Oldalak: 1 ... 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 [639] 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 ... 673   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Na, viccelődjünk egy kicsit...  (Megtekintve 1027551 alkalommal)
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #9570 Dátum: 2021. április 04. - 09:22:23 »

Mit csinál a borász ha megijed?
Couvée dermed😁
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9571 Dátum: 2021. április 04. - 10:04:19 »

https://ketfarkukutya.mkkp.party/2021/04/02/nemzeti-konzultacio-a-gravitaciorol/?fbclid=IwAR3WoibMEtAPSrVGy9MV_XvVxQ4yPfUH3GMmGJr4f6qg5uQ6nO_HN1ZT8aw
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #9572 Dátum: 2021. április 05. - 00:00:18 »

Szabadtéri fénydekoráció akció=fáklyát árul.  Ördög Most jött szembe ez a hirdetés...
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9573 Dátum: 2021. április 05. - 12:06:36 »


Három szőkeség vár bebocsátásra a Mennyország kapujánál. Csöngetnek és kijön Szent Péter. Azt mondja nekik, hogy ha egy egyszerű kérdésre tudnak válaszolni akkor beléphetnek a kapun. Szent Péter megkérdezi az első szőkeséget:
Mi az a Húsvét?
A szőkeség így válaszol:
Óóó ez könnyű! Az amikor este mindenféle tűzijátékokat lehet látni és ekkor sütnek új kenyeret.
Nem! Sajnos rossz! Az az állami ünnep - mondja Szent Péter és a második szőkeséghez fordul. Felteszi neki is ugyanazt a kérdést:
Mi az a Húsvét?
A második így válaszol:
A Húsvét egy ünnep decemberben amikor egy nagy fát feldíszítünk, ajándékokat adunk egymásnak-megünnepelve ezzel Jézus születését.
Sajnos ez sem a helyes válasz! Az a Karácsony - mondja Szent Péter, majd kissé elkeseredetten a harmadik szőkeséghez fordul: Mi az a Húsvét?
A harmadik titokzatosan mosolyog, Szent Péter szemébe néz és így szól:
A Húsvét egy Keresztény ünnep. Jézus és a tanítványai az utolsó vacsorát ették, majd nem sokkal ezután Jézust elárulta az egyik tanítványa és a rómaiak kezére adta. A rómaiak elvitték, töviskoronát tűztek a fejére, kigúnyolták majd egy hatalmas keresztre szögezték. Miután meghalt egy közeli barlangba temették amelyet egy hatalmas sziklával zártak el.
Szent Péter elégedetten mosolyog  és örül, hogy a nő tudja a választ de a szőkeség ekkor így folytatja:
Minden évben a sziklát elmozdítják a barlang elől, hogy Jézus ki tudjon jönni és ha meglátja az árnyékát az azt jelenti, hogy még nincs vége a télnek.......
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #9574 Dátum: 2021. április 05. - 13:48:50 »

Három szőkeség vár bebocsátásra a Mennyország kapujánál. Csöngetnek és kijön Szent Péter. Azt mondja nekik, hogy ha egy egyszerű kérdésre tudnak válaszolni akkor beléphetnek a kapun. Szent Péter megkérdezi az első szőkeséget:
Mi az a Húsvét?
A szőkeség így válaszol:
Óóó ez könnyű! Az amikor este mindenféle tűzijátékokat lehet látni és ekkor sütnek új kenyeret.
Nem! Sajnos rossz! Az az állami ünnep - mondja Szent Péter és a második szőkeséghez fordul. Felteszi neki is ugyanazt a kérdést:
Mi az a Húsvét?
A második így válaszol:
A Húsvét egy ünnep decemberben amikor egy nagy fát feldíszítünk, ajándékokat adunk egymásnak-megünnepelve ezzel Jézus születését.
Sajnos ez sem a helyes válasz! Az a Karácsony - mondja Szent Péter, majd kissé elkeseredetten a harmadik szőkeséghez fordul: Mi az a Húsvét?
A harmadik titokzatosan mosolyog, Szent Péter szemébe néz és így szól:
A Húsvét egy Keresztény ünnep. Jézus és a tanítványai az utolsó vacsorát ették, majd nem sokkal ezután Jézust elárulta az egyik tanítványa és a rómaiak kezére adta. A rómaiak elvitték, töviskoronát tűztek a fejére, kigúnyolták majd egy hatalmas keresztre szögezték. Miután meghalt egy közeli barlangba temették amelyet egy hatalmas sziklával zártak el.
Szent Péter elégedetten mosolyog  és örül, hogy a nő tudja a választ de a szőkeség ekkor így folytatja:
Minden évben a sziklát elmozdítják a barlang elől, hogy Jézus ki tudjon jönni és ha meglátja az árnyékát az azt jelenti, hogy még nincs vége a télnek.......
A probléma ezzel az, hogy nem kell ehez három szőke nő.
Nagyon rövid oktatói pályám alatt, a méréstechnika egy igen periférikus részét tanítottam. Amikor már mindenkinek homályos volt a tekintete, vadászattal és horgászattal kapcsolatos fizikai problémáka dobtam be.
Legnagyobb érdeklődést a kapásjelzők fizikája, erő/erőkar kérdése váltotta ki.
Egyszer a vallási és nemzeti ünnepeket dobtam be, na ez a medvés dolog nem tartozott volna a leg durvábbak közé.
Legnagyobb egyetértés április 4. kapcsán alakult ki, de ott meg lelomboztam őket, hogy tévednek, mert akkor született a lányom. Röhög
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Janika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


« Új üzenet #9575 Dátum: 2021. április 09. - 18:31:53 »

Ejtőernyős újonc odamegy a kiképzőjéhez:
- Zászlós úr, én ma nem ugrom.
- Na de miért nem?
- Mert azt álmodtam az éjjel, hogy nem fog kinyílni az ernyőm.
- Értem. És ha kicseréljük az ernyőjét egy társáéval?
- Akkor ugrom.
Megtörténik a csere, az újonc kiugrik, megrántja a zsinórt, kinyílik az ernyő. Szépen jön lefelé, egyszer csak az egyik társa elhúz mellette, majd becsapódik a földbe. Mikor az újonc is leér, kérdezik tőle:
- Tulajdonképpen te voltál, akihez az utolsó szavait intézte. Megmondanád, mik voltak azok?
- Hát, nem tudom... Csak annyit értettem, hogy ...nyádpicsáj...
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #9576 Dátum: 2021. április 20. - 15:21:34 »




Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #9577 Dátum: 2021. április 20. - 19:53:15 »





Azért az ilyen meleg vacsora sem rossz!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9578 Dátum: 2021. április 21. - 06:38:12 »

Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9579 Dátum: 2021. április 21. - 07:21:44 »

TILTSÁK BE A DIHIDROGÉN-MONOXIDOT!

A LÁTHATATLAN GYILKOS

A dihidrogén-monoxid színtelen, szagtalan, íztelen, és ezreket pusztít el minden évben! A halált legtöbbször az okozza, hogy a DHMO véletlenül a tüdôbe kerül, de ezzel a dihidrogén-monoxid ártalmai korántsem merültek ki. Abban a testrészben, amelyik hosszan érintkezik a szilárd DHMO-val, súlyos szövetkárosodás jöhet létre. Ha a DHMO az emésztôrendszerbe jut, túlzott izzadás és vizeletkiválasztás következhet be, de felfúvódás, hányinger, hányás is elôfordulhat. A DHMO-dependencia kialakulása után a szer megvonása biztos halált jelent.

A dihidrogén-monoxid

savként is ismert, és a savas esô fô komponense,
hozzájárul az üvegházhatáshoz,
súlyos égést okozhat,
hozzájárul természeti környezetünk eróziójához,
számos fém korrózióját, rozsdásodását sietteti,
hibát okozhat az áramszolgáltatásban, rontja az autók fékhatását,
rákos daganatokban is kimutatható.
A SZENNYEZÉS JÁRVÁNYSZERÛ MÉRETEKET ÖLT!

Amerika szinte minden folyójában, tavában, medencéjében megtalálható ma a dihidrogén-monoxid. De a szennyezés az egész Földre kiterjed, és az antarktiszi jégtakarót is elérte. A DHMO több millió dolláros kárt okozott a Közép-Nyugaton és nemrég Kaliforniában is!

A veszély ellenére a dihidrogén-monoxidot felhasználják

ipari oldószerként és hûtôanyagként,
atomerômûvekben,
poliuretán hab gyártásához,
tûzoltáshoz,
különbözô kegyetlen állatkísérletekben,
a rovarirtók permetezéséhez,
a gyorséttermek egyes készítményeihez és más élelmiszerekhez.
A gyárak a szennyezett DHMO-t a folyókba és a tengerekbe engedik, és semmi sem állíthatja meg ôket, mert az eljárásuk még mindig törvényes. A DHMO óriási hatást fejt ki az élôvilágra. Ezt nem tûrhetjük tovább szó nélkül!

ÁLLJUK ÚTJÁT A BORZALOMNAK!

Az amerikai kormány azért nem tiltja be ennek a káros vegyszernek a termelését, elosztását és felhasználását, mert gazdasági szempontból hasznos a nemzetnek. A haditengerészet és más katonai szervezetek is kísérleteket folytatnak a DHMO-val, és több milliárd dolláros berendezéseket terveznek háborús hasznosítására. Több száz katonai kutatóintézetbe bonyolult, föld alatti hálózaton érkezik tonnaszám a DHMO. Sok intézmény nagy mennyiséget tárol késôbbi felhasználás céljára.

MÉG NEM KÉSÔ!

Cselekedjünk MOST, hogy az újabb szennyezôdést megakadályozzuk! Tudjunk meg többet errôl a veszélyes vegyszerrôl!

A tudatlanság önmagunknak és embertársainknak is árthat!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #9580 Dátum: 2021. április 21. - 08:24:29 »

Lajos, ezt miért a vicc rovatba tetted fel? Ez nagyon is komoly dolog. Saját tapasztalatomon tudom, hogy milyen veszélyes anyag a dihidrogén-monoxid. Komoly szédülést, kettős látást, hányást, stb, okoz. Igaz, amíg nem tudtam a veszélyéről, a középpárlatot ezzel hígítottam és a felsorolt tüneteket okozta. Először azt hittem, hogy a kínai gumicsizmának van valami veszélyes adaléka, ami átmegy a párlatba, de most már tudom, hogy az a kurva dihidrogén-monoxid az okozója.
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #9581 Dátum: 2021. április 21. - 09:22:22 »

Röhögtök rajta, de döbbenet mekkora marhaságok jelennek meg időnként az egyik legismertebb vegyszerről, a vízről. A Magyar Horgászt azóta nem veszem (sok éve), amióta lehoztak egy cikket a vízről, amiben a köztiszteletnek örvendő pecás szerző leírta, hogy a desztillálz vízben nem lehetséges az élet, mert a desztilláció kiveszi belőle az ehhez szükséges rezgés átvevő képességet,
Akit pontosabban érdekel a szervezett népbutítás, Magyar Horgász 2009 október, Kalácska István: Az éltető víz. Kérésre elküldöm.
Sajnos ez a dihidrogén-monoxidozás csak félig vicc......
Naplózva
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9582 Dátum: 2021. április 21. - 09:26:37 »

Lajos, ezt miért a vicc rovatba tetted fel? Ez nagyon is komoly dolog. Saját tapasztalatomon tudom, hogy milyen veszélyes anyag a dihidrogén-monoxid. Komoly szédülést, kettős látást, hányást, stb, okoz. Igaz, amíg nem tudtam a veszélyéről, a középpárlatot ezzel hígítottam és a felsorolt tüneteket okozta. Először azt hittem, hogy a kínai gumicsizmának van valami veszélyes adaléka, ami átmegy a párlatba, de most már tudom, hogy az a kurva dihidrogén-monoxid az okozója.

Szerintem a kellő bizonyosság megszerzése miatt, egyszer ki kéne próbálnod, hogy vajon vegytisztán fogyasztva is produkálja-e a felsorolt tüneteket.
Nem veszélytelen kísérlet, ezért csak kis adagokban, óvatosan kortyolgass belőle.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #9583 Dátum: 2021. április 21. - 09:28:42 »

Sajnos ez a dihidrogén-monoxidozás csak félig vicc......

Félig sem.
Soma tapasztalatait érdemes komolyan venni.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #9584 Dátum: 2021. április 21. - 11:21:22 »

Félig sem.
Soma tapasztalatait érdemes komolyan venni.
Megnézném az ő fejét is a dihidrogén-monoxid mentes párlat elfogyasztása után..... szerencse, hogy elpártolás útján ilyet nem lehet csinálni....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 [639] 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 ... 673   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: