellett neked ide f@szkodni??)

Joe bambán meredt a büntetőcetlire. Lassan áthúzta az egészet. Kolleganője a csillagos eget bámulta nagy odaadással, és minden erejével próbált nem visítani.

Lecsillapodtak az indulatok, Joe is elindult a kapu felé. Jóindulatúlag kikísértük. A kiscsaj elől ment, és gyanúsan vörös volt a füle...

-No, akkor vigyázzanak csak azzal a tűzzel! -jött az utolsó kis feddés. Ártatlanul mosolyogtunk és kellemes utat kívántunk.
A kocsi mellé érve Joe még kioktatta a lányzót:
-Látod, nem kell mindjárt lerohanni az embereket. Ezek is milyen rendesek, oszt' majdnem megbüntettem őket. Mindig figyelni kell a körülményeket! -emelte fel tanárbácsisan a mutató ujját.
Kleopátra ekkor már azt is tudta, hétfőn hány órakor fog leszámolni. Bűbájosan mosolyogva válaszolt:
-Értem én, Joe. Nagyszerű voltál. Ezért most ülhetsz az ablak mellé, jó?
Lendületesen beszálltak a terepjáróba, és eltűntek a nagy magyar éjszakában.

2017
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9596 Dátum: 2021. Május 11. - 06:10:43 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #9597 Dátum: 2021. Május 11. - 10:46:25 »






Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #9598 Dátum: 2021. Május 13. - 12:16:22 »

Szakad az eső, és egy fickó haza akar menni a vasútállomásról. Beül egy
taxiba.
- Mennyiért vinne haza?
- 100 dollár.
- 100 dollár?! Nekem csak 80 dolcsim van. Tegye meg, hogy hazavisz!
- 100 vagy nincs fuvar.
- Oké, akkor vigyen addig, amíg a 80 tart.
Mennek, és már csak két kilométer van hátra, amikor megáll a taxis.
- Jaj, ne legyen már ennyire szívtelen, hisz szakad az eső!
De a taxist nem hatja meg a dolog, és kidobja utasát, aki bosszút
forral. Másnap megint taxival akar hazamenni, de akkor már 120 dollárja
van. Taxisa ötödik a droszton, így a fickó beugrik az első autóba:
- Itt van 120 dolcsi, vigyél haza és sz*pjál le, szivi!
- Mit képzelsz, te köcsög állat! Na húzzál ki, de gyorsan!
Eljátssza ezt mindenkinél, míg végül a tegnapihoz nem ér.
- Helló! Van nálam 120 dollár. Százért vigyen haza, a húszasért pedig
integessen a kollégáinak és mosolyogjon rájuk, amikor elhaladunk
mellettük.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Corbett
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 413


« Új üzenet #9599 Dátum: 2021. Május 13. - 12:34:56 »

 Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Oldalak: 1 ... 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 [640] 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: